Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogaty ale nieszczęsliwy

Mam dużo pieniędzy a mimo to jestem samotny... dlaczego ???

Polecane posty

Gość mam mdłości...
Jasne zmęczona, masz całkowitą rację. Nie zakładaja też topików w stylu - każda babka którą spotykam leci na moją kasę: ergo:- ja to jestem święty a baby wyrachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Do mam mdlosci>> Moja zasada nie klamac , co by bylo nie klamac i tyle, druga zasada nie kupowac tego czego sie nie kupuje. Milosci sie nie kupuje wiec ja tego nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Nie mowie , ze wszystkie ale wiekszos tak. A te co sie tak bronia , ze nie sa najczesciej nimi sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasę mam a faceta nie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz nie mam takiego problemu, rezygnuje z bogactwa i ustabilizowanej sytuacji, miałam wszystko jak to mój mąż powiedział(tylko nie zauwazył ze nie dawał mi miłosci i szacunku),teraz mam kogos biedniejszego - (jeśli juz oceniamy pod tym kątem),kogos kto mnie kocha,patrzy mi w oczy,rozmiawia ze mną godzinami,zapyta jak sie czuje i jak spedziłam dzień (od BOGATEGO meża nigdy tego nie usłyszałam),był zajęty powiększaniem majątku....teraz czuje że żyje i nie potrzebuje do tego majątku,wystarczy nam skromna wypłata - MAMY SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
I ty bezzebna chcesz , zebym do ciebie powoli. Oj cos krecisz mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mdłości...
Wiesz, tobie to by się tak wychowawczo przydało bankructwo ( mimo wszystko nie życzę). Niestety byś tego nie zniósł, bo jak widać jestes cholernie przywiazany do swojego wizerunku. Nie chromol mi tu o kłamstwie, bo nikt ci nie każe kłamać. Weż sobie wobec tego wybierz dowolny dom dziecka i zostawiając dwójeczkę brutto na własne potrzeby :P resztę przekazuj tym dzieciakom. Jakoś mam wrażenie, że nie umiałbyś nawet z kobietami wówczas porozmawiać - bez swojego zaplecza w postaci kasy. Ani zaprosić na kolację, jesli miałoby sie to ( z przyczyn czysto ekonomicznych) odbyć w kawalerce lub... Avanti :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogaty bo ja lubię sobie popodziwiać:) co nie znaczy korzystać:P męskie genitalia, tak ogólnie, nie sa zbyt ładne, ale penis w opiętym stroju prezentuje się baaardzo fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Do mam mdlosci>>> Nie znasz mnie skad wiesz , ze takich rzeczy nie robie. Sam kupilem na aukcji Owsiaka 5 serduszek za 500 tysiecy wiec mi tu nie ublizaj. Ale jak bede pisal o sobie , ze mam kase i jestem qwa dobry , to co inaczej bedziecie patrzec na mnie?Nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogaty ale nieszczęsliwy - dlaczego uwazasz ze kręce - dlatego ze napisałam prawde, bo Wy bogaci myslicie tylko o tym, że ktos powinien was kochac za KASĘ .uwazasz ze skoro dajesz utzymanie to nic wiecej nie należy sie kochanej osobie?? a gdzie do cholery uczucie?? mam w d... pieniądze i juz wiem jak to jest z kims takim...usłyszałam - miałas wszystko - choć nie wiem co miał na mysli..oglądałeś komedie pod tytułem -Pieniadze to nie wszystko - to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Bezzebna musialbys zobaczyc mojego w takim kombinezonie. A ja ciebie golutka. Hmmmm ale by bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasę mam a faceta nie
ta mała to było do bezzębnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Mal75>> to o kreceniu nie bylo do ciebie . To bylo do bezzebnej. A ta komedie tez odladalem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
do kase mam a faceta nie>>dzieki za sprostowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tu się zaczeła rzeczowa dyskusja a skończyła lekka debata o tnącym fale skiffie na lekkiej wietrznej bryzie ?? Hę ?? Łachudra -> Łono kobiety też niczego sobie. Apetycznie mógłbym nawet rzec. Zawsze znajdzie się jakieś ustronne miejsce w żaglowni gdzie można się trochę \"pooglądać\"......miałem taką przygodę. Było na prawdę fajnie na tym dakronie. Do autora -> No ale co planujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasę mam a faceta nie
mnie się tu nie zauważa bo jestem na pomarańczowo i nie biorę udziału w dyskusji? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mdłości...
Posłuchaj: ja nie zamierzam Tobie ubliżać. Zejdź po prostu na ziemię, to tu się żyje. Dałeś kasę i co? Co dalej? Na co poszła? kto się ucieszył? Jak miała na imię t5a dziewczynka, która przezyła dzięki zakupionemu respiratorowi dla niemowląt? Widziałeś jej uśmiech? Co jada dziś najchetniej na sniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
A czy ludzie , ktorzy daja pieniadze Owsiakowi wiedza na co dokladnie te pieniadze ida? Daja i robia to bezinteresownie , ja tez. Dla mnie najwazniejsze , ze przydaly sie na dobry cel. Do mam kase nie mam faceta>> usmiechnij sie ja cie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Bezzebna nie musisz sie obawiac , ze sie pomarszczylem. Dbam o siebie , nie zawiedziesz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasę mam a faceta nie - to sie zaczernij :-) - do tego kasa nie potrzebna a i moze ktos to zauważy, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasę mam a faceta nie
:) i nie chcę za mąż i dzieci już mam tylko niech ktoś mnie pokocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mdłości...
Nie chcesz zrozumieć czy naprawdę nie rozumiesz? poczucia sensu nie da ci przelew bankowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasę mam a faceta nie
Mała, my się znamy na czarno z innego topu tylko o tym sza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj juz sie pakuje :D nie-żartuje..może zapomnij na chwile o forsie i zacznij szukać miłości swojego życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
Bogaty i nieszczesliwy mysle ze jeszcze znajdziesz kobiete ktora cie pokocha za to jaki jestes a nie zato co masz🌻 ja mimo wszystko wierze w ludzi i ciagle wierze w prawdziwa milosc tego Ci wlasnie zycze z calego serca😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Zeglowanie jest romantyczne nawet jak sie jest samemu. Ja lubie , siedziec i sluchac jak drzewa szumia i woda, gdzies tam ptak sie odzywa i do tego dobre piwo .Hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziel się forsą ze mną
jestem nieszczęśliwa, bo nie stać mnie na własne M :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×