Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Cztery mendle,na pewno szybko nie zmruzysz swe oczeta! Wujcio zaoferowal sie w sferze psychicznej i byl gotow do przytulenia.Wzial nogi za pas i gdzie go ponioslo? Przeciez my nie boimy sie mezczyzn,wrecz przeciwnie dziala przyciaganie -patrzymy teraz na serce! A czasami jest go nam brak...Potrzebujemy zrozumienia...czy to duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wujek tylko chcial nam oznajmic, ze nas czytuje, przytula, ale literki trudo mu sie uklada .... a moze myslal, że my jestesmy strachliwe panienki i zarumienimy sie na jego widok...a moze szukal ofiary sercowych podbojów....a może to \"podpucha\" jakiejs dowcipnej pani? Poczekajmy, może z czasem samo się wyjaśni. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle,dobrze rozwazasz.Wzielam wszystko pod uwage. I to jest caly internet,mozna pobawic sie w zgaduj-zgadule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tak to jest z tymi facetami. Niby odwazny a potem okazuje sie ze zajac... Hi hi hi :-D Malo kto nam zdzierzy... Na pocieche wam powiem ze juz niedlugo i tak bedzie matriarchat wiec facetow bedzie sie tez tylko trzymac do rozrodu ( jak na lekarstwo) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cztery mendle... ja jeszcze jestem ale ty juz chyba lulasz.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładne rzeczy nawet mi dobranoc nikt nie powiedział zajeły sie chopem ,a on tylko mnie odprowadzał;P mówiłam , że wróce w lepszym humorz? Taki dzis włąsnie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za bajke , słodkości uwielbiam :D od dziś wiem gdzie ich szukac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Belva
byla taka piosenka Radosc o poranku,czy to bylas Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Belva
pytanie bylo nie na miejscu,po prostu zignoruj,przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosc o poranku
sliczna piosenka,a ten glosik ??? pozniej babeczka wyjechala do USA kto spiewal? przypomnijcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!Jestem na porannej kawce i natychmiast kieruje sie do \"komputerni\".A tu spiewajaco! Dzien rozpoczyna sie pogodnie.Dziekuje Belvo za tem wspanialy prezent. \"Dawac bez wahania,tracic bez zalu i zdobywac bez chciwosci...\"--George Sand Zycze niedzielnego wypoczynku i oczywiscie pogody ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj coperto! Wracajac do sobotniego wypadu...domek wiejski ?nie,to juz nie domek.Wyglada raczej na jakis dworek.Drzwi wielkie,wysokie ,sprawiaja wrazenie.Sciany pomalowane w roznych dopasowanych kolorach.Nawet sufit jest pomalowany.Oczywiscie luki...okna z lukami.Z korytarza do przedpokoju przechodzi sie przez wahadlowe,ozdobne drzwi.Jez bardzo duzo starych,odnowionych mebli.Kuchnia olbrzymia,przy suficie bele,i te starodawne meble.Kuchnia jest starodawno-wspolczesna. W salonie kominek,na podlodze leza skory,w rogu aneks-barek z wysokimi stolkami.Jest tez garderoba w jednym pokoju--i tam zawitala Ikea.W \"pracusiu\"/tak nazwano gabinet/ w scianach wokol sa wneki z polkami na ksiazki.Gabloty zamykane oszklonymi ,ozdobnymi drzwiami.Biurko to chyba przedpotopowe,ale piekne.Duzo lamp,lampek,kinkietow i luster,ktore pieknie odbijaja swiatlo.Misterna praca,kosztowna.Rezultat rewelacyjny.Moja przyjaciolka zawsze mowila,ze nigdy tam nie zamieszka,a ostatnio zmienila zdanie.Maz postaral sie .Ponoc plastyk wzial horrendalne pieniadze,ale bylo warto.Super upiete firany... Rzeczywiscie siedzielismy przy kominku i rozmowom nie bylo konca. My dojrzale kobiety zaczeysmy widziec i slyszec troche inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest,zaczelysmy, Doszlismy do tego,ze wszystko wychodzi od nas samych,ze srodka,ze dopoki siebie nie pokochamy,nie bedziemy szczesliwe.Pomyslalam natychmiast o naszych basztowych refleksjach.Racja,ze poki nie bede szczesliwa sama ze soba,to inni ludzie nie beda ze mna szczesliwi.Fajnie cos milego uslyszec o sobie,to jest jak miod na nasze serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza fanka..............
Skoro o francuskiej pisarce,kolejna mysl "KOBIET NIE MOZNA ZROZUMIEC------TRZEBA JE KOCHAC !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, jakoś tu pustawo, czyżby pogoda Was wystraszyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam Was na koncert Anny Treter_\"Byle dobrze bylo nam\".Wysluchasz pieosenek/Czas,czas....Szra piosenka,Psalm 2003/Jesli chcesz ponownie wysluchac Psalmu nacisnij na \"pomaranczowy\" przycisk-1-wszy z lewej. http://teledyski.onet.pl/10172,1811379,teledyski.html proponuje rowniez http://teledyski.onet.pl/10172,1201852,teledyski.html Tango-Ich Troje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po niedzielnym wypoczynku.Wczoraj jakos nie bylo w nas checi na kontakt.Wpadalysmy i wypadalaysmy.Mam cicha nadzieje,ze dzisiaj frekwencja dpisze.Dziekuje za ciekawe linki. Zycze pogodnego dnia! Do zobaczenia! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta, co tam z wami? U mnie goscie nareszcie pojechali i zostalam tylko z mezem , coreczka i 3 miesieczna wnuczka. Oj, lubie gosci ale wole bez... :-( Pogoda jak w lecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj belvo! Goscie owszem sa mile widziani,jesli mamy czas,warunki mieszkaniowe.Uwielbiam gosci latem.Moj brat z zona gosci u mnie 2 tygodnie .Upodobal sobie wypoczynek u mnie.Bardzo mi tez duzo pomaga w kuchni.Kiedys bylismy swietnym duetem we wszystkim.Uzupelniamy sie jak dawniej.On jest zlota raczka w przeciwienstwie do mojego M.Przy okazji wszystko podokreca,naprawi ,powymienia itp.Czeka na zlecenia i natychmiast przystepuje do dzialania.Nie ma \"zaraz\",\"pozniej\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam warunki mieszkaniowe ale nie mam czasu i moze nie tyle juz energii... Lubie miec gosci ale tych ktorzy sa przezemnie wybrani i zaproszeni a nie prze kogos innego albo w pewnym sensie \"samowproszeni\" Tym razem ( mimo ze lubie miec intymne rodzinne swieta) mialam kupe ludzi ktorych widzialam pierwszy raz w zyciu.... Oczywiscie wyszlam ze skory zeby bylo pieknie, rodzinnie itd. Odnioslam jednak wrazenie ze za bardzo sie wysililam ... Nie wiem czy kiedykolwiek sie to wam przydarzylo? Potem zaraz byl ten slub mojej drugiej corki. Kupa luda... ale tez nie z mojej strony.. Tyle pracy, zachodu i pieniedzy dla ludzi ktorych nawet nie znam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×