Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Hejka Wszystkim :) krulefna, jaka ksiazke wygrala Twja siostra ? Interesuje mnie tytul. Ja rowniez wygralam ksiazke ( \"Upior w Operze\" ) i rabat na obuwie. A czy Ty wiesz, jaka nagrode przegapilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie - to czekam na pania \'pocztowke\'... No dzisiaj to juz chyba musi zagladnac, no :) Dostalam uprzejma odpowiedz negatywna od firmy HORTEX Holding S.A. Gadzety z logo HORTEXu mozna otrzymac na promocjach w hipermarketach w piatki oraz w soboty...:) To fragment odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dott malutki, a czy moglabys napisac, jaka to plyta ?? Chodzi mi o wykonawce...a moze to jakas kompilacja... Za odpowiedz na wszystkie moje pytania, Forumowiczkom, z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dostalam przesylke od LOTu :) Model samolotu na stojaczku, calkiem zgrabny, jesli nie bedziemy brac pod uwage zlamanego skrzydelka czy oderwanego silniczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam próbki z Rufin (De) szkoda, że tylko tyle. A do lotu nie pisałam muszę poszukać adresiku i wysłać @ do nich, tylko, że nie mam pojęcia co im napisać:P coś się chyba wymyśli:Pkrulefna - powiem ci tyle...w stopce możesz mieć co chcesz, wiele osób ma reklamy. Ale forum bezsensownymi postami nie bedziesz zaśmiecać, właśnie od tego masz stopkę, oraz osobny topic!!!A co do reklam to zawsze zostają usówane przez moderatora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha to władczynią forum jesteś ty i to ty rozkazujesz gdzie kto ma co pisać? Spoko. Nie będe sie z tobą wdawać w jakieś chore przepychanki słowne. Szkoda mi mojego czasu na pisanie na twój temat więc pisz co ci sie żywnie podoba :) Pytano sie mnie jaką książkę dostała z look for win moja siostra- jeszcze nie wie jaki tytuł bo czeka na przesyłkę a właśnie mi napisała że wygrała smycz farciara. Ja nie mogę sprawdzić jaką przegapiłam nagrodę pisze mi tylko w ranikngu , że przegapiłam jedną nagrodę o wartości 10 zł ale co to było nie pisze i juz się chyba nie dowiem.A akurat raz nie sprawdziłam wyniku losowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaaa;* a dzisiaj u mnie wypasione przesyłki: #katalog sthil- kosiarki xd #domy które kochamy: ksiązka chyba z 500 stron, płyta i jeszzce jakies katalogi #przesyłka z Tołpy: jedan próbka, ulotki i karta członkowska ;) yeah. i jeszzce jakies awizo ale dopiero jutro moge odebrac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naklejki dostałam od niemieckiego piwa ,nie pamiętam dokładnie nazwy coś na J...... jak komuś zależy to dokładnie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie drogie kolezanki :) dzis dostalam probke lacosta inspiration- bardzo ladny przyjemny zapach, czekalam na nia ok 2 tygodni podaje adres dla chetnych: www.lacoste-ispiration.com co do plyty z look4win to jeszcze jej nie dostalam, wiem tylko tyle ze to plyta z muzyka rozrywkowa. dowiedzialam sie ze sponsor ma 2 tyg czasu na wyslanie nagrody, do tego jeszcze kociolek na poczcie, wiec czeka sie ok 2-3 tyg :) ale wysylaja na pewno. krulefno, nie pisze tego zlosliwie, ale powinnas troche spuscic z tonu, nikt cie tu nie obraza, nie atakuje, wiec wyluzuj, kazdy moze wyrazic swoja opinie, ty, ja, a tym bardziej autorka tegoz topiku :) nie powinnas sie od razu tak bulwersowac, zreszta, obecnosc tutaj nie jest przykrym obowiazkiem ale dobrowolna przyjemnoscia jesli komus nie odpowiada forma tego topiku moze przeniesc sie na inny, lepiej nie psuc atmosfery :) pozdrwaiam. czekam na dalsze przesylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, Dziewczeta, za odpowiedzi na moje pytania :) Do LOTu pisalam na adres: media@lot.pl Ale musze \'supergluta\' zakupic, bo ten samolot z trefnej partii produkcyjnej chyba...jeszcze mu corcia ma oderwala drugi silnik i skrzydelko gorne... Jak posklejam ladnie - bedzie oki :) Jula uwielbia samoloty...i m.in. o tym do nich pisalam...ze kolekcjonujemy, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz napiszę do lotu.. Dostałam dziś tylko jakieś ulotki z jakiegoś miasta na G:P Nie pamiętam nazwy:) Wszystko przez te strajki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;*muah :D u mnie dzisiaj 2 przesyłki. jedna to katalog wycieczek na zime a druga to także katalog ale z innej firmy ;p także wycieczki:):) a i poszłam odebrac to awizo. i powiedziała mi że dopiero jutro ;/ ciekawe co to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj pusto...to zapewne przez ten \'uroczy\' strajk... Teraz listonosze nie maja co robic - to sobie ogladaja co ciekawsze przesylki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam, nie tak zupelnie pusto :) Dostalam katalog zabawek od firmy Leomark. Jesli kogos interesuje taka przesylka - to podaje adres: info@leomark.pl - oczywiscie prosic o bezplatny katalog :) No i jeszcze negatywy od firm i marek takich jak: TOLPA ( pani proponuje wstapienie do Klubu Sympatykow Tolpoterapii )voraz Issey Miyake ( pisalam na ten adres miedzynarodowy / com ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katjen25 ja tez dostałam taki negatyw od tołpy, ale wstapiłam do ich klubu( link gdzies chyba na stronce) i przesłali mi po ok. tygodniu karte członkowską, jakies cenniki i ulotki i jedna mala próbke :) zawsze cos. a dzisiaj nic w skrzynce ale za to poszłam odebrac te zaległe awizo. to była paczka z Nutrici już druga:D chyba sie pomyliłam. a w niej poradnik o żywieniu dziecka, mus owocowy w kubeczku, kaszka, i mleko w proszku ;) no to tyle :D a w szkrzynce pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yh. a na look4win konkurs 500 wspaniałych. to samo co nivea albo 3dwchite. mam nadzieje że znowu nie będa się tu plątały wypowiedzi: kliknij na mnie itd. buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Martyna93 : a jesli moge sie zapytac to czy ty masz dziecko?no bo jesli ktos chce wyslac do nutrici to musi miec dziecko. czy moze ty niemasz dziecka ale troszke im naklamalas? no bo ja tez bym chciala dostc cos od nutrici ale dzidzisia nie posiadam bo jestem duuzo za mloda:D: Wdzieczna bede za odp. to moj post ten wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że nie mam ;p hm. ale każda przesyłke zarówno jak od ntrici jak i od bobovity dałam mamie a ona wie juz komu to dać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac, ze otrzymalan bardzo milego negatywa od firmy Sarantis Polska S.A. ( m.in. Jan Niezbedny ). Aaa, moj brat wygral dzisiaj na look4win plyte CD SITA do nauki angielskego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo Wszystkim :) Co sie dzieje, ze od dluzszego czasu nastala tu taka cisza ???? U mnie dzisiaj pusto...jestem juz pewna, ze to wynik tego strajku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nic nie dostaje przez te strajki...no trudno...chociaż jak wszystko będzie dobrze to owinno nam się nawalić zaległych rzeczy;)A co do kufleny, to naprawdę jeśli ci sie tu nie podoba to możesz przejść na inny topic, przecież nikt tu cię nie trzyma, możesz sobie przeglądać na innym forum 10 postów z reklamami...A to nie jest tak, że ja rządze tym forum..po prostu zrobiłam ten topic i chcę żeby zamieszczać tu posty na temat. Może ten nie jest do końca na temat, ale gdze miałam to napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×