Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dolce Vitaaa

Życie może być lżejsze !!!

Polecane posty

edytka... wiem co czujesz, dla mnie wieczory to tez była katastrofa... cały dzien prawie nic i wieczorem ...biesiada :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka_23
dzieki za zrozumienie:) wkurza mnie bo w szafie wisi pare fajnych spodni a teraz nawet sie w nie wciasnac nie moge.. nawet nie zauwazylam kiedy mi sie tak przytylo:( teraz w sumie mam tylko 2 no ewentualnie 3 pary w ktore sie wcisne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laseczki ja zmykam się kapać właśnie dowiedziałam się ze jutro mam koło z angola ;/ buu kolejna nocka zarwana 3majcie się i już życzę każdej kolorowych snów bo raczej nie wstąpie tu dzisiaj Papatki i do jutra A jutro głodóweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja po 3 tygodniach dostąpiłam tego zaszczytu i weszłam w moje ukochane rurki !!! Jak mi ubyło te 6 cm w biodrach to od razu dostałam skrzydeł. Dla mnie głodówka jest jednak najlepsza. Nie umiem wytrwac na dietach. po głodówce MŻ + duzo ruchu. No zaczne biegać z moim facetem. To juz postanowione bo z kims łatwiej. jak jemu sie nie chce to ja go wyciagne a jak mi to on mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam, poajwię się jutro z samiusieńkiego rana. Dziś trzeba poćwiczyć, potem prysznic i spać :) Dolce - pwoodzenia na kolokwium:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOrmalka
A mnie sie wydaje , że lepiej jesc wiecej w rano i wdzien, a juz poznym popoludniem kolacje zjesc i to tez nie obfitą, a nawieczor mozna se schrupac jabluszko zjec jakis jogurt bezcukru :) Wielka kolacja to bomba z poznionym zaplonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOrmalka
Pa pa Dolce vite i Muffinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
jak myśliecie dziewczynki czy jedząc same warzywa, owoce, orac chudy nabiał i nie bede jadła po 17 to ile mogę schudnąć w ciagu tygodnia?( oczywiscie małe grzeszki bo jak to kobiety mają, ale naprawę maleńkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOrmalka
monisiap- jesli wytrzymasz to nie sposob nie schudnąć. :) Tylko ta cholerna wytrwalosć nie? :) przyznam ze ja tez czasem nie moge odmowic drobego ciasteczka do kawy. Ale tylko do kawy. no chyba ze bym jej nie pila to by bylo wporzadku. Ale jestem taka kafeteriuszka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOrmalka
niewiem ile zalezy od twojej przemiany, organizmu itd. Ale mysle ze spokojnie bez efektu jojo to z 3-4kg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
to chyba tak zrobię od poniedziałku warzywa, owoce ( mało) nabiał chudy i mam nadzieje na 2 kg ww ciągu tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOrmalka
no wlasnie. zawsze tzreba liczyc namniej zeby nie byc rozczarowanym, a mozna byc mile zaskoczonym jesli bysmy schudli wiecej niz sie spodziewalysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOrmalka
To zycze powodzenia. I jak mozesz wpisz sie w naszą tabelke rozmiarowa. a potem dopieszesz swoje postepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
okej bardzi chętnie tylko ja od przyszłego tygodnia zacznę buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, widzę że kobietki jeszcze śpią ;p Mój dzień zaczęty od jedynego grzechu- kubka kawy z mlekiem i cukrem... No nic, dzień pracy czas zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja właśnie sączę sobie zielona herbatkę. I tak mam zamiar 3 dni nic nie jeść tylko woda i herbatki. Czuje się ok. słonko świeci od razu człowiekowi humorek się poprawia. Znalazłam fajny artykuł „CHCESZ SCHUDNĄĆ? PIJ HERBATĘ! Herbata to coś więcej niż zwykły napój. Może stać się dla ciebie nieocenionym sprzymierzeńcem w walce o szczupłą sylwetkę. Niektóre jej gatunki przyspieszają przemianę materii, poprawiają trawienie, hamują nadmierny apetyt. Pu-erh - \"zabójca tłuszczu\" Przyspieszaja one spalanie tłuszczu do tego stopnia, że - jak wykazały badania prowadzone we Francji - niektóre osoby tracą na wadze tylko dlatego, że piją regularnie właśnie pu-erh. 88 proc. pacjentów paryskiej kliniki pijących tę herbatę, w ciągu miesiąca straciło 3,2-10,8 kg.” Niezle co :) Słyszałyście o tym?? Ja dzisiaj mam zamiar zkupic się w taka herbatkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam...ale mi nie znosze smaku czerwonej herbaty... Ponoc super działanie ma herbata Oolong czy jakos tam. Gdzies domu mam zapisaną nazwe herbaty która jest mieszanką: czerwonej, oolong i Yerba mate - ponoś jest świetna. Ja jestem pierwszy dzien na głodówce - mam zamiar wytrzymac do 25.11. i pic tylko wodę +słabe herbatki ziołowe no i che brac tabletki homeopatyczne Focus Dagomed 17 na przyspieszenie przemiany materii i i takie tam. Zobaczymy jak mi pójdzie. Trzymam za Was kciuki ! Wytrwamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mozna je kupic normalnie w aptece i kosztuja ok.15 zł (ja zamówiłam w aptece internetowej za 12 zł) ale mi sie opłacało, bo zamierzam je brać tak jak tam się zaleca tzn. 2-3 miesiące. A tu takei małe info o nich: Wskazania: Odchudzanie: skłonność do objadania się i odkładania się tkanki tłuszczowej, uczucie pustki i ssania w żołądku zmuszające do jedzenia, wzdęcia, biegunki o zmiennych stolcach lub przewlekłe zaparcia, zmienny apetyt, niestrawność, kłopoty z trawieniem, bóle brzucha, odbijania, gorycz w ustach Stosowanie: 5 x dziennie po 5 granulek pod język, lub rozpuścić je w letniej, niegazowanej wodzie. Lek można stosować przez 2 - 3 miesiące, po czym należy zrobić przerwę trwającą około 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolce Vitaaa - ja też mogę się dołaczyć?? Tamten topik chyba umarł. Na tamtym napisałam coś o mojej motywacji. A teraz ogólni i po troszku o sobie. Mam 25 lat i od zawsze walczę z kiloskami. Obecnie ważę 63 i chcę dojść do 55. Dietkę mam zaleconą i skomponowaną przez dietetyka. Polega ona na tym, że się je produkty o indeksie glikemicznym poniżej 50. U mnie wygląda to tak: śniadanie 1-2 kromek razowca z białym serkiem, chudą wędlinką + pomidor lub jajka (1lub2) z odrobinką majonezu + 1lub 2 kromki razowca, do tego przed jedzeniem zielona herbatka w pracy: dużo odchudek, 1 jabłko obiad: mięsko gotowane lub pieczone bez panierki +surówka kolacja:herbatka lub jabłko lub ewentualnie jogurt. Zaczynałam odchudzanie od 65-66 kg. Powodzenia Wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przywykłam do smaku czerwonej herbaty. Kupuję tylko tę prasowaną w kostkach. I co najlepsze, wyczytałam, że wykazuje ona najlepsze właściwości podczas drugiego parzenia :) Jedną kosteczkę zaparzam więc dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufinka_ mam pytanko. Czy w przeciwskazaniach na tych tabletkach homeopatycznych pisze coś na temat chorób tarczycy? Mogłabyś sprawdzić? Bo niestety większości jakichkolwiek środków odchudzających nie wolno mi łykać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przy homeopatycznych nie ma przeciwskazań. Ale jesli masz problem to może spróbuj Focus Complex Lehning 111 (ok. 15 zł) Działanie: Lek zalecany w leczeniu otyłości prostej, stosowany także w przypadku otyłości na tle niedoczynności tarczycy. Pobudza procesy podstawowej przemiany materii, hamuje apetyt, poprawia trawienie. Po uzyskaniu spadku wagi ułatwia jej utrzymanie. Zastosowanie: Otyłość prosta a także na tle niedoczynności tarczycy z wolem miąższowym jak i bez wola, zaparcia, zaburzenia metaboliczne. Przyjmowanie: Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej : 4 x dziennie po 2 tabletki do ssania, przyjmować 1 godz. przed posiłkami. Dzieci połowę dawki. Zaleca się przewlekłe kuracje 3 - 4 miesięczne, najlepiej na wiosnę i na jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO! Jak miło, nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje! Wielkie dzięki Mufinka_ :* Po pracy biegnę do apteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiesz, te leki trzeba brak ok 3-4 miesięcy żeby był jakis skutek. Ale one sa homeopatyczne, więc nie szkodza zdrowiu. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich od poniedziałku jestem na diecie, jestem z wami , mam nadzieje że sie uda, spróbuje ten lek o którym mowa Focus Complex Lehning 111 . dzisiaj go kupie, kiedyś odchudzanie przychodziło mi z łatwością w zeszłym roku 15 kg w 3 miesiące a teraz stoję. ciałko mi sie bumntuje. mam 15 kg do zżucemnnia mam nadzieje że po raz ostatni. Nie doprowadzę się więcej do tego stanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oduczam się picia kawy. do tej pory 3 dziennie rozpuszczalna z mlekiem Na razie zmieszałam kawę pół na pół z inką - zbożową tak przez tydzień planuję a potem sama zbożowa. Inne sposoby zawiodły jak dotąd ktoś ze mną????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć margo :-D Ja bym Ci jednak polecała http://www.dagomed.pl/dag_produkty_frameset_pol.html ponoć serio działa - ale potrzeba wtrwałości. Wazne że jest homeopatyczny. A co do kawy - dasz rade, ja mam bardzo niskie cisnienie i kiedys to nawet piłam 4 kawki dziennie - bo lubie kawę i to zawsze była taka przerwa w pracy. A teraz wcale nie mussze jej pić. Metoda małych króczków i organizm sie odzwyczai. Dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×