Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogaty ale nieszczęsliwy

Mam dużo pieniędzy a mimo to jestem samotny... dlaczego ???

Polecane posty

Już lepszy Sphinx niż rozgotowane makarony z Avanti :classic_cool: Pozdrawiam moje miasto sprzed lat! 🖐️ Bogaty, a co ponadto masz do zaoferowania? Jako facet? Jako człowiek? Wiesz? Bo może od tego powinieneś zacząć temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Dzieki siksa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasę mam a faceta nie
no to już 🖐️ zajrzę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytkich was widzę coś emocjonalnie poniosło w niewłaściwą stronę. Nie wydaje mi się żeby facet był materialistą ;) Nie ma go tak atakować. To nie jego wina że jest obrotny. Właście jak jest po 40 to ma prawo żyć na poziomie i nie koniecznie się tym dzielić. Zresztą mam zamiar zrobic tak samo. Byłeś na Christinaso - taka mała wysepka koło Borholmu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kasę mam a faceta nie - hmmm to moze cos więcej podpowiesz (moze byc na innym forum) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Stary nie jestem , 41 to jeszcze nie starosc, lubie robic to co robie i nie dlatego , ze mam z tego pieniadze , ale dlatego ze zawsze chcialem to robic. Jestem uczciwym facetem i szczerym. Nie bede tu wywodzil sie o mnie bo to i tak nie zmieni postawy co niektorych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
tak mysle poprostu kazdy ma cos do ofiarowania tej drugiej osobie gdy dopadnie cie milosc taka prawdziwa zapomnisz o kasie i przestaniesz sie bac ze to jedyny powod dla ktorego ktos cie kocha poprostu bedziesz szczesliwy i sam zechcesz oddac wszystko co masz swojej wybrance oczywiscie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
tylko dlaczego te wszystkie babki tak od ciebie uciekaja gdybysmy spotkali sie w innej bajce to kto wie a takie moje rozwarzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
Ijeszcze jedno nie szukaj tak na sile bo oszalec mozna zwolnij sama ciebie znajdzie 🌻powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Bylem na Frederikso i Grasholm. Lubie tam byc od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinno oceniać się człowieka po zawartości portfela,tylko po tym jakim jest człowiekiem, o założycielu topiku dużo nie wiemy .Także zabardzo nie rozpędzajcie się co do oceny jego osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mdłości...
Stic - ja mu nie zarzucam materializmu! Mnie sie tylko dwunastnica w ósemki zwija jak widzę w jaki sposób on podchodzi do świata, także kobiet. Z takim podejściem NIGDY nie bedzie szcześliwy zrozum. Bo ta nieufność jest w nim, bo ta - mimo wszystko pogarda do kobiet jest w nim, bo to wysuwanie kasy na plan pierwszy W ROZMOWIE TEZ JEST W NIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
A skad ty mozesz wiedziec, przeciez ze mna nie rozmawialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leolew
ludzie to są naiwni - jakiś pryszczaty dupek jaja sobie robi a reszta durnych w to wierzy.jaki naród durny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineskowa
a ja mam cudownego meza, synkan i duzo miłosci, niestety brak nam piniedzy, nowego domu, samochodu. nie martw sie zawsze chcemy miec to, czego nam samym brakuje, nie zauwazamy zas ile sami posiadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie za słówka łapiesz - no wiesz - niegrzeczna z Ciebie dziewczynka. Oj nieładnie nieładnie. Fajnie się po Bałtyku. Można np niemiecką łódź podwodną wychaczyć albo jakiegoś trałowca :) Mi bardzo się podobało w szkierach szwedzkich. Powinieneś tam popłynac koniecznie z tym Twoim nadzianym kumplem. Pewnie lubicie sobie rybki łowić ?? Co ?? Fajnie dziewczyna wygląda jak ma mokre włosy :) (nie wiem po co to napisałem) ?? Prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Mylisz sie czlowieku. Nie wszyscy sa tacy jak ty i klamia. Mnie wlasciwie tez interesuje ile z was tutaj wierzy w to co napisalem? Bo szczerze powiedziawszy , z nikim tak dawno tak dobrze mi sie nie dyskutowalo. Zasada 1 byc uczciwym wobec ludzi i partnerow w interesie , bo to tez ludzie , nawet gdy zycza ci jak najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
To mylisz sie czlowieku bylo do leo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mdłości...
nIE WIEM, tylko wnioskuje na podstawie tak zwanych znamion zewnętrznych - tematy jakie poruszasz, sposób w jaki reagujesz na posty przywodzi mi na myśl takie właśnie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze rzecze - dać mu kobiety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No już !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Lubie wyspy owcze. Ten krajobraz dziala na mnie , zeby nie powiedziec intrygujaco. Maja cos w sobie z kobiety. Do konca nie wiesz czego mozna sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maroussia
Ale ja nie rozumiem waszych dewagacji jeżeli ktoś ma pieniądze to dlaczego ma z nich nie korzystać i o nich nie mówić. Jak ktoś mówi, że jest biedny to jest ok, ale jak bogaty to be. Ktoś zarobił to niech z tego korzyta póki może. A do Ciebie czterdziestolatku - pewnie jesteś przystojny, bo pewnie zadbany, pewnie masz klasę i kulturę osobistą i wierzę, że jesteś również dobrym człowiekiem więc może to kobiety nie potrafią wydobyć z Ciebie tego co byłbyś w stanie im zaoferować i nie myślę tu o pieniądzach. Bo gdzie jest napisane, że to mężczyzna zawsze musi dawać, a kobieta biernie czekać na przytulenie, rozmowę, wspólne wypicie piwa czy seks. W związku to przede wszystkim od kobiety zależy jaki on będzie ciepły, miły i przyjemny czy sztywny, sztuczny i zimny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Hmmm lubie komplementy a od kobiet zwlaszcza i dziekuje za dobre slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maroussia
A w sumie to nie do końca Ci wierzę, że jesteś taki nieszczęśliw.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maroussia
....ale gdy nie jestem adorowana to też nie jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Pewnie sa dobre chwile i zle , tak ma chyba kazdy. Ale ja nie mam sie z kim dzielic chociazby tymi dobrymi. Tak, pod wzgledem uczuciowym jestem nieszczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wyspy owcze to odjazd - nie byłem ale jeszcze popłynę tylko ja wolę na żaglach a nie na motorze choc i frjada jest motorówą np. na kanał Gotta. Mam jeszcze jedno pytanie to od samego początku jestes sam czy po prostu miałeś żonę - odeszła w jakimś tam wieku i ciężko było ci na nowo podłapać kontakt. Łachudro -> Wygladam jak kapitan Lasard ze Startreka. :) Nadal propokacje sieję z tymi włosami - uważam że jak kobieta ma je mokre to wyglada full seksi. A fajnych ładnych żeglareczek z mokrymi włosami jak na lekartwo. dlatego tak bardzo lubię skiffy. Tam się zawsze pomoczysz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×