Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dolce Vitaaa

Życie może być lżejsze !!!

Polecane posty

więc to wygladało tak: (wiem że niezdrowo, ale cóż) 4 dni głodówka 1 dzień jedzenia 3 dni głodówka 2 dni jedzonka 5 dni głodówki 1 dzień jedzenia 4 dni głodówki i dziś jedzenie ogólnie -9 kg i 6 cm mniej w biodrach Wiem, że niezdrowo robiłam do tej pory, bo w dzien jedzenia jadłam na co miałam ochotę, ale tarez zastosuje głodówke zdrowotną taką 7-10 dni i potem tak jak byc powinno okres wyjąsciowy 10-14 dni....a potem zmiana sposobu żywienia i RUCH !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że nie jestem jedyną Muffinką na kafe :) Mam nadzieję, że Mufince_ nie będzie przeszkadzało, że będziemy gościć tu obie :):) Swoja drogą -pozdrawiam :) I dołączam się do grona odchudzających... Potrzebna silna mobilizacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się dołączam. :) tylko, że mnie nie chodzi o żadne głodówki. bo to według mnie do niczego nie prowadzi.. więc tak, do zrzucenia mam jakieś 10 kg. moje wymiary to: biust: 92 cm talia: 80 cm biodra: 102 cm uda: 59 cm łydki: 39 cm odchudzam się już od miesiąca. widać jakieś efekty.. ale to nie to, na co liczę. mam nadzieję, że wytrwam w swoim postanowieniu. dzisiaj przeczytałam kilka porad na temat odchudzania. teraz wiem, dlaczego warto być szczupłą. :) mogę zaglądać tu codziennie wieczorem. :) bo tak to szkoła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muffinka :-D, my mufinki musimy sie trzymac razem :-D Witam u Nas i pozdrawiam. A co do głodówki to do tej pory pozwalałam sobie na kawkę czarna i herbatki ziołowe lub zwykła z cytryną. Od jutra natomiast sama woda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać, że mam 17 lat, 165 cm wzrostu i ważę pewnie około 65 kg. niestety nie mam wagi w domu. ale mam zamiar mierzyć się regularnie. odchudzające, łączmy się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, Mufinka_ ja przed chwilą przeczytłam topik w całości i ...trafiłam na Twoje wymiary. Kurcze, jeszcze większych kompleksów się najadłam ! Ile ja bym dała by ważyć 60 kg....z tym, ze mam wzrostu 164cm... Ja chyba musze poszukac forum dal kogoś w rozmairze XXL, bo tutaj same laseczki goszczą....:o Wymięknę przy Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka_23
witajcie! moze i ja sie przyłącze.. dziś tak własnie popatrzałam na siebie i stwierdziałam ze przydałoby sie zrzucic pare kilo ja mam 172cm i waże 61,7kg niby to w sam raz,ale żle sie w sobie czuję.. dziś trochę poćwiczyłam, ale od jutra zaczynam dietę 1000kcal.. w wakacje ją przechodziłam i powiem, ze bylo widac efekty,ale wyjechalam na wakacje i wrocilam do poprzedniej wagi takze chce zacząc od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muffi co Ty opowiadasz .... jeszcze 3 tygdnie temu ja miałam w biodrach 104 cm i wazyłam 70 kg. Nie liczy ile kto wazy tylko wspólna chęć wreszcie pozbycia sie zbędnych kilogramów, wspólne dążenie do celu ... do wymarzonej sylwetki :-D odnawiam tabelkę: ----------------------------------------------------------------------- nick -------------wzrost----waga----talia----biodra---udo ----------------------------------------------------------------------- mufinka__-------- 170-------62-------66-------99-------54 ----------------------------------------------------------------------- Dolce Vitaaa------170-------72 ----------------------------------------------------------------------- NOrmalka---------165-------62 ----------------------------------------------------------------------- ladysomebody--------------------------80-------102------59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muffi- jak ładnie :) Nie mów, że zrzuciłas tyle w 3 tygodnie?!?!?!?! Moje dane do tabelki - wzrost 164, waga .........74... Dalej nie pamietam, ale jak znajdę coś mierzącego, zaktualizuję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc edka :-) zostań z nami ! Sylwester tuż tuż .... To miło by było wreszcie dobrze sie poczuć w swoim ciele Bo o to przecież chodzi, każdej z nas coś tam nie odpowiada - ja tez niby waże w sam raz, ale moim odwicznym marzeniem jest 92 w biodrach i osiagne ten cel! tym razem dam radę! dziewczyny a ćwiczycie coś? ile razy w tygodniu? może codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muffi no serio na 1 stronie napisałam jak to przebiegało (ostatni wpis). Wiem, wiem, że to było niezdrowe... ale musiałam tak ostro...bo teraz jak widze efekty to juz idzie wszystko o wiele łatwiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladysomebody - ja od głodóweczki zaczynam żeby lepiej mi szła dieta. Po 3 dniach przeskakuje na dietkę (tylko jeszcze do końca nie wiem jaka) herbatki odchudzki dużo wody, wzmożone ćwiczonka do tego kremiki anty celulitisowe i na jędrność skóry i takie tam I codziennie kąpiel z biczami wodnymi podobno to tez jest dobre:) Myślę nad wykupieniem karnetu na siłownie Bo aerobik to mogę sama sobie w domku uzadzic chodziłam parę latek temu wiec wiem co nie co:) Tylko motywacji brak motywacji ale mam nadzieje ze nawzajem będziemy się wspierać i każda osiągnie to co chce:) mufinka__ - To nie dla mnie ja studiuje na dziennych studiach 2 kieruneczki i wiem ze jak zacznę się głodzić to zaraz spada mi koncentracja i do główki nic nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka_23
u mnie z cwiczeniami to ciężko.. szczegolnie jak wracam po calodziennym siedzeniu w pracy:/ to tylko lóżko mi sie marzy.. ale postanawiam powoli wdrażać to w codzienny plan swoich zajęć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka_23
wiem z doświadczenia, ze jak ma sie duzzo zajec w ciagu dnia to sie o jedzeniu nie mysli... gorzej jak sie wieczorem przypomni.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolce ..... z jakimi laseczkami ... ja w środku jestem grubasem i tyle - kocham słodycz i kocham jeśc ale walczę z sobą !!! cały czas A Ty dopiero masz zapał - podziwiam, kurcze ja w domu mam z 4 kremy wyszczuplające i po 3 dniach uzywania sie zniechęcam. 3 tygodnie temu zciągnęłam sobie ćwiczenia ABS i jak narazie ćwiczyłam z 3 razy :-( Ale teraz bedzie inaczej !!! codziennie po 8 minut rano. A ja na głodówce bardzo dobrze sie czuję. Trudne sa pierwsze 2-3 dni, a potem super samopoczucie serio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu Kochane jestem największym grubaskiem. Dolce ma przynajmniej te 6 cm więcej wzwyż...:o Chlip chlip ;) Ale mam już ABS na nóżki i brzuch, dzis zaczynam..i duuużo wody i herbatki zielonej i czerwonej :) Tak zamierzam. A jedynym grzechem będzie kawa z mlekiem i łyzeczka cukru:) nie odmówie sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOrmalka
Dzis nie podam pelnych dancyh. Nie mam centymetra tu :D ze by sie zmierzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tabelki umówmy się, że za około 3 dni odnowie ją całą. Więc do dzieła i pomierzcie się i poważcie! i trwajcie przy postanowieniach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie głodówki nie mogę. Zaraz słabnę. Ja generalnie jem bardzo mało, ale mam problemy z hormonami i to mnie gubi:( Muszę zacząć ćwiczyć i dużo pić, żeby pozbyć się toksyn. A liczę tez na to, że Wy mi cos podpowiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOrmalka
a jecie moze tez jak ja pieczywo chrupkie Wasa? JA jem i dzieki temu nie jestem beczka. Wtdey kolacja i sniadanko wynosi po jakies 200-250kcal a nie jakbylo z zwyklym chlebem czy bulkami 400-450kcal. A wsumie na dzien zjadam jakies od 700 do 850 kcal gora.I dzieki temu jakos waga nie idzie w gore. Ale nieidzie tez i w dol bo samym jedzeniem czlowiek nieschudnie tu napewno jest potrzebna aktywnosc kazdej znas. A wy ile jadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka_23
początkowo waga stoi w miejscu - bynajmniej u mnie- ale czuje sie lzejsza.. zauwazam, ze jem coraz mniej i umiem sie ograniczac.. i moja zasada, ze waze się raz na tydzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noormalka, ja w ogóle nie jadam pieczywa. Jeżeli już nie mam pomysłu na śniadanie w pracy, kupuje bułke razową z ziarnami. Nie jadam tez prawie ziemniaków, ani makaronów-po prostu nie przepadam... Zajadam się jajkami i pomidorami i piję dużo kawy -niestety... Na obiad zawsze jedno danie, zwykle zupa. Koalcji nie jadam, chyba, że nie było obiadu. Więc jem dwa razy dziennie -naprawde niewielkie porcje. W sumie z napojami dziennie wychodzi około 600-700 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny Wy sie tak jakoś dobrze odzywiacie....ja zanim zaczęłam dietę to wcinałam słodycze, nie ćwiczyłam wogóle...po pracy przy kompie...do domu i ogladanko TV... na wage włażę codziennie i coddziennie się mierzę (tak, wiem - to jakaś obsesja) Mi sie wydaje że wszystkim nam przydała by sie konkretna dawka ruchu... i wszystko było by dobrze. Bo jestem zdania że jeśc można wszystko tylko mało i RUCH, RUCH, RUCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×