Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Broni sie? Podniosl kopyto na takiego malutkiego pieska! Za chwile bedzie po piesku,uslyszymy rzeczywiscie lament...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sporo dzisiaj pytań mamy chyba nikt nas o ciekawość nie posądzi bo ciekawość to 1 stopień do piekła do nie ba i tak nie pójde bo mam lęk wysokosci hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Gabi, mnie tez tamten sie bardziej podobal. No coz ... bardzo dziwne rzeczy dzieja sie tu na kaffe... Dzieki Copertko za drugie zdjecie... Moze ja kiedys znajde tez takie do ktorego mysle ze jestem podobna.:-o Aleks jezeli chodzi o uczenie sie milosci do weza to nie musisz przeciez koniecznie go trzymac w domu ...tak jak kota. Wystarczy ze sobie on zyje gdzies tam w lesie w spokoju i pod ochrona . Wystarczy ze jak go zobaczysz to nie wrzeszczysz na cale gardlo i nie lecisz po lopate aby go zamordowac. Waz sam siebie da rade doskonale wykarmic... bo po prostu upoluje sobie tam jakas mysz od czasu do czasu... Wiem ze sa ludzie ktorzy trzymaja weze w domu wlasnie po to aby nie miec myszy... Mielismy takiego przyjaciela ktory mial pytona... baaaardzo duzego i trzymal go w namiocie. Mieszkal ten przyjaciel w Afryce jak by ktos sie pytal... Kiedys wam opowiem jak ten pyton uratowal mu niezly majatek. Na razie lece bo jestem w pracy. No to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys mowilam ,ze cuda sie zdarzaja,a Wy za wszelka cene obalalyscie moje zdanie.Czy naprawde nie ma \"cudow\"? Belva,naprawde,dzisiaj stanowczo za duzo pytan.Ale kto pyta,nie bladzi? No to,jak to jest z ta wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto jak ktos mowi ze ty \"rock\" to jest komplement to znaczy ze jestes \"cool\" czyli fajna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie mowi sie : jestes git dziewczyna... Czyli fajna W starej warszawie mowiono kiedys ze jestes sztajerska. Pamietacie piosenke : Rum Helka? W starych piosenkach zapisana jest historia mojego miasta: \"Rum-Helka\". Na Wolskiej \"Pod Kogutem\" - Tam była zabawa: Tańczyła Helka klawa, Wybrany świata cud! Gibane kawalery, łobuzy, sztajery, To wszystko z wolskich stron, Śpiewają Helce w taki ton: \"Rum-Helka, Rum-Helka Tyś gruba jak ta belka, Tyś mocna jak ta szklanka, Masz suknię po kolanka, Tyś jest dziewczyna fest - Trzymasz sztajerski gest!\" Tasiemce powiedzieli, Że Helka jest klawa, Że z Helką jest zabawa, Więc Tata zgodził się. I Helkę sprowadzili, W melinę wtaszczyli - Tasiemka ujrzał ją, Jej powiedział mowę swą: \"Rum-Helka, Rum-Helka, Tyś gruba jak ta belka, Tyś mocna jak ta szklanka, Masz suknię po kolanka, Tyś jest dziewczyna fest - Trzymasz frajerski gest!\" \"Tata-Tasiemka\", czyli Łukasz Siemiątkowski. Postać barwna i kontrowersyjna, mieszkaniec Woli. Pracował w fabryce pasmanterii jako wstążacz, stąd pseudonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już słoneczko zaszło, a na niebie księżyc lśni. Śpijcie spokojnie i milutko, czas na słodkie sny! paaaa środa też troszkę czasu ma 🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy juz sie przewracacie na drugi bok a ja jeszcze tu sie tluke... Zawsze jest mi smutno wieczorem. Nie lubie ani nocy ani wieczorow. Pod koniec dnia czuje sie zmeczona i starsza ...o jeden dzien :-o Chcialam wam przeslac to super sexy tango ale sie zgapilam i poszlyscie spac. Bedziecie mialy na dziendobry. Moze tylko Dianka na ktora zawsze poluje wieczorem I zawsze usypiam przed jej nadejsciem, Oto super tango jedno z moich ulubionych: http://www.youtube.com/watch?v=4u6ycs90YIk moglabym ogladac tysiac razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belvo
jak zwykle strzal w dziesiatke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belvo
jestem,ale tak jakby mnie juz nie bylo,jestem bardzo zmeczona,wrocilam z pracy,a jeszcze mam ksiazki rozlozone przed nosem,zajrzalam tylko na chwile,no i obejrzalam scene z filmu Shall we dance?.Film bardzo mi sie podobal,lubie Jennifer w filmach,niedawno ogladalam Monster in law,zabawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja ciebie znam pomaranczko?? Cos mi sie wydajesz znajoma.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ja lubie . Film Monster in Law tez jest fajny. Jenifer Lopez jest zawsze taka swiezutka i naturalna prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belvo
oczywiscie,czasem wpisze cos do Was,ale jak juz kiedys wyjasnialam,nie stac mnie na tzw.nick,poniewaz mam bardzo malo czasu,a taki nick zobowiazuje.Od czasu do czasu odezwe sie do Was,poniewaz jestescie fajne,a ze nie mam "imienia",wiec nikomu nie przeszkadzam,ani tez nikt za mna nie teskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nikt nigdy nie przeszkadza, lubie rozmawiac ze wszystkimi. A najbardziej wieczorem, kiedy jest mi troche smutnawo. Tak masz racje ze na kaffe tworza sie pewnego rodzaju sympatie i moze nawet antypatie.. A powiedz mi co to za ksiazki ktore masz przed soba rozlozone? Czy sie uczysz czegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belvo
bardzo chetnie porozmawialabym z Toba,ale....czas,tak bardzo jest mi go brak.Przed moim nosem....slownik medyczny/praktyczny/ w jezyku hiszpanskim,idzie,ale ciezko....Na mojej dloni siedzi moj steskniony kotek,nawet nie moge pisac.Zajrze jeszce do Was,teraz zegnam sie z Toba,bylo mi bardzo milo,aha,The thorn birds,tez byl fajny,no i oczywiscie Richard Ch.Zycze CI,oby przysnil Ci sie tej nocy;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belvo
Jezeli jestescie zle na cos czy rozgoryczone to wystarczy pomyslec o tym co naprawade kochacie, ale tak bezinteresownie, czysto. Jakies zwierzatko moze? Czy chocby sosne... I wtedy zlosc przechodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys, może z 50 lat temu tańczyłam z samym Grotowskim! Nie wiem dlaczego znalazł się w naszej szkole na zajęciach baletowych, może szukał dziewczynek do swoich przedstawień? Miałam nawet propozycję, żeby przyjsc na zajęcia,ale....rodzice mieli jakies zastrzeżenia i nie poszłam! Całe życie tęskniłam za tańcem...Czassem zdażył mi się jakis dobry prowadzący i wtedy bylo bosko-rozkosznie! Dzięki za cudne tanga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Ja tą drogą zwrócę się do nicka \'\' Belvo \'\' ? Powiedz miła,bo i mnie się wydajesz znajoma ? Twoja podopieczna to może Meksykanka,niemożliwa straszliwie ? I tylko słowiańska dusza jest w stanie sobie z nią poradzić ??? Jeżeli pomyliłam Cię z kim innym,to wybacz.Znaczy to,że w internecie jest całe mnóstwo zapracowanych Słowianek,które niosą innym pomoc i dobre słowo. Pozdrawiam wszystkich - Aleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazuje się ,że i pamięc zawodzi i myśli krążą koło tylu spraw.. Zaczęłam sie chwalic moimi poczynaniami artystycznymi i zrobiłam fatalny błąd.Tańczylam z Henrykiem Tomaszewskim, Tworcą Pantomimy Wrocławskiej a nie z Markiem Grotowskim. Ot, starośc nie radosc! Pozdrawiam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany cztery Mendlu, milo cie widziec\"zabciu\" :-) :-) Powiedz czy to nie zakrawa na cud jak facet dobrze tanczy? A oni skubani tak sie od tego wykrecaja... Gdyby wiedzieli jaka mieliby moc nad nami gdyby dobrze tanczyli... Padlybysmy im do stop i calowalybysmy kurz z ich butow.... :-D ;-D. Moje serce jest tak latwo zdobyc .... ale jakos zaden sie nie fatyguje.. :-( Dzisiaj nie ma Dianki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Belvo! Za dobrym tancerzem poszłabym z zamknietymi oczyskami. Teraz nasze \"balety\" tak wyglądają, że my ,kobietki podrygujemy chocby i w fotelach a panowie nasi rozprawiaja o pracy, o samochodach, o polityce, czasem któryś zakręci jakąś damą z obowiązku ( z żoną) i dalej zajmuje miejsce na kanapie i najchetniej wychyla i przekansza. Mój najdroższy chociaż nie tańczy najlepiej ,ale jest obowiązkowy i zakręci każdą pania z towarzystwa a reszta? Zapowiedziałam już swoim przyjaciółkom,że jak nie rozkażą swoim mężom ruszac w tany ,to ja swojego też przystopuję i wtedy będzie dopiero jak na \"zebraniu kółka różańcowego\"! Za tydzień organizujemy bal przebierańców na temat: Ludy i ludki; od krasnoludków po wielkoludy... I oczywiście kobiety wymyślaja stroje, szyją , kupują różne akcesoria i przygotowują menu, a panowie łaskawie się przyodzieją i potowarzyszą nam! Cos dzisiaj jestem zła i chetnie krytykowalabym cały męski ród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorny1
oferuje swoje usługi, pokorny , posłuszny masażysta damskich stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×