Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

wiesz ja tez jak ktos mnie wkurzy ... to sie wkurzam ... Ale potem jakos zapominam. No po prostu zapominam ze bylam wkurzona... Nie czuje za dlugo urazy i jestem gotowa szybciutko wszystko przebaczyc. Ja chyba nie wierze w takie permanentne zlo... Albo jestem jakas glupia? Cos jest ze mna nie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wino
Wszystko z Tobą jest OK! Jesteś cudowną , uczuciowa kobietą ! Do jutra! Witam i zapraszam nową pania!! Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
belva bo ty oceniasz ludzi swoimi kategoriami jestes na pewno dobrym czlowiekiem i nawet przez chwile nie przyszloby ci do glowy ukoasic kogos podlym slowem czy ktos do nas chcial sie przylaczyc? chyba tak przylacz sie dianko do naszych rozmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diano... jak milo zes do nas zawitala!!! Przykro mi tylko ze zastalas mnie w takim stanie... :-( Z natury jestem bardzo wesolym czlowiekiem... Ale dzisiaj mnie dopadlo.. :-( Lecz sie.. zdrowiej szybko dla siebie i dla nas.. Jak tam twoje ptaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
powiem dobranoc i jeszcze jedno,Belvo moze to zabrzmi egoistycznie,ale pomoglas mi baaardzo i za to Ci dziekuje,zycze sobie,zeby powrocil usmiech na twojej buzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie odgryzam jak moge ale jakos nie daje mi to satysfakcjii. Wprost przeciwnie powoduje depresje... Nie nadaje sie do tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
to ja tez zostan z nami a gdzie diana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
belvo,nie sadze,ze potrafisz ukasic tak jak czynia to wredne osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
diano9,skad przybywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, przez sekunde myslalam, ze mnie nie chcecie ufff :D Dziekuje pozostalym .. pomaranczowym .. Bardzo milym pomaranczowym za przyjecie ... 🌻 Wino to ladne imie, mam nadzieje, ze czerwone:D Belvo❤️tak wiem jestes zawsze weselsza. Ale jak dlugo mozesz sie smiac, skoro Twoj biedny brat tak sie niszczy. Kochana pamietaj, zeby Jemu pomoc - MUSISZ - zadbac o siebie. Musisz miec sile, zeby ratowac innych. Jestem z Toba i tym wiecej bede z Toba - od dzisiaj. Nawet nie moge napisac, ze rozumiem co przechodzisz. Nigdy nie bylam w takiej sytuacji. Postaram sie zrozumiec i dodawac Ci sily do przetrwania kolejnych dni. Na naszym topiku, zawsze umieszcze ❤️ bedziesz wiedziala, ze jestem z Toba. To nasz znak OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
belvo,nie zadreczja sie podloscia innych nie zmienisz ich,oni tak maja powiedz mi,czy szlachetne osoby ,dobre osoby moglyby skrzywdzuc kogos? jestem na wielu topikach i az ciarki przechodza po czlowieku,jak czyta i zieje nienawisc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie jestescie tutaj. Wy tez pomoglyscie mi, Dziekuje wam ...przyjaciele z kosmosu... Diano mam nadzieje ze zostaniesz tu... jak juz znalazlas raz droge.. Prosze cie, zostan, wpadaj tu. Zdrowiej szybko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
dianko9 ty masz naprawde serce,rozczulilas mnie musisz zostac na tym topiku ,bo kiedy mi smutno zagladam do nich i od razu mam usmiech na twarzy,czyzby jakiez psycholozki czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diano, kochana, dobrze bede pamietala ❤️ Taki wazny znak . Powinien byc znakiem wszedzie miedzy ludzmi... Dlaczego nie jest? Nie wiem i chyba sie juz nie dowiem.. Ide juz spac. Moze usne. Do jutra 🌻 i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie to zycie, jestem. Pozdrawiam Cie z goracej, bo 36 stopni Australi. A Ty skad piszesz? Chyba nie z PL o tej porze? Belva❤️ptaszki rosna. Podgladam ich karmienie. To juz 3 dni jak sie wykluly. Sprawia mi to tak duzo przyjemnosci, pic .. slynna kawe;) i patrzec na ptaczki:D Chyba sie nie starzeje, co?:D Poje pieski rozwalone na plytkach do gory ... kolami ... jak to mowi moja Mama. W domu jest juz 28 stopni. Nie chce wlaczac klimatyzacji, z powodu choroby. Zobacze. Chyba rozgadalam sie jak na pierwszy dzien? (moja stopka mowi prawde, wlasnie ja napisalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
ale sie babki potraficie zabawiac innych,trzeba sie uczyc wesolosci od was,diano a ty lubisz odjazdowe w humorze? najbardziej przyciaga mnie wasza serdecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
diano ja siedze na portierni w duzym przedsiebiorstwie,ale nie moge ci napisac gdzie,wybacz dorabiam do kiepskiej emerytury naprawde piszesz z Australii? ale mi sie trafilo! belva,dlaczego juz idziesz spac? tez jestes gdzies w swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
dianko,a ktora jest u ciebie godzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
czy ty mozesz sobie wyobrazic,ze ja na stare lata musialam podjac sie pracy na portiernii? jestem samotna iz braku niestety z pieniedzy musze dorabiac mam nadcisnienie,leki kupuje non stop i sama sobie jakos radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam tylko dwie ostatnie strony. Chce cos napisac, moje instynkty jednak mowia mi, ze za wczesnie chce ... udzielac rad, ... przeciez to Klub 50-60 - dzisiejszy 30 - 40 - :D wiec w tym wieku, wiemy i rozumiemy wszystko. z calym respektem do Was che napisac i prosze o wyrozumienie, ze moim celem nie jest wymadrzanie sie. To moje spostrzezenia. Otoz, w tym co piszecie o podlosci innych, ja to biore jako: to ich problem nie moj - moim zadaniem jest miec czyste sumienie w postepowaniu do innych. Tez odsuwam sie od \'zlych\' ludzi Uwazam, ze jesli do tej pory malo sie nauczyli, to juz nigdy sie nie naucza. Temat ten to rzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
jestem sama,poszlyscie spac przepraszam,ze zaczelam narzekac,wiem to odpycha ludzi diano,belvo i i ja,bylo mi milo,jeszcze tylko 2,5 godz i schodze ze zmiany,pojde lulac jak panie przepraszam,ze troche pomarudzilam,taka moja przypadlosc dzisiaj bylam w wielkim swiecie,polaczylam sie z Austraia,ale kto mi uwierzy? dianko,zycze wysokich wzlotow,cokolwiek to znaczy belvo,nie zyj za innych,mysl o sobie caluje was i zycze zdrowia i szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
dianko,jestes? cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
dianko,napisz co ci dyktuje serce bedzie lzej belvie,ona bardzo cierpi a te panie z klubu zamilkly,myslalam,ze bedzie duzo smiechu,a tu cisza, maja swoje rodziny,rozumiem,ze trzeba byc z nimi ze wszystkimi naraz sie nie da,no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
dianko,za dwa dni mam znow swoj dyzur czy bedziesz? prosze przylec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze patrze na jedno oko. Diano, ja mysle ze ci u nas bedzie dobrze!!( nie zanudzasz ale robisz kawe:-)) Takie to zycie.... po to jestesmy abysmy sie wspomagaly na dobre i na zle. Taki jest chyba cel tego topiku...Ja jestem ze Stanow tak ze naprawde daleko od ciebie ale ... pamietaj zawsze blisko tym❤️ Juz teraz na prawde dobranoc bo padne na klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo❤️ sen pomoze Ci byc zdrowsza. Oddychaj (czy dychnij se jako to mowi nasza wspolna kolezanka S....) oddychaj gleboko i pomalutku wypuszczaj powietrze. to tak pomaga na relax calego ciala i dobry wypocznek nocny. 😘 Ja robie to czesto w pracy, jesli ktos stara sie mnie ... wkurzyc .. nie udaje im sie, bo zrobie 2 glebokie oddechy i usmiech wraca. Takie zycie, domyslam sie wiec, ze z Polski i jestes na nocnej zmianie. Jest ok, ja rozumiem powod ciszy. Sama chetnie posiedziala bym .. na portierni z Toba :D Kawa, a moze i winko uda sie ... przemycic? Praca jak praca, daje pieniadze i zajmuje jakos tam czas. Twoja portiernia jednak, to nie byle jaka:Dmasz kompo i cieszymy sie Twoja obecnoscia. To jest to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
i wiesz co dianko,na koniec powiem ci,ze jestem w tym klubie na kazdej swojej zmianie one sa takie inne,mile chociaz na jednego to mnie kurwica brala,ale nie wtracalam sie to sa takie poczciwe,dobre kobietki skad one buora tyle humoru,jak zycie dowala? dianko,zdradze ci,ze mam specjalnie zarejestrowana ich strone kiedys nie moglam ich odnalezc,a teraz bez problemu jestes jeszcze dianko,czy piszesz? jak piszesz,to nie przeszkadzam,jestes super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie to zycie
az sie przerazilam jak siebie przeczytalam,przepraszam Matko swieta,to ja rozmawiam z osobami z drugiej polkuli? nikt mi nie uwierzy,nikt,jestem tego pewna na komputerze,nauczyl mnie mlody,nie darowalam mu,bo mu pomoglam kupic komputer,a teraz on wyprowadzl sie i zostawil mi go w pracy zawsze byl,ale jest chyba starej daty,ale co to szkodzi,prawda dianko? ty tez musisz byc dobrym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belva❤️jestsmy razem - gdziekolwiek jestesmy\' Takie zycie.... bede napewno za dwa dni i za .... kto wie. Mam 2 tygodnie wolne od lekarza. I zebys sie lepiej poczula, to i ja pomarudze... ... i troche Cie ... wystrasze ... :D Ja tez pracuje na ... mlode lata ... Takie zycie co Ty piszesz: ?? ?? jakie stare lata dzisiejsze 40 to nie stare :D Ale, wroce do marudzenia... otoz zlapalam polpasca na ucho i szyje. Dziekuje bogom, ze nie jest az tak zle jak mi zapowiadano. Biore duzo tabletek, troche jestem .. snieta i haha happy. I bol nie jest taki mocny. To moje marudznie. Moje zycie, nastepnym razem bedziesz we wtorek? Roznica czasu miedzy PL i mna jest 8 godzin. tzn teraz jest 12:44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie zycie ....... ja nauczylam sie sama (w pierwszych poczatkach pomogl mi kochany siostrzeniec, usmial sie ze mnie jak sie cieszylam, ze umiem poslugiwac sie myszka:DNawet teraz usmiecham sie widzac Jego wyraz na twarzy, patrzac na mnie i moja radosc) :D:D:D Stalo sie to 2 lata temu. Niezbyt dobra jestem, bardzo malo czasu poswiecalam komu, tylko na jeden topik wchodzilam. Od tygodnia jednak, widzisz bladze i marudze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×