Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość oluciaa_21
czesc kobitki mam nadzieje ze mi pomożecie:) zastanawaim sie nad kupnem pewnych podkładów jednak niechciałabym kupywac kota w worku znacie mzoe adresy e-mail do dr ireny eris, max factor i AA z góry dziękuję a i jeszcze jedno jak chciałabym próbke podkładu to z ka oni będą wiedziec jaki mam odcien i skąd ja mam wiedziec jaki ewentualnie im podac pomórzcie mi bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Do majuniaaa: osobiście polecam Ci podkład Firmy L\'OREAL : IDEAL BALANCE ANTI-BRILLANCE tzw. inteligentny podkład, gdyż sam się dostosowywuje do kolorytu cery. Ja mam bladą cerę i niekorzystnie widać zaczerwienienia czy blizny, a z tego podkładu jestem bardzo, bardzo zadowolona. Kupuję go o numerze 22 SABLE ROSE. Koszt 45,99 zł. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do oluciaa_21: http://www.drirenaeris.pl/napiszdonas.php serwis@eris.pl http://www.oceanic.com.pl/ marketing@oceanic.com.pl http://www.pg.pl/produkty/maxfactor.shtml konsument.im@pg.com Od Lab. Kosm. Dr I.ERIS na pewno otrzymasz próbki, od AA - nie wiem, bo otrzymałam e-mail pozytywny, a próbek nie dostałam do tej pory, ale na forum czytałam, że dziewczyny dostały, natomiast Max Factor chyba nie wysyła, ale nie wiem na pewno. Pisząc prośbę o próbki podkładu Musisz opisać im swój rodzaj cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluciaa_21
dzekuję a który to ejst mejl ten pierwszy czy drugi bo ja jakas mało kumata jestem ;O dzęki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluciaa_21
oj oj juz wiem:P a iwesz mzoe gdzie sa kolory podkładów beda na stronach poszczególnych firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gratulacje */*/* Ola */*/* !!Kosmetyki dove wygrałas w klubie dove?Dawno Cię nie bylo na kafeterii,aż zaczęłam się martwić:D:D Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak te kosmetyki to na forum Dove;) weźcie napiszcie tam jakieś posty, podajcie meila i możliwe, że wygracie!Ja wchodzę na forum, ale np. jeśli nic nie dostaję, albo nie mam co napisać to po prostu tyko przeczytam co tam u Was i wychodzę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszma że tak dawno tu nie zaglądałam. jakos ostanio przestałam wysyłać mejle i dostwac przesyłki. ostatnia która do mnie doszła to podpaski always i kartki zapachowe. jakos nie mam wetny do wysyłania próśb. musze sie uczyc^^ i w ogóle. jak znajde jakis adresy to dam. na razie to nic nowego. najlepiej wysyłac zgłoszenia jak jest jakis nowy produkt a firma chce go jako pokazac. jak np. podpsaki always. hm. czekam na przesyłkę z pilniczkami. buzi;* pozdrawiam wszystkie dziewczyny ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm. i mam jeszcze pytanko ;D jak piszecie po autografy to od razu podajecie swoje namiary czy tylko najpierw prośbe, a potem podajecie adres jak wam odpisza.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam ich już mnóstwo^^ Są nadrukowane, ale nie widać, wyglądają jak pisane. Ale jakimś dziwnym trafem dostałam dwa napisane^^ ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moje wczorajsze łowy to: -paczka z sprayem uniwersalnymi dwoma kalendarzami na biurko(wygrana z look4win.pl -paczuszka z 2 wielkimi kalendarzami na sciane z Maxi cosi -list z Hippa-tylko poradnik zywieniowy malych dzieci. Mam nadzieje ze dzisiaj tez cos ciekawego przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataalkaaa
Hejka, możeci podać mi mejla do jakijś ze sławniejszych gwiazd z tego e-konkursy, wiecie sama bym wzięła ale mam bana na IP :/ Wzamian podam namiarek na kubek. Adres chyba znany, ale nie słyszałam żeby ktoś do nich pisał. Moja kumpela też dostała kubek tylko że ja czarny ona czerwony. e-mail: nataalkaaa@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie chce mi sie pisać że nic nie dostałam ale dostałam maila od kolastyny- negatyw, Yves rocher- pozytyw Narka poszukam jeszcze paru adresów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ! Dawno nie pisalam, bo male zamieszanie mam...tak w ogole... Od moich ostatnich wpisow dostalam trzy konkretne przesylki, a mianowicie: - firma Poltrade Waletko - kubek niekapek dla mojej corci, sliczny kalendarz nascienny i broszurki reklamowe; http://www.poltradewaletko.pl/kontakt.php - kalendarz w skorzanej oprawie na 2007 rok, dlugopis, balony i broszura info od piekarni w woj. swietokrzyskim; - notesik, dlugopis i smycz od jakiej firmy biurowej (?). Ponadto dzisiaj wygralam na look4win druga juz ksiazke od Wydawnictwa Studio EMKA. A ostatnio otrzymalam komplet 7miu ksiazeczek z opowiadaniami z cyklu \"Alfred Hitchcock poleca\" ( rowniez wygrana z ww. strony ). Wg mnie rewelacyjna nagroda :) No i czekam na ksiazke dla mamy...wygrana z look4win :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac, te przesylki to naprawde niewiele biorac pod uwage ilosc wyslanych przeze mnie maili... Odnosze coraz bardziej realne wrazenie, ze wiekszosc firm ma za nic takie prosby, naprawde... */*/* Ola */*/*, gratulacje :) Chyba bierzesz udzial w wielu konkursach, skoro tak czesto wygrywasz :) Oby tak dalej. Papki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gratulacje */*/*Ola*/*/*. Mam nadzieję, że jak wrócę z pracy, to chociaż jedną przesyłkę zastanę w skrzynce pocztowej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj nic, zupelnie nic...to ktorys dzien juz...ehhh...:( Podaje maila do tej piekarni: - biuro@podtelegrafem.pl Jezeli juz bedziecie pisac - to z odrobina zaangazowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen25 Wiesz co ja biorę udział w tych konkursach gdzie mam spore szanse na wygraną:P np. jeśli konkurs jest nie tak znany to mniej osób w nim bierze...;) Musisz spróbować...;) Proponuję wypowiadać się Wam na forum Dove ~~> www.jakbieta.pl Raz w miesiącu wygrywa 10 najlepszych postów, a liczba osób wypowiadających się jest mała!!! Więc na pewno za pierwszym lub drugim razem wygracie;) wystarczy napsać nawet 3-4 posty w iesiącu...tylko żeby miały sens a wygrać można niezbędnik ambasadorki dove: koszulka, smych, bransoletka i zestaw kosmetyków (w zeszłym miesiącu dziewczyny mówiły, że otrzymały 7 kosmetyków) ciekawe co ja dostanę z tych kosmetyków??:)Wydaje mi się, że branie udziału w konkusach jest bardziej opłacalne;P Od początku stycznia wygrałam 3 zestawy kosmetyków;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, myslalam juz, ze dzisiaj pustki, a tu masz, dwie przesylki... :) Pierwsza od firmy EKOMEA, dystrybutora marki Lavera - 19. probek :) W tym kremy dla mnie, podklady, kremy dla dzieci i testery dla mezczyzn...i ulotki. Nie spodziewalam sie, ale jest mi bardzo przyjemnie :) A druga przesylka - od...hm...chyba od Urzedu Miasta Szczecin - informator, mala mapka i male widokowki. Jesli zlokalizuje tego maila - to podam go na forum, bo teraz znalezc go nie moge. Papki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bok@lavera.com.pl To adres do dystrybutora kosmetykow naturalnych marki Lavera / firma EKOMEA Sp. z o.o. Mozna probowac, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×