Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

U mnie dziś tylko MARINEX, taka buteleczka malutka, próbeczka z czymś na zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.... jeszcze nie wróciłam ale zobaczymy czy cos dzis będzie..... na tym forum jest juz tyle adresów że więcej się juz chyba nie da (tak trzymac) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska
Tez zbieram próbki http://www.lorealparisusa.com/skincare/products/decrease/entry_form.asp Podobno pod tym adresem mozna zamowic krem przeciwzmarszczkowy, tylko niemoge znalezc gdzie? moze ktos z was przyuwazy? * www.mamba.pl (czekam na przesyłke) jak sie zapiszecie do klubu, to dostaniesz karte klubowa ze znizkami dla dzieci i jakis gadzety, podobno kubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nic; ( Z klubu mamby nie otrzymałam nic, nawet karty klubowej; //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam\' Mnie również odpisali negatywnie, prośbę wysłałam na drugi dzień po tym, jak podałaś do nich e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie nie rozumiem ich podejscia do sprawy... Ja wyslalam maila w polowie grudnia...jakos tak... Tyle ze sensowna wiadomosc sklecilam... Sama nie wiem...do bani z tymi firmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwe sie dopiero wieczorkiem. Pozdrawiam i przepraszam za nieefektywnego maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co przepraszać, być może zbyt licznie się rzuciłyśmy na tą firmę. Też starałam się napisać densownego e-maila, chociaż to nie zawsze ma znaczenie. Na początku mojego zbierania próbek pisałam krótko: proszę o przesłanie darmowych próbek celem wypróbowania, i o dziwo firmy wysyłały próbki; myślę, że to zależy od tego ile dana firma przeznaczy na tego typu reklamę. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaję mi się ze prośbę (pisałam wczoraj)skleciłam sensownie ale widocznie za duzo już osób pisało o próbki i dlatego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moje łowy w ciągu dwóch dni to: -nagroda z Żywca Zdrój(wypasiona czapa i szalik), -paczuszka z nutrici(juz druga) -długopis + smycz na klucze z apple.pl -breloczek z NSK Życzę powodzenia w zbieraniu gadzecikow i próbeczek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety, ale mnie dawno nie było. z resztą i tak bym nic nowego nie napisała, bo mam dziwny zastój, ale mam nadzieje, że wreszcie cos u mnie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataalkaaa
Kolejna nagroda z programu 'Byli sobie odkrywcy"... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafiaaa
wysłalam prosbe o przysłanie próbek do dermiki i odesłali mi ankiete do wypełnienia i napisali ze jak wypełnie to mi wysla próbki i wypełniłam....:) ktos tez byl w takiej sytuacji mzoecie powiedziec jakie próbki wam przysłali ?? i czy wogóle cos przysłali czy to tylko pic na wode...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ciekawe czy jutro coś dostanę...Coś mi się zdaje ,że nie bo jutro poniedziałek,a w poniedziałki prawie zawsze nie dostaje nic.Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. mafiaaa, ja rowniez odeslalam wypelniona ankiete do Dermiki i otrzymalam probki dopasowane do mojego typu cery - naprawde bardzo ciekawe. Tyle ze bylo ich chyba ok. 8miu sztuk. Na testery czekalam ponad 3. tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj wygrałam na look4win.pl podwójną kasetę TEDE!Od razu mi sie humorek polepszył!!A narazie u mnie listonosza nie było więc cierpliwie czekam na niego;-)Buziaki dla wszystkich forumowiczek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś HORECA - próbki tkanin, czy tam czegoś. ale dyżo^^ fajne kolorki; p oprócz tego APPLE, smyz i długopis. i kazania BRAHMANA. Buźka; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie dzisiaj dwie przesylki: - ladnie wydana plyta DVD pt. \"Sztuka Relaksu\" na temat jogi, tai chi, medytacji oraz masazu ( firma Mayfly...ale nie przypominam sobie, zebym do nich pisala...dziwne... ); - \"Ksiega Mormona\" i broszury info - to od \'Kosciola Jezusa Chrystusa...\'; kiedys zamawialam ta Ksiege na ich stronie; to takie inne wydanie Bibli. Na razie to tyle. Pap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka155, gratulacje dla Ciebie :) Tak sobie mysle, ze ta plyta DVD, ktora dzisiaj otrzymalam...to tez moze jakas nagroda...bo na pewno nie pisalam maila do tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie do waszego grona ziaja kazala wypelnic formularz ale ja go nie widze nutricia tez jakas ankiete pampers nie wysylam nic jak mi jeszczo ktos odp to wam napisze kurcze podajcie jaks strone aby dostac kalendarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuniaaaaa1990
Hej Wam :)) czytałam wasze forum i zaraziłam sie, tymi próbkami.. mam pytanie do Was ;) czy z apple.pl dostaliście jakies potwierdzenie na e-maila ze wyślą wam gadżety jakies? bo ja wyslalam z jakis tydzien temu i do dzis ciszaaa.. a dostal ktos z was gadżety z KIA? bo ja dostałam pozytywa ale jak narazie nic nie dostalam i sie wlasnie zastanawiam c moga mi wyslac z marki samochodu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×