Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Dzien dobry :) No u mnie na razie pan ' pocztowek ' nie bylo. A tak w ogole to oczekuje na trzy przesylki z nagrodami z look4win. Chwilaa, a punktow mam ok. 1100...tak jakos. A te ' hemoroidy ' mnie rozbawily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) No u mnie na razie pan ' pocztowek ' nie bylo. A tak w ogole to oczekuje na trzy przesylki z nagrodami z look4win. Chwilaa, a punktow mam ok. 1100...tak jakos. A te ' hemoroidy ' mnie rozbawily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuniaaaaa1990
ja czekam na Panią listonoszkęę :) a na e-mailu pozytywna odp od miasta Konin, ale negatyw od Wrockaaa... ehh;;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuniaaaaa1990
po raz drug dostałamn próbki z Yves Rocher.. niechcący chyba kiedyś do nich napisalam i wysłali mi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam: - 3 próbki(7 ml kazda-szampon,odzywk do wlosow i cos jeszcze) I kupon rabatowy(25%) na produkty do włosów w wybranych salonach kosmetycznych od SKD DYSTRYBUTION - ksiązke + rabaty od Music City z Niemiec ,na kopercie jest napisana taka strona www.visitmusiccity.com - 2 ksiązki -prookooskarza czy cos takiego - lusterko,długopis,balonik i mydło od hurtowni farmaceutycznej SLAWEX A ponadto czekam na 1 przesyłke z wygranej na look4win ;-) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1986
co tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota3112
Witam serdecznie.Chcialabym kupić próbki kremów do twarzy i pod oczy firm: -VICHY -LA ROCHE POSAY -ERIS -SVR -INNE ZAGRANICZNE oczywiście w rozsądnej cenie.Może ktoś nie potrzebuje -chętnie odkupię. Pozdrawiam wszystkie próbkomaniaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dzisiaj 2 przesyłki: - od BEKO: długopis i dwa odświeżacze, -Look4win - mikrofon na podstawce - wygrana w konkursie \"500 Wspaniałych\". Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O qrcze, ale Was dzisiaj przesylkami zasypalo, no :) A ja jutro wyjezdzam na jakis czas, raczej na dluzszy czas...a tam nie mam komputera...i w ogole... :( W miare mozliwosci postaram sie odzywac i i informowac. Pozdrawiam wszystkie Kafeterianki z topiku tego. Buzka i pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo długo mnie nie było bo komputerr mi wysiadł :( ale w tym czasie dostałam próbki z tołpy i floslek a dzisiaj znow wysłałam formularz do dermiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani jadzia
Czy ktoś może mi napisać jak ma brzmieć ten e-mail do tej firmy co przysyłają pilniczki ..coś na M.. Bardo Was prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuniaaaaa1990
HEEEEEEEJ!! no co tu tak cichoooo??? niczym w mojej skrzynce:P bo dzis nic mi pani listonoszka nie przyniosła.. ŁĘĘĘ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór :) U mnie dziś w skrzynce tylko awizo na list polecony. Ech, nie ma to jak na początku próbkomaniactwa, wiele sprawdzonych adresów i skrzynka ciągle pełna, a teraz...no niestety....pustki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaa
a z jakiej strony pisalas do loreala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkek85
hey wlasnie zainteresowalo mnie zbieranie probek moze polecicie jakies adresy lub udzielicie rad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic, zasypało ale śniegiem, a ten list polecony to odmowa w spr. pracy z jednostki wojskowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkek
i co z tymi linkami przesle mi ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś dostałam podkładkę pod mysz,kalendarzyk,naklejki i ulotki od Stena Line .Szczególnie cieszę się z tej podkładki bo już dawno zamierzałam sobie kupić ,a teraz nie muszę:D Ej a mi z ziołoleku nie chcą przysłać ,niewiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi idzie z Ziołoleku bardzo długo.. Tzn. szło; d bo już dwa razy dostałam; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziśz fundacji Rema jakaś książeczka religijna:) nawet nie wiem kiedy zamawiałam:P i z powiatu KONIN przewodniki i pewnie byłoby jeszcze cos ale kurde koperta była rozerwana i zaklejona tak chamsko taśmą klejącą :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela1991
Czy gdy się zamawia te darmowe próbki to trzeba płacić za przesyłkę odpisujcie na maila proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×