Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dolce Vitaaa

Życie może być lżejsze !!!

Polecane posty

ja tam na nic nie narzekam. Przed dieta jadłam byle co. Obecnie jestem na głodówce i zdrowego żywienia dopiero się uczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta karoten
Barwy jesieni zaprosiła mnie tu na topik i miała pomoc ułozyc diete,doradzic co mam jeść itp,wiec sie zglaszam,jestes ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudłam w ciągu 2 miesięcy - szybko dużo cwiczyłam ( 5 godzin dziennie sie ruszałam i nie jadłam po 17) niezbyt zdrowo poszłam na chama (zęby mi sie tylko troche popsuły) ale od czego dentysta teraz bardziej rozsądnie w końcu szkołę skończyłam to coś niecoś we łbie zostało z tego żywienia.... Waga stała przez 5 miesięce normalnego jedzenia śniadań drugich śbniadań obiadów z dwóch dań i kolacji ok 19-20. zaczęłam tyć na ostatnie święta bożego narodzenia a jeszcze w maju(wcześniej miałam 55) zaczęłam jeść słodycze, ciasta cucierki itd a w dodatku rzuciłam palenie. Wszystko przez słodycze. na początku 2 kg wiecej to cóż miałam sie przejmować ale w ciągu miesiąca zrobiło się 10 kg wiecej..... w styczniu przeszłam głodówke. cały miesiąc prawie nic nie jadłam i od 15 do 21 ćwiczyłam w siłowni codziennie....wieczorem padałam ze zmęczenia i nie jadłam głup[ia byłam fakt... ale przez ten miesiąc mimo wszystko nic nie schudłam pamiętajcie nasz organizm wszystko pamięta i będzie się bronił. mój broni sie na maxa, nie moge dopuścić do tego by być głodnym bo nic nie schudne (broni sie przed głodem) to tyle hehe niby po szkole a taka głupia jestem...... no byłam bo teraz preferuje zdrowie napierwszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! wpadłam na chwilkę z topicu lisiczki \"mój pamiętnik dietkowy\",zaintrygowała mnie wasza rozmowa o muslli.Ja jem musli całe życie:) ale wybieram to które nie zawiera cukru,takie naprawde prawdziwe,sądze że takie śniadanko jest całkiem ok. pozdrawiam was i życze żeby kilogramki spadaaaaaaaaaaały🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy organizm jest inny i co innego preferuje. Sama powinnaś znaleśc swoje śniadania. człowiek powinien jeść wszystko w odpowiedniej ilości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż ten uśmiech znaczy?? nikt nie jest idealny a ja chciałam zrobić wszysto naprzekór tego co mnie uczono i teraz ponosze tego konsekwencje a tak przy okazji ostatni rok szkoły przede mną i zaliczenie doczekać końca sie nie moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to ja
a jakie to musli bez cukru,podasz nazwe i producenta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jażde musli ma cukier bo to zboża a one mają w sobie ogromne jego ilości - skrobia, rónie dobrze możecie jeść kisiel tyle że musli ma błonnik a kisiel nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo ten usmiech znaczy... że każdna z nas tak ma..niby wszystko o dietach wiemy...a tu lipa... ja mam podobnie.... tyle sie czyta, tyle książek o dietach, zdrowym odżywianiu ...i co ... i lipa... Buziaka Ci przesyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolec ja się nie wyśmiewam,mam taką stopkę.A powodzenia życze wam szczerze. co do muslli to zazwyczaj wcinam firmy Seitenbacher,to jest niemiecka firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyższy czas na kolacje.... ide zrobić sobie mój kochany talerz warzyw.... poadrawiam......... buziaczki.... odezwe sie jeszcze dzisiaj wieczorkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mogę się jeszcze wciąć (bo widze że odwiedziny nie są zbyt mile widziane...) to powiem tylko że chodziło mi o to że większość musli jest słodzonych dodatkowo cukrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie układam - najważniejsze by jeść lekko zdrowo zgodnie z naszą naturą przestrzegać kilku zasad i najwarzniejsze nie być głodnym... odezwe sie wieczorkim po 20 to jak bedziesz chciała wiedzieć dokładniej to bede do dyspozycji..... papapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolec podaj te zasady
poucz mnie bo ja nowa jestem,co konkretnie jesc,ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja - ja Cie rozumiem, wiem o co chodzi z tym muesli... wpadaj tu jak możesz... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łojoj ale mój topik sie powieksza :) Cieszy mnie to ogromnie dzieki Barwy jesieni za werbowanie nowych członków :) I witam nowe Panie :) Zaraz wybije godzinka 18 a po niej nic juz do ust nie biore najlepiej isc spac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufinka dzięki za zrozumienie🌼.Co do mnie to czy jestem na diecie czy nie to i tak wcinam sobie musli.Przez ostatni tydzień schudłam 2kg na diecie MŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja ---> ja też po głodówce wprowadze MŻ + RUCH :-D a na sniadanie muesli !!!!a co mi tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a stosowała któraś z Was dietę zgodną z grupą krwi? Ja czytałam troszkę, słyszałam, że jest skuteczna, tylko... ja powinnam być typowym roślinożercą. jak najmniej mięsa przy maksimum warzyw... Jak to zrobić, skoro ja tak lubie mięso :o Stosowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie jestem z siebie zadowolina wczoraj wcinałam jak szlona pizza kanapki z bułkami i masłem, batonik, napoje gazowane a dziaj wziełam sie w garsc i herbatki herbatki i jeszcze raz herbatki :) Ale nie moge siedziec bezczynnie bo zaraz o jedzeniu mysle wiec dzisiaj przez pół dnia sprztałam pokoik :) na topiku troche posiedziałam potem przyszedł mój uczen na korki i jakos dzien zleciał :) Jeszcze godzinka cwiczonek i moza isc spac :) Moze wiece czy dzja jakis fajny filmik bedzie leciał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzince ludziska chudły na diecie nie łaczenia. Jest serio skuteczna, ale jak przy każdej diecie trzeba byc wytrwałym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolce jutro bedzie ciężko ... bo jutro 2 dzień twojego oczyszczania i mojej głodówki - ale mam nadzieje że wytrwamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×