Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Ufff... Wreszcie znalazłam ten temat. Na tamtem wchodzę i nic :/ Ehh.. no na temat. Dzisiaj u mnie nic. A ostatnio to dostałam przewodnik Zoo we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anki
o co chodzi w tym look4win.pl czy jak oglądamm reklamy tych firm to płace za to jakos czy co bo nie do końca kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość */*/*Ola*/*/*
U mnie też nic....no trudno trzeba poczekać:P Nie nie na pewno za oglądanie nie płacisz;) więc się nie martw;) Dzięki oglądaniu relkam wspierasz dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie mam pytanko. ile macie wszystkich zdobytych bongopunktów.? bo ja na jednym koncie mam 300 a na drugim 295. bo podobno jak ma sie 5000 tych punktów to mozna dostawaś gratisy bez losowania. prawda.?/:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kochane, przyłączam się. Jestem Marta i mam 15 lat, a jestem \'chora\' na próbki od wakacji. Zaczęło się od niewinnego postu na kafeterii..:) Do Aneczki: Należę do tego klubu tołpoterapii, miałam otrzymać kartę jakąs, ale przyszły mi same ulotki, cennik i próbki jakieś żelo-toniku w tubce, 5 ml. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!U mnie narazie pustki w skrzynce:D A o co chodzi w tym www.look4win.pl ???Bo ja bylam na tej stronce i nadal niewiem o co chodzi. Do chwilaa : A skoro jestes w tym klubie tolpoterapi to napewno wiesz to o co chcę się zapytac.Czy zeby dostac probki trzeba cos zamowic przez interent z tolpy?Bedę bardzo wdzieczna za odp.A i tak juz dziekuje ze chociaz troche mi odpowiedzialas na poprzednie pytanie;) zycze udanych zbiorów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila mam pytanko: bo ja dostałam @ że niedługo przysla mi karte stałego klienta i ile czekałaś na ta karte. do tej karty dołaczyli ci te ulotki i próbke.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ja nie dostałam tej karty! Nie wiem czemu.. Dostałam tą próbkę, taki kupon, jakby ktoś z moich znajomych chciał się zapisać do klubu, ulotkę i cennik. Ale chyba nie trzeba nic kupować. Ja bynajmniej nie mam takiego zamiaru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wam dwie strony. www.qz.pl na której się rejestrujesz i komentujesz różne artykuły i co miesiąc jest podliczanie punktów i według rankingi najlepsi dostają nagrody. Ja wygrałam sole Bingo, dwie:) www.testandvote.pl Zbieranie punktów. A na tym Look4Win, się zarejestrowałam dwa razy, ale na żadengo mejla nie dostałam hasła. Długo się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anki
do chwilaa właśnie sie zarejestrowałam i hasło dostałam w 2 minuty poczta zakwalifikowała je jako spam moze nie czytasz spamu i stąd tak długo czekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo. U mnie dzisiaj pusto - to juz ktorys dzien... Nie chce przyzwyczajac sie do takiego stanu rzeczy :) A moj brat ponownie wygral bon rabatowy na obuwie...haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem jak to jest.. Że mam jak najwięcej razy te reklamy oglądać i mogę wygrać w tym losowaniu w nocy? B po obejrzeniu reklamy pisze, że nie wygrałam.. Wytłumaczy mi ktoś? U mnie tez pustki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaax
chwilaa - ja tez tego nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani migotka
negatywy od eris iwostin cawa nivea applause joko thalgo bell niezle sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaaaa
a ja dostalam probki i katalogi z Flosleku-chociaz jedna porzadna firma!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczeta :) U mnie dzisiaj jedno wielkie \'nic\', niestety. Ale jesli dzisiaj pustki - to w takim razie jutro spodziewam sie nawalu paczuszek, eh :) Tym bardziej, ze mam kilka potwierdzonych. Marti, no i co przynioslas z poczty ?? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też puski. Wczoraj i przewczoraj dużo powysyłałam, pewnie w czwartek lub piątek cos przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiń.
U mnie pusto od dłuższego czasu. :/ Juz straciłam nadzieję. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah przyniosłam z poczty paczuszke dla maluszka z pedigree;p heh. ciesze się:D trochę późno, bo moja koleżanka dostała na początku września, ale może im sie na poczcie zawieruszyło:) pozdro;* i zyczę wam jutro samych próbek w skrzynkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, jutro to chyab u mnie za wczesnie;D powysyłałabym gdzies jeszcze dziś, macie coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisuaj duża paczka z Dax: próbki (baardz dużo próbek i jakieś tam katalogi) Była też próbka takiego żelu, fajny :) Mama powiedziała, że kupi go w \"oryginale\" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×