Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Elo, Dziewczeta :) U mnie dzisiaj tylko jedna przesylka, ale jestem zadowolona, bo to ta wygrana ksiazka WYDAWNICTWA Studio Emka ze strony www.look4win.pl W koncu dotarla :) No ale to kolejny dzien, kiedy nie otrzymalam zadnej paczuszki w odpowiedzi na moje maile ( ktorych wyslalam naprawde sporo ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytul ksiazki to \'upior w operze\' autorstwa Gastona Leroux. Dostalam rowniez negatywy od Laboratorium Kosmetycznego \"AWA\" ( obecnie nie posiadaja probek ) i od agencji PARPA. Aaa, jest jeden pozytyw, od firmy Leomark/Krakpol, na bezplatny ( mam nadzieje :) ) katalog zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzy kontakty dla istot pasjonujacych sie prospektami motoryzacyjnymi: salon@wadowscy.volvo.pl - Autoryzowany Dealer VOLVO - WADOWSCY ( prospekty roznych modeli samochodow VOLVO ); www.contact.renault.pl - zakladka \'Kontakt\' na stronie www ( mnostwo kolorowych prospektow przeroznych modeli RENAULT ); salon@autocenter.krakow.pl - Autoryzowany Dystrybutor Firmy OPEL - Firma Handlowo Uslugowa \"Auto-Center\" ( prospekty samochodow marki OPEL + dwie naklejki z nowej kampanii reklamowej Opla );

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KATjen25 czy mozesz mi powiedziec jak dlugo czekalas na ksiazke z www.look4win ? ja tydzien temu wygralam plyte i jestem ciekawa ile to moze trwac. wczoraj wygralam juz drugi kupon rabatowy na buty, koniecznie musze sie przejsc i zobaczyc czy jest cos ciekawego. mam nadzije ze dzis lub jutro tez cos wygram, wygranej zyczę również i innym :) pozdrwiam dotta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkie probkomaniaczki, trafilam tu przypadkiem ale juz mi sie podoba:] swoja przygode z free samples rozpoczylam dopiero kilka dni temu, a dzis dostalam pierwszy list. dwie male broszurki z roci wyslalam do nich zgłoszenie, jezeli ktos chce to podam stronke www.roca.pl wyslalam jeszcze wiele innych @ jak cos dostane i bedzie to pewnie ze wysylaja podziele sie adresami bo teraz to juz sama nie wiem gdzie poslalam prozby o probki a gdzie nie. wiem ze z yoko - nie wysylaja zalogowalam sie rozwniez na na look4win , czy mozecie mi powiedziec co ile mozna wchodzic na te reklamy? :] pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe, Dziewczeta :) Ja dzisiaj wygralam bon na obuwie...troche kiszka, bo najblizszy sklep jest jakies 60 - 70 km ode mnie...to ten rabat akurat na benzyne by poszedl ;) No ale z ksiazki jestem zadowolona. Sama dokladnie nie wiem, na jakiej zasadzie punktowane jest ogladanie reklam; na pewno liczy sie systematycznosc ogladania oraz ilosc flashy ( mniemam, ze flash - to obejrzenie jednej reklamy ). Po zalogowaniu wejdzciew zakladke \'Twoje Dane\'; nastepnie w \'Ranking\' - tam, pod Waszymi danymi jest kilka informacji o zasadach zdobywania punktow. Powinno sie cos rozjasnic :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a biorac pod uwage, ze dzisiaj jest piatek - od pani \'pocztowki\' powinnam cos dostac :) Bowiem piatki bywaja u mnie najbardziej \'obfite\'...haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj nic...smutno...to pierwszy tydzien od ponad dwoch miesiecy bez przesylki...Bez komentarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jaaa; z tego, na ile sie orientuje - to losowania przeprowadzane sa o 1ej w nocy...i bierzesz w nich udzial co noc, pod warunkiem, ze masz aktywne konto ( tzn. co jakis czas bedac zalogowana ogladasz reklamy ). Mialy byc jeszcze losowania dodatkowe ( tych nagrod, ktore we wczesniejszych losowaniach nie zostaly potwierdzone ), ale nie wiem dokladnie \'co i jak\' w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosia
Ja dzis dostalam 2 katalogi jeden z modą drugi z roznymi dekoracjami. Wczoraj 2 koperty z probkami. Najwiecej dostałam katalogow. W gogle wpisuje zamów katalog i mozna zamawiac. http://3dwhite.pl/?click=91952fb23e9bb4cb0574da65318a7216 tutaj mozna wygrac paste całą tubke. W katalogu z domkami dostałam dodatkowo super kalendarz na 2007 rok Niestety nie dostałam nigdy zadnych gadzwetow typu smycz albo jakas rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sobie pomyslalam w ten sposob... Hm, czekam na kilka przesylek juz dosyc dlugo. Nie wspomne, ile maili wyslalam w przeciagu trzech ostatnich miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.ja od początku pażdziernika wysłałam ok.1000 email ,a dostałam może z 15 przesyłek z czego większośc to makulatura. czy to nie dziwne trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem juz tylko poszczególne firmy wysyłaja próbki. dlaczego.? poniewaz jet tak spore zainteresowanie że firmy nie wyrabiaja. sama dostałam dużo maili gdzie to pisały że np. nie posiadaja próbek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jaaa : Co do twojego pytania to troche znam odpowiedz. na stronie www.darmowegadzety.pl zdobywa sie bonglosy.No ja mam ich 449.Jedna dziewczyna jak miala okolo 950 bonglosow to obstawila je na mp3 i wygrala.wiec mysle ze lepiej najpierw nazbierac pelno bonglosow a pozniej je obstawiac.oczywiscie zdarzaja sie sytuacje ze jak ktos obstawi 20 bonglosow to tez cos wygra;-)pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja obstawilam juz kilkakrotnie jakies gadzety wieksza liczba bonglosow i... nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe, Dziewczeta ! Ooo, konczy sie ten caly zakichany konkurs, tak ?? To swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nikt nie protestowal przy tym calym badaniu calowaniu czy 3dwhite to dlaczego inne konkursy maja byc blokowane?? jezeli robi sie cos z umiarem i nie oszukuje innych to chyba nie ma problemu. jezeli ktos poda moj nik dotta 84 przy rejestracji w www.look4win.pl to dostane 7pkt, zadna to tajemnica, nie moge sie nikomu tak odwdzieczyc, bo aktywny uztykownik moze jedynie zapraszac innych, ale nie moze im podniesc rankingu. przede wszystkim pamietajcie ze to jest ZABAWA a NIE GRA NA SMIERC I ZYCIE!! ja podchodze do tego z przymruzeniem oka, nigdy nic nie wygralam a na www.look4win.pl juz 2 bony i plyte, ciesze sie. zycze wygranej innym!! jezeli zaczniemy sie klocic o takie glupoty to odbierzemmy sobie cala radosc z tej zabawy, wiec wrzucmy na luuuzzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×