Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

wstałam i jakos nie miałam koszmarów, zaden chłopczyk, żadna lalka... ale chcę zobaczyć tą topielicę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie horrory
ten obraz jakos na mnie nie dziala, jedyny raz sie balam jak ogladalam horror azjatycki ( tytulu nie pamietam , ale chodzi o takiego chlopca i jego matke co byli zabici przez meza-ojca) Wszystkie 3 ogladalam , ale drugi raz nie bede ogladala .To bylo straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że po wczorajszym wpatrywaniu się w obrazy noc przebiegła bez zakłóceń :D Nic się nie spaliło, nic w nocy nie pukało, koszmarów sennych nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ja pitole ale żeście na wypisywali wczoraj :) 🖐️ Powiem szczerze, że nic mi się nie śniło i komputer nie włączył się sam :( SZKODA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam........
A mnie jakoś nie rusza.A co ta lalka trzyma w ręku??Na ostatnim zdjęciu wygląda jak pistolet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam szczerze, że nie odważyłam się zobaczyć żadnego z tych linków i teraz cieszę się, że nie dałam się ponieść ciekawości.. wolę spokojnie spać. niby podchodzę sceptycznie do duchów i zjawisk paranormalnych.. ale nie będę ryzykować. ludzie faktycznie sami się nakręcają, ale ja wolę nawet nie próbować :) do \"a ja lubię horrory\" - ten film o którym mówisz, to była \"Klątwa\" (Ju-on) - POTWORNY! nigdy, nigdy żaden horror mnie nie przestraszył. a po tym przez PÓŁ ROKU miałam jazdy!! pół roku nie byłam w stanie zasnąć normalnie. na szczęście teraz pomalutku film zaciera mi się w pamięci, robi się coraz bardziej nierealny... ale co się przeraziłam, to moje. nigdy więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona możesz zerknąć to tylko obraz. Nie sugeruj się naszymi wpisami i złowieszczą historia, jaka spowija obraz. Przełam się. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
Na mnie ten obraz nie robi wiekszego wrazenia.Nie czuje sie dziwnie poza tym ze mam kaca:pBardziej przerazaja mnie opowiesci o jego niby zlym wplywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie za oknem mgła jakiej dawno nie widziałam. Czyżby sprawka obrazów? :-o Elevinka trzeba chcieć zrozumieć obraz Nie masz się go bać, ale zrozumieć. A jak do Ciebie w ogóle nie przemawia to hmm :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie widzę nadzwyczajnego w tym obrazie trochę niesamowity, ale nie on jeden, wystarczy na Beksińskiego zerknąć, on ma dużo bardziej ponure wizje artystyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
Nie twierdze ze nie przemawia tylko nie dziala na mnie jak na innych.Nie mam zamiaru wmawiac sobie czegos czego nie czuje i nie chce poczuc bo sie boje.Ogladalam wiele obrazow o podobnej tematyce i dostrzegam ich piekno ale nie chce sobie wyobrazac ich zlego znaczenia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły obraz,sam- byłby intrygujący i ciekawy,natomiast w połączeniu z tą historią nabiera zupełnie nowego wymiaru.Bardzo dobry chwyt,synteza zmysłów.Chciałabym zobaczyć go \"na żywo\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
Do Ewy.Tez tak uwazam.Beksinski lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż mi się....
Beksiński jest monotonny. Nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa :P po filmie the ring balam sie wlanczać telewizor a nie daj jak kanału nie było i szary obraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
Tez po RINGu mialam cykora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalam spokojnie
tez ogladalam wczoraj wieczorem obraz i nic :)cala noc spalam spokojnie nic mi sie nie snilo zlego...boze ale wy ludzie dziecinnii jestescie!!!podkrecacie siebie nawzajem..to tylko wasz psychika dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
Znacie podobne strony z takimi obrazami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×