Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dolce Vitaaa

Życie może być lżejsze !!!

Polecane posty

Wita wszystkich !!! Mam zamiar zacząć odchudzanie przyznam się ze nie pierwszy raz to robię ale teraz mam szczere chęci aby schudnąć te upragnione 10 kg . Poprzedni topik na którym razem z dziewczynami wspierałyśmy się pomału upada a wraz z nim moje odchudzanie ;/ Zatem poszukuje dziewczyn (i nie tylko) które podtrzymywały się nawzajem w odchudzaniu i dzieliły się spostrzeżeniami i radami co do diet ćwiczeń i itp. ;) W grupie łatwiej się odchudzać wiec Kto dołączy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolka kolorowa
Przyłączę się chętnie, też chcę schudnąć z 10 kg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia!! Ja tez mam ok.10 kg do zrzucenia, moze nawet z 15 :-) Ale 10 by wystarczylo dacie rade! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 10 za duża
widzę że tu się przeniósł topik :) no to przyłączam się tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 10 za duża
witam! widze że topik przeniósł się tutaj więc tu się przyłączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 10 za duża
zaczynamy od jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niop ja zaczynam od jutra czyli 3 dniowa dieta oczyszczająca Dzisiaj za to ze nie łakomstwo mnie pokonało daje sobie kare godzinka na roweku juz czuje bolącą pupę od siedzenia na siodełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideEalistka
Szukałam takiego topiku jak ten:) Ja co prawda mam do zrzucenia mniej niż 10 kg, ale myślę, że rozkręca się fajny wątek i to będzie dobre miejsce również dla mnie. Mam 170 cm wzrostu i 62 kg. Chciałabym pozbyć się kilku, które sprawiają, że nie czuję się w swoim ciele tak dobrze jak kiedyś. Zaczęłam już dzisiaj. Dietka 1000 kalorii i rowerek stacjonarny jak najczęściej. Może nie codziennie,ale jak tylko czas pozwala...:) DolceVitaaa..jak będzie wyglądała ta 3dniowa dietka oczyszczająca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o 10 za duża
Dolce nam znikła ja od jutra bo pożeram właśnie jakieś ciastka (wybaczam sobie- mam okres:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie miło ze do mnie dołaczyłyście :) Jesli codzi o djete TO : wypija sie 2 - 3 litrów płynów: niegazowaną wodę mineralną, herbatki - wyłącznie ziołowe - lub świeże soki warzywne i owocowe. Zielona herbata będzie idealna ze względu na zdolności do likwidowania wolnych rodników, odpowiadających za starzenie się skóry. Jest to takie przygotowanie organizmu do diety a także pozwoli pozbyć się toksyn i ubocznych produktów przemiany materii z organizmu, które nagromadziły się przez ostatnie dni. Dodatkowym plusem są zewnętrzne przemiany, jakie jej towarzyszą m.in. gładsza cera, błyszczące włosy, spadek wagi (spowodowany wydaleniem wody). Taki efekt zachęca do dbania o ciało, i dietę. Myślę ze dostrzegalny wynik może być siłą napędową, sprzyjającą w wytrwałości i doprowadzić nas może do mety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przyłaczam do Was. Przy 170 cm ważę obecnie 61 kg chcę schudnąć ok 9 kg. Ja od jutra zaczynam zdrowotną głodówkę taka 7-10 dniową. To nie bedzie moja pierwsza głodówka (ale pierwsza zdrowa) więc mam nadzieję że dam ardę. Chce oczyścić troche organizm ale przede wszystkim wreszcie schudnąć. Razem jest łatwiej więc dziewczyny do boju !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolce a ogólnie schudłaś coś przez ostatni czas? Bo pisałas że byłaś juz na jakimś topiku.... masz jakieś osiągnięcia...chocby malutkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie - co powiecie na tabelkę wymiarów i wagi? Jak się widzi innych osiągnięcia to to mobilizuje... co myslicie? ja moge taka zaprowadzić tylko musicie podać dane. Dziewczyny - niedługo sylwester trzeba się wziąść za siebie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOrmalka
Ja marze by schudnąc jakies 5kg nie mniej i niewiecej. Ale to takie trudne :O Moge sie tu dąłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOrmalka
mufinka masz racje. Niedlugo karnawal a tu nie ma co zalozyc na siebie. Bo wszyskie fajne rzeczy sa na szprotki. Ja nie mowię że jestem gruba ale to 5 kg mnie wkurza, gl brzuch bo tak jestem szczupła, kto ma taki klopot jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOrmalka
62kg :( a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOrmalka
Mufinka jestes? widze ze przestraszylas sie mojej wagi. A mialo byc tak pieknie .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki cieszę się ogromnie ze nasz przybywa ;) topik ma jeden dzień a nas już tyle ;) Jeśli chodzi o moje osiągniecia to w ciągu 2 tygodni schudłam 3 kg i waga się zatrzymała i tak stoi przez 3 tygodnie ;( ale nie dziwie się bo przestam ćwiczyć i zaczęłam jeść słodycze chebek i zaczęłam słonic herbatę a wiec na dzień dzisiejszy 72 kg przy wzroście 170. Mufinka masz ciekawy pomysł z tabelkę wymiarów i wagi Ja popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem ja 61-62 przy 170cm. A na sylwestra juz mam kreacje. Pierwszy raz ubiore tak krótka sukienkę .... i ubiorę ja i koniec, bo tym razem schudnę !!! buźka normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co? jakie wymiary podajemy do tabelki? proponuję: wagę, wzrost, biodra, taia, udo .... To jak? Dziewczyny troche uporu i osiagniemy cel! Dolce - mi tez waga stała pomimo, że byłam na głodówce, spokojnie to minie i waga sie ruszy...musisz przeczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOrmalka
Mufinka jestes w lepszej sytacji niz ja bo masz lepszy wzrost ode mnie. Ja waze 62kg przy wzroscie 165 :O Ale ponoc nogi mam dlugie i wmiare. tylko ten durny brzuch. A juz mowie ze niejadam slodyczy jak jakas maniaczka slodyczy, poprostu jak ciasto upieke no to kawalek se zjem i nic wiecej, ale za to ze pozwole sobie zjesc np . ciasto czy batona nie slodze wten dzien herbaty,kawy. Aha i pije tylko wode mineralna niegazowana. Niepijam kolorowych napoi i sokow kupnych. Niejadam tez fasfoodow bo to sa grzechy glowne w utrzymaniu prawidlowej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie gubi miłość do słodyczy ... to mój grzech numer jeden ! Po tej diecie, gdy uda mi sie schudnąć to postanowiłam, że go nie wyeliminuję tylko - będe grzeszyc tylko jeden dzień w weekend. To nie potrafie sobie odmówić słodyczy. No i kolejne postanowienie: uprawiac jakiś sport - bieganie może... Normalka, może i ty mało sie ruszasz i dlatego masz problem z wagą. Ty walczysz z brzuchem ja z biodrami ... Ja decyduje sie na głodówkę 7-10 dniową. Od jutra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOrmalka
mufinka- a po glodowce jesli wytrzymasz te dni co zrobisz? zeby nie rzucac sie znow na slodycze bo efekt do niczego nie bedzie. Ja kiedys chcialam sprobowac glodowki ale w formie ze pije wode mineralna tylko i jem jogurt i owoce. np jablka, pomarancze, ananas. Wystrzegac sie tez gruszek,bananow,moreli i wogole bakali. Chyba jednak mam zamalo tego ruchu. Kiedys mialam rower a teraz wszędzie samochodem. A wdomku cwiczę przy sprzataniu, troche muzyce no i 2 razy wtygodniu cwiczenia rozciagajacy aby niebyc zastalym ale nie zeby wypocic brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam tabelkę !!! Laseczki podawajcie dane to bedzie nas mobilizować ! --------------------------------------------------------------------------------------- nick wzrost waga talia biodra udo --------------------------------------------------------------------------------------- mufinka__ 170 62 66 99 54 ---------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalka po głodówce - 10-14 dni wychodzenia z głodówki czyli: soki , gotowane warzywa potem ryby gotowane lub na parze...i zaczynam sie ruszać!!!! tj. biegać. a po okresie wyjściowym: przez cały tydzien mało ale 5 razy a nie przez cały dzień nic i dopiero obfita kolacja wieczorem :-( ale słodycze tylko w np. sobotę no i bieganie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to jesteście chuderlaki na podług mnie Ja w waszym wydatku postawiła bym na ćwiczenia na brzuszek super są ćwiczenia 8 minute ABS, do tego ograniczyła bym tłuszcze czyli chude miesko jak wołowinka czy drób rybcia, wysprzedała się masła i margaryny potrawy nie smażone na tłuszczu tylko gotowane albo pieczone, więcej jadła warzywek i owoców do tego woda mineralna i ostatni posiłek o 18. I waga pójdzie rozsądnie w dół ale wiadomo ze ze nie wróci. To jest najwazniejsze. W głodówce nie chodzi o to żeby schudnąć i powrócić do poprzednich nawyków żywieniowych tylko żeby przygotować organizm do diety i do zmian które maja wejść w nasze życie. Mam pytanko Niby kobiet nie pyta się o wiek ale Wy chyba się nie obrazicie jak ja zapytam ile macie latek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------------------------------------------------------------------- nick -------------wzrost----waga----talia----biodra---udo ----------------------------------------------------------------------- mufinka__-------- 170-------62--------66-------99-------54 ----------------------------------------------------------------------- Dolce Vitaaa------170-------72 ----------------------------------------------------------------------- NOrmalka---------165-------62 Ja mam 25 lat. Dolce to wszystko tak ładnie się pisze ..ograniczyc to i tamto... ja to wiem...ale wiesz jak to jest ... mała chandra.... złe samopoczucie przed okresem... długie zimowe wieczory.... i z ograniczeń nici. Dla mnie głodówka jest najlepsza - a potem jak człwoeik osiągnie swój cel - to dopiero wtedy - łatwiej zmienić sposób zywienia, bo nie chce się zmarnować osiągnieć. Buziaki dziewczyny. Trzymajcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow to mnie potrzymałaś na duchu ze jednak można schudnąć 8 kg w 3 tygodnie mów szybciutko jak to zrobiłaś GŁODÓWKA?? Czy mniej drastyczny sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×