Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Przeciez Libra nie do ciebie sie zwracala chyba ale do pomaranczy Zofinko!!! Ja ciesze sie zes wpadla.. Pozdrow Jole od nas.. A gdzie ty sie na stale udzielasz teraz? U kawowiczek?? Tam strasznie duzo nowych ludzi nikogo nie poznaje.. Wszystkie stare znajomosci gdzies sie podzialy.. U nas upal.. w ramach mojego chudniecia chodze codziennie 5km marszem z psem.. Dzisiaj jakos zaczelo mi sie krecic w glowie i musialam przerwac marsz w 3/4.. W pasie ubylo mi 7 cm a na wadze tylko pol kilo.. Przestalam sie wazyc ale mierze sie w d... i w pasie codziennie.. Plywam tez troche tylko po to zeby pocwiczyc ramiona.. Musze wygladac jak czlowiek we Wrzesniu bo mam wystep.. tzn slub.. No to by bylo tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS MOJE KOCHANE DZIEWCZYNY No coz gorąco , ale ja w takie upały jakoś dobrze się czuje i znosze je bezboleśnie Belvus , o waszych upałach przeczytałam a mailu od brata, własnie gdzieś stoi na sto- tucku ok. 130 km od twojego miasta Charlott.Bedzie zmykał na północ bo tam chłodniej. Belvus , ja schudłam 11 kg i waze rowno 70kg,przy wzroście 170 cm .... to trwałook 4 miesiecy od marca, czuje sie rewelacyjnie, a tylko zastosowałam NZT i wg. wswojej grupy krwi, to bardzo wazne. No tylko nunki mi jakoś nie chca bardziej schudnąć, choć 2 cm w obwodzie to dla mnie rewelacja i osiąg iscie kosmiczny, Czuje, ze sie oczysciłam z wszelkich toksyn Tylko jak pzryjdzie ta zima , to chyba pozwolę sobie na bardziej tłuste jedzinko!!!! do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba
Libra widzi rywalke w osobie Zofinki hahahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo prosze cie , nie siej intryg na naszym topiku.. Nik tu tu nie jest zazdrosny o nikogo.. Wystraszylas Zofinke i Libre !!! Plotka jest okropna sprawa.. Mozna nia uczynic straszna krzywde komus. Szarooka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze że Zofinkę
szkoda, że LIBRĘ👄 - wróć😭😭😭😭 - jestem smarkulą dla Ciebie ale czytam każdą Twoją linijkę!!!!!!! Libra kocha spokój a na tym topiku on jest:) a nie jarmark:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nogi wchodza mi do mozgu ze zmeczenia.. Moja corus ( ta we Wloszech) mowi \" mamusiu czy ty nie kupilabys mi sukienki na slub kolezanki we wrzesniu??? Takk coreczko pewnie.. Ide ci ja dzisiaj z mila checia szukac tej sukienki.. Na dodatek musze je przymierzac bo corus w biuscie ten sam rozmiar... Przymierzylam chyba ze sto.. Albo nie ten kolor albo nie ten wymiar... albo jeszcze cos.. W koncu znalazlam przesliczna sukienke z marynareczka... Lezala jak ulal Az sobie pomyslalam ze sobie ja zostawie w razie czego... Patrze a ona ma malenka dziurke w rekawie.. No kurzcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamy ulewę!!! Nareszcie! A myślałam, że znowu pochmurzy się, pogrzmi i ....rozejdzie się po kościach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libro chcialam napisac do ciebie maila.. ale na twoim profilu nie ma go.. Jest tylko informacja ze masz psa z nerwica... Napisz do mnie..ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jakiś czas temu znalazłam stronę z darmowymi słodyczami. za wypełnianie ankiet, granie w różne konkurencje, zdobywamy punkty, które potem wymieniamy na nagrody. nagrodami są słodycze. ale żeby zdobyć nagrodę, tak naprawdę nie musicie NIC robić, bo za samą rejestrację dostaje się 100 punktów, które można wymienić na paczkę cukierków. jest bardzo dużo rodzajów do wyboru. są także takie firmy, jak kinder, twix, haribo, kitkat, fruit-tella, skittles, campino i podkreślam, że są to ORYGINAŁY, a nie żadne podróby. ja już jestem tam dość długo i już kilka razy dostałam nagrody, dostaje się je pocztą. więc jeśli chcecie, drodzy forumowicze, to zarejestrujcie się. naprawdę warto. oto link do tej strony: http://www.freesweetsite.pl/join.php?ref=2793 podkreślam, że strona jest sprawdzona przeze mnie już wielokrotnie. moi znajomi od niedawna też w to grają i są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane dziewczyny widzę , ze pomaranczowe zaczynaja dziłać , jak tylko zobaczą , ze cos sie dzieje na topiku..... wszystkie milkna i zabawa sie od nowa psuje Ciekawe ile one maja w tym radochy???? poprostu @@@@@@@@@@-y, jakies niedowartościowane. pozdrawiam Librę , Belvuś, Legwanka ,Zofinkę(->włączaj częsciej skypa Zofinko to sobie popiszemy ;-) Copertkę i przychylne nam pomaranczowe do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Czy mogę do Was dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mam 62 lata i chętnie nawiążę rozmowę.Czuję się samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusie!!! Dolaczaj dolaczaj. Napisz cos o sobie... My tu stare wygi wszystko o sobie wiemy. Prawie rodzina:-) Szarooko.. czy u was jest cieplo teraz czy zimno??/ Moaj kuzynka napisala z nadmorza ze marzna.. Nic nie rozumiem , myslala ze w Polsce sa upaly? Wysylam wam moje plony.. [url=http://imageshack.us][img=http://img232.imageshack.us/img232/8858/july2008056je6.jpg] [url=http://g.imageshack.us/g.php?h=232&i=july2008056je6.jpg][img=http://img232.imageshack.us/img232/8858/july2008056je6.8adc3c59ee.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusie!!! Dolaczaj dolaczaj. Napisz cos o sobie... My tu stare wygi wszystko o sobie wiemy. Prawie rodzina:-) Szarooko.. czy u was jest cieplo teraz czy zimno??/ Moaj kuzynka napisala z nadmorza ze marzna.. Nic nie rozumiem , myslala ze w Polsce sa upaly? Wysylam wam moje plony.. [url=http://imageshack.us][img=http://img232.imageshack.us/img232/8858/july2008056je6.jpg] [url=http://g.imageshack.us/g.php?h=232&i=july2008056je6.jpg][img=http://img232.imageshack.us/img232/8858/july2008056je6.8adc3c59ee.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvuś moze troche........ tak narozrabiałaś, bo nic nie wchodzi z Twoich plonów a ten adrese-mailowy to twój?? nic z tego nie rozumiem golus - witamy w gronie starszych pań , siadaj i pisz... bardzo chętnie posłuchamy Odnosnie pogody ..Belvuniu, ostatni tydzien rzeczywiście był w kratkę z upałów nagle zrobiło sie troche chłodniej i padało, a nad morzem to było bardziej odczuwalne, w centrum Polski moze troche mniej na chwilę obecna jest u mnie słonecznie , ale nie upalnie pozdrawiam was wszystkie i dla wszystkich buziaki 👄 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miło mi,że mogę porozmawiać z Wami choć wirtualnie.Jestem emerytką mam dach nad głową i męża ,który jeszcze pracuje.Zaszyłam się w domu,stałam się kurą domową wiem,że jest to mój błąd.Przepłacam to stanami depresyjnymi.Jestem słabego charakteru.Martwię się o wszystko i o wszystkich, a to nie jest dobre.Liczę bardzo na Waszą wyrozumiałość i to,że od czasu do czasu coś napiszę i Wy choć coś małego do mnie napiszecie będę bardzo szczęśliwa. BELVA dzięki za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka. to jest moj nowy adres... Nie wiem jakim cudem sie tu znalazl.. Postaram wstawic plony jeszcze raz.. Globusie.. wiesz siedzenie w domu i klikanie jest najlepsza recepta na depresje... Ja w ramach walki z depresja maszeruje codziennie kilka kilometrow szybkim krokiem.. i w tym czasie ..modle sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO , NARESZCIE JUZ ZACZELAM PODEJZEWAC ZE NIE UMIEM WKLEJAC..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
BELVA jesteś cudowna.Już wiem,że klikanie w komputwrze to naprawdę terapia.Zapominam o problemach,przenoszę się myślami do Was i to jest fajne.Komputer mam od niedawna,dlatego czasami mogą pojawić się jakieś błędy,ale będę się starać by było ich mało.Mieszkam w woj. kujawsko - pomorskim.Dziś u nas jest ogromnie gorąco i parno.Ale co tam trzeba wytrzymać. BELVA przyznaję się,że ja za mało wychodzę z domu.Za twoją radą muszę to zmienić.Tak bardzo się cieszę,że nawiązałam z Wami kontakt i będę pisać o wszystkim. Przesyłam wszystkim dziewczynom pozdrowienia i do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kochane babki... Juz drugi dzien jak u nas pada..Wczoraj obliczylam ze spadlo ok.. $ 20 z nieba... ( licze na bazie tego co zaczelismy placic za wode ostatnio) Niedlugo u nas woda bedzie kosztowala tyle co benzyna... Myslalam ze zaistalowac studnie... Czy ktos ma jakies doswiadczenie w tym temacie?? Globusie ciesze sie ze jestes :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam bardzo serdecznie. BELVA specjalne pozdrowienia dla Ciebie.U mnie dzisiaj dzien spokojny. Rano nadzieję dawało słoneczko,ale krótko i pojawiły się chmurki,a pózniej deszczyk.Bardzo się cieszę,że zostałam przyjęta do Waszego grona i od rana już myślę aby do Was pisać. Do jutra miłego wieczoru. Jestem z tymi wszystkimi ,którzy przeżyli gehennę i traumę katastrofy w Czechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i pozdrawiam. Sobota zapłakana,deszcz.Po skromnym sniadanku siedzę przy kawie,może mnie rozbudzi i doda chęci do życia. Co prawda Igrzyska Olimpijskie się rozpoczęły,ale bardzo nie będe się angażować. Jeszcze dzisiaj napewno będę do Was pisać. Do następnego razu papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
BELVA tak smutno bez Ciebie. Specjalne pozdrowienia i dużo sympatii przesyłam Tobie i wszystkim paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×