Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość malinowa.krolewnawp.pl
mam jeszce jedno zaproszenie do nivea chce ktos?piszcie na maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje dzisiejsze "łowy": 1. Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu marketing@wshwroc.edu.pl : - informator i ulotki - kalendarz z notesem. 2. Park Wodny w Krakowie: biuro@parkwodny.pl : - cennik, ulotki - plan lekcji. 3. Urząd Gminy Siedlec ug@siedlec.pl : - 2 pocztówki, - długopis - broszurki. 4.Urząd Miejski Pieszyce um@pieszyce.pl : - płyta CD o Górach Sowich -malutki kalendarz (kieszonkowy). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elanette, a z tej szkoły to Ci odpisali coś ze przysla? bo ja wyslalam i na e-maila nie dopstalam zadnej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUĘ WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM Z FORUM KAFETERII, KTÓRE ODPOWIEDZIAŁY NA MOJE ZAPROSZENIE. Cieszę się, ze tak duzo osób wykazało zainteresowanie. Chetnie poinformuję Was o innych konkursach gdzie można wygrać kosmetyki. Jeśli są jeszcze chetne osoby, które nie otrzymały zaproszenia niech śmiało piszą na mój mail mrufciaz1@wp.pl Zaprosze każdą chetną osobę. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz bardzo dziękuję. Do zoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuniaaaaa1990, z tej szkoły to mi odpisali, nawet trochę złośliwie. Było to coś w takim sensie: dziękujemy za zainteresowanie naszą szkoła, szkoda tylko, że w takim aspekcie, tzn. darmowe gadżety, ale mimo to wyślemy do pani materiały - to nie jest oczywiście dosłowne brzmienie tej odpowiedzi. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ! vu mnie dzis 5 przresylke smile.gif 1) Krotoszyn miasto - informator i breloczek 2) Cartalia - próbki ślubnych zaproszen 3) Kancelaria Sensatu - mnóóóstwo ulotek, przyda się na WOS:D, plan lekcji, pewnie jeszcze cos bylo.. koperta była rozerwana z deka ;/ 4) Beckers - katalog kolorów i kartka Walentynkowa fajna smile.gif 5) Wyższa Szkoła handlowa we Wroclawiu - kalendarz, informator, wzory Euro, tez koperta rozwalona Wkurza mnie czasem ta Poczta Polska;/ nie wcale nie widac ze sobie podbieraja z tych naszych paczuszek, kradna poprostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam przesyłkę od BIELENDY Ale oni mają tempo 2 dni temu napisałam maila do nich....no no 6 próbeczek na jedną porcję kremu i ulotki Zobaczymy czy jutro cos będzie. Fajnie ale kurier pukał tak głośno że mi córeczkę obudził a ja się z godzinę umęczyłam żeby zasnęła i spała tylko 30 minut, ale co tam to taki mały minusik...hahha ...na własne życzenie Pozdrawiam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotki
Ha huj wam te śmieci, próbki to rozumiem ale ulotki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina56
Witam widze,ze macie duże doświadczenie. Coz ja nie. No nalezy napisać w takim emailu? Kto płaci za przesyłke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grack
Hej ;) Mam nadzieję ze mnie przyjmiecie do grona zbieraczy próbek. Dzisiaj dostałem dwie paczki : z bielendy i miraculum w sumie kilkanascie probek :D pozdroofki :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !! Próbkomaniactwem zajmuję sie od jakiegos czasu.. Ale dopiero dziś postanowiłam pojawić się na forum:D Dziś dostałam przesyłkę z beckersa tak jak wszyscy magazyn o kolorach i śliczną karteczkę, dotarła też przesyłka z Konina: długopis i książeczka o mieście, Na koniec materiały informacyjne z ambasady Szwecji: mapa(duuuuża), ksiązeczka o obyczajach i śmieszna flaga:)) Do Karoliny 56 za przesyłkę się nie płaci, a w meilu trzeba napisać o tym dlaczego chcesz próbki, czy gadżety( np że zbierasz jeśli chodzi o gadżety, lub że nigdy nie miałaś okazji wypróbować kosmetyków, a chcesz tego bo masz np wrażliwą skórę jeśli chodzi o próbki), no i oprócz tego oczywiście swój adres, powinnas podkreślić, że chodzi Ci mo darmowe próbki, czy gadżety:)) P.S Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pff
Przestańcie ciągle oskarżać pocztę..pff napewno cos wam tam kradnie skąpiary Ale wy głupie jetescie szkoda mi was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Co tu tak cicho?? U mnie dzisiaj listonosza zawiało:)) i nic nie przyniósł:((Mam nadzieję, że u was było lepiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też nie lepiej, jest jedna przesyłka ale marna z Nowego Dworu Gdańskiego urzad@miastonowydwor.pl : mapa turystyczna i ulotka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialala
nie rozumiem, to znaczy ze Wy piszecie maile do firm produkujacych kosmetyki i oni Wam przysylaja probki kosmetykow??? i co sie pisze w takim mailu ze "chcialabym dostac probke...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonka222
pd21 zagłosowałam na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! W poniedziałek dostałam katalog i walentynke od firmy beckers,pojemnik na proszek do prania z niemczech oraz nagrode z look4win.pl podwojną kasete TEDE. Do tych ktore mają niki pomaranczowe.Bardzo was proszę zarejestrujcie się bo od razu lepiej sie patrzy na czarne niki niz na pomaranczowe...Pozdrawiam wszystkie nowe forumowiczkie no i te stare tez:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pd21
Aldonka222 wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nic.......... *............_. ,-\'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----\'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,\'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. \'`~-.. . . . . . . . . .,\' . . . . . . .,. .,.-~-.\' -.,. . . ..\'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,\'___. . . . . . . . . . . . /\'`-.l. . . `\'-..\'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... . . .l. . . . .\' ---........-\'. . . ,\' i . . .\',. . ,....... . . . . . . . . .,\' . . . .\' ,/. . . . `,. . . . . . . ,\' . . . . .. . . . . .. . . .,.- \' . . . . . \',. . . . . \',-~\'`. ; . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . \'-.. . . . . . .) . . . . . . .\' - .......-` Moze coś dziś dostanę...................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
No u mnie było lepiej nawet super :D dostałem przesyłkę z flosleku :)) nawet mi podziękowali grzecznie :)) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbeczka....
hej jestem nowa. Mam pytanie... Jaki jest link do próbek always??? Możecie odpisać na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! dzis u mnie paczki: - z Mercedes Benz - tona makulatury - katalogi - z ambasady Portugalii - smycz, przypinka, i przewodniki rozne - z Żnina - długopis (nie polamany:P), broszka taka, smyczka i przewodnik: Z Portugalii ta koperta była strasznie podarta i wogole, ale raczej nic nie zginelo, to chyba pod ciezarem sie tak zrobilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na paczkę z DOVE, Papermate i na potwierdzenie wysłania żelu z NIVEA.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nawał próbek (w końcu) :P floslek, YVES rocher, mincer i bielenda wszystkich ok. 16 Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pff
Tak napewo coś wam poczta ukradła skapiary..jesteście żałosne...skąpiary..poczta napewno wszystko kradnie jakby nie miała co robić..ale z was I*D*I*O*T*KI i NA DODATEK ŻEBRACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zazdrościsz ? Skoro można dostać darmowe próbki lub jakiś gadżet to czemu mamy nie korzystać ? Pozatym wiele z nas po wypróbowaniu próbek kupuje produkty firm.. A jeśli chodzi o pocztę to może paczki same się rozrywają ? Albo rzeczy same się kradną ? Zawsze znajdzie się ktoś kto chętnie zajrzy do paczki i zwali na transport, ciężar lub coś w tym stylu.. Nie mówimy tu przecież, że cała poczta kradnie... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dzisiaj nic, zupełnie nic. Nie jesteśmy żebraczkami, sama po zamówieniu próbek dokonałam zakupu niektórych kosmetyków. Normalnie nie wiedziałabym, co kupić i jeśli bym kupiła to z ryzykiem, że może coś nie będzie spełniać moich wymagań. A co do gadżetów reklamowych, to po to one są, by je rozdawać potencjalnym klientom jak i stałym klientom. Pozdrawiam. Miłego popołudnia i wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×