Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Teraz tak sobie studiuję tą mapkę i wydaje mi się,ze byłam w pobliżu. Tam niedaleko jest cmentarz na Prądniku :) Jeździliśmy tam ze znajomymi,bo to dosyc odludny teren,czasami piło się piwko w lasku obok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
aha no to mialas juz pewne experience:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
wiem wiem bylam ta w teatrze ale nie wiedzialam ze ten lasek tam gdzies jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
podciagam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
podciagam znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sądzicie o tym
Lincoln i Kennedy - dziwna więź. * Abraham Lincoln został wybrany w 1846 do Kongresu * J.F. Kennedy został wybrany w 1946 do Kongresu * Abraham Lincoln został prezydentem w 1860 * J.F. Kennedy został prezydentem w 1960 * Nazwiska Lincoln i Kennedy zawierają po 7 liter * Obaj szczególnie walczyli o prawa obywatelskie * Obie żony prezydentów straciły dzieci w czasie zamieszkiwania w Białym Domu * Obaj prezydenci zostali zastrzeleni w piątek * Obaj otrzymali postrzał w głowę * Sekretarka Lincolna miała na nazwisko Kennedy * Sekretarka Kennedyego miała na nazwisko Lincoln * Obaj zostali zastrzeleni przez mieszkańców stanów południowych * W obu przypadkach następcą prezydentów był południowiec * Obaj następcy nazywali się Johnson * Andrew Johnson (następca Lincolna) urodził się w 1808 r. * Lyndon Johnson (następca Kennedyego) urodził się w 1908 r. * Morderca Lincolna, John Wilkes Booth, urodził się w 1839 r. * Morderca Kennedyego, Lee Harvey Oswald, urodził się w 1939 r. * Obaj mordercy byli znani z pełnego nazwiska * Nazwiska obu morderców składają się z 15 liter * Lincoln został zastrzelony w teatrze o nazwie 'Kennedy' * Kennedy został zastrzelony w samochodzie marki 'Lincoln' * Booth uciekł z teatru do magazynu i został tam zatrzymany * Oswald uciekł z magazynu i został zatrzymany w teatrze * Obaj zostali zastrzeleni przed rozprawa sadowa I teraz najlepsze: * Tydzień przed śmiercią Lincoln był w Monroe, Maryland * Tydzień przed śmiercią Kennedy był w Marylin Monroe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juip
Nic strasznego w tych obrazach nie bylo. Przesledzilam caly topic i tylko zmarnowalam kupe czasu. banda dzieciakow, ktora probuje sie wzajemnie nastrszyc.Chujnia z grzybnią normlanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
hahahahahhahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juip
Co ma liczba liter w nazwisku?? Ludzie - litosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
juip lepsze bycie dzieciakiem zafascynowanym obazem niz non stop roztrzasanie jaki rozmiar penisa jest nabardziej komfortowy,lub jak dlugo mozesz udawac orgazm.Takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juip
jeszcze moze sie okaze ze Kennedy i Lincoln w momencie smierci mieli majty tego samego koloru?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
i nie wiem czy zauwazylas/les ze o tym kennedym to zart:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juip
hhh - czy jak gdzies na ktoryms forum pislaam o penisach i seksie? Nie kojarze! Albo moze mam pomrocznosc jasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juip
osoba ktora pisala o Kennedym nie zdradzila sie w zaden sposob ze to zart. Kwestia interpretacji (wlasnej)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juip
Nie przeszkadza, tylko czytam 50 kolejnych stron tego topicu, zapowiada sie ciekawie, a w koncu temat zmienia sie w kawiarniane kolko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juip
szczerze to mi sie nie chce zmeczylam sie czytaniem tych 50 stron topicu i zanudzilam sie niemilosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juip
w gloewie mam juz tylko rotten i obrazy z dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juip
nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juip to uważaj!!! Bo płaczący pożary wznieca :D Mnie się już śmieci sfajczyły :O Różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juip
Z pewnością!Tez zaczynam czuć swąd palonego ciała, jak ktoś juz z tego forum...uuuuu.......Bu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×