Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dolce Vitaaa

Życie może być lżejsze !!!

Polecane posty

No ja jem jogurt lub kefir (jak kefir to dodaje słodzik) z otrębami + owoc np. banan + kawa z mlekiem. Mnie to syci i nie jestem głodna długo. albo ten biały ser jak wyżej pisałam. No ja tak jem jak nie jestem na głodówce tylko na jakiejs diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem . jak mam zrobić tą tabelkę? bo wasze wymiary to chyba automatycznie się tu zapisują?? Ach jak już musicie to wybierajcie kefir a nie jogut różni się trochę metodą produkcji. ale jak bedziecie jeść tak dużo nabiału to szybko bedziecie miały osteoporozę i cukrzycę zresztą co wm bede opowiadać szkoda.... jak chcecie to sami poczytajcie http://zywienie.host.sk/articles.php?id=32 lub http://www.elans.pl/article/read/pij-mleko-bedziesz-kaleka oba prawie identyczne... polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u*LaLa
Hej dziewczynki!!!:):):) przeniosłam sie na wasz topik bo wydaje sie ciekawszy!!!Barwy jesieni dziekuje za zaproszenie:):):):) Jak sadzicie czy jogurt z musli to duzo czy mało na sniadanko- bo nie wiem:) BUZIACZKI xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo... ja sie nie zajadam nabiałem... tylko jem jogurt lub kefit lub biały chudy serek na sniadanie - a nie że cały dzien wcinam nabiał :-D narazie jestem 1 dzien na głodówce, a na wychodzenie z głodówki bede miała dietke specjalną (od dietetyka). Buziaki dziewczyny i trzymam za wszytskie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam ją w kompie...jak podacie jutro wymiary to wpiszę je. to wyglada tak: nick -------------wzrost----waga----talia----biodra---udo ----------------------------------------------------------------------- mufinka__-------- 170-------62-------66-------99-------54 ----------------------------------------------------------------------- Dolce Vitaaa------170-------72 ----------------------------------------------------------------------- NOrmalka---------165-------62 ----------------------------------------------------------------------- ladysomebody-----165------65-------80-------102------59 ----------------------------------------------------------------------- Muffinka-----------164------74 ----------------------------------------------------------------------- edytka_23-----------172------61,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufinko spożywasz i preferujesz śniadania wysokowęglowodanowe. ok niby przyjęło się ze sniadania powinny takie być. uważam jednak że człowiek który chce trochę zrzucić powinien przyjmować ich trochę mniej poza tym, powinniśmy być jak najbliżej natury a nie chemi( nie mówie tylko o słodziku). Czy ktoś widział by w naturze zwieżęta dorosłe piły mleko lub jadły nabiał??????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Coś musi w tym być to nie jest zgodne z naturą byśmy jedli takie rzeczy. Cóż ale kawa bez mleka cóż to za przyjemność....................... Każdy ma swoje przyzwyczajenia jak ci to odpowiada to przecież do niczego cie nie namawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolec, no przecież wiem, że nie namawiasz... :-) I rzeczywiście kawa z mleczkiem - przyjemność z której ciężko zrezygnować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro preferujesz wysokowęglowodanowe posiłki to powiedz mi co z celulitem... masz???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo... błagam.... odpuść mi :-D źle się czuję w swoim ciele i tyle. W stopce napisałam jaki jest mój cel. Laski wspierajmy się a nie oceniajmy ! Mamy wspólny cel - czuć się dobrze ze sobą. Trzymam za Was wszystkie kciuki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celulit robi się przede wszystkim przez złą diete ( za dużo cukru) oraz ( na 2 miejscu) przez brak ruchu.... a tak przy okazji od dzisiaj pół godziny ćwiczeń przed snem ... takie mam postanowienie co wy na to?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam mufinko jeślki cię uraziłam robiłam to nieświadomie to co?? poruszamy sie troche przed spankiem????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo - ja mam celul i zawsze go miałam i doskonale wiem, że od złego odzywiania...ale ja nic nie preferuje...zwyczajnie jestem łakomczuchem. A ja ćwiczę (od 3 dni:-D) codziennie rano 8ABS na nogi u pośladki + streching (za wyjątkiem niedziel-bo wtedy mięśnie muszą odpoczać). Byle udało mi się byc w tym konsekwentna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem łakomczuch, dlatego co schudne to znowy przybieram - wracam do starych nawyków uwielbiam jeść. A celulit to mam okropny. kiedyś w ogóle go nie miałam, pojawił się po moim drugim odchudzniu i za każdym razem coraz wiekszy teraz z daleka widać grudy Wiem że to przez to odchudzanie ciągłe..... dlatego to mój ostatni raz mam nadzieje. zrobie wszystko by już więcej się nie odchudzać. schudne co 55kg i bedzie ok trzymam kciuki za ciebie i powodzenia wam wsztskim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u*LaLa
mufinko_ faktycznie ty powinnas nam tylko dawac nam rady jak mamy sie odchudzac- co ja bym dala zeby teraz wazyc tylke co ty --mój cel to 55kg. teraz waze 73 kg. w 2 tyg. zleciało 5 kg. bo jadłam na prawde malo na dzien 2 ogurt- plus musli i nic po za tym, teraz jem malo ale juz nie tyle:):):) oby wciaz waga w dol leciala :):):):) swoja droga ja nie wiem czy mozna jesc 1 kg. owoców , dziennie 2 razy jajka - czy to prawda??:):): xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem łakomczuch, dlatego co schudne to znowy przybieram - wracam do starych nawyków uwielbiam jeść. A celulit to mam okropny. kiedyś w ogóle go nie miałam, pojawił się po moim drugim odchudzniu i za każdym razem coraz wiekszy teraz z daleka widać grudy Wiem że to przez to odchudzanie ciągłe..... dlatego to mój ostatni raz mam nadzieje. zrobie wszystko by już więcej się nie odchudzać. schudne co 55kg i bedzie ok trzymam kciuki za ciebie i powodzenia wam wsztskim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówiłam 2 jajka na śniadanie co 3 dni i nie kilogram owoców tylko ważyw owoców jak najmniej 1 dziennie wystarczy w zeszłym roku zrzuciłam 15 kg szkoda że tak szybko przybyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uLaLa jeszcze 3 tyg. temu miałam w biodrach 104 cm i wazyłam 70 kg. ale powiedziałam sobie, że misiąc-2 sie pomeczę i schudnę a potem zacznę zdrowo sie odżywiać, a co ważniejsze zaczne sie ruszać. Ja juz tez jestem zmeczona wiecznym chudnięciem i tyciem, cellulitem, złym samopoczuciem spowodowanym wyglądem, coraz bardziej opietymi spodniami. Ale mój cel to 92-93 cm w biodrach i do tego zmierzam. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloaloalo
dziewczyny polecacie mnostwo warzyw tak? owocow jak najmniej i jakie wolno ? ale te sniadania to prawdziwa zmora,bo nie sposob w kolko jesc jajka czy ser bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u*LaLa
zycze Ci powodzenia i wogóle to za was wszystkie trzymam kciuki ja bym chciała zleciec jeszcze ok 15 kg. w 4 miesiace góra pół roku to moje 1 odchudzanie w koncu mam 15 lat wiec sie nie dziwić- a ruch jest bardzo potrzebny bo jak schudniemy to potem bedzie skóra wisieć bleee :):):): wic dupckie won z fotela i cwiczonka!!:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o tych warzywach się nie wypowiadam bo... nigdy sie tak nie odchudzałam (choć wydaje mi się, że to zdrowy sposób i dobry no i margo schudła tak 15kg). Z owoców jabłka są super no i ananasy!! - świeże, nie z puszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie powiększył się bust. mam teraz aż 80 F!!! ciężko stanik dostać a te co mam już za małe sie zrobiły kurcze a w zeszłym roku je kupiłam takie ładne..... chcąc nie chcąc musze schudnąć by zrobiły sie dobre.... fajnie że jesteście - razem zawsze razniej..... ... ... ''''' \_____/ ----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uLaLa, dokładnie też tak myślę - jakby każda codziennie regularnie ćwiczyła, to by nie było problemów ani z waga ani z przemiana materii... ... ale mi sie tak nie chce ... Ale terez jestem zmotywowana. Najgorzej jest zacząć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób sobie sałatke, surówke lub kromke razowca z czym chcesz np chudą wędliną do tego herbata owocowa lub inna możliwości jest przecież wiele. nie same jajka i ser na świecie. a z owoców ananasik jest super - zawiera związki wspomagające odchudzanie jak jesteś wieczorem glodna a nie chcesz jeść warzyw to zjedz banana niby troche bardziej kaloryczny niż inne owoce ale nasycisz sie nim jako tako a ja uwielbiam mango - rzadko je jem bo kosztuje sztuka ok 3 zł ale jest pychotka Kiwi zawierają najwięcej wit C ze wszystkich owoców Czarna pożeczka wybiela zęby i ma najwięcej wit C z polskich owoców to chyba tyle...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloaloalo
mhmm sałatka na sniadanie ? -nie wiem czy przełknę,ale nie rozumiem jak w koncu sie odchudzac,jedna z Was narzeka na węgle ,druga gani białko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×