Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Dobry wieczór. Mimi, Nnie wiem w jakim rejonie Polski mieszkasz, ale troszkę wiem o budownictwie ;) Dom z drzewa ( z bali) jest świetny, ale w górach, na Podhalu, północna część Polski jest zbyt wilgotna i masz rację, że drzewo może szybko zgnić. Korniki chyba dziś nie stanowią dużego problemu, drzewo jest impregnowane, ale musi być zdrowe przed suszeniem. Natomiast domy kanadyjskie to wogóle OGROMNA pomyłka. Mówisz drzewo złe, a co jest w domu kanadyjskim? Szkielet z desek i puste ściany. Cała Ameryka jest zbudowana w stylu kanadyjskim, stąd powiedzenie \"Ameryka kraj z patyka\". Jak nie chcesz mieć częstych remontów ścian i robactwa, to wybuduj sobie tradycyjny dom. Będziesz miała co dzieciom zostawić, bo każdy murowany dom przezyje niejedno pokolenie. Nie ulegaj modzie bo nie warto. I tak najdroższe jest wykończenie wnętrz. :/ Powodzenia z teścikiem, trzymam kciuki. :) Jagody, uważam że słusznie postępujesz. Nie dałabyś sobie rady z naszą mlodzieżą. A szczerze powiedziawszy jak wspomnę swoich nauczycieli, najlepiej jakoś pamiętam i wspominam tych wymagających, najwięcej mnie nauczyli. :) Pozdrawiam wszystkie panie, te które są w ciąży, te które wkrótce będą ;) i te które kibicują. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
Więc tak zrobiłam rano test ale nie z pierwszego moczu. Tzn. robiłam siusiu o 7 rano, a test robiłam z moczu pobranego o 9,30. Wyszedł negatywny, tzn. ta druga kreska niby jest ale ledwo zuważalna. Nie wiem co o tym myśleć...@ nie ma ja jestem zmęczona jakbym wróciła z ciężkich robót, ciągle chce mi się spać. Jak @ nie przyjdzie do poniedziałku, zrobię jeszcze jeden test i pójdę do lekarza. Co do tych domów to mam mętlik w głowie. Niestety nie mogę go wybudować tradycyjną metodą ponieważ już w grudniu muszę się tam wprowadzić. Dajcie znać co myślicie o tym teście. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, jezeli jest widoczna druga kreska od razu, do 5 minut to wysoka szansa na dzidzia. :) Ale jezeli on apojawia sie po 10 minutach to musze cie zmartwic ale najprawdopodobniej to reakacja z powietrzem. Ja w ostatnim cyklu mialam na przemian raz jedna, raz dwie. Przeczytalam wszystko co mozna w necie chyba o testach i ich wiarygodnosci. W dniu spoodziewanej @ testy wykrywaja 99% ciaz. :) Co do domku to nie moja sprawa, ale az taki pospiech jest zdecydowanie niewskazany. Mi kurcze lazienke, posadzki kafelkami wyklejajli 3 miesiace... Powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_
Hejka Wreszcie weekend :) Niestety na jutro mamy zamówionych robotników od rana, więc się nie wyśpię, ale za to w niedziele wcale nie wstanę ;) My mieszkamy w tradycyjnym domku murowanym i chyba bałabym się mieszkać w drewnianym, właśnie ze względu na robactwo, które z biegiem lat mogłoby się pojawić, albo przegnicia jakichś elementów itp. Na pewno jednak domki te mają swój urok i chętnie bym postawiła drugi taki nad jeziorkiem. Taki letniaczek :) Ja się wprowadziłam do mojego domku ładnych parę lat temu, był on wtedy prawie w stanie surowym, a prace wykończeniowe trwają do dziś. Ale jedni wolą wprowadzić się na gotowe, gdzie wszystko jest wykończone od A do Z, a inni, jak ja, wolą zamieszkać w jednym pokoju i powolutku sobie remontować reszte. Co do @, do tej pory przez tyle lat miałam okres jak w zegarku co 26 , w porywach co 27 dni, a odkąd zaczęłam starać się o dzidzie mam co 32 dni (tak jak np. teraz) myślę, że to moja psychika się do tego przyczyniła. W tym miesiącu mimo, że próbowałam podchodzić to tych naszych prób na luzie, ok 30 dnia zaczęłam fiksować i oczywiście pojawił się cień nadziei, że może... no i wielkie rozczarowanie, a nawet płacz. W końcu jednak przyszła @ więc zaczynamy staranka od nowa. No i dobrze, w końcu też będę szczęśliwą mamusią, a teraz zajmę się porządkami to nie będę tyle myśleć :) Pozdrawiam, słonecznego weekendu kochane pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane moje❤️ w tym miesiacu ta moja paskuda@ jest nie do zniesienia,ech jeszcze jeden dzien jutro i po krzyku:D MIMI kochanie trzymam kciuki, zmierz sobie temp, jesli sie bedzie utrzymywala okolo 37 stopni to dzidzia bardzo mozliwa, jeny oby tak bylo, zycze ci tego z calego serca i tego cudownego domu z bali, az sie rozmazylam jak sobie go wyobrazilam, trzymam kciuki:D Jagoda a ciebie gdzie wcielo???? co u ciebie???? justyna a ty, co sie dzieje no i cala reszta do raportu:D wasza malolepsza juz sie podniosla z tego rozczarownia i zaczynam nowe starania, a poki co bede was zanudzac swoja osoba:D i moimi postami, pozdrawiam zajrze pozniej bo dopiero z pracy wrocilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Właśnie wróciłam do świata żywych :D Już wstałam z migreną, potem cały dzień z migreną w pracy a jak wróciłam to od razu wypiłam dwie aspiryny na migrenowy ból głowy i zasnęłam. Obudziłam się po dwóch godzinach. Ciekawe co ja będę w nocy robić? Oczywiście w trakcie dnia tez się próbowałam się ratować znanymi mi sposobami ale nie chciał mi puścić ten okropny ból głowy. To pewnie nagroda za ostatnie cukierki czekoladowe :D:D:D Człowiek to jest jednak głupi wie, ze nie może jeść czekolady bo potem umiera a i tak się nie potrafi powstrzymać. Koleżanka przywiozła ze Lwowa pyszne słodycze. Nasze nawet te z Solidarności się nie umywają a co najważniejsze po przeliczeniu na złotówki kosztują 9 zł a nie 25 i tak próbowałyśmy i próbowałyśmy ;) Surfitka twoja argumentacja w kwestii domów drewnianych chyba sprowadziła mnie na ziemię bo tez się zastanawialiśmy nad tego typu rozwiązaniem. Co prawda docierały do nas różne informacje na ich temat, ale przecież zawsze są plusy i minusy :D Ja jak na razie jestem na etapie planów i marzeń a do realizacji wciąż daleko. Co do wymagających nauczycieli to się z Tobą zgadzam. Chociaż nie raz już doświadczyłam sytuacji jak stojąc np. w kolejce w banku słyszałam z moimi plecami rozmowę dwóch mamuś jaka to ja jędza jestem :D:D I uwzięłam się na tego czy tamtego. Swoją droga to interesujące, ze to generalnie mamusie tak żałują swoich pociech, bo tatusiowie nigdy mi się nie trafili :D Może więcej w nich rozsądku co do opowieści swoich dzieci. Ja ze swojej pracy jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym jej na inną mimo, że czasami diabli mnie biorą na głupotę młodzieży. Jedna z moich koleżanek ucząca w LO mówi, że w piątek o 15 włącza się jej gen nienawiści do młodzieży, który traci aktywność w poniedziałek o 8 rano. Czasami mnie Ci moi studenci doprowadzają do białej gorączki ale jak sobie pomyślę, ze miałabym robić coś innego to jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Mimi – dziewczyny już chyba wszystko powiedziały więc nie będę się powtarzać, ze testy robią psikusy. Szkoda, ze nie poszłaś na betę, bo nawet jak pójdziesz do gina w poniedziałek to niewiele możesz się dowiedzieć przy tak wczesnej ciąży. A z tym pomiarem temperatury o którym napisała Malolepsza to nie jest taki zły pomysł. Nie ma jak doktorat z ginekologii :D:D Malolepsza już się wytłumaczyłam z dłuższej nieobecności ;) A swoja droga to przyganiał kocioł garnkowi, wczoraj dla odmiany to Ciebie nie było :D Jeden plus tego wszystkiego to, to ze humor Ci się poprawił i nastrój bojowy wrócił :D:D Milka – no właśnie psychika, wszyscy o niej mówią i wszyscy mają z nią problemy. A uda się na pewno w najmniej oczekiwanym momencie ;) Wracaj do nas na topik a porządki zostaw bo i tak Ci jutro chłopaki nabałaganią :D Telesforka, Omega, Justyna a Wy się gdzie podziewacie? Pozdrawiam serdecznie wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczylam sie z taka riposta Jagodko droga:D:D:D jednak juz sie zdazylysmy troszke poznac , co jest oczywiscie niezmiernie mile:D Te Twoje nieznosne migreny, nie zazdroszcze, kiedy mnie bol glowy dopada, a jest to niezwykle rzadko normalnie chodze po scianach, chyba najlepiej jednak przespac to we wzglednej ciszy i spokoju.... Milka wiem doskonale o czym mowisz, nawet nie wiadomo jak sobie wmawiac luz i brak oczekiwania, to i tak gdzies na dnie glowy wciaz jest nadzieja, ze moze jednak sie udalo, tym razem i mnie placz dopadl, pierwszy raz, ale jednak lzy same ciekly, hm....tak sobie mysle, ze to dobrze, ze ci sie te cykle troche wydluzyly, bo 26dni to troche krotko bylo i malo miejsca na IIfaze, no chyba,ze mialas wczesnie owu.... ja dzisiaj polknelam pol apteki, nie znosze prochow,bleee, ale lyknelam sobie oprocz tego co zwykle, olej z wiesiolka na sluz,cos taki nie za dobry byl to zobaczymy jak po wiesiolku bedzie,do tego folik-norma i zaczelam pic magnez .....nie cierpie apteki, a wdomu polka cala w specyfikach, no coz zobaczymy co to da:D co u reszty????? dla calej naszej brygady po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poszłam na tą betę, bo po pięciu minutach druga krecha była bardzo wyraźna. Wynik + 365,62 Boże dziewczyny jak ja się cieszę:):):):) Jak usłyszałam, że to ciąża płakałam ze szczęścia przez godzinę. Czuję się świetnie-tylko spać mi się chce... Mąż jak się dowieział to zbladł jak ściana, a potem radości nie było końca. Ja jeszcze nie mogę w to uwierzyć.... Jutro mam wizytę u lekarza. Dam znać, teraz się kładę bo jestem padnięta. Buźki moje kochane!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G R A T U L A C J E 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 to nawet nie jest wiadomość dnia to jest wiadomość MIESIĄCA :D:D:D:D Wielkie wielkie gratulacje Moja Droga. Dbaj teraz już o Waszą dwójkę. mam nadzieję, ze od dzisiaj dieta poszła precz i jesz wszystko jak należy :D Swoja drogą to zaraźliwe są fluidy Justyny, bo ona nam je tak obficie serwowała, ze którejś musiało się udać. Mimi teraz na ciebie kolej, żeby fluidy ciążowe podać dalej ;) Poza tym sprawdza się teoria, ze jedna na miesiąc :D Która następna bo ja się ustawiam na dobrą nowinę w maju wiec grzecznie ustępuje miejsca :D Nie ma jak dobrze zakończyć dzień, pa, pa, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, GRATULACJE :D :D :D :D :D Najlepsza wiadpmość od dawna. Dzidziuś będzie jeszcze w tym roku :) Dbaj o siebie i fasolkę. A swoją drogą ile się starałaś? Milka, ja też mieszkam w murowanym domku, albo raczej mam murowany dom, bo teraz mieszkam w domu w stylu \"kanadyjskim\" ;) i mój dom w Polsce też jeszcze nie jest wykończony. Wprowadzilismy sie do niego 4 lata temu, a konca poki co nie widac. Ale chcemy teraz kupic dzialke w gorach i wlasnie wybudowac tam kiedyś malutki domek z bali :) Ale to plany na daleka przyszlosc. Malolepsza, super ze humor sie poprawia i już niedługo będziesz zaklinać nowe jajeczko :) Jagody, ja sie wcinam w kolejke, moze obie w maju ? W końcu to najpiękniejszy miesiąc. Chociaz jak bedzie w czerwcu tez bede bardzo szczesliwa :) Kwiecien zostawiam dla Was :), bo teraz jestem na całkowicie spalonej pozycji. @ powinnam mieć około połowy kwietnia to prawie teścik mógłby być w maju :) A jak się ma Justynka? A Omega miała przestać zacharowywać się i skrobnąc do nas parę słow. Nieładnie. Jestem naprawdę podekscytowana tą nową wiadomościa. Oczywiście liczę na fluidki, jak będą podwójnie może mocniej zadziałają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Część pewnie w pracy :( a druga cześć słodko obraca się na drugi bok :) No może poza Milką, która dzisiaj ma „nadzór” budowlany ;) Napisz czy się ekipa sprawdziła. U mnie od rana piękne słońce, aż się człowiekowi gęba sama do siebie śmieje. Ja zrobiłam sobie właśnie przerwę na kawkę. Pranie w pralce, obiad się gotuje a ja dzisiaj znowu jestem słomiana wdowa bo mąż się edukuje ;) Także tempo mam wręcz żółwie bo do czego i gdzie się śpieszyć? Spokojne, sobotnie „lenistwo” bo jak to kiedyś Omega stwierdziła wiążąc się z naszymi facetami wybrałyśmy wolontariat w pracach domowych :D:D:D Surfitka wcinaj się w kolejkę z całych sił, razem podobno raźniej :D Masz rację maj to najpiękniejszy miesiąc, już bym chciała zobaczyć i poczuć te wszystkie kwitnące drzewka owocowe, cudo. Poza tym fajnie byłoby powiedzieć mamie składając jej życzenia z okazji Dnia Matki, że babcią zostanie ;) Ewentualnie w czerwcu tacie w Dniu Ojca, że będzie dziadkiem :D:D:D Coś wesołego na początek dnia :D:D Blondynka wyszła szczęśliwie za mąż i zaraz po ślubie wspólnie z mężem zaczęła \"starać się\" o dzieci. Wpada któregoś dnia do domu i krzyczy: - Hura! Kochanie, mam rewelacyjną wiadomość! - Mów, moja droga. - Jestem w ciąży! I mało tego, to będą bliźnięta! - Skąd wiesz, że bliźnięta? Przecież jeszcze za wcześnie, aby to ustalić. - Bo kupiłam 2 testy ciążowe w aptece i oba wyszły pozytywnie! - Mamusiu, czy prawdziwi mężczyźni też cierpią? - Tak, kiedy im się zatnie zamek błyskawiczny od rozporka. Na policję dzwoni kobieta. : - Proszę przyjechać włamali mi się do mieszkania. Po godzinie jest ekipa dochodzeniowa. Wchodzą i widzą powywalane z szaf, szafek, regałów i łóżek rzeczy walające się po całej podłodze. - No nieźle - mówi inspektor - Takiego bałaganu to jeszcze nie widziałem. Kiedy to się stało ? - Jakieś trzy dni temu - odpowiada poszkodowana - To dlaczego zgłosiła to pani dopiero teraz ? - Bo zorientowałam się, że to kradzież dopiero jak zauważyłam brak mojego pierścionka, a tak to myślałam, że to mój mąż przed wyjazdem w delegację szukał czystych majtek. Matka Polka wraca późnym wieczorem do domu, obładowana zakupami. Wchodzi do klatki schodowej, a tam jakiś zboczeniec rozpościera płaszcz. - O matko! Jajek zapomniałam kupić! Miłego dnia :D:D:D, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, najpeirw gratulacje dla Mimi!🌻🌻🌻 A ja wcale od was nie zapomniałam, ale tak to w życiu bywa, że jak sie na cos liczy, to nie wychodzi! Miałam mieć już wolne, swoją robotę na czas skończyłam, ale moje kochane wydawniictwo dowaliło mi jeszcze czytania po sufit!!! Z jednej strony się cieszę, to każde zlecenie to są jednak pieniądze, ale szczerze mówiąc - mam powoli dość, tym bardzej że nie jest to przyjemna beletrystyka, tylko trudne teksty prawne. Tak więc moje Panie, jeszcze trochę cierpliwości i do was dołączę! Ale to dopiero za tydzień, gdyż mój M. robi mi \"niespodziankę\" i jedziemy na kilka dni nad morze!:):):) Co prawda nie do Kołobrzegu, bo trochę za daleko, ale do Sopot:):):) też ładnie! wyjazd w czwartek, myslę, że do tego czasu uda mi się nosa wychylić znad papierzysk i dop was coś skrobnę! Ale po powrocie napewno! Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku! Strasznie mi się miło zrobiło, że zauważyłyście mój brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane kobietki! Mimi GRATULACJE🌼🌼!!!!!!!! A nie mowilam ze mam przeczucie ze niedlugo ktoras bedzie w ciazy?Mimi uratowalas moja samoocene jako wrozki;)Ale serio mowiac to ogromnie sie ciesze bo to nastraja tak mega optymistycznie!!!!! Ja po calym tygodniu ledwo wiem jak sie nazywam a jeszcze dzis musialam na moment skoczyc do pracy.Teraz zakupy,bank(dobrze ze jest z czym tam pojechac0;) no moze wieczorkiem kino z mezem.Wszedl jakis nowy film z Sandra Bullock-chce go zobaczyc.A tak poza tym to cycki i owszem mam w gore ale i strasznie obolale-@pewni w poniedzialek.Ale co tam.Mimi podbudowalas mnie niesamowicie. Surfitka nie przeszkadza Ci ze zajme w kolejce miejsce obok;)?Mysle ze pan Bog mam w zapasie sporo slodkich duszyczek ktore chce wyslac na dol- do ludzi. Buziaki dla wszystkich👄Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
Witajcie Surfitko starałam się ponad półtora roku i czasem miałam chwile zwątpienia, nawet często...Do tej pory nie mogę uwierzyć, że jestem w ciąży. Jagódko dieta oczywiście poszła precz, mało tego-jem za dwoje-dosłownie. Nie wiem czy to siła sugestii, ale zaczynająć dietę mogłam wytrzymać na marnym chlebie wasa i jogurcie nawet cały dzień. Teraz jak wiem, że jestem w ciąży to ciągle jestem głodna!!! Byłam dziś u lekarza. Powiedział, że to trzeci tydzień i dał skierowanie na badania krwi. Termin 27.11.2007-będzie strzelec:) Czuję się bardzo dobrze, tylko spać mi się chce po południu. Mąż kupił mi dziś wielką księgę o ciąży-znając siebie to przeczytam ją w dwa dni;) Przesyłam fluidki ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* Babolki kochane życzę wam z całego serca następnych ciąż na naszym topiku! Buźki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega – Sopot jest cudowny. Ach jak bym się teraz zaszyła w tej kafejce przy molo z cappuccino. Odpoczywaj, wdychaj jod i regeneruj siły :D Jak byłam w ubiegłym roku w Sopocie w jednej z knajpek na deptaku jadłam naleśniki z pieczarkami i szpinakiem zapiekane w sosie beszamelowym R E W E L A C J A. Telesforka – awansujesz do miana drugiej czarownicy topikowej. Pierwsza jest Malolepsza, nie wiem czy pamiętasz jej uroki rzucane a to na jajo, a to na mdłości Justyny ;) Apropos czarownicy? TO GDZIE SIĘ PODZIEWA PIERWSZA CZAROWNICA TOPKIOWA???? Wczoraj wpadła jak po zapałki do apteki i tyle ją widzieli :( 😭 Malolepsza wracaj i przyprowadź ze sobą Justynę, która tez zaginęła bez wieści, ech baby, baby – pisać co u Was? Mimi – strzelec to bardzo fajny znak :D Można powiedzieć, że załapałaś się rzutem na taśmę na termin listopadowy ale kto to wie może być i grudzień ;) Taa ta nasza psychika :D:D A to jemy za dwoje, a to mamy wszystkie objawy ciążowe – wadliwa jakaś konstrukcja :D A ten apetyt to pewnie zawdzięczasz diecie, mój gin mi kiedyś tłumaczył, że kobiety mające niedobór masy ciała przed ciążą nadrabiają w ciąży zapasy tak aby dziecko mogło czerpać wszystkie niezbędne składniki. Nie wiem ile w tym racji ale musiał na jakiejś podstawie taki wniosek wysnuć. Zobaczymy co nawywijałaś tą swoja dieta jak odbierzesz wyniki krwi ;) Strasznie mi się podoba ten Twój ostatni malutki fluidzik na końcu, dziewczyny rezerwuję go dla siebie :D:D:D Ma miesiąc na dojrzewanie ;) A potem do dzieła. Milka – jak tam ekipa, Ty wykończyłaś ich, czy oni Ciebie? Jutro śpimy godzinkę krócej. Jutro to pół biedy gorzej będzie ze wstawaniem w poniedziałek do pracy 😭 😭 😭 😭 😭 😭 Tak czy siak słodkich snów Wszystkim życzę. , pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - A GDZIE SIE PODZIAłY TWOJE SUWACZKI ???? Justyna - na Twoim suwaczku bije już 12 tydzień, zatem kiedy idziesz na usg? Ja to chyba nigdy w jednym poście nie powiem wszystkiego co mam do powiedzenia :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane babolki, sorki ze sie nie odzywalam ale mamy problem z kompem, maz cos wojuje, moze wkrotce dluzej posiedze. MIMI-SERDECZNE GRATUUUUUUUUUUUUUUUULACJE!!!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ pozdrawiam was wszystkie serdecznie, 3majcie sie moje drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CUDOWNIE MIMI GRATULUJe:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jednak rzeczywiscie magia dobrej nowiny na miesiac dziala no i troche tego luzu jest niezbedne jednak, praca, budowa troche odblokowaly psychike, no i prosze , MImi niezmiernie sie ciesze ,dbaj o was i puszczaj fluidy:D widze.,ze sie ustawia kolejka na maj,hahaha:D:D:D, biore kwiecien jak zadna nie chce, hehehe:D nie odzwywalam sie troche, bo nawet usiasc do kompa nie mialam sily, oboz pracy daje mi w kosc, no i ta paskuda@ w tym miesiacu tez byla bardzo upierdliwa, na szczescie dzis 5dc cyklu i nie ma juz sladu po niej, uff, teraz jeszcze raz prezjrze co nabazgralyscie i zaraz cos skrobne, bo nawet nie przeczytylama uwaznie , odrazu musialam wyrazic radosc ze szczescia MIMi,zaraz wracam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem:D JAgodka, gierka fantastyczna, masz niezwykly dar wyszukiwania nieziemskich rzeczy w tym necie:D:D:D, masz racje wpadlam tu ostanio jak przeciag , no i skasowalam suwaczki, mialam jeden ale poszly wszystkie.ech, ale niedlugo je powklejam:D heheheh, przyjmuje wszystkie do klubu czarownic i sluze moimi zakleciami, niektore naprawde dzialaja, no chociazby jak slusznie zauwazylas Jagodko te ostatnie na jajo, choc moze bardziej piesni:D Justyna termin kiedy sie w koncu zobaczycie z malenstwem tuz,tuz, w tym tygodniu ciazy dzidzia bedzie juz calkiem spora i napewno uroczo pomacha do mamusi:Dwlacz swoje zdolnosci internetowe i wrzuc nam fotke malenstwa:D Jagodka,Surfitka,Telesforka,Milka.bierzemy sie do roboty......zgodnie z zasada dobrych wiesci musimy sprostac temu topikowemu szalenswtu i obwieszczac je jedna za druga:D:D:D, no albo wszystkie naraz byloby jeszcze lepiej:D omega nieraz juz bylas wzywana do raportu, mysle,ze w koncu weszlo ci w krew zeby sie tu odezwac:D no!!!! ech jak przeczytalam,ze sie wybierasz nad morze to sie dopiero rozmarzylam.......Sopot tez piekny,baltyk uroczy, jezu jak ja dawno nie bylam w trojmiescie....duzo sloneczka ci zycze:D fantastyczna niedziela sie zapowiada, wstalam switem, zeby nie stracic ani minuty, dzisiaj na szczescie wolna,ale dla odmiany nastepna pracujaca. Jestem troche zmeczona praca, poza tym mam wrazenie,ze u mojej szefowej panuje jakies dziwne przekonanie,ze w razie klopotow w pracy ja zalatwie te wszystkie niedociagniecia no i tak ciagle cos mi zmienia w harmonogramie mojej pracy, tak,ze codziennie robie cos innego i latam po stanowiskach, co nie jest zbyt dobre, bo co sobie ustawie pacjentow, to nowych musze przyuczac,ech, a wspomne tylko,ze na dzialae jest nas 40 osob zalogi i jest w czym wybierac, a ta ciagle do mnie, narazie cicho siedze z moim sztandarem,ale czuje ze sie p[rzeleje czara goryczy juz wkrotce,ech nie ma problemu jesli chodzi o pomoc w razie wpadki w pracy, nawet lubie taka prace w napieciu ale nie jest to za dobre dla pacjentow, ktorych powinna jedna reka prowadzic, no i dla mnie na dluzsza mete, ale sie rozpisalam o pracy,ech, w czerwcu jeszcze szkolenie w szczecinie, napewno zajade nad morze, biore samochod wiec baltykowi nie podaruje:D dzis 5dc jak pisalam,za tydzien nowe starania i nowe nadzieje, dziewczyny rzuccie troche uroku i czaru, oby tym razem sie udalo,mam nadzieje,ze to bedzie dobry cykl, juz zaczynam spiewac tym moim jajnikom:D milej niedzieli moje kochane gwiazdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewertowalam nasz top w poszukiwaniu linek co kiedys sobie wklejalysmy, bo mi gdzies z kompa zaginely, no i podam wam moje drogie troche uroczej statystyki, a wiec........ RADOSNA NOWINE OBWIESCILY NAM W KOLEJNOSCI🌼 18.01.2007----MALYNIKA❤️ 02.02.----------JUSTYNA ❤️ 23.03.---------MIMI ❤️ czyli jak na magie topiku przystalo czekamy na nowiny w kwietniu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.....Tak sobie mysle,ze moze jeszcze w tym miesiacu ktos obwiesci nowine:D, hm....Jagoda jak z twoim@????? no wiesz Malynce tez ruski wyszedl pozytywny no i byla:D:D:D:D:D:D:D:D moze,moze:D:D:D:Dbo nigdzie posta o paskudzie@ od ciebie nie widzialam,..........czaruje,czaruje i rzucam zaklecia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Malolepsza piękny terminarz zrobiłaś :D:D Swoją drogą to odnalezienie tych terminów musiało trochę potrwać bo już tyle w między czasie naskrobałyśmy ;) Co do mojej @ to nie wydało mi się to zbyt istotne i przemilczałam sprawę. Dzisiaj 7 dc, czyli w sumie nowy cykl starań, ale jak sobie policzyłam ewentualny termin porodu to wychodzi mi 24-26 grudnia – nie brzmi zachęcająco :D:D:D Także ja chyba jednak pcham się do tej kolejki z dobrymi wiadomościami na maj. Pewnie przesadzam z tymi terminami ale jak jeszcze się nie odczuło zawodu w związku z niechcianą @ to tak sobie można dywagować, że fajnie byłoby wtedy i wtedy. Większość z Was pewnie jest zdania, ze nie ważne kiedy, ważne aby nie @ nie przyszła. Póki co jestem pełna optymizmu i „stawiam” warunki, zobaczymy co los przyniesie :D :D Swoją drogą całą noc mi się śniła malutka dziewczynka, która się opiekowałam, rzecz jasna – Jagoda ;) Ciekawe czy mi to imię przestania się kiedyś podobać, albo ewentualnie jak już będę miała córkę, której dam tak na imię to czy ona mi kiedyś powie, że ja jej chyba nie kochałam skoro tak jej dałam na imię :D:D:D:D Zobaczymy. W każdym razie imiona wybrane. Co do tego pozytywnego rosyjskiego testu to liczę na to, ze to jest zapowiedź dobrych wiadomości w przyszłości. Gierka – taka sobie ale ten śmiech dziecka zwalił mnie z nóg i nie mogłam się oprzeć, żeby Wam nie wkleić linka. Szczecin – to pięć lat mojego życia akademickiego. Pozdrów miasto ode mnie. Justyna – popieram wniosek Malolepszej o wklejenie linka do fotek malucha/ów ;) A co do bojów męża z kompem – skąd ja to znam :( Oby tylko zamiast lepiej gorzej nie wyszło, bo te chłopaki to tak mają, że starają się z całych sił a wychodzi jak zawsze ;););) Mój mi stale obiecuje podział łącza, ale na razie na obiecankach się kończy, chyba muszę go przyprzeć do muru jakieś małe ultimatum Za oknem piękna pogoda, słońce w pełni a ja kicham na potęgę nie wiem czy to przypadkiem nie prezent od męża :( Łyknęłam już wszystkie możliwe witaminy, wapno może uda się wygrać walkę z nadciągającym przeziębieniem bo alergikiem dotychczas nie byłam więc to raczej nie reakcja na pyłki. Zobaczymy co się z tego mojego kichania wykluje, bo, że wykluje to pewne ;) Milutkiej niedzieli wszystkim życzę, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!!! jade dopiero w czwartek i wracam juz w sobotę!!! Krótko, ale warto!!! Uwielbiam morze:) ale do czwartku niestety, jeszcze mam robotę, ale obiecuje uroczyscie, że jak tylko się obrobie - napiszę. Ale podczytywac cały czas będę!!!!! Pozdrawiam was serdecznie ze słonecznej stolycy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Strzelec to przeciez super znak, mój tatuś, mój mężuś no i ja ;) Więc Mimi super. :) U mnie niedziela już w połowie zleciała. Wczoraj się wkurzyłam, bo ciągle nam się auto psuło. Niby 2003rok, mało przejechane, a ciągle coś. Ostatnio nam mechanik powiedział $2500 za naprawę. Szok ! Więc wczoraj poszłam do salonu i kupiliśmy nowe autko, stare zostawiliśmy w rozliczeniu i będziemy placic sobie raty. Duzo na tym straciłam, bo pewnie jakbym chciała prywatnie sprzedać dostałabym trochę więcje grosza, ale to puszczanie ogłoszeń, kombinowanie, a czymś trzeba jeżdzić. A tak juz jutro najprawdopodobniej odbierzemy całkowicie nowe autko :) Co do kolejek - nie zapominajcie, że jeszcze Telesforka czeka na @, więc może wkrótce nam obwieścić dobrą nowinę. Trzymajcie się i do popiasania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz cos wam napewno napisze, narazie testuje moje wklejone suwaki, z nimi zawsze razniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1981
Miałam dziś dzień pełen wrażeń i przejechałam chyba ze sto kilometrów. Jestem padnieta jak nie wiem co.. Boli mnie ciągle głowa, a nic nie mogę brać przeciwbólowego bo muszę dbać o fasolkę:) Nie zdawałam sobie sprawy ile można dla tej upragnionej istotki poświęcić-kiedyś łykałam leki przeciwbólowe garściami-teraz niby mogę wziąść coś z paracetamolem, ale...no właśnie to ale i gotowa jestem się męczyć całą noc niż potem mysleć o tym "ale" Ja bardzo cieszę się, że to będzie strzelec-moja siostra jest spod tego znaku i najlepsza przyjaciółka:):) Mąż zerwał się dziś o świcie, wyciągnął sokowirówkę i zrobił mi na śniadanie przepyszny, świeżo wyciskany sok. Mniam:) Trochę fluidków********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************🌻 Buźki !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×