Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Eutenia ❤️ Moze tym razem badz ze mna i Oneill duchowo,a nastepnym razem moze sie uda rowniez fizycznie? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@sladzik - nu, skleroza... Nie bylam pewna do konca czy juz podawalam, ale jak to mowi przyslowie:od przybytku glowa nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, dobre oneill, biedny nie może dojść, ale o co tam chodzi? czy tam jest jakiś kawałek magicznej ziemi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to, ze gostek jest nawalony jak dzialo ;) A jak sie jest na lufie to najmniejsza gorka jak Mount Everest ;) Ech, studenci! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten chłodny dzień :-) No trudno,trzeba przetrzymać jakoś to zimno :O A już tak fajnie cieplutko było. Życzę wszystkim dobrego,spokojnego,bezstresowego tygodnia 🌼 http://youtu.be/nayXK6vO0YU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracować to człowiek powinien/musi, ponieważ praca daje: - spełnienie - satysfakcję ( jeśli to praca która się naprawdę lubi) - kontakt z ludżmi - zmęczenie - też potrzebne człowiekowi - chodzi mi o wysiłek fizyczny - zadowolenie - dyscyplinę co by tu jeszcze ... - poczucie bycia potrzebnym - zadowolenie z siebie coś jeszcze na pewno ale nie wchodzi mi teraz do głowy aha, no i daje pieniądze,wynagrodzenie za trud. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że ta cisza nie jest "spowodowana" kłopotami lub smutkiem... tfu,tfu... Dla wszystkich łączka pięknych świeżo pachnących wiosną kwiatów : 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy was
nie wkurza ta stopka Maji, napisze dwa słowa a pod tym cała strona mądrości.Weż dziewczyno ogarnij się.Zlikwiduj to mnie wkurwiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy was Szczerze? Mnie nic nie wkurza w stopce Maji. Każdy pisze w swojej stopce to co i ile chce. Co cię aż tak dotknęło ? Oczywiście nie czekam abyś mi odpowiedziała, chyba że zechcesz. Ale żeby aż tak się wkurwić no to ja nie wiem co ty tam takiego złego przeczytałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Mam zepsuty komputer. W tej chwili korzystam z uprzejmości sąsiadki. Mój jeśli uda się naprawić to dopiero w przyszłym tygodniu. Poza tym u mnie ok. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytat
samotność to pies co kąsa tak bez uprzedzenia znam to aż do znudzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatem
witaj w klubie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! U mnie troche ruchu bylo bo krotko jestem a sporo spraw trzeba zalatwic. Rece mnie okropnie swedza do roboty bo mam mnostwo materialow, udalo mi sie wymienic serwetki u plastyczek, mam bezposredni kontakt z polska producentka papieru do decoupage, szukam tylko jakiegos stolarza ktory robi drobna galanterie (szkatulki, pudelka, toaletki itp). Nie sadze aby mi sie tym razem udalo ale przyjaciolka bedzie miec mnie na uwadze szukajac kontaktow dla siebie. Naprawilam co przywiozlam do naprawy, niestety mialam dodatkowy wydatek w postaci nowych baterii akumulatorowych do starego aparatu; kupilam jakies 1,5 - 2 lata temu baterie Energizer, bylo OK a teraz po przyjezdzie okazuje sie, ze nie laduje. Dziwne... Telefon tez naprawilam. Teraz, jak pewnie kazda z Was, przygotowuje sie do Swiat. Nie bedziemy przesadzac, jakies dekoracje, z corka upieczemy sernik i makowiec, dokupie ze 2-3 inne ciasta. Od jutra po poludniu pieczemy i gotujemy, dzis jeszcze luz ;) Syn dzwoni sam z wlasnej inicjatywy codziennie. Zawiozl wczoraj eksia gdzies i dostal od niego pol stowki. Tyle nowosci na dzisiaj :D Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,czy Was 🌻 Rozczaruje Cie,moze,ale stopki nie zmienie.Lubie ja,nawet ja czytam czasami.Jezeli Ci cos w niej nie pasuje,to przeciez nie musisz na nia zwracac uwagi.Moja stopka nie musi Ci sie podobac.Ja tego nie wymagam od Ciebie.Stopka,jak sama nazwa wskazuje,jast MOJA,nie Twoja. Mowisz,ze mam sie ogarnac-a z czym? Co to w o gole znaczy wg.Ciebie slowo "ogarnac" ?Wg.Ciebie co mam niby zrobic? Mowisz,ze wkurza Cie moja stopka.OK.Masz prawo do swoich uczuc.A sama siebie nie wkurzasz? Oczywiscie nie musisz mi na moje pytania odpowiadac,ale moze odpowiedz sama sobie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny ! Urlop sobie przedluzylam troche,bo mialam grype.Do pracy ide po Swietach Wielkanocnych. 🌻 Przygotowania do Swiat u mnie w domku jak zwykle-powoli,spokojnie.Nie lubimy wszystkiego naraz robic,bo to jest dla Wszystkich meczace. Zakupy skonczylismy,sprzatanie tez. Jak zwykle nie robie duzo jedzenia,bo kto by to zjadl. 🌻 W tym roku w Lany Poniedzialek wypadaja moje imieniny.Nawet lepiej,bo jak ktos przyjdzie,to tak,czy owak cos jest,nie robie 2 razy i nie wydaje 2 razy. :-) W Lany Poniedzialek jade tez z dziewczynami(corkami),na Emaus-taki tradycyjny krakowski odpust.Spotkamy sie tam z Oneill. Wstapimy tez niedaleko stamtad na cmentarz.Zapale swieczke dziadkom. :-) Swieta juz sie powoli zaczynaja.Wobec tego zycze Wam milych,sympatycznych,zdrowych,wesolych,pogodnych Swiat Wielkanocnych i mokrego Smigusa-Dyngusa(no,moze nie za bardzo,chyba,ze bedzie cieplutko :-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju 🌼 To ty chorowałaś bidulko :-( I spotykacie się z oneill ? To świetnie! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zas krotko i zwiezle bo nie wiem, jak to z czasem u mnie (i pewnie i u Was) bedzie. Okres przedswiateczny - wiadomo :D Zdrowych i pogodnych Swiat, smacznego jajka i milej atmosfery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ http://mateusz.pl/czytania/wj/312.asp ❤️ ________ 🌼 _________ Jezus, widząc tłumy, wyszedł na górę. A gdy usiadł, przystąpili do Niego Jego uczniowie. Wtedy otworzył swoje usta i nauczał ich tymi słowami: "Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie. Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni. Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię. Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni. Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią. Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą. Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi. Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie. Błogosławieni jesteście, gdy wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. 12 Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami. Ewangelia Mateusza _____________ 🌼 _______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie coś dotej Eutenii bo
się zesra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnam to miejsce.Ktoś tu toksyczny "siedzi" a ja nie lubię towarzystwa owych osób. Życzliwym i pokojowo usposobionym macham na pożegnanie Trzymajcie się ! :-) Dużo zdrowia ❤️ i błogosławieństwa Bożego w dalszym życiu. :-) 🌼 Pa !! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie coś dotej Eutenii bo
i dużo dużo zdrowia psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×