Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość Aneczka1986
Mam może pytanie troszkę głupie :) Co wpisujecie w emailach do firm? Bo chętnie też bym się za to zabrała tylko nie mam pojęcia jak :) Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!dawnoo mnie tu nie było, a le to wszystko za sparwa trwajacej sesji...uhhh... bardzo bym chciala zrobic sie czarna, ale nie wiem czy poskutkowalo:) U mnie malo gadzecików, ostatnio tylko z Debicy nalepki, na auto, i malutki breloczek...i torba podróz na ale to ze swiata ksiazki:)) Jak na razie walcze uparcie!!! Pozdrawiam dziewczeta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio dostałam podkładkę pod mysz i myszkę;) zdźiwiłam się..ale i tak nie jest mi potrzebna i muszę komuś dać, bo ja mam bezprzewodową;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola a skad dostalas myszke?z stena line? bo u mnie byla koperta otwarta i byla naklejka przesylkauszkodzona,napewno baby z poczty cos sobie wziely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj a u mnie się porobiło :P wysyłałam do Flosleku pare razy e-maile, bo wszyscy pisali ze cos dostawali a ja sie wkurzylam bo nic :| nawet na e-maile nie odpisywali, a tu dziś patrze do skrzynki a tam jakies 3 koperty gumką recepturką spięte:P patrze a tu wszystko Floslek:) probek w kazdej zazwyczaj od 5 do 10 i pełno makulatury, procz tego 2 próbki z Ziołeku jakieś fajnego kremu uniwersalnego, bo i dla dzieci, doroslych i nastolatek. nareszcie przyszla mi tez przesyłka z OB, bo juz myslalam ze o mnie zapomnieli i takze duzaaaa koperta z UM Katowice, a tam pelno prtzewodników, 2 gazety i 2 naklejki.. no nareszcie sobie o mnie przypomnieli :) dziękuje za uwagę:D bo się rozpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi.......0101
biedaki z was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj dostałam próbkę szamponu i odżywki JOICO oraz kupon rabatowy 25%na zakup ich kosmetyków i na zabieg rekonstrukcji włosów w ich salonie http://www.joico.com.pl/ e-mail: kontakt@joico.com.pl Bardzo dawno pisałam do nich o próbki, chyba we wrześniu, myślałam, że nic już od nich nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki...u mnie skrzynka pusta, ale za to nagminnie wysyłam maile do róznych mista, moze cos z tego bedzie...jak na razie wysłałam do ok 20,licze ze jakies cos odpisza:)))To na razie tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W związku z tym, że nie ma w pobliżu mojego miejsca zamieszkania salonu fryzjerskiego JOICO, mogę komuś bezpłatnie przesłać kupon rabatowy 25% , który można zrealizować tylko w takimże salonie. Jeśli ktos jest zainteresowany proszę przesłać na mój email swój adres i nick jakim posługuje się na tym forum. lilianach@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma salonów JOICO. ja czekam na próbki od nich^^ mam nadzieję, że będą jutro; ) a po ile próbek dostyłyście?; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema!!! moja skrzynka swieci pustkami, jak na razie, ale moze pani pocztówka przyjdzie... Poza tym kilka negatywów, min. od frito lay, urzedu miasta w Zamościu,Katowicach.:( Ale walcze dalej. Czy ktos wysyłał sieci restauracji Sphinx???bo mi cały czas sie wyswietla ze jest problem z dostarczeniem wiadomosci.:/ pozdro 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, u mnie dziś jakieś coś z Ameryki pocztą lotniczą, o jakimś jeziorze. oprócz tego koperta dla mamy z TOŁPY, próbka kremu i karta członkowska. i awizo na listową prior. ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u mnie dziś przesyłka od urzędu miasta i gminy Rawa Mazowiecka: długopis, mapa i informator, poza tym znów koperta od Flosleku:) widocznie mnie lubią :) a teraz postanowilam napisac jakies e-maile do firm produkujących ubrania:P moze wysla jakis pozoytyw to podziele sie z nim Wami :) Pozdrawiam i życzę miłego dlaszego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataalkaaa
Z ubraniowych tylko TiFFi mi przesłało... Płytkę z muzyką kilka utworków... ale jakieś dziwne... ale na fajne opakowanie ;)), i breloczek.................... ale już nie wysyłają. Moje kumpele do nich pisałały i napisały że nic nie wysyłają... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(((((skrzynka pusta...i na dodatek zgubilam kluczyk do niej...:(( mam nadzieje ze dzis cos przyjdzie, tylko nie wiem jak to wyjme?!Buuu...i jeszcze do tego perspektywa sesji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj dostałam dwie przypinki z deepa oraz kalendarzo-notes,długopis i smycz od Wyższej Szkoły handlowej w Wrocławiu.Ta przesyłka z wrocławia była rozerwana,rozdarta itp itd.Poprostu hamstwo!!!Poszłam z mamą(z mamą bo mam 14 lat) na poczte im powiedziec ze to juz druga przesyłka i ze my sobie nie zyczymy aby nasze listy,przesyłki były otwierane.A baba z poczty na to ze to nie ich wina i ze to juz takie do nich przyszlo.Ok moglo takie do nich przyjsc ,ale ta baba wmawiała nam ze paczka sie rozwaliła pod ciezarem tego co jest w srodku.No sorry,ale ta paczka była z 3 stron otwarta,powiedziałabym wrecz rozszarpana.No i oczywiscie kobitka nam powiedziala ze przy nastepnych takich przesylkach do nas oni beda sprawdzac jak to uleglo rozerwaniu koperty(juz im wierze).No al ok ja do tej babki nic nie mam ale po co mi wmawia ze tego napewno nikt nie otworzył?Przeciez paczka była ROZSZARPANA! Troche sie rozpisałam ale taka wczoraj bylam zła ze musiałam to napisac:D P.S gdy ta paczka przyszla do mnie to : gadzety byly w rozszrpanej wielkiej kopercie ,a to wszystko bylo jeszcze w foli(zeby nic nie wysypalo sie). No to paa;-);-);-)Mam nadzieje ze juz wiecej nie bede miala zmartien przez poczte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! no niestety Aneczka155 czasem takie chamstwo robią na tej poczcie ze szok;/ tez tak czasem miala rozerwane i to jeszcze chamsko widac, co ich nasza poczta obchodzi! au mnie dziś same ulotki itp: - miasto Augustów - mnóstwo książeczek, ulotek, związanych z miastem i 2 naklejki :) - miasto Konin, po raz drugi to samo :| ne wiem za co.. :P - i WYŻSZA SZKOŁA KOMUNIKACJI I ZARZĄDZANIA w Poznaniu - informator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,w sumie trafiłam tu pzrypadkiem,nie zrozumcie mnie źle ,nie chce od was gotowego wzoru, mam tylko pytanie odnośnie formy emeili ,jakie wysylacie,ja do tej pory ewentualnie bawiłam sie w rozwiązywanie konkursów,ale z nudów mam oote pobawić się też w meile i mam pytanie odnośnie tego,w jai sposób pisać, czy w formie po prostu prośby o gadżety reklamowe danej firmy? czy też nalezy uzasadniać? czy też najlepszy jest jeszcze inny sposób,byłabym wdzięczna za każdą choć mała sugestię pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×