Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość hhhh
ale ten link ze smoga jest na serio zapewniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytajcie tę historię! Jakiś czas temu, powiedzmy w latach 80-tych, pewien wędkarz miał ochotę wybrać się na ryby. Usłyszał o takim fantastycznym miejscu w lesie, gdzie jest głębokie i czyste oczko wodne, a ryby same wskakują na haczyk. Znalazł to miejsce na mapie, poprosił w pracy o urlop, czekał, czekał aż w końcu się doczekał. Spakował cały swój sprzęt, pożegnał się z rodziną, wziął mapę i pojechał w Polskę. Jechał, jechał i jechał, aż w końcu po wielu wielu godzinach dotarł na miejce. Faktycznie ładny stawik, czysciutka woda. No to zarzucił wędki, usiadł i czeka, czeka, czeka..Nagle!! facet ma branie, zerwał się na dwie nogi, ciągnie, kręci..!! i wyciągnął...!!!! gówno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
ogladalam to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralphq
Historia z dziewczyna mechaniczna wydarzyla sie w polnocnych stanach, w tamtejszym domu dziecka.Dzieci bardzo czesto opowiadaly swoim opiekunom o tajemniczej dziewczynce, ktora odwiedzala ich,rozmawiala z nimi.Dzieci nazywaly ja mechaniczna dziewczynka .Po jakims czasie, ktorys z opiekunow znalazl na strychu zdjecia pochodzace sprzed kilkudziesieciu lat.Na tych zdjeciach byly dzieci z domu dziecka.Na jednym z nich byla dziewczynka na wozku inwalidzkim i metalowych wszczepach w kolanach, nie pamietam juz dokladnie na co byla chora ale wiazalo sie to z ukladem kostnym.Ta dziewczynka zmarla w czasie pozaru, ktory wybuchl w domu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
jak chcecie cos ekstra niewytlumaczalnego wpiszcie w google twarze z belmez albo faces of belmez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
Schiza Ty mnie wykonczysz.Ide bo juz jestem posrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, ale to nie koniec.. facet-wędkarz strasznie się wku..wił, zły ściąga to gówno z haczyka, nagle słyszy jakiś szelest w szuwarach..rozgląda się, patrzy, w jego stronę idzie jakiś facet. ten podchodzi i pyta: I jak, biorą? wędkarz odpowiada: Panie, przejechałem całą Polskę, żeby tu przyjechać, wziąłem urlop, tyle czekałem..i co wyciągam????? GÓWNO !!!! Na to bywalec, mówi w te słowa.. \"Niech pan usiądzie, coś panu opowiem: Dawno dawno temu przed pierwszą wojną światową w pobliskiej wsi, żyli sobie chłopak i dziewczyna. Byli szczęsliwi, zamierzali się pobrać. Niestety wybuchła wojna, chłopaka powołali, a po jakimś czasie doszła do wsi wiadomość, że zginął. Kiedy dziewczyna to usłyszała, przybiegła tutaj nad ten stawik i rzuciła się do wody\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
wpiszcie o tych twarzach z belmez a nie pozalujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
hhhh ogladnelam i jak czytalam tekst to katem oka wydawalo mi sie ze ta twarz nad tekstem sie przeobraza w 3 rozne.Juz swiruje a mialam isc.Za 5 min naprawde ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajcie dalej! otóż jednak po jakimś czasie chłopak wrócił z wojny, bo okazało się, że wcale nie zginął..Niestety kiedy dowiedział się, że jego dziewczyna nie żyje, też poszedł w miejsce w którym zginęła, i też rzucił się do wody i utopił się...:o na to wędkarz: \"panie!ale co z tym wszystkim ma wspólnego to gówno??????\" tajemniczy gość: \"Aaaa, to gówno??? A to nie wiem, widocznie ktoś nasrał\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralphq
a ogladal z was ktos japonski horror SHUTER?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
Schiza wpisz w google ;twarze z belmez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
wpisz w google twarze z belmez to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkas.
niepotrzebnie otwieralam ten obraz bo teraz faktycznie zle sie czuje.Moze to i autosugestia, ale efekt nieciekawy.Juz sam komentarz pod obrazem stwarza taka atmosfere.Jakie mieliscie odczucia po obejrzeniu tego obrazu? Bo ja czuje jakis dziwny lęk i wewnetrzny niepokoj.Mam nadzieje, ze mi szybko przejdzie,bo wybieram sie do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
do tych twarzy znalazlam takie skomplikowane wytlumaczenie naukowe ale po angielsku,moze wieczorem wciepne na stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wczoraj wracając z pracy mało nie przejechał mnie dawca organów. Normalnie nawet nie patrzył czy ktoś przechodzi przez ulicę czy nie. Nie znosze tych na motorach! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkghdjkghdjkgh
kusi ale ja na te twrze patrzec nie chce. ten obraz zobaczylam przez przyadek bo przewinelam strone za daleko i teraz mam stres i sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×