Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość pani migotka
dlaczego jedne nicki są na czarno a inne na pomarańczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani migotko, osoby, ktore zarezerwowaly sobie nicki na stale sa \'czarne\', a osoby, ktore tego nie zrobily - posiadaja nicki tzw. tymczasowe ( zawsze, niestety, ktos moze podszyc sie pod Twoj nick i wypisywac wierutne bzdury...mnie sie to juz zdarzylo i nie wspominam tego z usmiechem na ustach... ). jesli chcesz byc \'czarna\' i miec spokojna glowe ( jesli chodzi o Twoj nick ) - wejdz na pierwsza strone forum i kliknij w zakladke: Internautko, zarezerwuj swój nick » (dla chętnych); i tam, krok po kroku, zrobisz sie \'czarna\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalkaaa, kiedy wysylalas maila do DAXa ?? Ja zrobilam to juz bodaj dwukrotnie i nic...ani z DAXa ani z Bielendy... Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratki, Marti :) Zapewne maila do Pedigree wysylalas dosyc dawno temu, prawda ?? Ja wyslalam do nich wiadomosc koncem sierpnia i otrzymalam calkiem uprzejmego, ale jednoczesnie odmownego, maila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pieska nie mam więc nawet nie wysyłam. Dostałam chyba z Niemiec trzy paczuszki, dwa z jedzonkiem dla kotka co czyści ząbki i takie kostki dla pieska, ale nie pamiętam żebym w ogóle to zamawiała^^ A z Daxa też coś dostałam:) Ale już kawałek temu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dalej nędza zaczynam mieć już dosyć bo albo negatywy albo puste skrzynki. jak narazie to dostałam próbki takie jak wy wszyscy tzn.ziaja,miraculum,floslek,ziołolek,paul sagane.Razem około 25-30 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assssssssssssssssssssia
a jakie przyszly probki z tego paul sagane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nic nie dostałam najwyżej że póżniej dojdzie..Widać że topic się rozkręca;) i jak narazie nie ma reklam kłótni etc (tzn były dwie ale zostały zgłoszone moderatorowi i je usunął i tak będzie się działo również z innymi reklamami!!Mam nadzieję że coś dostanę jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo, Dziewczeta :) U mnie zonwu \\\'nic\\\'...to porazka dekady jakas, choinka :( Przeciez czekam niby na tyle przesylek... Kiedys, wkrotce, nadejdzie taki dzien, ze pani \\\'pocztowka\\\' bedzie musiala przyczepke podlaczyc do maluszka, zeby te wszystkie przesylki mi dpstarczyc, hahahaha...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a umnie dzisiaj broszurki o Austrii i katalog z jakiśm sprzetem muzycznym ;) no. szkoda że to nie próbki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja też do nich napiszę, a ty kiedy pisałaś i po jakim czasie dostałaś paczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!Wczoraj dostalam wielką paczke z DAX COSMETICS i malą z MINCERA i malą z BIELENDY. adres do Mincera : marketing@kosmetyka.com lub mcr@kosmetyka.com adres do Dax Cosmetics : www.dax.com.pl adres do bielendy : www.bielenda.pl Do Martyna93 : Jak mogłas dostac paczuszke z pedigree dla pieska maluszka skoro ta promocja jest juz zakonczona?nawet na http://pedigree.pl/psygora/pl-pl/Rosnij+zdrowo pisze ze to juz jest zakonczone. Proszę odpisz mi bo ja tez mam pieska i chcialabym dowiedziec się w jaki sposob otrzymalas tą paczkę ,bo na koncu sierpnia tez bylam na stronie pedigree i juz byla ta promocja zakonczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest bardzo możliwe że dostałam. akcja zaczęła sie w maju. wtedy wysłałam zgłoszenie i dopiero wczoraj dostałam. tzn. ta drugą. bo zawsze dostaje się dwie:) nowa akcja pedigree rozpoczyna się w maju 2007 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, Aneczka155, gratulacje wielkie :) A ja akurat nie dostalam ani od DAXa ( a chyba juz dwa maile wyslalam ) ani od Bielendy i od Mincera rowniez nie...eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do Paul Sagane Polska pisalam jakis miesiac temu - z formularza na stronie, ale widze, ze teraz formularz jest nieczynny. Zobaczymy, czy cos podesla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja otrzymałam sole bingo jodowaną sól do kąpieli morską z żeń szeniem i borowinową rozgrzewającą sól do stóp a ostatnio naklejki i brelok z grupy good year oraz katalog małych domków z płytą projektów + kalendarz na 2007 rok na ścianę ale pogiął się w czasie wysyłki. Już narazie zawieszam swoje próbkomaniactwo bo za 2 tygodnie wyjeżdżam do Anglii i muszę się zająć nie szukaniem darmowych próbek ale szukaniem dobrze płatnej pracy :) z always otrzymałam maila z ta samą ankieta wypełniłam ja po raz drugi ale napisałam tez do nich maila ile można czekać i że nie mieszkam na końcu świata i kiedy przyjdzie próbka? A oni mi odpisali że wyślą albo przyjdzie pod koniec tygodnia nie pamiętam dokładnie ale zobaczymy .Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby znowu jakis permanentny \'kisshunter\' ?? Jak zwal - tak zwal... Zeby nie bylo - to nie wlazilam w linki powyzsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo tak: - mala_probka...to niby czego albo co ?? - mini pomadki Dior...no w to nie uwierze - bo zdobyc cos od Diora to jak wyprawa na Ksiezyc, haha... - probki kaw smakowych...sorrygregory, naiwna nie jestem... Obstawiam istote, ktora chce punkciki na te szminki czy pomadki zdobyc...jak nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę to zgłoszę do moderatora i uprzedzam że następnym razem najpierw zgłoszę to do organizatora konkursu i was wycofa z gry więc nic ta osoba nie wygra!!!A jak narazie nic nie dostałam:( ale czekam nadal choć wątpie w to że coś przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×