Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogaty ale nieszczęsliwy

Mam dużo pieniędzy a mimo to jestem samotny... dlaczego ???

Polecane posty

Gość do autora
sam tytuł twojego postu daje odpowiedź Myślisz że pieniądze powinny dać szczęście bo po sformułowaniu tak to odebrałam Za pieniądze nie kupi się miłości prawdziwej :) Pozdrawiam popatrz na świat z innej perspektywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Dzieki za rade. A tak wogole to gdzie ona jest? Checi narobila a teraz jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Do autora. Przyjalem do wiadomosci. dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj a co ty z tym jachtem robisz - pływasz sam - ze znajomumi czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
To zalezy . Przewaznie sam , bo ciezko o dobre towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaaaaaa
hmm...ciezko masz..ale pomysl sam ile w tym twojej winy... moze za bardzo pokazywales ze ejstes przy kasie i stac cie na to czy na tamto kobiety tylko to wykorzystywaly...albo poznales jakas kobitke byla fajna ale w glowce ci switalo ze ona leci tylko na twoja kase ...czasami trzeba szukac winy w sobie a nie w kobietach... Tak samo z tym sponsorowaniem...biedne dzieciaki w kambodzy nie maja co jesc..jak polacy im wyslali nadwyzke slomek do napojow to przyszedl list z podziekowaniami za kolorowe spiworki...a ty tutaj im weekend sponsorujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Od czegos przeciez trzeba zaczac. Wydaje mi sie , ze to krok w dobra strone. Nie uwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samemu też się fajnie pływa. Byłeś w Sztynorcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaaaaaa
hmm jak tak wszystko sponsorujesz... to ja chce kolacje przy swiecach ale wiesz placimy pol na pol:) tylko ty po mnie przyjedziesz a za benzyne ci nie oddam oki??:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahahahahahaha teraz to ty pokazałaś klasę kobieto. No to byłes w tym Sztynorcie czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
W Sztynorcie ? Tym niby najwiekszym porcie jachtowym w Polsce? Nie i nie wybieram sie tam. Jola umowmy sie tak , ze ty sobie znajdz gokos na ta kolacje z Toba a ja wam ja zasponsoruje.Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdżówa
fakt, jolaaaaa poszłaś po bandzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaaaaaa
poszlam poszlam Bogaty ale ja mam z kim jesc koalcyjki codziennie..a sponsorowac mi nie musisz bo pracuje i mam kase... Tak sobie zartuje bo wkurza mnie jak ktos sie chwali ile ma i czego on nie ma a jest sam biedny samotny i smutny..... to mnie wkurza... dobrze ze milosci nie mozna kupic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Ja lubie Mazury.Najczesciej odwiedzam port Strande albo Silnowa,Mamry Jacht itp w tamtych okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gdzie ty tym jachtem plywasz - największy to Mikołajki :) Co to za łódka ?? O klasę pytam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic Ty nie bądź taki mądry:P (13:03)ja akurat lubię jak facet ze mną najpierw pogada;) A nie od razu do konkretów by przechodził;) to Wy sobie pogadajcie o tych portach, bo ja się ze niam;) a potem przejdziemy do negocjacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Moj jacht to Galeon 440. Dla mnie wsam raz, jesli chodzi o komfort plywania, sile motoru , predkosc to akurat znajduje sie dosc wysoko . Pewnie sa lepsze ale jak mowilem , ten jest dla mnie wsam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
O widze ze sie bezzebna pokazala. No to jak to z Toba jest. Zdradz tajemnice jak do Ciebie dotrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mdłości...
Jak czytam takie topiki to zaraz mam jedno skojarzenie: typowa składanka panów szukających kobiet na portalach randkowych: romantyczny, żonaty i szuka romansu/seksu. Weż koleś ubierz sie w średniej jakosci sklepie, wynajmij kawalerkę w bloku i udawaj, że w swojej firmie to ty tylko pracujesz i zarabiasz dwójeczkę brutto. Zaraz ci odpadnie problem pań zaglądających ci głównie do portfela. Ale co ty biedaku bedziesz miał wtedy kobiecie do zaoferowanie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
To znaczy , ze mam nauczyc sie klamac zeby miec jakas kobiete przy boku? To nie dla mnie. Wybacz. Wole prawde mowic i byc sam , niz dzieki klamstwu byc z kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdżówa
może nie mów całej prawdy o swoim stanie posiadania na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Swoim nie ale moj znajomy i wlasciwie kompan w interesach ma jeszcze lepszego , szybszego i wogole. Z nim owszem. Bezzebna odrazu mowie , ze on jest zajety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mdłości...
Kłamać? ależ kto ci każe? Twój problem jest w Twojej głowie. Nie wierzę, że spotykasz same wyrachowane, to jest statystycznie wykluczone. Gdzieś tam wewnatrz Ciebie siedzi podejscie - wszystko mogę kupić? Więc zrób to SOBIE. Bo to Ty nie potrafisz zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak;) w tygodniu będę pływac z Tobą stic na skiffie, a w niedziele będe odpoczywać i sie opalac topless na Galeonie:P kuszą mnie te obcisłe kombinezony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ty Esbecki Volksdojczu (z kabaretu zaciągnięte więc się nie obrażaj) !!!!!!!!!!!!!!!!!! Pływałeś po szkierach szwedzich ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajne są z takiej pianki, nie możesz mieć pod spodem bielizny bo by uwierała, ładnie penisa opina i podkreśla - nie zapominaj o Autrali i topless !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprowadzacie wszystko do kasy. A czy rzeczywiście jest jakaś różnica? Biedni, średniozamożni ludzie są tak samo samotni, porzucani, wykorzystywani. Tyle, że nie mogą sobie pozwolić na takie zabijanie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasę mam a faceta nie
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×