Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogaty ale nieszczęsliwy

Mam dużo pieniędzy a mimo to jestem samotny... dlaczego ???

Polecane posty

Gość Maroussia
A jeśli można wiedzieć to jaki przedział wiekowy jeśli chodzi o kobiety Cię interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dobrego znajomego w podobnej sytuacji. Ma byłą żonę i syna, bardzo satysfakcjonującą pracę, pieniądze, dużo podróżuje. Ale nie ma w sobie pasji. Nie ma energii. Nie ma poczucia sensu. Chyba marzeń też nie ma. To nie przyciąga do człowieka... Wiem, że to trudne i radość w pojedynkę to nie radość. Sama jestem w takiej sytuacji. A jednak trzeba się starać. Trzeba się skupić na sobie, słuchać siebie i cieszyć jak się da. Nie za wszelką cenę, ale z całych sił. Patent planuję zrobić wiosną :-) Doradźcie mi czy na Zegrzu, czy od razu na Mazury się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mdłości...
Tak Maroussia, niech każde zdanie zaczyna od kasy. Tylko niech sie później nie skarży na wyrachowanie kobiet. Znam dziewczynę która kazdego potencjalnego kandydata testuje tylko od jednej strony - ile bedzie chciał na nia wydać. Facet taki jak autor topiku będzie bardzo mile widziany.... do momentu, kiedy starczy mu kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Mialem zone ale ona sama nie wiedziala co chce, na sprawie rozwodowej owszem dlatego musze jej placic alimenty. Ulozyla sobie zycie beze mnie ale za moje pieniadze i tak jest do dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maroussia
Gdybym była wolna bogaty i nieszczęśliwy to mogłabym Cię pociaciać też mam mężczyznę w Twoim wieku i wiem jacy jesteście uczuciowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
do mam mdlosci>> nie zaczynam zdan chwalac sie , ze mam pieniadze , nie musze tego robic , inni ludzie robia to za mnie , tak zwani dobrzy ludzie , ktorzy wpieprzaja nos w nieswoje sprawy. A po drugie nie sadze , zeby sie doczekal momentu kiedy nie bede miec tych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec baby to materialistki !!!! Może sprobuj na jakimś portalu albo coś. Ale wiem że na pewno Ci ciezko bo rzeczywiście kobiety są wyrachachowane. Do obcych przecież też na ulicy nie bedziesz gadać bo Cię wezmą za jakiegoś zbokola. Zaistaluj sobie tlena albo GG i zaatakuj tam jakąs Panią. Tylko o swoim stanie majątkowym ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Na jakie Mazury, jakie Zegrze - na Morze Bałtyckie - Operacja Żagiel - co się rozdrabniać bedziesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Moi drodzy przesiedzialem tu troche czasu, w brzuchu mi kiszki marsza graja, wiec wybaczcie , ze oderwe sie na jakis czas od komputera . Wszystkim tym co ze mna dyskutowali bardzo dziekuje, ale to jeszcze nie koniec wiec zainteresowanych zapraszam pod wieczor. Stic, bezzebna wam dziekuje w szczegolnosci chociaz poczatek nie byl zbyt przyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początki zawsze bywają ciężkie. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mdłości...
wiesz co? Jeśli przemyślisz to co mówię zrozumiesz, że nie radze Ci źle. Mam wrażenie, że uważasz to co mówię za atak. a ja proponuje - przemyśl. problem jest w tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha - a wysztko to z ciała młodej niepełnoletniej Azjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty masz znajomych ?? Ciekawe jakbym się zachowywał jakbym był bogaty. Chyba byłbym ekscentryczny. Pasowałbym na takie kolumbijskiego bossa bo lubie tekilę. Miałbym kilka Chuanitos i wielkiego kałacha który byłby przedłużeniem mojego penisa. A Ty łachudro ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym była bogata... ... to byłaby lipa:P Człowiek bogaty tak naprawdę nie ma marzeń, bo ich zrealizowanie jest tak proste i banalne, że to nie są marzenia:P A ja lubie je sobie snuć, zwłaszcza gdy po kilku latach udaje mi się je spełniać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też racja ....40 letni facet mimo wszytko ma przejebane. W jego przypadku zostają dancingi w \"Czarciej łapie\" albo wortale dla starszych ludzi....co by tu poradzić aby miec tego skiffa hę.... Nie komentujesz mojej prowokacji o mokrych włosach - czy Ty myslisz że ja sam do siebie gadam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka możliwych porad: 1. Przestań nosić krawat w biało-czerwone pasy. 2. Używaj mydła, szamponu, pasty do zębów, dezodorantu. 3. Zmieniaj bieliznę. 4. Nie przeklinaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasę mam a faceta nie
:) uśmiecham się, do każdej chwili uśmiecham się lalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam kasy ani faceta
i co?? ciekawe, gdybym spotkała faceta na poziomie finansowym "bogatego..." kto pierwszy zostałby obsmarowany? hmmmm jego znajomi: stary, ona leci tylko na kasę, nie ma nic swojego, chce tylko twoich pieniędzy, daj sobie spokój i znajdź kogoś na swoim poziomie moi znajomi (za plecami) - pieprzona materialistka, zostawiła faceta, zabrała mu dziecko żeby teraz na kasę lecieć. Pewnie będzie ją nap*****ł po ryju, a tamten nie był zły, przecież jej nie bił i weź tu się dziewczyno zakochaj w facecie, z którym można spędzić super czas martwić się o jedną rzecz mniej heh.... no i oczywiście najgorsza opcja z możliwych: on: ty nie kochasz mnie tylko moje pieniądze brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta....
byłam trochę z facetem zamożnym i jedyne. czego pragnęłam to żeby interesował się moimi sprawami, okazywał uczucie i prawił komplementy (tego akurat mi nie żałował :-)) Jego pieniądze nie miały żadnego znaczenia (zresztą wcale ich nie potrzebowałam, bo wystarcza mi swoich) - podsawową potrzebą czlowieka, który jest zdrowy i nie gloduje jest potrzeba miłości i poczucie przynależności, a największym lękiem osamotnienie. niestety mój mężczyzna bardzo szybko uznał, że już nie musi okazywac mi zainteresowania, bo przecież tak się starał wcześniej, zaniedbywał mnie coraz bardziej i liczył, ze będę zachwycona kiedy on akurat ma ochotę na kontakt teraz jest sam i nie sądzę, zeby to się zmieniło, któras z was wspomniała o znajmym, któremu brak celu, marzeń, mój były jet podobnym typem, boi się bliskości, cyniczny wobec kobiet, nie docenia tego co ma i chyba tak naprawdę umie kochac tylko siebie, a ja chciałabym teraz kogoś, kto będzie dzielił sie ze mna swoim życiem, a nie rzeczami materialnymi, chcę jego uśmiechu, chcę poznać jego myśli, rozterki i radości, to jest najcenniejsza rzecz, dać cząstkę siebie, nie uprzedzać się, zaufać i przede wszystkim cały czas okazywać, że chce się poznać to co często głęboko ukryte, nie ma człowieka, który nie chciałby żeby inna istota tak NAPRAWDĘ go poznała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdli mnie........
Nie ma człowieka? Ależ są tacy ludzie. Gdzies na dnie jest kupka kompleksów i taki człowiek zrobi dokładnie wszystko, żeby ci tylko ich nie pokazać. Zasypie cię kasą, albo wyrzutami albo zarzutami wyssa nymi z palca po to tylko, zeby nie dotrzeć do swoich własnych problemów i kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam Twój pierwszy post tylko. I też sie zastanawiam po co Ci to wszystko,gosposia,ogrodnik,jacht itp.Ponoć pieniądze szczenścia nie dają ,ale mu pomagaja.Więc możebyś zmienil dom na mniejszy i sam w nim sprzątał i gotował mozę jakies proste codzienny czynności przyniosą Ci radości.No chyba za tak lubisz i Ci odpowiada takie życie.Ja mysle że gdzie na pewno jest jescze taka osoba do której coś cieplejszego i głebszego poczujesz.Wiesz czemu?Bo my lubimy być obdarowywane i dostawac prezenty,ale co z tego.Oprócz tego to pragniemy tez uczucia i nam zawsze tego brakuje,bo niektórzy meszczyznie nie mają nic wiecej do zaoferowania.Powinienieś pokazać kobiecie ze jest dla Ciebie wszystkim i nie tylko dlatego że mozejsz ją obdarowywać prezentami ale tez potrafisz ją czymś innym obdarowac jakims uczuciem.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasinek
a ja Ci zycze kobiety dla której Twoja kasa nie bedzie niczym waznym i pokocha Cie całym sercem:) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty ale nieszczęsliwy
a tak w ogóle to przemyślałem sobie, że stary grzyb ze mnie i że jak tam na początku napisałem, że brałem udział w orgietkach to teraz myślę, że to cud, że któraś chciała mnie dotknąć. Ja sam nie mogę na siebie patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasę mam a faceta nie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
Bogaty... niewolno tak o sobie myslec bo wpedzisz sie w dola a poco Ci to... niewiem czemu ale jestem przekonana ze jestes brunetem... ciekawi mnie skad takie przeczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
Pytasz w temacie dlaczego? a moze boisz sie milosci nie pozwalasz aby kobieta cie kochala i byla blisko.... moze dlatego ze ciagle myslisz ze to przez twoja kase cie kochaja a raczej udaja ale pogmatwalam wiecej nic nie powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×