Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Widze,widze i czuje gorzki zapach grilowanych sardynek,slysze smiechy...to pewnie dzieci....ooooooo muzyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carpetko,wiem oddech az boli,tak wysoko musimy sie wspinac. Popatrz,juz widzimy mury zamku sw.jerzego.Moze wejdziemy na jego taras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carpetko! Widok wrecz poraza mnie! Widzisz cala Lizbone polozona na wzgorzach,blyskajaca swiatlami aut,oswietlonych ulic i domow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpanie! Ich jezyk chyba przypomina mowe litewska niz hiszpanska.Wejdzmy do kawiarenki.Piekna nostalgiczna muzyka tu rozbrzmiewa! Zatrzymajmy sie na chwile! Padamy ze zmeczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zasne na tym stoliczku więć już powiem na wszelki wypadek dobrej nocyyyy 🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie siądę przy stoliku i wypije małą czarna, bo strasznie zmęczyłam sie tym chodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nie tylko mnie zmęczyło to chodzenie, inne też sie pospały. Do kogo jestem podobna? Nie umiem określić. Muszę sie głłębiej zastanowić, moze wtedy coś wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pobalujemy do rana? Piekna muzyka! Nogi rwa sie do tanca. Sama,musimy odpoczac! Zobacz jaki intensywny kolor blekitnych kafelkow.To juz druga kawiarnia ,ktorej wylozone sa sciany kafelkami w tym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedzialam sie,ze w poblizu jezdzi tramwaj linii28.Jaki kolor? Intensywna zolc.Jest to slynny jednowagonowy tramwaj.A pozniej pojedziemy nim w gore stromymi uliczkami starej Lizbony. Pobawmy sie,moze dolacza dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że nie znam żadnej uliczki w Lizbonie, jednak czuję ten zapach oceanu i powiew historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama,przecudna ulica! Bylam na wycieczce w Gdansku.Moj Boze,to bylo tak dawno--nie wiem,czy na pewno zwiedzalysmy te ulice.Sliczniutka! Uczta dla \"slipkow\" Zatrzymajmy sie...nie ma co tak pedzic przed siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×