Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

A nic...kogos emocje poniosly. Nasze dane to moglyby miec znaczenie, gdybysmy zyly tak z 1000 lat i, ewentualnie, bylybysmy agentkami FBI albo CBŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardnaskela m
kiedys wysylalam do olay ale nic nie przyslali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*na :) pomyłka ;D ps macie jakies nowe adresiki .? bo ja szukam i nic :( hehe na look4win dodali nowe nagrody. doładowania telefonów i jeszcze jakieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na www.look4win.pl mozna teraz wygrac plyty dj\'a adamusa i doladowania za 5zł do wszystkich sieci poza sami swoi, ja co jakis czas wygrywam, nie wiem jak to jest ale dobra passa nie ma konca :) poleca dotta84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sansyl
Macie moze jakies dtronki które wysyłaja próbki kosmetyków za friko?? Jesli tak to jakie sa ich linki? PROSZE KLIKNIJ W TEN LINK :) 3dwhite.pl/?click=e71167fb25ca78c4dd1cdd27bd3e2e17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Wyslalm dzisiaj 70 mejli ktore znlazlam na tej stronce co wyzej podalam i mysle ze na dzisiaj koniec:D a na tj stronce powyzej to jesszcze jest pelno adresow ;D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe, Piekne. Uzupelniam wpis :) W piatek dostalam 3. koperty: - bardzo ladna karta rozancowa od Producenta Kart Rozancowych EMES wraz z ulotka i listem: rk@rozancowe-karty.com.pl ( czekalam na nia kilka dni ); - 4. sztuki nowej podpaski Always Ultra Fresh z ulotka i listem: www.alwaysfresh.pl - na tej stronie jest zakladka \'probki\' - wchodzimy i zamawiamy ( czekalam kilkanascie dni ); - przesylka od Klubu Konsumenta Delektynka: pelnowymiarowy budyn smietankowy Delecta oraz kupon zgloszeniowy do tego wlasnie klubu dla mnie i dla drugiej osoby. No i czekam na dzien jutrzejszy i pania \'pocztowke\' ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i Wam zycze pelnych skrzynek, zasypanych wycieraczek pod drzwiami, zmeczonych dzwiganiem, ale usmiechnietych listonoszy ;) O przesylkach pisze, rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj tylko karteczka hugo boss ;) ale i tak sie ciesze. to coś lepszego niz pusta skrzynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chazyrodzynka
witam!!!jestej tu nowa, ale mam nadzieje ze przygarniecie mnie jak swoja:) zajmuje sie tym od niedawna, ale juz sa jakies efekty...dzis trzy koperciochy, całkiem spore: 6 próbeczek Mincer, i ulotki zel z Tołpy,i... ...przewodnik po NY...troche jestem zaskoczona, bo nie pamietam czy go zamawiałam...ale sprawił mi nie mała przyjemnosc!!! aaaaaaa...i w piotek jeszcze bezpłatna mapka samochodowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chazyrodzynka
o a to jednak ktos sie pojawił, a juz myslałam, ze jestem sama jak paluszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!A mi tej mapy Polski nie chcą przysłać:( Wysyłalam juz chyba z 10 razy i nie przysylali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo, Piekne :) Mowie Wam, wszystko przez te strajki pocztowkonoszy...na bank...normalnie mnie to juz irytuje okrutnie...grrrrr... U mnie, oczywiscie, dzisiaj cisza :( Licze na dzien jutrzejszy. A tak na marginesie, chazyrodzynka, witam serdecznie i gratulacje :) Ja do Mincera wyslalam bodajze dwa razy i nic, rzecz jasna. Od Tolpy otrzymalam, ale odmowe po dwakroc :) Masz szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna93, masz racje. Karteczka Hugo Boss to cos znacznie lepszego niz pusta skrzynka :) Jesli jest to jeszcze dodatkowo zapach Deep Red - to juz w ogole...piekny jest po prostu. Dokladnie taki, jak lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen25 Żeby otrzymać tą próbkę od Tołpy trzeba wypełnić formularz bodajże klubowicza na ich stronie. Poszukaj wypełnij i czekaj na kartę z próbką;)A co do tych innych firm to moze nie masz dość przekonywujących meili? Nie wiem w czymś to musi być.Ja dzisiaj byłam na poczcie, myślałam że może coś dostanę, ale jednak nie dostałam nic, bo babka powedziała ze jutro będą listonosze chodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, */*/* Ola */*/*, za informacje :) Niedawno zapisalam sie do Klubu Sympatykow Tolpoterapii, zobaczymy, czy cos z tego bedzie...ale teraz zauwazylam, ze nie mam wiadomosci z numerem klubowicza...swietnie po prostu :( Musialam zupelnie niechcacy usunac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katjeniusza26
Aaa, i jeszcze negatyw od firmy STOPA ( produkty dla zwierzakow ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elanette
LOOK4WIN Czy ktoś z Was kupił już obuwie AMBRA z wygraną zniżką 20%. Ja też wygrałam ten rabat, ale na zakupy musiałabym się udać ok. 50 km i nie wiem czy warto...Interesuje mnie jakiego rzędu mają ceny, czy nie są zbyt wygórowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chazyrodzynka
a z jakiej strony mozna wygrac ten kupon rbatowy?z góry dziekuje za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×