Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Ola la!!! Tres jolie!! Coperto!!!!! Fanko a ta Tamara Lempicka na scianie tez jest w cenie twojej chaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otylka..
Szukam miejsca dla siebie.Nigdzie mi nie pasuje,bo jestem strasznym smutasem.Mam smutne zycie.Dajecie tyle smiechu i dlatego was czytam.Szczegolnie o tych waszych wyprawach.Buziaki.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otylka..
przepraszam ,juz uciekam ,pusto tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpimy Belvo tylko nie zawsze komputer do dyspozycji. myślę nad payską kreacją, biała to wiem , ale chciałoby sie wyglądać super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belvo czy zaspiewasz nam
Radosc o poranku,wiem,ze potrafisz,prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zastępstwie
Jak dobrze wstać Skoro świt Jutrzenki blask Duszkiem pić Nim w górze tam Skowronek zacznie tryl Jak dobrze wcześnie wstać Dla tych chwil Gdy nie ma wad Wspaniały, piękny świat Jak dobrze wcześnie rano wstać Wiosną lat Otrząsa się Z rosy bez Chcę w taki dzień Znaleźć cię Obiecał mi Poranek szczęście dziś I szczęście dziś Musi przyjść Nie zmąci mej Radości żaden cień Wschodzące słońce Śmieje się Co za dzień Obiecuje nam ranek wszystko Co chcemy mieć Miłość ludziom Deszcze listkom Słowom sens Budzimy się do życia Naiwni tak Jak czasami porankiem bywa Piękny świat Nadzieja i jutrzenka siostry dwie Trzeba wiedzieć, że są Wierzyć w nie Dzisiaj Odnajdę Odnajdę siebie samą Dzisiaj Na pewno wyjdę za mąż Dzisiaj Dzisiaj Bo dzisiaj... ... łaj di di di baj baj Wstaje świt Taki piękny to czas Chce się żyć I chce się wstać Bo chce się żyć... ... łaj di di di baj baj Szkoda dnia To czego pragniesz Najgoręcej chcesz To tylko może W taki dzień Zdarzyć się Otrząsa się Z rosy bez Chcę w taki dzień Znaleźć cię Obiecał mi Poranek szczęście dziś I szczęście dziś Musi przyjść Nie zmąci mej Radości żaden cień Wschodzące słońce Śmieje się Co za dzień! ****Marlena Drozdowska****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belvo KOCHAM Cie
za to,pamietam te dnie,dziekuje,wiem to,co chcialam wiedziec,jestes cudowna jak przedtem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zastępstwie
GRUPA I Zespół wokalny utworzony we wrześniu 1973 przez Juliusza Loranca w składzie: Sławomir Bułaj, Renata Lewandowska, Ewa Olszewska, Marlena Wiśniewska (później Drozdowska). Zadebiutował wiosną 1974 nagraniami radiowymi. W tym samym roku dokonał pierwszych nagrań płytowych (EP Muza), wystąpił też na KFPP w Opolu, gdzie piosenka Radość o poranku (muz. J. Loranc, sł. J. Kofta) w jego wykonaniu zdobyła nagrodę Ministra Kultury i Sztuki. Rozpadł się w 1975.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes cudowna jak
zawsze,brakowalo mi tylko imienia,teraz wiem,love you;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosc o poranku
przepiekna piosenka ,kojarzy mi sie z pieknymi wspomnieniami,bylo to jednak dosc dawno,pewnych miejsc i sytuacji nie zapomina sie nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w KLUBIE! ..Jak dobrze wstac skoro swit...i ujrzec tekst piosenki \"Radosc o poranku\" w wykonaniu niezapomnianej Marleny Drozdowskiej. Przepiekny glos,ktory pokochalo tylu ludzi. Dzisiaj goscimy w Klubie fanke Marleny ,belvy. Mila pomaranczko ,fanko Belvy niezmiernie mi milo,ze jestes z nami. Podpisuje sie pod Twoimi pieknymi slowami! Kochamy slowika Marlene Drozdowska,kochamy belve.Dolacz do nas i badz zawsze.Twoje przepiekne slowa skierowane do belvy bardzo mnie wzruszyly.Milo.ze sprawilas jej taki piekny prezent. W imieniu wlasnym i wszystkich klubowiczek przekazuje Ci Belvo najserdeczniejsze,najszczersze muzyczne upominki. http://www.riversongs.com/cards/locket.html http://www.riversongs.com/cards/love.html http://www.riversongs.com/greetings/lovesong.html Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim,,, Milo mi po tych wszystkich pieknych dedykacjach... Dziekuje Wam... Musze jednak przyznac ze nie jestem Marlena :-(. Moja kariera w slawnym zezpole w Polsce w tych latach byla krotka ( kilka miesiecy) i nie dostateczna aby zrobic sie slawna piosenkarka... :-( Sorry:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitanie dla wszystkich naszych dziewczyn i dziewczynek oraz zabląkanych i przyjaznych fanów belvo Masz kochana coś w sobie bo słowa otuchy dotarły do mnie w samo sedno jak również Twoje Sama50 i cztery mendle też - dziekuje wam bardzo bardzo Wam dziekuje nadzieja i pozytywne patrzenie daje wiele, kiedy popadamy w doły pojawią sie przyjaciele i pomoga dobrym słowem, postawią ducha NA NOGI. FANI KOCHANI Otylio dołącz nie zrażaj sie pierwszymi niepowodzeniami. nie jestem do każdego od razu w pełni ufa do tylko net ale wiele słów mamy dla pocieszenia i wsparcia sama tego doznałam Sama50 co za strój na balety, przyćmiłas mnie niestety:D do miłego- tymczasem pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paliłam i przestrzegam
Słowami:" Wiecie jak mi sie udalo? Tylko sie nie smiejcie OK??" Obiecałas Belvo napisac, jak ostatecznie udało ci sie pokonac glód nikoynowy!! Czekam ....Każdy sposób jest dobry, jak skuteczny! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala dziewczynka bardzo
lubila pociagi,jazda zawsze odbywala sie w duzym towarzystwie,Mama,Tata i goscie,ktorzy byli waznymi ludzmi.Dziewczynka byla grzeczna,moze tego dnia grzeczniejsza niz zwykle,ladnie pachnacy pan podarowal jej lalke.Mamusia usmiechnela sie,wziela dziewczynke na kolana,nucila piosenke,o tym ze dzien jest piekny i slowik spiewa,dziewczynka lubila kiedy Mama spiewala.............Nagle ten straszny huk i gwizd.............dziewczynka nie wiele rozumie,tylko dlaczego jest tak duzo ludzi w bialych fartuchach........Mama juz nigdy nie zaspiewa tej ani innej piosenki.............Dziewczynka wie,co to bol......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: mala dziewczynka bardzo Opowiedzials bardzo smutna historie o dziewczynce,ktora uczestniczyla w tragedii.Ona wie co to bol.Oczywiscie,jesli cos takiego przezyla.Zal sciska serce.Jesli ta mala dziewczynka stracila mame,to na pewno nosi wielka tesknote w sercu.Jest bardzo wrazliwa,czula na zlych ludzi,na ich bezdusznosc .To smutne,ze dzieci traca swoje matki w tak wczesnych latach.Oby na swej drodze spotkaly wlasciwych partnerow-przyjaciol,ludzi o dobrym sercu.Ilez ja razy poplakalam sie,kiedy sluchalam,ogladalam koncerty Natalii Kukulskiej.Piosenka o niewidzialnej dloni jest szczegolnym przezyciem.Tez zadawalam sobie pytanie,dlaczego jej sie to przydarzylo? Duzo jest dzieci,ktore doskonale wiedza ,co to jest bol. Wystarczy wejsc na topik dot,straty rodzica- nie mozna zatrzymac lez,kiedy czyta sie o ich strasznej tesknocie.Nie wiem,czy kiedykolwiek stlumia ten zal,ten bol? Chyba nigdy, ale zyc musza. Musza byc silne,tylko skad maja wziac te sile w tej tesknocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty jestes ta dziewczynka??? Musi to byc straszny szok i bol.. Male dzieci potrzebuja tak bardzo milosci... tej spontanicznej i prawdziwej... Tej ktorej nikt nie moze nikogo nauczyc.. Mamy same maja tylko ta milosc... Tworzy sie ona wraz z ich mlekiem...Jest bezkondycjonalna, szczera, pelna czulosci ale i pelna drapieznosci ... Drapieznosci i bochaterstwa... Matczynej milosci nie mozna podrobic... Nigdy!! Jest jedyna i niepowtarzalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba zapewniac dziecka,chociaz nalezaloby,ze sie go kocha.Bo kocha sie go nie kim jest/jakim jest,lecz za to,ze jest.Kazde kochane dziecko czuje te matczyna milosc.Jesli braknie matki,to nikt i nic nie zapelni luki w sercu.Pozostanie tesknota na cale zycie.Bywa i tak,ze dziecko/dzieci maja macoche.Wtedy dopiero wzmaga sie tesknota za czuloscia matki.Sa tez matki -potwory.Ostatnio czytalam taki artykul.Sa tez egoistki,zaborcze.Mysle,ze ich tez kiedys skrzywdzono. O zaborczosci matki tez moge wiele powiedziec.Czy taka rzeczywiscie kocha? Czy ona pragnie szczescia swoich dzieci?Nie mysli o dzieciach,tylko o wlasnym egoizmie.W zyciu trzeba do wszystkiego \"dorosnac\"-dojrzec.Trzeba umiec cieszyc sie radosciami dzieci.Nie wszystkie potrafia.Uwierzcie mi!Ale to zupelnie inny temat .Nie opuszcza mnie mysl o tej malej dziewczynce...Na pewno wyrosla na wartosciowa,piekna i wrazliwa niewiaste.Jestem tego pewna! Jest urocza osoba.Na pewno.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"palilam i przestrzegam... Po prostu slubowalam Bogu w zamian za szczescie mojego dziecka. Jak mi przychodzila ochota aby palic to .... nie moglam przeciez palic i nie dotrzymac slowa Bogu... prawda? Zdradzic moje wlasne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poliko
belva czy Ty jestes Viga z werandy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poliko
Napisz szczerze, bo tak lubialam ja i lubie teraz Ciebie, a Vigi juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Poliko
a po co ci to wiedziec? czy ta wiedza cos wniesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Poliko
kochana Viga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Poliko
ja tez uwielbialam Vigi posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viga jest ale chyba pod innym nickiem. Poczytaj Laweczke 50 latek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×