Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Witajcie 🌻 Tak,lato przepracowalam,nawet na urlopie,bo potrzebowalam zarobic m.in.na ksiazki do szkoly dla dziewczyn.Poza tym mam teraz troche wiecej niz etat,wiec o to "troche" wiecej pracy. W listopadzie zamierzam wziac kilka dni urlopu i przez tydzien troche :-) odpoczac. Ogolnie OK,ale z przemeczenia zaczelam zazywac zen-szen.Pomaga,ale mnie tylko w preparatach body max lub geriavit. Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko.Szkoda,ze sie nie wpisalam na 100 stronie.Taka okraglutka,sympatyczna liczba.Coz,101 tez jest sympatyczna. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze topik sie odnowil - witaj Maju i wszystkie topikowiczki niepiszace, a zagladajace. U mnie tez mnostwo nowych obowiazkow zwiazanych ze studiami syna, ale wszystko pod kontrola, nikt nie obiecywal ze bedzie lekko ale jakos sobie radzimy :D Najwazniejsze, ze bez toksycznych ludzi w otoczeniu. Pozdrawiam wszystkich :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Singielki Maja 🌻 i Oneill 🌻 widze ze Maja naprawde ciezko pracuje...a o kosztach wyslania dziecka do szkoly nie pisze bo wystarczy ze slysze ile wynosza ceny ksiazek, juz mi sie niedobrze robi... przypominam sobie jakie to bylo proste kiedys, jeden program nauczania i te same podreczniki i rowniez wielu madrych ludzi sie wyksztalcilo bo jak ktos chcial sie uczyc zawsze znalazl sposob... ale nie tak tak zeby problemow nie miec, nie ma sie szkolnych ma sie inne... Oneill nic nie napisals o swojej tworczosci artystycznej...czyzbys odpuscila latem ? mam nadzieje ze Ama takze zajrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niespodzianka:) U mnie bez zmian. Pod jednym względem to dobrze, pod innym wprost przeciwnie. Wiem, że jesteście zarobione ale choć raz na jakiś czas skrobnijcie kilka słów. Wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jak fajnie! :D 🌻 Widze, ze i amazonia, i nasza TWA sie pojawila! zyli szanse na reaktywacje topiku jakies sa... ;) Tworczosc kwitnie z mala przerwa wakacyjna, ale nie bede Was zanudzac szczegolami ;) Jest tyle innych interesujacych tematow. Milego dnia zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Jeszcze niech zjawi się Eutenia to podstawowy skład będzie w komplecie. U mnie pada, pada, pada...Deszcz i owszem potrzebny ale mógłby już przestać. Choć na chwilę... Jutro idę na rozmowę w sprawie pracy. Oby coś z niej wyniknęło. Siedzenie w domu zaczyna mnie już drażnić. O braku kasy nie wspomnę:D Dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@amazonia - bede trzymac kciuki! ❤️ Osobiscie tez mysle o jakiejs pracy na niepelny etat ale caly czas czekam na ustabilizowany program zajec syna na studiach. U mnie to wszystko jest powiazane, niestety... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki 👄 o jak ja pragne jakiegos zajecia poza domem !!! ale wszystko idzie w dobrym kierunku...tylko trzeba czekac...i czekajac miec tony cierpliwosci Oneill napisz co teraz tworzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonia *
trzymam kciuki:) u nas też napisz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam odezwać się jak wrócę ale tak jakoś zeszło na tym i owym. Moim skromnym zdaniem poszlo mi dobrze. Czy tak samo pomyslał mój ewentualny pracodawca okaże się w przyszłym tygodniu. I tak to się te sprawy mają... Dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielki 👄 Amuska zrozumialam ze sie zdecydowalas ? pojdziesz jak zadzwonia ? tylko kasa cienka, szczegolnie jak odjac koszty... 5 ja sie wybieram na runde po agencjach tymczasowych...wiem ze to niewiele da bo oni maja przede wszystkim oferty pracy na produkcji...czyli 8 godzin codziennie na 2 lub trzy zmiany...czasami w weekendy tez...ale moze cos innego sie znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Kasa cienka to raz, umowa dwa... Nie wiem jeszcze gdyby co... Tak sobie jednak myślę, że nie ma co łapać dwóch srok za ogon bo mogę się obudzić z ręką w nocniku. Także narazie jestem zdecydowana jedynie na placki ziemniaczane:D Idę smażyć/dobrze napisałam?/ Dopada mnie wtórny analfabetyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze cos dzisiaj,bo jeszcze troche i mina 2 tygodnie,jak nikt sie nie odzywa.Na razie jestem troche chora.Poza tym rzucilam normalne papierosy i pale e-papierosa.Przytylam przez to,ale juz sie lepiej czuje-z kondycja.W czasie choroby mniej mnie meczy kaszel i nie swiszczy mi w drogach oddechowych.Pale najwyzej 1-go normalnego papierosa dziennie,czasami wcale.Na poczatku palilam 2 normalne.Zaczelam juz zmniejszac zawartosc nikotyny w olejku.Dochodze do wniosku,ze jak nadal tak bez bólu bedzie mi przychodzilo zmniejszanie nikotyny,to moze mi potrzebny smoczek,a nie papieros? :-D No coz,mama byla dumna,ze nie dawala mi smoczka.A ja uzywam go juz 30 lat,tylko w troche innej formie.Moze lepiej jednak "podydac" go(ten smoczek) w niemowlectwie? :-) Cieplutko Was Wszystkie pozdrawiam. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 witajcie Singielki 5 bo kazdy dzien jako tak mija...niby sie nic nie dzieje a czas plynie nieublaganie... u mnie na razie jest bardzo cieplo i chodze letnio ubrana no i sie zaszczepilam przeciw grypie...mam nadzieje ze uchroni mnie to przed infekcjami... 5 a palenie...najgorszy nalog, ktory sprawia nieklamana przyjemnosc ? heh do kawki cienki papierosek... mozna rzucic...wymaga to sporo wysilku ale mozna...tylko ze potem walczy sie i z checia zapalenia i z problemem zeby nie przytyc... 5 pozdrawiam 👄 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ...Ana Fajnie,ze jeszcze ten temat nie padl.Mnie sie on podoba,tylko nie zawsze mam czas,sile lub nastroj(wene tworcza),zeby napisac. Czyzbys palila i rzucala palenie,czy wiesz to z doswiadczen znajomych? Powiem Ci,ze z e-papierosem jest to duzo mniej bolesne.Ja mam nadzieje,ze uda mi sie zejsc do zawartosci nikotyny "0".Potem bede probowala sie nauczyc nie miec "smoczka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 MAJA temat ktory zbliza ludzi w podobnej sytuacji nie moze nie byc fajny :D ...wprawdzie zawieruchy tu byly rozne i to spowodowalo ze sie nie co rozluznilo nasze pisanie...ale zawsze mozna reaktywowac... palenie? nie jestem uzalezniona...ale w pelni sobie zdaje sprawe ile palenie szkod wyrzadza... najbardziej mnie ciagnie jak mam stresy... 5 Amuska dawaj no tu...podobno tesknilaś za tym topikiem ? :D 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Widze, ze powracamy do naszych stalych pogaduszek - a to bardzo budujace 🌻 A propos palenia - wkrotce minie 10 lat jak sie rozstalam z papierosem i nie zaluje. Haracz trzeba bylo jednak zaplacic, bo jesli samo rzucenie przyszlo mi latwo (nie pamietam zadnych cierpien i ciagot, ale przygotowywalam sie do tego kroku psychicznie od co najmniej kilku tygodni przed faktem dokonanym) - to zaczely sie problemy z nadwaga. Faktem jest, iz wkrotce po rzuceniu palenia spotkaly mnie naprawde powazne problemy i stresy z tym zwiazane (zycie w ciaglym stresie przez dosc dlugi czas, impas - mniejsza o szczegoly). Zaczelam zajadac stresy (jako palacz pewnie bym "zapalala"), zmienil sie moj tryb zycia z racji warunkow na mniej aktywny. I kilogramow przybylo dosc sporo. A do tego doszly klopoty z cisnieniem, ktore nadal czasami sie pojawiaja (mam monitoring jakos z poczatkiem listopada). Pozbylam sie juz sporej ilosci kg ale i tak zostalo co nie trzeba a mnie sie juz nie chce z tym walczyc bo 10 kg to nie jest jakas horrendalna nadwaga w wieku 53 lat a do cholery zycie to nie jest ciagla asceza, odmawianie sobie wielu rzeczy i zycie ze stoperem w reku oraz liczenie kazdej kalorii. Niem obzeram sie, jestem w ruchu, samopoczucie mam dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rabnac mozna, tylko tak zeby nikt nie widzial bo doniosa ;) i bedzie siara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 5 Masz dzis Oneill prawdziwe wejscie Smoka :D I z nowa stopka i z tekstem. Jedno i drugie fantastyczne. Tez nie znosze glupoty i bezmyslnosci a szczegolnie gdy rozmowca wszystko interpretuje wedlug siebie i potem wypala z czyms takim, ze delikatnie mowiac masz ochote odwrocic sie na piecie i juz nigdy wiecej nie rozmawiac. A sobie niczego nie odmawiam i czesto mam gdzies czy mi szkodzi czy nie ;) 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Maja, Oneill Z Tobą TWA się nie witam bo mam Ciebie na codzień:D🌻 Prawdę mówiąc poruszyłyście przykry dla mnie temat. Ja dalej walczę z tym nałogiem. Raz wychodzi mi to lepiej, raz gorzej...Niestety częściej wychodzi mi to drugie. Mam z tego powodu ogromne wyrzuty sumienia bo w mojej sytuacji to szczyt głupoty. I tak to u mnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 noooooooooooo dla Ciebie:D bo przeciez wiesz że TWA nie ma nikt ;) 5 u mnie slonce ze ho ho... bardzo dobrego dnia Wam zycze 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×