Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość choleraaa no
tez musze luknac na tego obrazka moze i mi kredyt dadza:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
Nooooooooooo, Schiza koniecznie ten z tego topiku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
Kurde dajcie linka do obrazku, który jak sie zobaczy to ma się szóstkę w TOTKU !!!!! a mi to LOTTO.....HIE HIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde! Czuje w domu swąd palonego ciała. :-o Tzn. nie wiem czy palonego ciała bo nie wiem jaki ma zapach, ale chyba właśnie taki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
musialabys wejsc na obraz pana zygmunta Hajzera:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
Jaja jajami, ale nadal czuje niepokój......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inainainaja
schizofreniczka: Ty mnie już tak obrazem swojego kota wystraszyłaś, że mało bym się udławiła torebką od herbaty, co mi sie wew szkalnce majtała, tak mi ręce zadrżały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
wiecie co boje sie isc do lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inainainaja
hhh: tylko nie sikaj w gacie. Bo domownicy poczują.... wcale nie niepokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvela
Już nie dam się wkręcić w oglądanie żadnych podejrzanych linków To prawda co mówią: "Ciekawość to pierwszy stopień do piekła" albo anglosasi: "curiosity killed the cat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia, wiesz, niektórzy uważają, że koty to diabelski pomiot, więc uważałabym z tym \"bezpieczne\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inainainaja
a mi się zdaje, że jak ktoś chce , to i Kaczora Donalda się wystraszy, tak się długo będzie wpatrywał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
juz jestem zalatwilam potrzebe podstawowa ale nie mam sily zebow umyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhh :D hahahah A tak w ogóle teraz czas na historie moją: Kiedyś jak jeszcze byłam młodsza mieszkałam z rodzicami i z siostrą w 3 pokojowym mieszkaniu. Mimo tego musiałam mieszkać w pokoju z siostrą, bo jeden z pokoi był zajęty przez dziadka, który był bardzo chory. Ogólnie zawsze się go bałam i boję do dzisiaj. Kiedy dziadek umarł Ja zajęłam jego pokój. Co było zmuszeniem. Pewnej nocy spałam. Wiedziałam, że śpię i miałam pełną świadomość tego, że śnię. Obudziłam się. Otworzyłam oczy czułam, że ktoś leży koło mnie. Zimny oddech. Ja sparaliżowana strachem. Odwróciłam głowę w stronę leżącego czegoś i zobaczyłam „śmierć”, która łypała w moją stronę. Natychmiast się obudziłam. Nie miałam nawet siły krzyknąć. Ulżyło mi, gdy doszło do mnie, że to tylko sen, ale strasznie realistyczny. W pewnym momencie wiedząc już, że nie śpię złapało mnie coś za rękę. Nie miałam już odwagi się odwrócić. Wybiegłam z pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_ligh
przede wszystkim drodzy przestraszeni trzeba by bylo spojrzec na prawdziwy obraz a nie odbitke na kompie coby jakies nieszczescie wielkie mialoby was spotkac:) a to wam nie grozi:) tak nawiasem mowiac to korzystajcie z bogactw waszej podswiadomosci inaczej niz nakrecajac sie na durnowate linki z netu:) wyobrazcie sobie np 6 w toto:)pozdrawiam wszystkim wam przyda sie dobry spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
ale musze umyc te zeby bo jade zaraz na uczelnie.Co robic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma znaczenia czy jest noc czy dzień. I tak co ma się pojawić czy też stać to się pojawi i stanie. Uważaj w tej łazience na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
wczoraj juz nie mylam bo sie tak balam wieczorem ale dzisiaj musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inainainaja
tak sie zasugerowałam, że nie pójdę dziś spać, schizofreniczka. Zaczynam mieć tez boja. Ja myślę, że to mogła być siostra, albo kot, co myślisz, schizo? Hhhh: idź umyc zęby, tylko się nie wpatruj w obrazem smoka na tubce z pastą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
tylko jest taki problem ze nie mamy w lazience swiatla.Serio.Wybilo nam zarowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość husarz
gopie baby jestescie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złapała mnie za rękę dłoń. Siostra raczej nie bo po tym jak zrobiłam raban w domu wyszła ze swojego pokoju. Kot? Nie miałam wtedy kota. Nie chce nawet wiedzieć co to było. Po dogłębnym sprawdzeniu pokoju nic nie zauważyliśmy dziwnego. Ale np. mój zmarły dziadek zawsze mi się śni. Nikomu innemu tylko mi 2 dni przed rocznicą śmierci i 2 dni po rocznicy śmierci. Już się przyzwyczaiłam, ale kiedyś się bałam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inainainaja
hhh: jak weszłaś tam z wydrukowanym obrazkiem to wybiło? No to nie myj, pocyckaj miętuska, dasz radę. schizo: teraz jak sobie powiesisz ten obrazek, to już co inne będzie Ci się śnić.... ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×