Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Hej! Moje dzisiejsze łowy: -3 długopisy + plakat od KIA MOTORS -1 długopis + wkłady zapachowe do samochodu od firmy BEKO(produkują m.in. pralki) A ja żadnego potwierdzenia z apple.pl nie dostałam na mejla ale za to przysłałi długopis i smycz. Chwilaa i Katjen -gratuluje wam paczuszek;-)Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuniaaaaa1990
A po jakim czasie przysłali wam z tego apple. pl? a z Kia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś kosmetyki z allegro, SAAB - dużo broszur. I taka chrześcijańska bransoletka z kolorowymi koralikami z USA. Buźka; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anomalia...
tak prosicie i prosicie i prosicie... wstydziłybyście sie! jak wam nie głupio!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elanete dzieki za link,ale niewiem gdzie tam jest formularz do zamawiania ,a moze na mejl mam im napisac? Ale i tak wielkie dzięki:*:* Ani widu ani słychu listonosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Aniunitka, masz racje, na kopercie widnieje napis - \'ankieta\', ktory zauwazylam nieco pozniej... Tyle ze ja nadal nie pamietam, czego ona dotyczyla :) Dzisiaj tylko kolejna odmowa od Serwisu Konsumenckiego L\'oreal (probki dostepne w punktach sprzedazy i w prasie kobiecej...), od firmy Wool Star (pani proponuje firmowe upominki w zamian za zorganizowanie pokazu ich wyrobow, np. u mnie w domu... :) ) i od Portu Lotniczego we Wroclawiu. Milo. A pan \'pocztowek\' chyba dzisiaj nie bylo... Aaa, no i pozytyw od KIA Motors Polska :) donna leng, ja dostalam ladny kalendarz nascienny z dzieciaczkami od firmy Poltrade Waletko. To adres do biura firmy: biuro@poltrade.pl Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuniaaaaa1990
Hej Wam :) dziś dostałam przesyłkę od KIA Polska, chyba tak jak wszyscy: Plakat i 3 firmowe długopisy; katalog z ubraniami Quella ; z Beko tak jak wszyscy: 2 zapachy do samochodu i dlugopis firmowy; no i z Poltrade - firma z rzeczami dla maluszkow dostałam 2 prześliczne kalendarze z malutkimi dzieciaczkami, chyba ten sam co kolezanka wczesniej :) i ulotki.. Pozdrawiam i życze miłego dnia i samych pozytywów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1858
ETIUDA bardzzo cie prosze napisz mi jak możesz ( wiem ze to troche nie na temat , ale mam nadzieje ze mi wybaczycie )co robisz by schudnąc , bo widze w twojej stopce , ze ładnie lecisz w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzisiaj 3. przesylki, ale Wy chyba to juz macie :) KIA Motors Polska - plakat + 3. dlugopisy; BEKO S.A. - 2. dlugopisy + 3. zapachy na sznureczkach; apple.pl - smycz + naprawde odjechany dlugopis. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciula_1980
Hej Dziewczyny, mam nadzieje ze przygarniecie mnie do swojego grona.Musze przyznac,ze moja przygoda z probkami i gadzetami dopiero sie zaczyna.Mam dla was jedna przestroge:NIE ZAMAWIAJCIE HERBATY New England(www.newenglandtee.com).Ja zamowilam darmowa probke i dostalam od nich meila ze kurier(!!!) dostarczy mi je a ja bede musiala zaplacic 15 dolarow za przesylke.Nie mma zamiaru tej paczki wogole odbierac.Aha,i jeszcze kilka wskazowek:sephora,Douglas.persil,ariel nie wysylaja probek.Za to na www.dash.de mozna dostac dozownik na proszek.Kliknijcie na zakladke:>Kostenlose proben Pozdrawiam cieplo,majac jednoczesnie nadzieje ze wkupilam sie do Waszego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Spryciula_1980! Proponuję Ci wejść w \" Preferencje\" i \"zmienić\" kolor z pomarańczowej na czarną. U mnie dzisiaj nic i wczoraj też nic, smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pytanko,czy ktoras z was uczy sie badz zna jezyk niemiecki?Bo ja sie ucze angielskiego wiec nie bardzo znam niemiecki.jesli ktos wie co oznaczaja te slowa to prosze o przetlumaczenia: Alter* Ort* a te slowka sa z tej strony http://www.mara-mara.de/kontakt/kontakt_n.html - z tej strony przysylają darmowe jedzonka dla psa badz kota(opcja wyboru),a co najwazniejsze jest do wybrania opcja Polski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy zapisałyście się na forum: mapa urody? Łatwo tam wygrać kosmetyki, ale trzeba się często wypowiadać na tym forum i sensownie (tak aby to nie były wypowiedzi zdawkowe)< Ja też tam wygrałam , ale dziewczyny mnie \"zjechały\", za to , że robiłam to dla nagrody..., no ale niestety organizator właśnie tak zachęca na to forum: http://www.mapaurody.pl/uroda/?id=205 Proponuję spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie dzis pustki.. ; ( a tą bransoletkę dokłądnie z tej strony zamawiałam^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m1g0tk4 dziękuję za przetłumaczenie;-) Ja na mapa urody sie juz dawno zapisalam ale mi sie nie chce tyle pisac ,wiec nic nie wygrywam:D A ja uwazam ze wiekszosc osob pisze tylko tam po to zeby nagrody zdobyc,no bo po co jest ciekawego na tamtym forunm?Moze jutro zaczne tez tam pisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_kaska
Czesc dziewczyny. Może mi pomożecie? :] Chciałam się zapisać do klubu konsumenta Delecty, ale formularz jest w programie AdobeAcrobat i nie wiem jak wstawic tekst. :(( Co radzicie? Dziekuję z góry za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×