Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Jeszcze nie jest tak póżno - zmiana godziny oj.. nie lubię...nie lubię.. po co to komuś potrzebne. Czytam Was i jakiś smutek - przygnębienie. Belvuś - zdradż nam,która to TY w tym chórku,bardzo lubiłam i lubię Wożniaka, a Ty byłaś blisko - powiedz koło kogo jeszcze. Widzę,że miałaś niezły życiorysik,wobec mojej szarości i przeciętności. Kiedyś napisała Lonia -że,potrafi podziwiać innych zdolnych,mających talent ludzi. Ja też jestem taką miernotą - podziwiać potrafię,doskonale rozumiem naszego PATRONA i jego IMIĘ. Patronie Miernot - klania Ci się poddana. Odezwij się czasami - poczuj się wywołany do odpowiedzi. DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież ten chórek
To ALIBABKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież ten chórek
TO ALIBABKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas juz tez noc ciemna ja u murzyna w d...e :-D Dziewczyny nie moge wam wytlumaczyc tak na zywo na internecie.. Nappiszcie do mnie na maila.. Dzisiaj caly dzien przelenilam sie.. Musialam odrobic zaleglosci po tamtym weekendzie .. Jak mi dobrze ze nic nie musze.. Nie poszlam nawet do sklepu po zakupy.. Teraz juz jest 8.23 a ja nie mam pieczywa w domu i zaczynam byc glodnawa.. No coz dobra okazja na odchudzanie sie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pobudka wstawajcie. Ja dzisiaj od godziny 5-tej na stary czas już chodzę.Po co nie wiem. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia.. Leszczyna się stroi w fioletową morę, a lipa w atłas zielony najgładszy... Ja się już nie przebiorę, na mnie nikt nie popatrzy. Bywają dziwacy, którzy z pokrzyw i mleczów składają bukiety, lecz gdzież są tacy, którzy by całowali włosy starej kobiety? Jestem sama,Babcia mi na imię czuję się jako czarna plama na tęczowym świata kilimie.... Wiersz pt.STAROSC - Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
BELWA wysłuchałam Tango NOTTURNO.Chce mi się tańczyć. Jestem ożywiona. A teraz pozdrowienia dla Wszystkich PAŃ od MM.-cytuję " pozdrawiam te twoje koleżanki.Nie wiem co zrobiły, ale jesteś inna. DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry przyjaciółki moje :) Globusiku - ja też na stary czas powitałam dzień ... Po kiego, - nie wiem. Odi chciał na dwór , a jak już wylazłam to nie chciało mi się z powrotem do wyrka. Cudownie że już u Ciebie w duszy pogodniej - tak trzymać!!! Za pozdrowienia Twojego MM. dziękuję i życzę Wam obojgu miłej, spokojnej niedzieli. Wiersze Pawlikowskiej - pięknie! Mam jej tomik. Słoneczko się przebija - to będzie dobry dzionek. Belvouś masz rację, lepiej na e-mail. Liberku - koliberku. Głupoty wypisujesz, nazywając siebie miernotą! A chcesz klapsa? Jesteś piękna i dobra, bogata w takie wartości o jakich ludzie nie mają pojęcia. Nie umniejszaj sobie - My jesteśmy NIEPOWTARZALNE ! Same okazy - szczere i prawdziwe. A Patron Miernot - fakt, dawno do Nas nie zaglądał. Wszak wie, że czekamy - odezwij się i uśmiechnij do Nas. Prosta kobieta też nieobecna :( Pomachaj nam łapką, co byśmy wiedziały że troszkę Nas lubisz. Halinko dzięki za cudną muzykę. Nie wiele trzeba, abym fajnie się poczuła :D Wspominasz dawne czasy, nasze zabieganie - wiesz, pomimo wszystko byłam w tamtym okresie zdecydowanie szczęśliwsza i weselsza. Choć wtedy tego nie wiedziałam. Ludzie mieli więcej empatii dla siebie wzajem, a teraz - zawiść, zazdrość i jad. Liczy się tylko kasa. Ktoś może być durny - lecz jak ma kasę, tolerowany i lubiany jest wszędzie. Kobietki - cudnego dnia dla każdej z Nas. Może uda mi się wieczorkiem do Was. Pa. i po buziaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIBRA Wokół mnie również szaro,buro i ponuro. Widzisz cała radość w tym,że bez zawiści jesteśmy w stanie podziwiać ludzi mądrych i zdolnych. A jest cała masa ludzi, którzy tego nie potrafią robić. Wczoraj obejrzałam program MAM TALENT i najchętniej tym wspaniałym ludziom wszystkim dała bym 1 miejsce. Zmiana czasu na mnie wpływa nie korzystnie,ale nic to muszę się przestawić.Pogodny dzień więc za przykładem Waszym idę na powietrze."Zazdroszczę" Wam ale tak nie chorobliwie ogrodów gdzie rano można wciągać powietrze.Wychodzę na balkon, ale moja sąsiadka szybko wystrasza mnie do pokoju. Wczoraj rano idąc ulicą widziałam żywopłot,cały obsypany perełkami rosy.Cudowny widok. Na razie tyle.Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje psiapsiółki kochane , jak zwykle pozdrawiam Was gorąco i serdecznie ... Milo, ze tak od rana tu gwarno to świadczy , ze coraz bardziej się lubimy i do siebie przyzwyczajamy... Tak, ta zmiana czasu nas będzie parę dni rozstrajać , ale to nie groźne i minie... :-D Hi hi hi ! Dziękuję za pozdrowionka od twojego małżonka Globusiku... To milo , ze nas tak nazywa... Bo mój to nieraz tak ukradkiem w monitor zerka czy do jakiego pana przypadkiem nie pisze:) Belvo, tango cudowne, ja osobiście uwielbiam te wszystkie stare piosenki naszych mamusiek, lubię tez filmy archiwalne , chętnie wracam do książek czytanych w młodości.... Teraz na przykład na nowo rozmiłowałam się w kryminałach Agathy Christie... Wiersz " Starość" tez bardzo mi się podoba i powiem wam cichutko i na ucho, ze wiersze czytam zawsze na głos...:) A potem małżonek się dopytuje z kim rozmawiałam ...Hi hi hi ! Libro, ja tez podziwiam tych wszystkich ludzi uzdolnionych i bardzo ciekawi mnie ich praca myślę tu o malarstwie , rzeźbiarstwie,a nawet robótkach na drutach czy szydełku , nigdy do tego nie miałam talentu ... Bo to tez talentem nazwać trzeba... O tak uzdolnionych ludziach mowie zawsze , ze maja ZŁOTE RĘCE... życzę wszystkim koleżankom wirtualnym milej niedzieli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ! Loniu, ja tez wtedy pomimo wszystkich przeciwności losu , byłam szczęśliwsza... Bo miałam wokół siebie przyjaznych mi ludzi , teraz niestety tego brakuje mi najbardziej ... Smutna to prawda ? Najlepszym na to dowodem jest to nasze spotykanie się w klubiku... Pozdrawiam Niezwykłą kobietę ... Przesyłam również pozdrowienia dla sympatycznego męża naszego GLOBUSIKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze,że jesteście. Pogoda niby niewinna,ale podziałała na moją nerwicę,mialam już rano maly atak paniki. Zajrzałam więc szybko do Was - od razu mi lepiej.Niech to.. Telewizor u Mm na cały regulator - bo niby głuchy,a ja słyszę jakby przez chatę przejezdżały czołgi. Ciśnienie gwałtownie leci w dół - dla mojej przypadłości to katastrofa. No dosyć użalania się nad sobą. Stare piosenki - wywołują wspomnienia.Nasi rodzice je śpiewali,mialam Ciotkę o pięknym glosie,pamiętam jak stojąc w kuchni przy garach,śpiewala kolejne przeboje.Siadałam wtenczas na małym stołeczku i jak zachipnozowana wsłuchiwałam się w jej głos. Piękny wiersz Pawlikowskiej - ja też jestem takie dziwadło robiące bukiety z traw i kwiatów rosnących dziko. Cała moja chata ozdobiona jest takimi bukietami,korzeniami,i kamieniami.Niektóre to prawdziwe okazy. Przy moich zawrotach głowy,chodzę zawsze ze spuszczoną głową,dwie korzyści - nie wdepnę w g.....,nazbierałam masę nietypowych kamieni. Co ja zrobiłabym z tym zbiorem,gdybym musiała się stąd wynieść? Ot zmartwienie. W moich zbiorach mam np kamienie będące narzędziami krzemiennymi,na niektórych wyrzeżbione są ptaki,mam też kamień w którym rozpalany był ogień. Próbowałam zainteresować tym miejscowych i nie tylko archeologów,ale mnie olali. To całe moje bogactwo - cenię je sobie jednak bardziej,niż przysłowiowe -srebro - czy złoto. Niestety,nie potrafię jednak pisać wierszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam do was przez przypadek... Ale cóż zaszkodzi gdy was pozdrowię.... A piosenki ładne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz raz wytlumaczyla dziewczynom prywatnie.. ale ich juz nie ma na topiku.. Napiszcie do mnie jak chcecie.. Jezeli nie chce wam sie pisac to dam wam tylko male wytlumaczenie : \"Późniejszy skład zespołu ulegał licznym zmianom, jednak spowodowane to było głównie tym, że członkinie podstawowego składu od czasu do czasu przebywały na urlopach macierzyńskich, co powodowało konieczność znalezienia kogoś na zastępstwo, po czym wszystko wracało do stanu pierwotnego.\" Te urlopy macierzynskie byly bardzo dluuuuugie i : W zespole pojawiły się nowe wokalistki, a nazwa zaczęła być pisana łącznie. Zespół występował teraz w składzie: Jolanta Darówna, A. i E. Dębickie, Ewa Korczyńska, Marianna Osuch, Krystyna Radwańska, Elżbieta Szreniawa. W 1973 r. skład Alibabek wielokrotnie zmieniał się. W grupie śpiewały m.in. J. Darówna, B. Lewińska i B. Trzetrzelewska (eks-Astry). Sporadyczne akompaniowanie innym wykonawcom na festiwalach w Opolu i Sopocie oraz rzadkie i niezbyt interesujące nagrania radiowe nie mogły przywrócić zespołowi utraconej popularności. Udział w programach telewizyjnych i widowiskach estradowych, w czasie których grupa usiłowała stworzyć nowy styl, oparty na połączeniu elementów muzycznych i tanecznych, nie dostarczył przeboju na miarę \"Kwiatu jednej nocy\". W styczniu 1974 r. Alibabki powróciły do dawnego składu. W grupie znalazły się: A. i E. Dębickie, W. Borkowska, K. Grochowska, S. Krajewska i A. Dowhań (eks-Partita). Kierownictwo artystyczne objął ponownie J. Wiecej nie powiem na publicznym forum.. Tylko tyle ze proces przegraly te \"nowe\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze to: \"W latach 1969-1973 na skutek częstych zmian składu zespołu doszło do powstania konkurencyjnej grupy. Odbyła się wtedy precedensowa sprawa sądowa w historii polskiej muzyki rozrywkowej o prawo do nazwy. Zostało ono przywrócone założycielkom Alibabek, które wznowiły działalność w roku 1974.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanno umiemy czytac
wikipedie, ale gdzie jestes Ty tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo mila mowie kurcze zeby napisac na maila... Przeciez jest pod nickiem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie kochane dziewczyny. Po wczorajszych wybrykach / spacerki / jestem dzisiaj połamana. Nie dacie wiary ale przebywałam w pomieszczeniu klimatyzowanym dłuższy czas.Już w trakcie zaczęły mnie boleć stawy ,a dzisiaj stawy biodrowo-krzyżowe bolą jak diabli.Jednak tak naprawdę nie mogę poderwać się do życia na dłużej. Co podniosę głowę to po niej dostanę. Miłego dnia.Jak się rozkręcę napiszę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć w poniedziałkowy poranek. Jednak chyba pogoda ma na nas wszystkie wpływ,cooooś jakby nas wywiało z tego forum. pogoda- pogodą a nam lata dają się we znaki. Martwię się Lonią - Podpisujcie dziewczyny listę obecności - bez Was smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miluchy :) Jestem , żyję - przetrwałam nalot dzieci. Ogromną niespodziankę mi zrobiły - Cała moja trójka zjechała się do mamy i duży labrador. Przyjechał też tort i piękny prezencik: złoty pierścionek z szafirem otoczony 12 brylancikami. I po co to dla starej baby? A na torcie - cudo! Kwiat lotosu, który po zapaleniu malusieńkich świeczek pomaleńku otwierał sie i obracał. Toaścik szampanem i rozmowom nie było końca. Lecz to wszystko nic do faktu, że moja brzemienna córeczka z mężem przyleciała z Anglii. A tajemnicę trzymali do końca. Nawet Bozia pogodę zesłała mi wczoraj przepiękną!!! Aż się poryczałam - taka byłam i jestem wzruszona. Dzisiaj poodwoziłam wszystkich i pierwszą wolną chwilkę natychmiast do Was. Już się uzależniłam - bo tak bardzo chciałam podzielić się z Wami moją radością. Cała sterta talerzy, garów i wszystkiego czeka na pomycie - a ja co ? Do Was. U mnie pada i chyba nawet dobrze, bo odpoczywam - nie da się ukryć, że wczoraj latałam już na \"ostatnich nogach\" . Nic to !!! Takie chwile pamięta się do końca życia. Jeszcze popiszę .... do potem. I uśmiechnijcie się - dzisiaj dla mnie ten uśmiech. Dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LONIU Nie mów tak , że starej babie nic nie potrzeba.Masz cudowne dzieci i wielką pamiątkę. A kwiat lotosu najcudniejszy kwiat na świecie.Ogromnie się cieszę razem z Tobą. LONIU wiem ,że była jakaś rocznica więc życzę Ci z całego serca i całych sił zdrowia i jeszcze zdrowia. Ja obolała słucham pięknej muzyki żydowskiej.Bardzo ją lubie, ona aż kłuje w serce.Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loniu dla Ciebie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu ciesze sie razem z toba.. bardzo.. Twoje szczescie przecieka przez komputer i rozswietla mi ciemnosci.. ( u nas 7 godzina rano).. Zycze ci tez wszystkiego co najpiekniejsze z okazji jaka obchodzisz ale mysle ze juz to najpiekniejsze chyba sie stalo..:-) Czy sie myle?? Ode mnie 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za życzenia - ogromne dzięki z ❤️ Globusiku - dziękuję. Belvuś - dziękuję Pomarańczko - dziękuję. No tak. Wczoraj - stuknęło mi 50 lat !!!! :D Dla jednych mało, a dla mnie dużo !!! Cieszę się, że doczekałam. Teraz daję sobie kolejną granicę - bo wnusia w drodze. Kruszynka ma się urodzić na początku marca. Wszyscy szukamy imienia dla niej. Wiadomo , to rodzice będą decydować, ale co szkodzi podpowiedzieć :) mnie się podoba: Dominika - zdrob. Nika Eliza - Liza Natalia - Natii lub Talia Leonia - Lonia A może Wy znacie jakieś niebanalne imionka, to podpowiedzcie. Ponoć imię ma ogromne znaczenie - tak słyszałam i chyba coś w tym jest. Przykro mi było wczoraj tylko i wyłącznie dlatego, że moja mama nie złożyła mi życzeń :( , choć byłam u niej we wtorek. Takie życie. Od lat przywykłam , że jestem dzieckiem drugiej kategorii. Jednak zawsze się łudzę nadzieją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×