Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość kaska_kaska
Jakież to proste. :)) Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuniaaaaa1990
HEJ wszystkim próbkomanaiczkom ;)) dziś u mnie takie łowy: - to co wszyscy z apple. pl - smycz i długopis, - LAVERA - próbki kosmetyków tej o to fimy i ulotki niechcący wysłałam do nich 2 e-maile i na jeden odpisali pozytywnie a na drugie negatywnie.. no cóż.. moim zdaniem robią sobie wyliczanke:P komus dzis wysłać, a komu nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataalkaaa
Hejka możecie powiedzieć z jakiej miejscowosci apple prosuliscie o gadzety, bo tam na miejscowosci konktakty sa wyznaczone. aha i mozecie pisac do miasta Olecko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol. u mnie od dluzeszego czsu pustki. tylko jakis katalog z ubraniami. hm. dostal ktos te koraliki z tej chrzescijanskiej strony.? buzi;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie dzisiaj pustki. Asiuniaaaaa1990, ile dostalas testerow marki Lavera ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataalkaaa, to adres do firmy SAD Sp. z o.o., wylacznego przedstawiciela marki Apple w Polsce, pobrany ze strony www.apple.pl :) marketing@apple.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuniaaaaa1990
ja czekałam 8 dni od apple. pl. a KATjen25 : z Lavery dostałam 9 próbek powtarzają się i jedno mam dla mężczyzn, a drugie dla dzieci, a reszta tak raczej do skóry normalnej takze i mi sie przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m1g0tk4, ja czekalam na przesylke od apple.pl 6. dni. Potwierdzenia nie otrzymalam, od razu przesylke. Dziekuje za odpowiedz, Asiuniaaaaa1990. Chwilaa, a ksiazeczka to jakas wygrana, czy zdobyczna ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataalkaaa
DzięX za odpowiedź ;P Aha i możecie pisać do MpMProduct. Mi przesłali 2 długopisy i 3 smycze xD A i podkładkę pod myszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie zamawiam z tej strony dla nauczycieli^^ Przecież mnie nie sprawdzą; ) Książeczka to z linka z forum ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jednak nie zamawiajcie! Bo trzeba płacić 9 złotych za przesyłkę; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, Paniom :) Cos mi sie przypomnialo... Ostatnio kupowalam wino CIN & CIN Vermouth i do niego byla dolaczona granatowa smycz z logo nazwy tego pysznego winka :) Calkiem ladna, chociaz ja w smyczach raczej nie gustuje. No i czekam dzisiaj na panie \'pocztowki\', bo wczoraj niczego od nich nie dostalam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guginka
hejka, te kartki zapachowe to rozumiem z próbką perfum 2ml? napiszcie do piekarni mielnik, wysylaja smyczke .Adres musicie znalezc w google bom nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu sie jaja dzieja
żebraczki i zbieraczki śmieci, żałosne jesteście:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuniaaaaa1990
Elo wszystkim :) dziś tylko u mnie probki z mincer-mona-liza :) po raz drugi, ale nie bardzo dla mnie bo przeciw zmarszkowe, ale dobre COŚ niz NIC :) Pozdrawiam, życzę miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bezpłatny egzemplarz \"Rozliczenia z ZUS i US - bez bólu głowy\" ze strony, którą już podawałam tzn. :http://www.mp.infor.pl/broszura/, jeśli kogoś interesują te tematy i będzie zamawiać to: nie wpisujcie NIP-u i nie odhaczajcie, że chcecie fakturę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sprawdziłam ten link i pojawia się informacja, że nie znaleziono strony o tym adresie, chyba już nie wysyłają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spryciula_1980
hwj,polwcam strone www.dash.de,po 3(!!!!!!!!) dniach dostalam przesylke-dozownik na proszek.Trzeba wpisac Polen po nazwie miasta.A tak poza tym pustki :-((( a u was? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tam jutro^^ Mam takie pytanko.. Ile macie punktów na look4win?; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziś książki o zwierzętach. Poradnich dla chorych na hemoroidy i przewodniki oraz informatory o szwajcarii [po raz drugi?]. ; **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×