Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogaty ale nieszczęsliwy

Mam dużo pieniędzy a mimo to jestem samotny... dlaczego ???

Polecane posty

Gość siksa28
Kurcze a ja jednak lubie siebie mimo wszystko to tak przy okaazji wracajac do poprzedniej wypowiedzi bogatego.... caly topik chyba juz spi wiec terz zmykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta....
do siksy28 przecież to klasyczny podszyw był (a propos ostatniej wypowiedzi niby to autora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta....
do mdli mnie hm... na pewno masz rację, że niektórzy właśnie tacy są, chociaż nie wierzę że jest im z tym dobrze, trochę jak by starali sie oszukać swoją "ludzką" naturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm....................
Widzisz kobieto naiwne z ciebie dziewczę. Zakładasz, że ludzie chcą aby było im naprawde dobrze. A sporo z nich wystarcza tylko udowodnienie tezy postawionej przez ich zwichrowany umysł. Na przykład - jak mawiała panna Dż-ka jak nie mam racji to i tak uprę się, że ją mam. Ktoś wreszcie odpuści i dla świętego spokoju ją przyzna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Drogie panie. Jestem zaszokowony waszymi wypowiedziami. Niestety nie mam teraz czasu aby dyskutowac o moim podejsciu do zycia , a bylo by o czym, i nie kazdemu sie to podoba. Bede napewno po 12.30 poniewaz do tego czasu moja agenda jest wypelniona spotkaniami biznesowymi. Niestety nie moglem byc tu wczoraj wieczorem tak jak obiecalem. Jednak ktos tu byl , kto probowal byc mna. Marnie zreszta. Tak wiec drogie panie do zobaczenia potem. Pozdrawiam stica i bezzebna, moze sie tez tu pokaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta....
do hm.... to ja juz wolę chyba zostać naiwnym dziewczęciem ;-) no a poważnie, ja chyba mam jakiś instynkt samozachowawczy, który sprawia, że znajomości z ludźmi roztaczającymi tego typu aurę traktuję powierzchownie, moja obrona jest unik, fakt, że czesto się izoluję, ale już sie przyzwyczaiłam, wolę spędzać czas sama i być sobą, nie odpuszczać tylko dlatego, że może trzeba facetowi dać szansę, że może się zmieni itd oni się nie zmieniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm....................
za późno to do mnie dotarło niestety - kobieto...A właściwie z latami doświadczeń moja teza brzmiałaby: oni się zmieniają. Ale tylko na gorsze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie to zycie jest,jedni biedni i zle im ,inni bogaci i tez nieszczesliwi.Najlepiej to chyba znalesc sie po srodku.Miec tyle by godnie zyc i od czasu do czasu pozwolic sobie na cos wiekszego,byc kochanym i kochac .Aaach ale niestety tak nie jest.Na dzien dzsisiejszy nic nie mam,ani kasy ani faceta,praca eech szkoda gadac.A najbardziej brakuje mi kogos do kogo mozna sie wtulic i nie tylko kiedy jest zle......Jakos kasa nie ma dla mnie zanczenia ,licze sie drugi czlowiek.Co w tym dziwnego ze dojrzaly mezczyzna jest nieszczesliwy,pieniedzmi sobie nie kupi uczucia,reszte tak ale niemilosci drugiej osoby.Nie poddawaj sie na pewno jest gdzies ,ktos kto cie znajdzie albo ty ja.Powodzenia zycze.Nie poddawaj sie,szukaj..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
jaki podszyw poprostu lubie siebie i juz nigdy niebylam zakomplesiona szara myszka ktora ucieka od ludzi ja lubie i ludzi i siebie i mimo wszystko nadal wierze w czlowieka nikt niemusi sie zemna zgadzac ale zeby odrazu negowac moja wypowiedz napisalam co mysle i bede sie tego trzymac i wole byc z ludzmi niz sama i uzalac sie nad soba jaj niektorzy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
a jeszcze jedno nieszukam na topikach milosci bo jestem w szczesliwym zwiazku jezeli mam cos do powiedzenia to poprostu mowie i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Witam ponownie. Duzo tu bylo powiedziane , ze byc bogatym to znaczy byc kims kto niby nie zasluguje na uczucia . Ciekawe dlaczego? Czy dlatego , ze mam pieniadze? Mam je i tyle co nie zmienia faktu , ze ja tez jestem tylko czlowiekiem. Wczoraj przeczytalem pare tematow tu na tym forum , i doszlem do wniosku , ze jakbym napisal jestem biedny i nieszczesliwy to by mi wszyscy wspolczuli i kazali wziasc sie w garsc i ze prawdziwa milosc to nie tylko pieniadze. Mnie oceniacie nawet mnie nie znajac. Nikt sie mnie nie zapytal jakie bylo moje zycie zanim dorobilem sie tego co mam. Bo nie urodzilem sie bogatym. No ale nie bede sie tu zalil ani wywodzil. Bezzebna pozdrawiam cie bardzo serdzecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ bogaty neiszczęśliwcu;) to, co moge liczyć na tego skiffa:P a tak poważnie - tutaj najpierw musisz zostać ostro zbluzgany, musisz odeprzeć kilka ataków, wyjść z tego z twarzą, a potem zaczną traktowac powaznie Twój problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
no coz nikt nieobiecywal ze bedzie latwo:( ja wyzej wyrazilam swoje zdanie i terz mnie zbluzgali:) takie juz jest te forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Bezzebna az tak bardzo lubisz takie sprtowe lodeczki? Tyle przeszlem w swoim zyciu , ze te negatywne wypowiedzi nie dzialaja zbytnio na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
?????? Bezzebna ja jestem prostym czlowiekiem . I pochodze ze wsi i sie niewstydze tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można byc prostym człowiekiem i pochodzić ze wsi i jak najbardziej nie należy wstydzić się tego, ale jako człowiek interesu i biznesmen powinieneś wysławiać sie poprawnie;) przynajmniej w podstawowym zakresie a do tego własnie nalezy przyszedłem zamiast przyszłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Wybacz mi moja droga za moje slownictwo. Uwazasz , ze to ma znaczenie ? Ale niech bedzie po twojemu. Obiecuje poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczenia może nie ma, ale mnie osobiście to drazni;) o ile błędy ortograficzne moge wybaczyc każde, to wyszłem i przyszłem ranią moje uszy i oczy;) ale luzik - nie musisz się stosowac, to była tylko prośba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
:) ;) Hmm ale tak na serio. Czyzby nie bylo juz o czym rozmawiac a jedynie o moim slownictwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komórkkka
nie, można jeszcze o tym jak bardzo jesteś nieszczęśliwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
To zacznijmy o czyms przyjemnym. Bo co tak sam bede tu przesiadywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat trzeba zapodać, a nie tak się naraszczac o czym by tu pogadac, bo wtedy to nic ciekawego nie przychodzi do głowy;) mozemy pogadac np.... o... no nie wiem... kosmetykach;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
O kwiatach. Jestem facetem ale kwiaty kocham. Mam firme , w krorej robimy przerozne stroiki z kwiatow. W Polsce to nie jest takie modne ale za granica owszem. Juz sie zaczal sezon na stroiki jesienno- zimowe. Mowie ci cudenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Witam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×