Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość tu chlopy z baru
Jola ty daj sie leczyc, ty nam nie doklacasz do piwa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu miałam napisać Ci o moim pomyśle dzisiaj przed pojściem do pracy , ale myslałam , ze jest słaby ... Nie wiem czy oglądałas strony z allegro , na ktorych artyści sprzedaja swoje obrazy, czy to w formie licytacji , czy z gory narzuconej ceny,możesz doc ogłoszenia do gazet w większych miastach na malowanie obrazow na zlecenie... zaraz poszukam takich stron i zorientujesz sie w tematyce , sposobem malowania ( oleje,akryle , itd, ltd), ile sobie liczą za cm kwadratowe ... wysyłam wiadomość i szukam strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu tu jest strona tej firmy.. Ja zajmowalam sie tego rodzaju sprzedaza co prawda 30 lat temu ale bardzo fajnie mi sie pracowalo .. Mozna tam rowniez zrobic niezla kariere.. Nie wiem czy ta organizacja istnieje w Polsce ale jezeli nie to jeszcze wieksza szansa aby rozwinac ta siec.. W kazdym razie zaczac kosztuje grosze.. a masz za soba niezle poparcie organizacji.. Ja chyba bylam pierwsza w pomysle aby wziasc sobie wspolnika bo lubilam organizowac i robic pokazy a niezbyt sie mi usmiechalo rozwozenie sprzedanego towaru...Sa osoby ktore nie umieja \"robic teatru\" bo np. sa niesmiale i im pasuje zajac sie samym praktycznym aspektem tego biznesu.. http://www.stanleyhomecare.com/home/cart.php?target=help&mode=contactus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta Jones
Witam.Nazywam sie Elzbieta Jones . alisaria1 wpisala bez zgody moj wiersz "jesieN" podpisujac sie Anna Zajaczkowska. Jest to moj wiersz z mojego tomiku,na ktory mam od dawna prawa autorskie i zostaly ine naruszone.Prosze poprawic lub usunac wiersz.Wiersz zostal sciagniety z dzialu Arkadia z bloga niezapominajka.ovh.org.Tam wlasnie umiescilam tulko tyle zwrotek.Bardzo nieladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie kobitki! Jest nadzieja jedynie na minimalny zasiłek z MOPS ale nie od tego miesiąca.Muszę biegać po lekarzach i złożyć papiery na ustalenie grupy, wtedy pani z Mops pomoże mi.Kolega , który nagrywał mi pracę na maj, napisał, żeby czekać i mówi, że nie gwarantuje czy ten szef,którego on zna, dotrzyma słowa. OLU Ja przerabiałam już Allegro.Na ostatnio sprzedanym obrazie wyszłam na zero, odliczając moje koszta, które musiałam najpierw włożyć.Poza tym zapłaciłam im 2 podatki.Drugi za to, żeby obraz znalazły się na pierwszych dziesięciu stronach aukcji.Im dalej tym potencjalny klient nie zagląda tam z braku czasu na poszukiwania co jak już wypraktykowałam, zajmuje kilka godzin, chciało mi się płakać, bo to był duży i piękny obraz, poszło dużo drogiej farby kładzionej szpachlą nie mówiąc o czasie jaki w niego włożyłam i sercu. Ciągle szukam pracy, w necie i chodzę po ulicach czytając ogłoszenia.W paru miejscach złożyłam CV na razie bez odzewu. Zobaczę jeszcze z ogłoszeniem się w prasie. Co do malowania na zlecenie....to już inny temat,oczywiście też to znam i uwierzcie, że nie zarobię nawet na opłaty.Koleżanka zajmuje się tym, prawie nie śpi i musi dorabiać w pracy na pół etatu, tak wyzyskują CI co to zlecają. Całuski....dziękuję za wszelkie info i czas, który poświęciłyście dla mnie. Belvuś....to co wysłałaś kochanie to dla mnie za trudne, na razie w Polsce o czymś takim nie słyszałam!....ale dziękuję!👄...dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Joli
Dlaczego nie zostaniesz opiekunką do dziecka ? Przecież wszędzie brakuje niań i zarobki są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przyjaciolke ktora robi ilustracje do ksiazek dla dzieci... Placa jej 3600 zl miesiecznie.. Moze cos takiego dla ciebie Jolu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat opiekunek też przerabiałam nawet ostatnio wczoraj....zadzwonił telefon, facet chciał opiekę do chłopca w oddalonym o 20 km mieście z zamieszkaniem tam.Pomyślała,że jak dobrze zapłaci to coś wymyślę i zgodzę się.Wysłuchałam, że obowiązków niewiele,jedynie opieka i obiad...ale nie chciał powiedzieć za ile....w końcu jednak wymamrotał. że on ma małe zarobki dlatego mogę liczyć do 200 zł !!!!! Jak go wyśmiałam, dołożył słownie 100 zł ....co wy na to?Poprzednia oferta była taka, że jak parę godzin zapieprzałam w domu to on na koniec mi oznajmił, że za miesiąc da odpowiedź. bo właściwie jest kilka chętnych pań a i tak zdecyduje syn, który siedzi w Anglii. ILUSTRACJI na kompie psującym się bez programu i nieznajomości obsługi?...nie możliwe.Mogłabym zrobić malunek do ilustracji ale gdzie i do kogo się z tym zwrócić....bez wykształcenia plastycznego.Belvuś tu w Polsce liczą się w dalszym ciągu papiery i młody,piękny wygląd!!! Ale dziękuję za wszelkie podpowiedzi....lecę dziś po wniosek na ustalenie st.niepełnosprawności.Najpierw jednak przeglądnę oferty w necie.Dziękuję Wam bardzo.Trzy dni stałam na barze ale wczoraj szefowa miała dzwonić na jaką zmianę mam przyjść...a ponieważ nie zadzwoniła więc dziś rano ja zadzwoniłam do niej...usłyszałam,że dziś nie pracuję , bo szkolą następną i te siksy za barem potem zadecydują czy ja zostanę czy ta druga.Nie mogły mi nic zarzucić, przez 10 godzin biegałam i cichutko tylko stękałam z bólu kręgosłupa, tak żeby nikt nic nie widział i nie słyszał.Klienci byli zadfowoleni, szefowa nie miała uwag a jednak widziałam skrzywioną minę tej młodej dziewczyny z baru...jakby brzydziła się , że jestem starsza.Dawała mi to odczuć.Pójdę dziś po te pare groszy za 3 dni, płacone poniżej najniższej krajowej...zobaczę czy mi wogóle wypłacą, bo w czwratek była zbulwersowana poprzednia kobieta do przyuczenia...i była niemiła wymiana zdań. może nie chciała jej wypłacić....wiecie co...nie mam już sił.....żegnam Was na smutno!Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ręce opadają!... Napraedę nie wiem , jak mozna ci pomóc? Tak naprawde to chyba za póżno wzięłas sie za szukanie pracy, za póżno ze względu na sw ój wiek , niestety..... :( A może gdzieś w sklepie? Taka rotacja jest w dużych marketach , wciąż potrzebują pracowników! A czy do rysowania obrazków dla dzieci potrzebne są papierki , że masz wykształcenie plastyczne? Nie wystarczy talent w paluszkach i lata malowania? A jako opiekunka do dzieci....... szukaj pracy w swoim mieście , niedaleko domu , trzeba się nachodzić czasem na rozmowy , by się wreszcie komuś spodobać!! I cenę też ty ustalasz , !!!! Poczytaj sobie tu, na Kafeterii temat "niania" zobaczysz ile płaca za opiekę!!! Cena oscyluje tak mniej wiecej 5zł/h , za samą opiekę , jeśli jeszcze dochodzi gotowanie to wzrasta!!! Tak przynajmniej jest u mnie! :) belvo :) 😘 witam cię cieplutko , dawno mnie nie było :) może dowiedz się więcej od przyjaciółki na temat tych ilustracji? Tak tylko skromnie proszę :) U mnie koszmarnie leje i zimno, tylko + 6 st ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwie Ci sie Zofinko
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co późno się wzięła dziewczyna za szukanie pracy????? Jakie za późno.Sądzę, że od bardzo dawna jej szuka i wcale się nie dziwię że nie może jej znaleźć:( Jola ma rację - jestem młodsza od Niej i tez szukam roboty.ALe niestety wiek się LICZY a nie doświadczenie, nie to że ma się dorosłe dzieci.Że się już w ciążę nie zajdzie.......Jola ma dodatkowy problem - ZDROWIE - więc Jolu = widzę jedno wyjście - ciężko będzie ale warto ! Zbieraj dokumentację lekarską, opinie , badania itd.Staraj si ę o rentę choćby rehabilt.Nie wiele ale zawsze. A tak na marginesie:o Łatwo doradza się majac w kieszeni rentę czy emeryturę.Ja przecharowałam już 30 lat i jestem na lodzie:( Na szczęście zdrowie jako-takie, więc łapię się wszystkiego. Trzymaj się Jolu❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pomarańczowa!!!! Znasz bajkę o wężu? Opowiedz sobie i się ode mnie od......stosunkuj!! Życzę ci miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki nie kłóćmy się....mało, że kobiety są wyzyskiwane przez mężczyzn to jeszcze niezgoda wśród kobiet?Nie dajmy się zwariować! Z rentą czy emeryturą to oczywiście prawda,że byłoby lżej, bo opłaty miałybyśmy z głowy a potem jedynie martwienie się o jedzenie.W dużych miastach jak u Zofinki,życie jest droższe, bo mieszkania droższe,trzeba dojeżdżać a niektórzy mają jeszcze wydatki na dzieci, utrzymanie auta etc. Jednak jak żyć jak się nie ma nic???I rodzina też nie może lub nie chce pomóc??? Wróciłam ze stówką za swoją pracę i dalej nic.Po drodze wstąpiłam spytać o etat w nowo- wybudowanej przychodni i skromnie zapytałam panią prezes o etat porządkowej....usłyszałam, że mają taki ale wybiorą spośród CV kobiet....uwaga!.....spełniających wymagania!!!! Szczęka mi opadła z wrażenia i wyszłam z otwartą buzią w kształcie litery\"o\".Nie wiedziałam, że na sprzątaczkę trzeba mieć jakieś specjalne papiery....to nienormalne w tym kraju!!! U nas po kilkumiesięcznych moich telefonach z ogłoszeń na opiekunkę...dają 400 zł średnio ale dowalają wszystkie roboty i oczywiście selekcja CV trwa miesiąc, dlatego tak cienko piszczę a czas leci i gromadzą się moje nie zapłacone rachunki.Modlę się żeby mnie nie odcięli, bo nawet malować bym nie mogła ani pisać z wami, ani nie miała możliwości szukania ofert przez internet! Byłam również w przychodni w celu ksero dokumentacji lekarskiej a mam jeszcze wiele przychodni do obejścia i powysyłałam listy na do bardziej zamożnych znajomych w sprawie obrazów oraz ewentualnego zatrudnienia.Na razie odezwał się kolega z klasy ale nie odpisał kiedy przyjdzie zobaczyć obraz. ZOFIKO...ja wiem czemu się zdenerwowałaś...mam znajomych we Wrocku i wiem ile kosztuje tam życie.Zdaję sobie sprawę, że twoje zamieszkanie wymaga kosztów na dojazdy dlatego Cię to zdenerwowało co pisała koleżanka na pomarańczowo.Ona z pewnością nie chciała Cię obrazić.Nie zawsze można wczuć się w czyjeś położenie nie znając faktów z życia.👄 WIECIE RZECZYWIśCIE SZUKAM PRACY OD DAWNA OD KIEDY PADłA MOJA OSTATNIA FIRMA...zaczęły się \"schody\",byłam tam operatorem urządzeń komputerowych...po wieloletniej przerwie z zasiłkiem dla bezrobotnych dostałam kiedyś pracę w Realu,było szkolenie,fanfary,super pensja i nagle mi tę fuchę na informacji odebrano podając zmyślony powó który im \"obaliłam\" i dano mnie na kasę jao kasjerkę a potem dowiedziałam się, że w marketacg pracowały klany rodzinne,istna mafia rodzinna.Ja zapieprzałam a one w tym czasie układały gumy do żucia na półkach.Musiałam odejść jak sparaliżowało mi lewą rękę, po rehabilitacjach pomogło na jakiś czas ale teraz po tym barze znów mnie wszystko szczypie i piecze.Mogę chodzić ale nie przez 10 godzin dżwigając w tym czasie jeszcvze....to nawet zdrowego by wykończyło. Legwanku...skarbie mój...tobie należy się drugoi obraz....wiesz o co mi chodzi👄.Jak się to wszystko ustabilizuje....odwdzięczę się kochana moja.❤️ Całuski Wam ślę!....wszystkim kochanym kobitkom!SORKI za błędy, stres mi już pamięć odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden pomysl przyszedl mi dla Joli.... w tym barze...zamiast latac i uslugiwac klientom... powinnas siedziec i spiewac ballady grajac na gitarze.. Od wlasciciela minimum na godzina plus napiwki.. Przynajmniej kregoslup nie bedzie tak bolal.. Niana w twoim miescie ... Ta praca tez mi sie podoba... Na pewno znajdziesz jakas ... kwestia czasu.. Sprzedaz STANHOME nie jest trudna Jolu... to idealna praca dla kobiety w kazdym wieku.... Zadzwonie tam i sie dowiem.. Dowiem sie tez u mojej psiapsolki ( mlodej niestety i faktycznie z powaznymi papierami) co z tymi ilustracjami... Ona jest bardzo bardzo kochanym czlowiekiem.. W kazdym razie Joluniu ty powinnac tak wlasciwie tylko malowac... i sprzedawac obrazy.. Co bys nie robla to do tego ma sie w koncu sprowadzic twoja aktywnsc... Tylko jak to zoranizowac... aby ci zrobic jakis wernisarz... A co z tymi twoimi wycieczkami malarskimi w plener??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola rozmawialam z glownym dystrybutorem W USA... Napisz do mnie wieczorem na skypie bo ja nie pamietam twojego adresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że zaproponowałam szefowej baru, żeby u niej grać i śpiewać...powiedziała, że kiedyś to praktykowali ale konkurencja nie wyraziła zgody a opodal jest spory lokal.Jedni drugim umilają życie. Belvuś ja nie mam twojego skypa po ostatniej awarii więc podaję mój : Wpisz z małej litery kurczak1978125 bez spacji,ciągiem i jak się odezwiesz...tzn.napiszesz,Ja dodam Cię do kontaktów i popiszemy.Czekam na odpowiedź kolegi w sprawie obrazu i cisza a na prawdę podałam taką normalną cenę ale ludzie chyba myślą, że mnie te obrazy nic nie kosztują....czy co? Ogarnęłam tu trochę,licząc na Cud Boży, że ktoś mi napisze ok...jadę po ten obraz. Dziś cholernie boli mnie kręgosłup i kręgi szyjne, oby to z powodu śniegu za oknem, a nie czegoś poważniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko....widziałam Cię na skype przez chwilę i zniknęłaś mi nagle a wcisnęłam ok...nie wiem dlaczego nie wyskoczyło żebym Cię dopisała.Zadzwoń do mnie na skype!Jeszcze siedzę choć komp zawiesił się a w ogóle miałam odwiedziny kolegi ze szkolnych lat.Niestety nic nie kupił ale mówił, że spyta o pracę wśród znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine 2
Jolu ...trzymam kciuki ....tez jestem kobieta samotna w Twoim wieku cale swoje dorosle zycie musialam liczyc na siebie wiadmo jenda pensja ....tak jak piszesz o swoich dolegliwosciach to tak jakbym czytala siebie ...Jolu masz piekne zdolnosci potrzebny jest Ci dobry marketing /reklama / utworz swoja stronke z pracami w internecie ja tak sprzedaje wypoczunek ,zglaszaja sie do mnie i osoby zainteresowane wypoczynkiem jak rowniez portale turystyczne ,ktore chca wspolpracowac .Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i zycze Ci duzo zdrowia i sil w zmaganiu sie z zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję jasmine....za wsparcie, otuchę i szczerość.Ja żeby przyznać się jak trudna jest moja sytuacja potrzebowała wielu miesięcy zbierania się na odwagę powiedzenia czegoś na otwartym forum.To już chyba krzyk rozpaczy.Mam na tyle wyobraźni, że wiem co będzie jak wejdzie waluta euro a pracy znikąd, bo niestety gro Polaków łapie wszystkie sroki za ogon choć nie narzeka na brak pieniędzy, bo np. w rodzinie na opłaty pracują 2-3 osoby.Podejrzewam, że dlatego brakuje pracy dla takich osób jak ja.Nie zazdroszczę niczego nikomu...wiem,że smam bym korzystała jeśli by mnie zatrudniona w kilku spółkach np. ale tymczasem nie mam NIC i żadnych poważnych znajomości, w dodatku ten wiek i dziwne wykształcenie.Marzę o studiach, naprawach sprzętu w domu,niektóre już zagrażają życiu....proza życia, przyziemne marzenia....a szukanie pracy jest tak czasochłonne, ze lepiej bym wyszła na jakiejś skromnej posadce a po pracy dorobiłabym obrazami.Na dzień dzisiejszy nie wyrabiam z niczym, bo jak zrobię jedno to zawalalm drugie....a rachunki lecą. Dziś była w Ośrodku Kultury na rozmowie o pracę w niedalekiej wiosce.Byłam dobrze przygotowana a jednak pracy nie dostałam...jedynie nadzieję na umowę zlecenie.Najpierw jednak muszę \"odrobić zadane mi lekcje\" a są bardzo trudne i dostałam mało czasu.Gdybym się sprawdziła to jestem uratowana.Wobec tego proszę Was o pomoc, bo ja jestem w tym zielona a chodzi o pozyskanie pieniędzy unijnych na działania związane z organizacją imprez odnośnie sztuki dla placówki kulturalnej.Mam ułożyć jak najwięcej wniosków do firm(....jakich?)a jak tu się spiszę to potem mam się zająć sprawą techniczną tych imprez.Ja pogłówkuję jakie imprezy związane ze sztuką ale nie jestem obeznana, gdzie się pozyskuje pieniążki i co tam trzeba pisać we wniosku i czy to samo do każdej firmy......Pomożecie??? Całuję Was jak zawsze mocno!👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu ja tez nie rozumiem do jakich firm ty masz wysylac te wnioski? Do firm ktore maja sponsorowac te ewenementy??? Czy do firm w branzy kulturalno oswiatowej?? Czy te firmy sa w Polsce czy w innych karjach Europy? Czy za napisanie tych wnioskow ten dom kultury ci zaplaci cos>> Czy to jest tylko egzamin?? Wiesz ze ja sie udzielam w Seniorku.. moze tam ktos cos poradzi jakbys sie tam zalogowala... Wiele ludzi po prostu wchodzi z zapytaniami albo prosbami o pomoc..i wiele ludzi ja otrzymuje... Co dwie glowy to nie jedna.. A tam glow wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvuś rano odpisałam i wcięło mi tekst.Jeszcze biegam...jak nie padnę,napiszę wieczorem!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam was wszystkich serdecznie :) Dziewczynki co jest z wami ?... Tak tu cichutko i smutnawo... całuje was wszystkie i życzę samych radosnych dni i dużo słonka...👄 Jolu, tobie życzę zdrowia i szczęścia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletu....
.......cienizna, klub wzajemnej adoracji........ile was tu kobity? zalozylyscie cos i co???? niby lepsze jestescie? w czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do aletu
CO KOMU DO DOMU JAK CHAŁUPA NIE JEGO? Żałosna istota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do aletu
A klub nasz lepszy o cale 100% Nas się konkrety a nie bzdury trzymają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta...mam niewydolność płuc a w ogóle latam po lekarzach i dosłownie ze zmęczenia a może przez te płuca mdleje mi głowa i zataczam się .W sprawie projektu nie było czasu nic robić...całusy, lecę od przychodni do przychodni i kseruję papiery!Pa!....całuję Was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I nic nowego
Jak zwykle mielicie wciąż to samo.Jesteście nudne jak flaki z olejem.Też jestem po 50-ce ale naprawdę jak dla dla mnie to niski poziom prezentujecie.Zresztą nie tylko ja to zauważyłam ,wcześniejsze wpisy o tym świadczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×