Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

schizofreniczka ------------> przedstaw chociaż jedną (ja dopiero idę spać). Może być tak, że jak poczyta się tę historię przez \'\'cały dzień\'\' to dopiero będzie sposobność do nocnych koszmarów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
Przeciez nie napisalam ze wszyscy kieruja sie fantazja.Jestesmy w tematyce mrocznych obrazow a tu ta jest bardzo wskazana.Nie zaprzeczam tez ze Beksa to fantazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Nic mnie nie zjadło w nocy, koszmarów nie miałam, troche nawet pospałam :-) Obejrzałam sobie jeszcze raz dziś z rana te obrazy i.... strach ma tylko wielkie oczy nocą :-D Jednak siła autosugestii jest wielka - wniosek po przeczytaniu topiku od poczatku (ale nie do końca) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
Nie zaprzeczam ze Beksa to fantastyka.Sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandera
Ale się rozpisaliście wczoraj w nocy :) Ja patrzyłam na te obrazy przez ułamki sekund wczoraj ;) Zaraz sobie dobrze popatrzę :P Jedyne o czym chyba muszę tu wspomnieć, że miałam raczej nieprzyjemne sny, nie jakieś koszmary, ale takie dziwne- ale myślę, że się tak wczoraj nakręciłam że to tylko tego wina :) Idę patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
No wlasnie.Schiza zarzuc histe bo tez zaraz spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandera
Strach ma wielkie oczy w nocy- teraz nie robią te obrazy na mnie takiego wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
tu autorka topicu.Ja sie strasznie czuje dzis rano.Ciagle zdaje mi sie ze ktos za mna chodzi.Ale chyba zostalam pokarana za rozpowszechnianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
schizofreniczka czy tm jest jakis duch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to video, to to chyba film...... zanim obejrzę to zciszę głos... bo już dygam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest tam dziewczynka. Dziewczyna na cmentarzu. Jakość słaba i nie widać za bardzo. Dopiero za 2 razem dostrzegłam jak dziewczyna obraca się w stronę tego kolesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
a to nire ogladam,mam juz dosc.Moze gdzies za tydzien tam wejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
i wogole co ja narobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schizofreniczka tekie rzeczy najlepiej ogladac w nocy bo w dzien traca na jakosci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa kotka
Opowiem wam o moich oraz rodziny dziwnych zdarzeniach, które trudno wyjaśnić .Kiedy moja mama była jeszcze dzieckiem zmarła prababcia. Trumna, w której była prababcia znajdowała się w pokoju, w którym mama spała dom został wybudowany po przed wojną przez dziadka, w którym był jeden pokój i kuchnia oraz pomieszczenie oddzielne, w którym mieszkał mój dziadek... Kiedy trumnę z prababcią zabrali mama, kładąc się spać miała dziwne odczucia.. Nagle ktoś ją zaczął dusić Zaraz po tym zdarzeniu zaczęły się dziwne rzeczy dziać w domu, o których opowiem później .Jak byłam mała i przyjechałam z kuzynką oraz moją siostrą do babci Pewnego dnia, kiedy siostra z kuzynką zasiedziały się u koleżanki wracając zaczepił je dziwny pan, który idąc z rowerem, na którym były torby z butelkami spytał się czy nie macie czasem jakiś butelek? One odpowiedziały, że nie... Kiedy wróciły i opowiedziały o tym dziwnym facecie Babcia powiedziała, że ktoś zakrada się do gospodarstw pobliskich i zabija psy Potem okazało się ze tej samej nocy, kiedy zobaczyły tego dziwnego faceta ktoś urwał głowę psa agresywnego, ale głowy nigdzie nie było ten pies należał do sąsiadki moich sąsiadów Niedaleko jest też las, w którym zobaczyłam z siostrą powieszonego psa dosyć mocno rozłożonego. Ludzie na tej wsi nie żyją zbyt szczęśliwie słyszałam ze w tym lesie znajduje się dziwne drzewo wisielców, na którym powiesiło się 2 ludzi.. Jak byłam na jeżynach z babcia i chciałam żeby mi pokazała to drzewo to niestety się nie zgodziła . Jak byłam mała to umarł mój dziadek bałam się go, bo miał dziwny wyraz twarzy podobno umiał wszystko naprawić, ale zniszczyła go wódka i z babcią mu się nie układało, więc zamieszkał w osobnym pokoju czasami chodził odwiedzić babcię umarł na raka .pamiętam, kiedy trumna z jego ciałem była w jego pokoju przed pogrzebem jego kot siedział na klatce piersiowej dziadka i wpatrywał się w jego jakby wiedział ze dziadek nie żyje i go już nigdy nie zobaczy . Jego kolega bardzo rozpaczał nie pamiętam jak miał na imię mówił ze to on powinien umrzeć oraz żeby wzia mnie ze sobą... Co dziwne umarł on tydzień czy 2 tygodnie zaraz po pogrzebie dziadka prawie cała wieś o tym mówiła.. Znało dziadka bardzo dużo osób ze wsi . Po pogrzebie dziadka w domu zaczęły się dziwne rzeczy dziać takie jak chodzenie po strychu, w którym znajduje się mnóstwo starych rzeczy, np. skóra z królika, którego upolował mój dziadek... najbardziej pamiętam walenie w ścianę, za którą znajduje się pokój, w której dziadek zmarł . Dom ten ma dziwną historie kiedyś za szopą ukrywali się dwaj Niemcy Dziadek walczył podczas wojny za Polskę i został odznaczony medalem . Kiedyś siostra z babcią słyszały głośne chodzenie po strychu... Babcia wzięła drabinę i drzwi zablokowała żeby nikt nie mógł z stamtąd wyjść potem rano sprawdzili, kto jest na strychu, ale okazało się ze nikogo tam nie ma .Na strych można wejść drabiną od zewnątrz . Babcia ma już 94lata i już słabo słyszy, ale dalej dzieją się tam dziwne rzeczy.Moja babcia mieszka w Blachowni niedaleko jasnej góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
Bardziej mnie wystraszyla ta geba ktora kiedys krazyla po necie.Tu nic nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam koszmarną noc ale czy to przez ten obraz? Mało tego że byłam wczoraj na dwóch pogrzebach to wieczorkiem oglądałam obraz a potem w telewizji film Hanibal a w przerwach reklamowych koszmar z ulicy wiązów tak więc dostarczyłam sobie dodatkowych emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
Jak juz schodzimy na historie to polecam topik Duch.Jest co czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa kotka
kiedy bedzie lecial koszmar z ulicy wiazow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
weszlam na linka i ogladnelam tylko do polowy bo sie boje dzis makabrycznie.To cos jest za tym gosciem czy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
Przyznam szczerze ze troche sie boje wpatrywac......Mam chora wyobraznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×