Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

nie rozumiem czemu mnie wypytujesz, pomarańczko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tu miło u Was o zmierzchu, ze nie mogę nie zadać pytania: czy można się przyłączyć?:) Mam w tym tygodniu trochę więcej czasu dla siebie, chętnie spędzę go w miłym towarzystwie. Nie widzę sprzeciwu, więc...? Będę wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalka 🖐️ Ja nawet tam nie wchodzę, zreszta nigdy nie zagladałam więc trudno mo cokolwiek powiedzieć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do snatorium jedzcie
tam mozna poznac kogos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam zaganiana, ale wczoraj luknełam na ero dałam jakies dwie odpowiedzi i poszłam sobie ,bo nie było nic ciekawego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja byłam, powodzenie miałam jak diabli, ale takie przygody to ja olewam. Wyrwie sie taki jeden czy drugi z pod opieki żonki i nie wie gdzie wskoczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną ganiał taki Jureczek, troche z nim flirtowałam, a potem przyjechała jego narzeczona (był podobno rozwiedziony) której on rzekomo nie chciał tylko ona za nim szalała :D zresztą to długa historia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, trzeba przerzucić wiele plew żeby znaleźć diament. Sanatorium, to jest to samo co czat prawie. Większość nastawiona na jedno. Aż dziw bierze, bo to na ogół ludzie trochę schorowani. Poznać kogoś można nawet w autobusie. Każdy sposób jest dobry. Ja mojego Miłego wyłowiłam na czacie dobrych kilka lat temu. Niestety on ciągle musi sobie coś udowadniać. Chyba ciężko pogodzić się z upływem czasu. I to facetowi... Ja raczej jestem pogodzona. Bo co się rzucać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przez przypadek trafiłam na "Rozmowy w toku" akurat było o takich podstarzałych lowelasach co gustowali tylko w 20-kach, a nawet chwalili sie, że mieli dziewice. Starsze ich obrzydzały :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam raz, dawno, dawno temu. Poznałam faceta, niby kawaler, fajnie spędzaliśmy czas. Po turnusie-koniec znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalka ja z kolei dzieliłam pokój z dwoma innymi paniami, które były jak papużki nierozłaczki, razem chodziły na dancingi późno wracało, a potem przyjechał mąz jednej z nich. Nie wiem co sie podziało, w kazdym bądź rzie obie sie okropnie pokłóciły i prawie pobiły, a potem okazało sie, że ta druga rozwaliła jej małżeńswo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi oni sie chwalili jacy z nich ogierzy, że takie piekne młode ciało na nich działa jak afrodyzjak. To byli faceci od 57 do 63 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą wystarczy teraz wpisać w google "sprzedam dziewictwo" takich anonsów nie brakuje, a nadzianych lowelasów też:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalka wcale Ci sie nie dziwię---przy takiej romantycznej piosence można dreszczy dostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ja osobiście takie widziałam własnie w sanatorium ...kuźwa normalnie mnie aż wstyd było, bo dwóch starszych panów siedziało akurat obok mnie ,a one przed nami i tak sie zachowywały jak małolaty. Ci panowie tylko mi powiedzieli 'wyszum sie dziewczyno za młodu, bo chyba nie chcesz być taka jak one:) A oni normalnie przed tymi babkami uciekali, bo te sobie ich akurat upatrzyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonia nie wszyscy lubią duże----ja np bym wolała mniejsze :o ale odziedziczyłam je w genach, zreszta ważne, że są zdrowe i tym sie trzeba cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sie domyśliłam, ale za późno i jeszcze ten nick:o sorry🌻 Amazonia nie Ty pierwsza i nie ostatnia. Ważne, że jest wszysko OK. A facet jak kocha to nie tzytzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×