Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogaty ale nieszczęsliwy

Mam dużo pieniędzy a mimo to jestem samotny... dlaczego ???

Polecane posty

No to press button to fire i do przodu a nie: nie mam kobiety ale mam jacht :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Względnie od złamań i utonieć ale jaka aderenalina ... :classic_cool: momentami lepsze niż seks i orgazm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehehe :) To dopiero cieszy ... a w realu jestem taki beznadzieny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak - ty startujesz do tego malkontneta - później z kaprysu on kupuje Ci tego skifa 15 czy 16 stopowego i jedziemy toszkę po bałtyku posmigać ew Austaralia i Hobart...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weźcie mnie ze sobą, ja do Australii to baaardzo chętnie bo tam storczyki ciekawe rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne Panie połechce jeszcze bardziej wasze zmysły: Louis Viutton to nic innego jak marka żeglaska - z pasji po prostu powstaje też markowa galanteria dla kobiet ... nic piekniejszego niż regaty okraszone kobiecą kibicią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooooooooooooooo naumieć oczywiśie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak mam was inaczej naumieć ?? Jeszcze was w obcisłe kostiumiki ubiore - Lycra itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluch maniak
ja mam podobny problem z tym ze nie mam kasy a mam wszystko co potrzeba ale ten brak kasy nas zabija nie ma za co zyc zamiast uzywac naszej milosci mi gonimy za kasa bo przezyc trzeba, zostaje nam tylko przytulanie i siedzenie w domu przy szklance mineralki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmył się na swój wypicowany jacht :) Bezzebna łachudro - luksus życia to być swiadomym że się coś przeżywa :classic_cool: A to z tego co zaobserwowałem kobiety bardzo lubią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu to za mało fanaberii i przydałoby się więcej namiętności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię się tak na forum uzewnetrzniac;) jeden przykład - ostatnio( pół roku temu:p) zachciało mi się pojechac do jednego kraju i pracować tam;) kompletnie nie znając języka, z paroma euro w kieszeni pojechałam, pracowałam i spędziłąm cudowne 2 miesiące;) a że przy okazji leciałam samolotem i spełniłam przy okazji drugie marzenie(przezwyciężyć ten przeogromny lęk wysokości) to juz inna sprawa;) no, a wczesniej 2 miesiące zarabiałam na ten bilet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piknie - gratuluje - odważna z ciebie kobita ale czemu bezzębna - zawsze mnie to nurtowało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałem że masz sztuczną szczękę - nie wiem czemu ... no to jeśli tak potrafisz realizowac swoje wielkopańskie fanaberie to jazda skiffem nie będzie dla Ciebie żadnym problemem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×