Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Gość i dobrze sie poczulas
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja ci napisze Oneill bo nie wiem czy Twój pies tez odpowiada na aaaaaaaaaauuuuuuuuuu...ale jak sie rozne wycia przyminajace glos dzikich zwierzat do psa kieruje, pies odpowiada...przynajmniej moj tak robil...kapitalne to bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Nocka przespana,dziękuję Ci Boże. :-) Zaraz wychodzę z młodszą do przedszkola. Słońca nie widać,tak jak wczoraj :-( Na dodatek zimno ... brrrrr... Może póżniej się słoneczko pokaże,oby tak było :-) W między czasie ubieram małą i piszę :-D :-P Co by wam tu wysłać fajnego na rozpoczęcie dnia ? hmmm :-) http://youtu.be/1qxSwJC3Ly0 Pył na wietrze _________ ❤️ ________ Oczy zamykam na chwilę, a chwila odchodzi. Wszystkie moje sny przemykają mi przed oczami, to niezwykłe. Pył na wietrze, wszystko czym są to pył na wietrze. Te stare piosenka, to tylko kropla wody w bezkresnym morzu. Wszyscy zmieniamy się w ziemski pył, choć nie chcemy tego widzieć. Pył na wietrze, wszystko czym jesteśmy to pył na wietrze. Nie czekaj, nic nie jest wieczne, tylko ziemia i niebo. Wszystko przemija, za wszystkie swoje pieniądze nie kupisz kolejnej chwili. Pył na wietrze, wszystko czym jesteśmy, to pył na wietrze. Pył na wietrze, wszystko jest pyłem na wietrze. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze spamery od rana aktywne :) Wiosna przyszla. Chyba nie wierzycie w te brednie, co? @sladzik - co do psow i ich reakcji na rozne dzwieki... Nieraz jest ubaw po pachy. Czasami specjalnie puszczalismy jakies nagranie kota czy szczeniakow bo wtedy suczki przezabawnie sie zachowuja - nadsluchuja, potem szukaja tych domniemanych szczeniakow i piszcza jakby chcialy je przywolac. Murphy tego instynktu nie ma bo prawdopodobnie zostala bardzo wczesnie wysterylizowana i nigdy nie miala mlodych, zreszta w obecnosci mniejszych zwierzat czuje sie nieswojo. Kota oczywiscie goni bo to natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oneill, ja nie wierzę,nawet nie klikam w te linki podejrzane. I jednak słoneczko się pokazało :-) super! Dobrego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie slonca sporo i jak zawsze najwyzsza temperatura w kraju. Ale ja od rana z telefonem w dloni i po raz kolejny wychwalam net za mozliwosc znalezienia waznych informacji. I tu i tu musialam zazdzwonic, zapytac by potem nie jechac na darmo, bo przepisy sie zmieniaja tak czesto i wlasnie wtedy ;) kiedy przychodzi cos istotnego zalatwic. Ale juz wiem jak i wiem kiedy, teraz tylko wpisac czynnosci w swoj grafik;) i realizowac po kolei. Wczorajsza sprawa spedzila mi sen z powiek, bo sie tak miotalam, nie mogac strawic ignorancji i lekcewazenia. Biednemu to zawsze wiatr w oczy, nóż w plecy, chuj w dupę i chleb masłem do ziemi...wybaczcie Drogie Singielki...ale tak wlasnie mysle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff,z chirurgiem widzialam sie,mam nadzieje,ostatni raz. :-D Trzeba przyznac,ze dobrzy z nich fachowcy. Teraz dentysta. :-( Pozdrawiam Was cieplutko,zycze milego wieczoru. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - cud! Przespalam cala noc i nawet sie na siku nie obudzilam! A wstalam dokladnie na dwie minuty przed "dzwonkiem"! Babka chce kupic lampe ktora wystawilam pol roku temu na sprzedaz w ogloszeniach lokalnych i odnawialam co miesiac. Zawsze to pare groszy na paliwo bedzie :P A lampa lezy i zajmuje miejsce od miesiecy. Mialam wczoraj taka troszke niemila sytuacje ale wszystko sie ulozylo - dostalam z ebaya nieodpowiedni towar (obiektyw ktory nie pasowal do mojego aparatu), zwrocilam sie do sprzedajacego o zwrot i przyjal. Odesle mu to dzisiaj a on mi zwroci kase na paypala. Szybko i bez problemow. Niewalsciwy towar zdarzyl mi sie po raz drugi i nigdy nie bylo zgrzytow, poprzednio babka machnela reka na paczke serwetek i wyslala mi inne z przeprosinami (bylo inne zdjecie na anonsie). Dzisiaj mam spotkanie, nie chce mi sie isc ale opuscilam poprzednie to sie zbiore i pojde. Zwolnie sie wczesniej, pojade do Tipperary. I tyle wiesci na dzisiaj. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzxien dobry wszystkim ❤️ @Maju - dzieki za troskliwosc, u mnie wszystko OK, zbieram sie do wyjazdu powoli. Dzisiaj kilka spraw do zalatwienia m in sprawdzenie licznikow gaz/prad i podanie ich celem zweryfikowania rachunku, bo przysylaja szacunkowy a potem nagle sru! i jest niemila niespodzianka - wyrownanie z odczytu 😠. A jak sie trzyma reke na pulsie to zawsze wiadomo czego sie spodziewac, taka mala namiastka kontroli nad otoczeniem i zyciem ;) Po raz pierwszy odkad mieszkam za granica nie chce mi sie opuszczac domu, bo jechac do Pl jak najbardziej. Dawno nie bylam, bedzie fajnie odwiedzic stare katy i spotkac przyjaciol, spedzic sympatycznie swieta. Przy okazji zaopatrzyc sie w materialy do pracy bo ostatnio sie obijam - nie mam co i z czego robic. Wzorow mam az zanadto ale nie mam nic do zdobienia. Za to zaraz po powrocie musze sie ostro za robote wziac bo komunie sie zblizaja. Niestety, ta glowna galeria jest do czerwca zamknieta bo zmieniaja miejsce (teraz beda bardziej centralnie ulokowani) a ta mala w Kinsale zlikwidowana. Ale znajoma ma mi podac jakies ciekawe namiary, jej syn przejmuje lokal po jakiejs galerii rekodziela, ktora z kolei przenosi sie do wiekszego miasteczka. A jej syn wezmie mojego mlodszego na praktyki do serwisu komputerowego jak juz sie ustabilizuje na nowym miejscu. Wczoraj dokonalam kolejnego genialnego czynu - zamontowalam od zera i uruchomilam weza ogrodowego. Zasialam trawe w celu "poprawienia" trawnika a ze mielismy pogode jak w lecie, to podlalam. A dzisiaj widze ze cos sie zmienia. Wlasnie tak przepowiadali prognozy - ze zmieni sie w weekend. No jasne, wczoraj wieczorem spakowalam pogode do torby i zabieram ze soba do Polski :D. Oczywiscie martwie sie (ale nie przesadnie) jak sobie syn poradzi, czy nie zasyfi domu, nie spali kuchenki itp - ale to chyba normalne ze sie czlowiek martwi opuszczajac swoj dom na jakis czas. Gotowal na pewno nie bedzie bo gdzie by mu sie chcialo, bedzie piekl bulki w piekarniku, uzywal mikrofali i frytkownicy. Jak go znam to doopy z domu nie ruszy tylko bedzie gral, pojedzie sobie do lidla jak mu braknie napojow czy zarcia. OK, lece wieszac pranie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu fascynujące
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu fascynujące jak ci się coś nie podoba to po co czytasz? i ta mina ...coś nie tak z tobą ? szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy pisze to co chce każdy żyje tak jak chce, każdy myśli tak jak chce, każdy jest inny, każdy na innym etapie w swoim życiu, każdy czego innego doświadcza, jeden ma siedem lat chudych jeden ma siedem lat tłustych, i tak można do rana tu pisać... zaraz do mnie się ktoś przyepi, a może nie ? a niech się przyepi, wali mi to. :-) Dzisiaj miałam szczęście - nie dość że znalazłam spodnie jeansy na moje gabaryty ( a szukałam przeszło pół godziny) to jeszcze ze zniżką, w ciucholandzie, całe 3 złote !!! Hurrrrrrrraaaaaaa !!!!! :-D Pozdrawiam samotniczki czy jak tam chcecie singielki czy wolne z wyboru czy wolne z musu, ale i tak zawsze fajne, mądre, silne !!! 🌼 I to się liczy !!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie,ze chociaz Wy odezwalyscie sie. Eutenia-spodobalo mi sie Twoje odezwanie. :-D Dotad sie usmiecham. :-) Ale sama prawda,hi,hi. Oneill-to kiedy mozemy sie zobaczyc i jak skontaktowac? gg mam nadal 23675767

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak reszta Singielek? 🌻 Stesknilam sie juz za Wami. Moze wyslecie chociaz leba z jakas minka? Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :D Maja 👄 jestem zmeczona i zle sie czuje i nie mam humoru...wiec nie odzywam...bo znow jakas pomaranczowa menda napisze jaka jestem ;) Gdyby czlek mogl byc wiecznie zadowolony i mial z czego to by byl...ja nie naleze do humorzastych osob...i nie krece nosem dla samego krecenia...i moze mi sie wiele rzeczy nie podobac i moge o tym mowic glosno !!! Eutenia 👄 za Twoj post i nie tylko Amus 👄 znow komp wysiadl czy cos gorszego ? Oneill 👄 mam nadzieje ze wypijesz kawke z Maja i spedzisz mile chwile w PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sladziku ❤️ 🌻 Pewnie,ze mozesz,ja tez uwazam,ze moge i robie to-wyrazam swoje zdanie.Lubie miec swoje zdanie na coraz wiecej spraw. 🌻 Pomaranczki byly,sa i beda.Widac tak lubia-na pomaranczowo zyc. Na pomaranczowo mowic swoje zdanie,zeby nie wiedziec,kto to. Zastanowilo mnie to wlasnie.Swoje zdanie na pomaranczowo.A na czarno tez by powiedzialy takie samo i tak samo?Interesujace. Popisalam sobie w jednym temacie na pomaranczowo,ze zmienionym nickiem.Chcialam zobaczyc,jak to byc pomaranczka.I co?Wlasnie nic.To samo bym pisala na czarno.Po kilku postach wpisalam sie na czarno,normalnie i powiedzialam,ze to bylam ja,ze chcialam sie przekonac,jak to jest na pomaranczowo. A 'propos Twojego nastroju-poczekamy,az Ci sie polepszy. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja też chcę na kawkę z oneill i z Mają !! :-) I kawałek super muzyczki dla wszystkich, ale nie wiem czy trafię w gust :-) http://youtu.be/MMWwUGZ5_fw Muzyka jest dobra na wszystko, leczy postrzępioną duszę i smutek w sercu. Dzięki ci Boże za słuch i za muzykę. A u nas pada śnieg jak w zimie,wczoraj jak posypało wieczorem to ho ho i burza była i błyskawica. Serducho ❤️ dla wszystkich !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Eutenia - dzieki za okaryne i fajne wspomnienia z nia zwiazane - nie, nie z facetem tylko ze sklepem, ktory kiedys prowadzilam. Wlasnie "Ocarina" szla tam bardzo czesto bo to takie wesole, letnie rytmy. Nastrajaja pozytywnie. Nawet klienci zwracali uwage: a u pani to zawsze fajna muzyczka leci. 20 lat minelo jak z przyslowiowego bicza strzelil ;) Ja zas juz na miejscu, zaskoczyly mnie troche niskie temperatury w Krk bo u nas w Ire prawie lato... Dobrze, ze mam tutaj cieple ubranie bo bym marzla. @Maja - napisalam do Ciebie na gg :D Nie wysle Wam muzyki ale cos bardzo zabawnego, ja sie ze smiechu poplakalam :D http://www.youtube.com/watch?v=1qf7JKM8Kjk Milej niedzieli wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eutenia 🌻 ❤️ Sliczna ta muzyczka,taka lagodna i milusia,chwytajaca za serce. Oneill 🌻 -odpisalam Ci. Sladziku 🖐️ A co z reszta dziewczyn? Chochlik,Amazonia 🌻-mam nadzieje,ze u Was OK. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×