Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Witam! Otrzymałam dziś taki e-mail: \"Szanowni Państwo! Dziękujemy za zainteresowanie i zaufanie, jakim Państwo obdarzyli serwis internetowy http://www.infoplus24.pl. Na wstępie chcielibyśmy przeprosić Państwa za opóźnienie w wysyłaniu próbek z kosmeto-testu PlanteSystem wynikłe z przyczyn technicznych. W celu rozwiązania problemów logistycznych nawiązaliśmy współpracę z http://www.aptekawinternecie.pl dzięki której wyślemy do Państwa próbki z kosmeto- testu.\" Jeśli ktoś nie wysyłał do nich, to chyba warto teraz napisać prośbę o próki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj dostałam 3 książki o zwierzętach.Tylko nie pamietam adresu strony na ktorej wypelnialam formularz:/ Ale pozniej go poszukam bo wiem ze napewno byl podawany na tym forum!!Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zamawiałam trzy, ale narazie dostałam jedną książkę. Aneczka, przyszły w oddzielnych kopertach? Oprócz tego gadżety z NSK. Przyszły firma kurierską^^ I katalog z Sharpera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu nic ..... chyba bede musiała wziąść udział w paru konkursach na www.e-konkursy.com moze tam coś wygram .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tylko list z Yves Rocher z propozycjami gratisów w przypadku zakupu - specjalna okazjonalna oferta noworoczna. W ub.r. dokonałam u nich zakupu i teraz co jakiś czas przysyłają kuszące oferty, ale tym razem ani jednej próbki... http://www.yves-rocher.com.pl/ bok@yrnet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co to za strona na której można zamówić książki o zwierzątkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilaa , 1 ksiązke dostalam dosyc grubą i dwie takie ciensze ale wszystko bylo w jednej kopercie.A jesli mozesz mi powiedziec to jaki jest adres do NSK i czym ta firma sie zajmuje.Jesli nie chcesz badz nie mozesz podac tego adresu czy jest to firma polska??Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elanette ja niestety niepamietam jaka to byla strona co przysylają te ksiazki.wydawalo mi sie ze podana byla na forum,ale teraz jak szukalam to nie moglam znalezc:/:/:/pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale nie wiem co jest że pomiędzy słowem \" adress\" w tamym adresie strony robi się spacja wpiszcie adress bez spacji a strona wam się wyświetli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelqa=
niech w końcu przyjdzie listonosz i zostawi mi coś w skrzynce!! :(:(:( już czekam ok.miesiąca na próbki które miałam dostać... napisałam do radia TRÓJKI, czy nie mogliby mi przysłać kubka z ich logiem^^jak na razie mi nie odpisali ale i tak watpie, że mi coś przyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelqa=
jest ktoś zalogowany na stronie www.prizee.com?? jeśli tak to dostałam po 6 dniach pobytu na stronie jakiś formularz i wszystko sie zgadza ale coś im nie opasuje z moim adresem e-mail^^i nie za bardzo wiem o co chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukinia89
A co ja mam pisac z w tych e-mailach zeby dostac próbkę lub darmowy gadzet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelqa=
Ile trzeba czekać na przesyłke z LOT-u ?? Ja czekam już jakieś 3-4 tyg. !! Dostałam informator szkolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelqa ja ci radze zebys sie zarejestrowala na kafeterii.Bo czasem znów ktos sie pod ciebie podszyje i bedą sprzeczki;-)Miłej niedzieli dla ciebie i innych forumowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuniaaa
kochaniutkie poradzcie mi jakis w miare dobrze kryjący podkład niemam pryszczy tylko małe blizenki i chciałam je zakryc i zeby lekko matowął mam cere normalną proponujcie podkłady do 50 zł z góry dziekuję:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykład: Witam, Jestem zainteresowana Państwa firmą, ale nigdy nie używałam Waszych kosmetyków. Dlatego bardzo prosiłabym (jeżeli oczywiście jest taka możliwość) o przysłanie mi darmowych próbek (mile widziane również katalogi, jeżeli Państwo takowe wysyłają) na adres:.............. Serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dzieffczynki i chłopczyki (jeśli są:P)Nie pamiętam czy pisałam, ale wygrałam zewstaw kosmetyków kolastyny i dove;) a przesyłki - żadne, ale i tak się cieszę:PA co do tych przykładów e-maili to jeśli same wymyśliłyście to proponuję nie podawać ich na forum, ponieważ zaraz znajdą się na innych i wszyscy, którym nie chce się wymyśleć samemu będą z niego korzystać więc wtedy nic nie dostaniecie:P ten m,eil co został tu podany jest już znany (tzn czytałam go kilka razy)Pozdrawiam:*Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×