Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość Poliko
Dzieki, za podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bursztynowy niedzwiedz... siedzi na starenkiej ksiazce...Czy to tak powinien mi on przynosic szczescie?? Chyba ze... to cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo!!! A ktoz to lubi prosecco? Oprocz mnie? A bellini tez lubisz? Ja chyba potrzebuje dzisiaj troche wiecej prosecco... Zaczynam watpic w ludzi... :-( Zlo istnieje.... dziewczyny! Jest sobie takie niewinne i nikt tego nie widzi... Ale ono istnieje. Plakac mi sie chce. Pytam sie dlaczego ktos moze byc po prostu zly? Czy to przez nadmiar cierpienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wino
Nic to,ale dobre i wzniosłabym toast "na zdrowie!" bardzo chętnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
dolacze sie do tego toastu,zartuje,ja nie moge znalezsc przyjemnosci w alkoholu.Mam troszke obolala dusze,ale bedzie dobrze.Wasze zdrowie dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wino
Belvo, tak mi Cię szkoda! Zawsze byłaś oparciem i pierwszą pocieszycielką dla wszystkich smutasów! Dzisiaj Ciebie jakies wstrętne "zło" dopadło? Nie daj się! Niech tylko dziewczyny z klubu sie dowiedzą , to zaraz wleją w ciebie najmilsze slowa otuchy!! Widac,że są baaaardzo życzliwe całemu światu! A Ty masz tyle fanek, tyle wielbicielek! Ja też do nich się zaliczam, chociaż jestem pomarańczka dzisiaj!! hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
no,wlasnie,Belvo,jestes dusza towarzystwa,co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczyny, dzieki. Jestem dzisiaj smutna z dwoch powodow. Pierwszy ze znowu otrzymalam \"darmowy\" cios .. a drugi to to ze dzisiaj sie dowiedzialam ze moj brat chyba umiera... :-( Moj malutki Piotrus, moj braciszek ukochany mlodszy ode mnie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wino
Kopnij zło. Przepędź. Zło jest głupie,prymitywne-prostackie,chociaz myśli,że cwane! Nawalczyłam się z tzw bezinteresownym złem i wiem ,że ma dużo słabych stron. Trzeba tylko na nie trafic...spokojnie przyjżec sie, a później zaatakowac i ...spokój! Jestes mądrą i silna kobietą i byle świństwo nie może Ciebie dotknąc! Najbardziej i tak uderzy w bijącego! :)) :* :D :> POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
belvo,jestes tego pewna? moze to tylko kryzys u brata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
jaki kamien taki cios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
dlaczego tak przezywasz wrednych ludzi? oni udlawia sie swoja podloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok powinnam juz pojsc spac ale ciagle rorzgryzam to zycie mojego brata. On sie zapija na smierc a ja nic na to wlasciwie nie moge zrobic... No powiedzcie jaka to sprawiedliwosc zeby ktos jednym machnieciem olowka skazal drugiego czlowieka na powolne staczanie sie i na rozpacz, depresje ktora prowadzi do powolnego samobojstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
belva,gdzie jestes? chce ci powiedziec,ze ja unikam zlych ludzi jak diablow,boje sie dwulicowcow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wino
No tak, z ta ostatecznoscia to trudno sie pogodzic, ale coz .... rodzimy sie po to,żeby umrzec.. Mój młodszy brat też umarł już kilka lat temu i było okropnie mi źle i smutno,ale życ trzeba było dla innych,tych którzy zostali... Łaczę się z Tobą w smutku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
dolacze sie,przepedz zlo,nie daj,zycie moze byc piekne,jezeli bardzo tego chcemy.Zlych ludzi nie ma,sa ludzie malych serc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
kto go do tego popycha? jesli jest alkoholikiem to chorobe trzeba leczyc.Ciezka choroba ,--brak motywacji? ja stukam z nocki ,wiec mozemy porozmawiac,jesli chcesz jestem na dyzurowce,tylko nie powiem gdzie,nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wino
Doradzałaś bratu (mimo wszystko ) leczenie? I alkoholizm i depresje można i trzeba leczyc!! Koniecznie!! Własnie po to ,żeby nie doprowadzic do samobójstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
ludzie mali,niedowartosciowani,zadaja ciosy ponizej pasa ty chyba nie przejechalas sie na zlych ludziach?! a wiesz ,ze zawistni ,chwiejni sa najwredniejsi-ludzie nieszczesliwi czynia duzo zla innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
wiesz,jak ktos mnie wkurzy,to go zostawiam i nigdy nie spogladam w jego strone-on w moich myslach nie istnieje wyprobowany sposob,selekcja twarda i konsekwentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie kochani. ... Dzekuje wam. Moj brat jest juz stracony... To kwestia czasu... Alkocholizm mozna leczyc tylko jak komus zalezy na zyciu... Jemu juz nie zalezy. Pograza sie dosc szybko i im glebiej tym szybciej Widze go jak tonie w bagnie i wyrywa reke ktora go chce z niego wyciagnac,... wyslizguje sie z mojej pomocnej reki. Chce tonac. Ma jakas dziwna przyjemnosc w tym tonieciu. A tak moglo byc dobrze. Jeden maly dokument i moglby byc uratowany... Moj malutki, braciszek... Nieraz sie zastanawiam ile razy ja.. moze tak bezmyslnie tez kogos skreslilam z zycia. Moze sama o tym nie wiem...? Dziwny jest ten swiat. Duzo nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy przyjmiecie nowa kolezanke po 50? Troche choruje, mam duzo czasu na \"recach\" i zajrzalam do Was. Belva ❤️ ❤️ witaj, troszeczke znamy sie z innego topiku. Tak mi przykro droga kolezanko z powodu Twojego brata. Czy jest cos, co mozemy napisac, zebys poczula sie lepiej? Pozdrawiam Was wszystkich, jeszcze nie czytalam co sie u Was dzieje. Przyciagnal mnie tytul topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wino
Tez tak robię ! lekceważę, eliminuję, wyrzucam z myśli i serca wszystkie wredoty. Czasem staram się je zrozumiec, ale już z daleka je tylko obserwuję. Bardzo późno się zrobiło. Życzę spokojnej nocy! Może ranek przyniesie lepsze nowiny, lepsz mysli,albo podsunie jakieś rozwiązanie? Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
a moze ktos nakloni brata do leczenia,moze jakis autorytet? alkoholizm jest straszny,niszczy czlowieka calego, mysli alkoholika kraza wokol butelki,byle zdobyc,wyniesc z domu ostatnia rzecz,byle sie napic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×