Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Belvo tak chetnie zjem tej zupy, ale przespalam. :D:D:D A piosenka Czerwonych Gitar -- wspaniale wspomnienia. Dolozylam do Ulubionych. Belva czy uda sie znalezc Kolobrzeg 1981 ? Witam Was Panie serdecznie i chyba nie przestane dziekowac za mile przyjecie. Belva ja tez chetnie poczytam o Twoich wojazach. Cztery Mendle o Twoich rowniez z dawnych lat. Gabrysia55, jak to ladnie brzmi Perelka Oceanu. Ladniej dlatego, ze jako nastolatka moj pseudonim byl .. Perla. Alex_555 masz racje, :D z tego polpasca to chociaz mam wspaniale nowe kolezanki. Do tej pory bylam tylko 99% na jednym topiku - rowniez wspanialym jak ten. Aleks, Nadal dziekuje Bogu, ze tylko tyle przeszlam. Boli mnie szyja od krecenia :D i wiecej za uchem. Bol do zniesienia, jest racze .. niewygodny. Nadal biore silne proszki przeciwbolowe. Duzo spie i nadal duzo odpoczywam. To tyle z relacji chorobowych. Aleks, musze dodac, ze Australia rowniez ma piekne miejsca, parki, plaze, dobre jedzenie (dzieki europejczykom i chinczykom) ladne restauracje, sklepy i polskie sklepy (rzeznik, piekarnia, kawiarnie i Kluby) 25 lat temu bylo ... nedznie i biednie. Moze dam Wam kilka prostych i smiesznych przykladow innym razem. Jednak Europa oferuje duzo wiecej i taniej. Australia ma tylko 200 lat histori. Europa 1000 + Teraz czas na mnie. Panie zycze Wam milego przebudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DIANO RANNY PTASZKU WRACAJ DO ZDROWIA🌼 BELVO SZKODA,żE NIE MIAłAM WCZORAJ CZASU PODYżUROWAłąBYM Z TOBa❤️ GABRYSIU TY MóJ SłODKI PYSIU 👄 CZTERY MENDLE I SAMAKOCHANE TAK WAS TU MAłO ALEX I BELLUCY NASI MILI GOśCIE Z SASIEDZCTWA 🌼 no i jakże nie powitać tych co czytaja a czasami miło na pomarańczowo sie odzywają Myśle ,że jak wróce za dwa dni to bede miała co czytać do miłego kobietki narazie mnie przez dwa dni nie ma bede za WAMI TESKNIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki... jak tam po tej nocy? Mam nadzieje ze byla spokojniejsza od poprzedniej? Wczoraj mialam mily wieczor z przyjaciolmi starej daty. Bylo duzo wspomnien i ... sporo Prosecco.. Moja polska zupa prawdziwkowa( krem) miala ogromne powodzenie.. Dodalam do niej \" southern touch\" w postaci prazonych orzechow \"picans\" Nie wiem jak one sie nazywaja po polsku. Taka mala garstka ich wsypana do talerz tuz przed podaniem .. Super. Zciagnelam ten pomysl z jednej wspanialej restauracji w Charleston. Wiecie co ja czesto sie inspiruje w dobrych restauracjach... Warto mnie zapraszac hi hi hi :-) Aleks .. Jestes tu od czasu do czasu??? Bardzo mi jest ciebie brak:-( Coperto milego weekendu!! Gabi, pisz czesciej bo zaczynam sie bac ze to ja tu za bardzo sie rzadze...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diano, ja nic nie wiem o Kolobrzegu 81. Juz mnie dawno nie bylo w Polsce. Bylam we Wloszech pelna para :-) Moze ty cos podeslesz? Cztery Mendle, jak tam dzidzius? Dziewczyny, ja nawet nie smiem sie umywac do naszej wspanialej Dianki w talencie reporterskim ale jezeli moge wam cos opisac o zyciu tu czy we Wloszech to mowcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Perelko Oceanu,Copertko,Belvo ! Tak trzymac! Belvo,nie ogladaj sie na nikogo ,tylko pisz.Tutaj nie ma rzadzacych.Kazda z nas ma nieograniczone pole dzialania.To mile,ze uzupelniamy sie.To jest nasze wspolne miejsce..... Aleks_555-wspolczuje z powodu zniszczonej altanki.Wiem,ze doprowadzisz ja do porzadku.Wpadnij do nas! Cztery mendle-czy Ty naprawde nie masz wolnej chwilki ,aby do nas wpasc? Oczekujemy Ciebie! Dianko-Perelko Oceanu-moze jestem jasnowidzem i nadalam Ci takie \"imie\"? Niewiarygodne! Zycze Ci milych chwil w gronie bliskich i przyjaciol.Uwazaj na siebie-nie lekcewaz choroby.Dobrze,ze jestes. Zycze wypoczynku! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Belvo! zamieniam sie w sluch...opowiadaj! Sama zadecyduj o jakim kraju bedziesz pisac--nie mam odwagi narzucac --Twoj wybor.Prosimy o Twoje opowiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok no wiec opowiem wam obardzo dziwnym zjawisku jakie jest tu w Stanach.. Mysle ze to wywodzi sie z ich anglosaskiej tradycjii. Nazywa sie \"Garaze sale\" Wyobrazcie sobie dziewczyny ze tu ludzie nic nie wyrzucaja, wszystko sprzedaja. W kazda sobote mozna sobie pochodzic po prywatnych domach i zobaczyc co tam oni maja do sprzedania za bezcen. Meble, ciuchy, lampy garnki.. no doslownie wszystko .. A te ceny? $1 za lampe. $ 2 za krzeslo.. Coc nieprawdopodobnego. Ja czesto kiedys chodzilam na te \"polowania\" szukac antykow etc. Nawet zalozylam sobie taki maly \"booth\" w sklepie z antykami i odsprzedawalam tam to co upolowalam za oczywiscie odpowiednia cene. Potem ten \"booth\" skasowalam bo nie chcialo mi sie juz tak rano wstawac aby upolowac cos cennego. Jedynaa rzecz jaka mi zostala to malowanie mebli. Znajduje jakies zgrabne ale niezbyt pieknie wykonczone meble ( za bezcen) i uantyczniam je .. plus maluje w tuskanskie wzorki.. Kuropatwy. trawy, klosy, karczochy i ziola.Potem sprzedaje za odpowiednia cene... Takie hobby Dziwie sie ze tym ktorzy sprzedaja chce sie tak umordowac za takie jakby nie bylo niewielkie pieniadze. Ja tam wole polowac.. hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle,witaj w Klubie! Naprawde odzyly wspomnienia... Umiesz sie poruszac w \"sieci\".Moze sie czegos naucze? Dziekuje Ci za wspaniale muzyczne upominki! Nie ma juz zadnych watpliwosci,ze jestes naszym informatykiem,akustykiem itp.Uwielbiamy Twoje posty takze,wiec napisz cos .Pozdrawiam! Belvo,znow mile nas zaskoczylas! Malujesz? Piekna sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery Mendle, strona super ale piosenki cos mi wychodza bardzo przerywane... Czy to tylko mnie? Szkoda :-( A wiecie ze w tej liscie artystow jest tez mowa o zespole w ktorym bylam?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest obraz ,ale nic nie slysze? Mam u siebie Media Player-ogladam filmy.Co to moze byc? Pokazuje mi sie kolejny program ,instaluje i nic.Oby to moje kombinowanie zle sie nie skonczylo? Podejscie nastepne... Belva,bede strzelac co do Twojego zespolu.Mam dwie opcje..albo..albo.W tej chwili nic nie slysze,wiec nic nie mowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pobawię się w detektywa! Pewnie nie sa to Alibabki..chociaz kto wie? Lady Pank i Vox,no i kabaret Kur odpadają jako typowo męskie grupy. Z kolei Pod Budą to krakowska kapela a Belva nic o Krakowie nie mówiła. Niebiesko -Czarni ...Nieee! Top One...tymbardziej nie! No to zostaje już tylko znak zapytania przy Alibabkach a może Bolter? Zobaczcie jakie szalone i do Belvy z temperamentu bardzo podobne: http://www.smog.pl/wideo/2924/daj_mi_te_noc/ Slę całusy (nawet jak kompletnie się myle!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz otworzylam stronke z \"Daj mi...\" Och,potanczylabym... Podpowiedz belvy brzmiala----podobna do Beaty Tyszkiewicz i Agnieszki Osieckiej... Mam inna kandydature,ale milcze,bo nie otwieram w dalszym ciagu poprzedniej stronki.Jak i gdzie mam czytac? Belva--prosze o podpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi.. nie mozesz mnie znac z wygladu bo coprawda zespol z ktorym wspolpracowalam byl slawny ale ja nie zdazylam sie z nimi wslawic i wystepowac publicznie. Po ok pol roku wspolpracy , Zrobilam tylko jedno nagranie i potem wyjechalam do Wloch.. :-o.. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belvo prosze nie mow
niech to zostanie w sferze domyslow,nikt nie chce tutaj byc zidentyfikowany,dlaczego mamy wiedziec kim Ty jestes,niech to pozostanie slodka tajemnica.Kochamy Cie za to,ze jestes ,ze opowiadasz historie,ze jestes wspanialym,ciekawym czlowiekiem.Tak na marginesie,to mnie pomoglas i to bardzo.Raz w swoim zyciu przezylam tragedie,do ktorej nie chce wracac,mimo wszystko widmo tamtego dnia i wydarzen sciga mnie calymi latami,prosze Cie,pozostan Belva.Mam prosbe do pozostalych Pan,zostawmy Jej miejsce do zycia i niech Jej zycie bedzie prywatna sprawa,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga pomaranczo fotosik sie nie otwiera.... :-o Dziekuje ci za mile slowa.. ale nie boj sie .. ta moja tozsamosc nie jest taka wazna ani slawna.. Nie nie powiem tu przeciez nic. Ciesze sie ze ci pomoglam nawet jezeli nie wiem w jaki sposob... Dziekuje ci za wpis :-) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belvo
po prostu dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Belvy
http://www.fotosik.pl/ Nie mogę zrozumieć dlaczego sie nie otwiera?? Może inaczej wpisz w wyszukiiwarkę : Fotosik.pl Darmowy Hosting Obrazków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Belvy
Teraz się otwiera!!! Powodzenia w przesyłaniu fotografii na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam na jedną chwilkę.. Belvo,myślę że tym zespołem była Grupa 1.Renata z tego zespolu była chyba z Częstochowy.Ale to dawne dzieje. Pamiętam NON - STOP w Sopocie,Czerwone Gitary z Klenczonem. Jaka atmosfera tam była.Tańczyliśmy jajfę,piliśmy czerwone wino a świat leżał nam u stóp. \'\' No bo ty się boisz myszy \'\'.... Tak... A potem okazało się,że myszy nie było się co bać.Trzeba się było wziąć za bary z życiem, i.....zwyciężyć. A teraz ? Młodość została gdzieś w tyle.Ale to nic !! Wszak my tanecznym krokiem przeszłyśmy szalone lata 60 -te... \'\' Czy mnie jeszcze pamiętasz ?\'\' - śpiewał Czesław Niemen.A Ada Rusowicz i Wojtek Korda ? \'\' Gdzie dziewczyny z tamtych lat?\'\' ... Tu,siedzą na Kafe ..:) Pozdrawiam - Aleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks !!! Kochana!! Jestes tu? Nie :-( to nie ten zespol niestety :-o Tak jak ja wczesniej wspomnialam zespol byl slawny ale ja nie... :-O Zreszta ja jestem z Warszawy Jezeli masz jakis e-mail adres to wysle ci nazwe tego zespolu. Tu..tak publicznie nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostan z nami Aleks gdzie pedzisz? Posiedz tu troche... :-) Opowiedz jak daliscie sobie rade ze zniszczeniami po huraganie? Mam nadzieje ze nie bylo zadnych problemow ze zwierzakami. Mowilas \"poprzewrocane karmiki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam ze ja dosc glupio sie zachowuje ... jak mi na czyms szczegolnie zalezy. Pamietam jak bylam mloda i \"piekna\"moglam isc wrod najwiekszego tlumu jak krolowa .. usmiechajac sie laskawie na prawo i lewo.. pozdrawiajac raczka.. . Dlaczego bylam taka pewna siebie? Dlatego ze nie bylam zaangazowana uczuciowo. Plawilam sie w usmiechach moich i ludzi . Jak tylko kogos zaczynam kochac ( np moje dzieci) to dostaje amoku i zaczynam postepowac okropnie glupio.. Jestem zrzeda, krytykuje je , placze, obrazam sie, potem im przebaczam i td itd.. Z moim mezem identiko.. Jedyna przyjaciolke jaka naprawde kochalam ( ta francuzke) . Wlasciwie z nia nic glupiego nie zrobilam ale i tak ona pojechala w sina dal i tyle ja widzialam . Nieraz podobal mi sie jakis facet .. ale jak juz mi sie spodobal to robilam sie niesamowicie niesmiala i braklo mi jezyka w gebie.. Czy wam dziewczyny tez sie to zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×