Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dolce Vitaaa

Życie może być lżejsze !!!

Polecane posty

Gdyby odchudzanie było tylko pasmem samych powodzeń, to chyba nie byłoby wcale potrzebne wsparcie, i wogóle odchudzanie..... Ja niestety też upadłam i odchudzanie jakoś nie idzie....Ale od dziś znów powrót do dobrych nawyków.... Zobaczymy ! Do wesle jeszcze 2,5 tyg, może uda się zobaczyć magiczna \"5\" na początku wagi !!! Pozdrowienia i powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej topik upadał ale chciała bym tchnąć w niego trochę życia. I od początku zacząć odchudzanko albo można powiedzieć zdrowszy tryb życia znów ważę 73kg przy wzroście 170 cm. Kto się przyłącza żeby walczyć ze zbędnymi kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę ze nie ma chętnych no cóż zaczyna od jutra sama może w trackie kto się przytłoczy. Od jutra głodóweczka oczyszczająca sadze ze 3 dniowa będzie w sam raz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Dziewczyny! Dolce, mufinka_ zaglądacie tu jeszcze? Może by tak odżywić nasz topik? Odezwijcie się jeśli jeszcze tu bywacie, proszę. Ja jestem od 3 m-cy na diecie ustalonej przez dietetyka i powiem po cichu, że zaczynam widzieć efekty:p . Motywację mam ogromną i jak się okazuje, że jedzenie, które wcześniej uważałam za zdrowe - wcale takie nie było. Naprawdę wiele trzeba zmienic, by wyjść z błędnego koła. Ale to jest wykonalne. Trzymam kciuki za Wasze i ...swoją dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie tak sobie pomyślałam żeby zajrzeć na mój stary topik czy cos się dzieje i miło mi się zrobiło jak zobaczyłam ze Mufinka jeszcze pamięta ze istniał taki topik ;) Ja bym chciała zacząć kolejny raz od nowa zrzucić kilka kilogramów wie jak cos ja z wilka chęcią tchnął bym trochę życia w ten zakurzony topik Pozdrawiam wszystkich buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dolce! Jak miło! Pewnie, że pamiętam. Ja wciąż tu zaglądałam. Ale głupio było mi udzielać się wiedząc że nie robię nic by waga szła w dół. Teraz, kiedy moja motywacja jest i jest taka jak być powinna, uznałam że warto się powspierać:) Dolce, jesteś na jakiejś diecie? Pozdrawiam Cię gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem na diecie wcinam wszystko co popadnie. Ale ostatnio stanęłam przed lustrem i zobaczyłam potwora…. Fałdki na brzuszku zamieniły się w oponki :( we wszystkie spodnie ledwo włażę twarz okrąglutka nie mówiąc ze mi druga broda rośnie masakra… :( I postanowiłam wziąć się kolejny raz za siebie Od piątku zaczynam dietę kopehadzką ale lekko zmodyfikuję ja teraz długi tydzień będzie wolny wiec może się uda :) Pozdrawiam Zastanawiam się co tam u innych słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolce, trzymam kciuki za Twa motywację. Ja spadłam już 8 kg. Zostało jeszcze 10 kg. Ale powiem Ci, że dopiero teraz zaczyna widzieć efekty. Spodnie robią się luźniejsze... czyli conajmniej 6 kg to była woda. Oby do przodu. lato blisko, więc warto:) Mam pytanie - offtopic - jak mam wejść do edycji swojego profilu? Tak, by np zmienić sobie stopkę i dane? Niestety - jestem w tej kwestii jak przysłowiowa blondynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella12.02
hej czy ten topik żyje, bo chcialam sie dołączyć, przecież w grupie raźniej prawda? A ja mam z czym, niestety na początek 10.Zaczęłam trzy tygodnie temu spadłao 2,5 kg a dziś znów stara waga :( ZAŁAMKA.Trzymam dietę i codziennie ćwiczę wię co sie dzieję? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella nie załamuj się. Ja też leciałam szybko, potem waga albo stawała w miejscu, albo wracała. Ale nie można się zniechęcać. jeśli trzymasz dietę, najprawdopodobniej zatrzymała Ci się woda w organizmie. Wtedy może przybyć nawet 5 kg. Może jesteś przed okresem? Trzymam kciuki za Twą wytrwałość :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KisiaI2651
Używaliście leku co się nazywa Fucus Dagomed 17 odchudzanie? No bo szukałam opinii na temat tego preparatu i chciałam Was zapytać. Może możecie coś opowiedzieć mi o tym prepearacie? Opłaca się go używać, testowaliście zamienniki? Tu przeczytałam trochę recencji o Fucus Dagomed 17 odchudzanie: http://www.listalekow.pl/fucus-dagomed-17-odchudzanie/ - uważacie, że to rzetelne informacje? Wolałabym się nie rozczarować i zmarnować bezsensownie pieniążki, dlatego pytam Was. Dzięki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×