Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Przeczytałam to,co ostatnio napisałyście i zaczęlam się bac. Jestem absolutnym nowicjuszem na topikach. Nigdy nigdzie się nie wpisywałam! Stąd może moja naiwnośc. Gdybym sie zagalopowala w szczerych wypowiedziach,to mnie przystopujcie. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialym głosem , nieoszlifowanym i pełna piersią , tak jak to robią gorale na halach! hihihihi Helo ,helo Helenko! Jako Ci sie pasie? HEELOOOO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boj sie.... najwyzej dostaniesz przez jakas bardzo sztywna osobe lekko po nosie... To mi sie zdazylo juz i teraz jestem zaszczepiona hi hi Gabi, ja jakos niezbyt wierze w te wszy... Ja wierze w dobroc ludzka... Watpie w to ze mozna miec takich prawdziwych wirtualnych nieprzyjaciol..Jezeli ktos mnie chce juz tak na sile przesladowac ... to prosze bardzo... Smiac mi sie chce i tyle... No i co z tym karnawalem? Paryz czy Wenecja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie tez lubie taki glos.... Bialy Goraski ... z ekstra nuta.. O Boze .. jakja chcialabym tam jeszcze raz pojechac... Zbiera mi sie na placz na sama mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle,witaj! Nie boj sie! Bedziemy Ciebie chronic! belva,czytalam kiedys ohydne wpisy pod adresem jednej forumowiczki.Naprawde,wlos sie jezyl na glowie.Nie moglam uwierzyc,ze pisze to kobieta..Co to byl za plugawy jezyk! Cztery mendle,dobrze,ze jestes z nami! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nIE PLACZ bELVO! Dzisiaj ja miałam sen proroczy! Śniłam ,że jadę limuzyną na bal w białej sukni (jak bal nowicjuszek!) i był to jakiś wielki, piękny pałac w zadbanej zieleni... Podjazd \"chrupał\" pod kołami...Posadzono mnie za stołem koło pani domu ( księżna,hrabina?) i cos tam gwarzyłyśmy sobie....Może to był bal w jakimś zamku nad Loarą, pod Paryżem? Nie wiem.... Na następny bal muszę się wybrac koniecznie z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze masz racje.. bo ja plugawego jezyka to jeszcze nie doswiadczylam... Zlosliwosci... tak .. niestety Czy myslisz ze to nasze kaffe sluzy niektorym psychopatom tak jak sluzy nam .. w pewnym sensie ... zamiast posiedzen u psychologa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Moze wybierzemy sie na narty?Proponuje objazdowe turnee .Zacznijmy od Francji.Czy macie inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery Mendle!!! To bylysmy MY!!!!!! To nasz bal! :-) Jedziemy do Paryza w bialych sukniachh!!!! Tylko trzebaby poczekac na reszte towarzystwa. Zebrac porzadna grupe... Ja juz zaczynam przygotowywac moja toalete ... Przeciez trzeba jakos wygladac prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belva! Jestes doskonala w kojarzeniach.My nie mozemy zyc bez naszego klubu.Chloniemy wzajemna serdecznosc.Sa tez i inne \"typy\",ktore lubia macic.Maja problemy ze soba i tyle.Nie mam ochoty tracic dla nich czasu.Szukam towarzystwa wrazliwych ludzi.Juz mam takie miejsce na ziemi.Mam tez i takie grono. Cztery mendle! Sen proroczy? No,no...Jedziemy z Toba na koniec swiata.Moze byc Francja!Tylko ,ze nie mam odpowiedniej kreacji na palace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko !!! Witaj!!! Ja ciebie naucze.. Gabi toalete na palace masz u mnie ,,, funduje ci..:-) :-) Opisz mi tylko jak wygladasz.. OK? Ale nie zapomnij ze ma to byc opis ktory by wyszedl spod piora kogos kto cie kocha albo kochal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coperto! To mozesz siedziec mi na plecach.Zapakuje Ciebie w \"nosidelko\" i bedziemy razem szusowac.Francja ma dobre warunki sniegowe i niezbyt wygorowane ceny.I co rownie wazne-atmosfera przyjazna Polsce i Polakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja wygladam? Opisywac nie bede.Powiem Ci tylko,ze w zyciu kilka razy spotkalam sie z komplementem,ze jestem podobna do Haliny Kunickiej.Podobna uroda i postura.Uwielbiam te piosenkarke,jej piosenki,dykcje,w zwiazku z tym bardzo mi schlebialo,ze ktos widzi we mnie jej sobowtora.Bylam dumna! Jak dojdzie do realu,tu juz bezblednie mnie poznacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam troszeczkę postów Gabrysiu zaczynam cie rozumieć choć nie do końca zawsze i wszystko nie da się zrozumieć do końca mówią beczkę soli zjesz i nic nie wiesz z jednej jak i z drugiej strony lubie poznawać ludzi i lubie rozgryzac tzn rozumiec ich postępowanie. Owszem doznałam ,że szczerość na ogóle nie popłaca i już wcześniej wspomiałam o tym poznaniu sie przez maile dlatego swój podałam 3 z was napisały do mnie i tylko brak czasu chyba nie pozwala na to żeby bliżej poznać sie a na nartach naucze sie nie będziesz mnie dźwigać na nosidełku kochana Gabi.. koniec lutego mam w planach góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejkuuuu! Gabi jesteś niezła llaseczka! Coperta też częściowo pokazala nam swój \"sprzęt\" przy okazji prezentacji sukni wigilijnej. no, no, no, no, ( z podziwem!) Ja tez chcę byc rozpoznawalna, ale nie mam czym się chwalic.Ani figurą modelki, ani urodą piosenkarki..chociaż nie, już wiem, figure mam podobną do Stanisławy Celińskiej (po przejściach) i urodę może też.....Ale we śnie byłam urocza, wiotka i,i,i,....dobrze się bawilam!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coperto! Czego nie mozesz zrozumiec? Na forum nie mam ochoty wchodzic w szczegoly.Mam swoje miejsce na ziemi-jak w piosence-i to mi wystarczy.Gdzie sie wybierasz w gory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem jak Halina kunicka wygląda ale Gabi niestety nie mam:( jak tego doszukaC SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejsca w górach narazie nie znam synek szykuje wypad a ja doołącze jak dowiem sie to powiem mieszka niedaleko sudetów ale to jeszcze okaze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle! Jak ja lubie te aktorke! Ma w sobie tyle ciepla,humoru.Juz wiem,dlaczego robi sie cieplo ,jak ukazuje sie Twoj post.Chyba znow za bardzo sie odkrylam z tym moim \"sprzetem\".Hehheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko! Wczoraj nalykalas sie tych tabletek i dzisiaj nie nadazasz za mna.Cztery mendle okreslila Twoja prezencje slowem \"SPRZET\". Spodobalo mi sie ono,wiec zapozyczylam je sobie w moim opisie.Juz kumasz? A moze to ja dzisiaj jestem bardzo ostrozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie skoro zapadło milczenie to ja lece pobiegac bo po święatch mi ciut ptrzxybyło do miłego paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu zechcesz to napiszesz na maila ok? co do sprzetu juz kumam ok tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Pojadę z Wami wszędzie, moze byc Paryż z białą suknią ale koniecznie z Garou! No i Belvo koniecznie ale to KONIECZNIE karnawał w Wenecji, strasznie mnie on fascynuje. Te maski, tajemniczość, kanały z gondolami, mostki, te opary nad kanałami., pałace dożów. Pojedźmy na ten karnawał, dobrze? A narty? Ja nie lubie śniegu, jeśli juz muszą być narty to chyba wodne. Ale nie ma sprawy, Wy bedziecie na stoku a ja przy kominku i grzańcu bedę czytała i oczekiwała na Wasz powrót. A wieczorami szaleństwa w dyskotece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wracam biore się za \"sprzęt\"szkoda ,ze nie biału ale jak poszukam to znajde i biały a tu nadal milczenie? ostrożność ostrożnością nie przesadzajcie witaj Sama50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×