Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

wyzej mialo byc stwierdzenie,ze NIE MA JAK BALTYK:D:D:D:D,zje sie jedno slowo i caly sens wypowiedzie odrazu inny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega jaką kawkę sobie życzysz rozpuszczalną czy sypaną, ze śmietanką a może czarną jak noc. To już robię. Ciasto na stole – zapraszam :D Malolepsza z tym sensem to tak bywa, ale po tylu godzinach pracy to czemu się tu dziwić :( Faktycznie nie wygląda to jak Bałtyk a do tego w marcu ;) Aż się człowiekowi chce uciec na kilka dni z domu. Szkoda, że dzisiaj pogoda się popsuła :( U mnie coraz lepiej, rano mąż miał jedynie 37 i „umierał” a teraz ma 38. Najgorzej, że jutro miałam w planach wyjazd do dziadków bo mój dziadek jest Józef a w poniedziałek będzie świętował imieniny. Chyba nic z tego nie będzie. Zobaczymy rano. Ale coś czuję przez skórę, ze w najlepszym wypadku pojadę sama. Chyba miałam szczęście w nieszczęściu w związku z wczorajsza imprezą. Wypiłam trochę alkoholu to może i zdezynfekowałam swój organizm i mężowska grypa mi odpuści. W każdym razie izoluję się jak mogę. Profilaktycznie sączę w tej chwili nalewkę z pigwy na spirytusie. Pić tego się nie da ale kieliszek dla zdrowotności to super sprawdzony patent przy stanach przeziębieniowych, zwłaszcza gdy siada gardło, rewelacyjnie rozgrzewa. Mimi, Justyna co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko, herabtkę z cytrynką poproszę! Kawki nie pijam! Ciasto wyborne:) Własnie spędziłam całe popołudnie w towarzystwie 5-miesięcznego bobaska:) córki koleżanka nas odwiedziła! Poczułamm się jak najprawdziwsza babcia;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze sie na te herbatke:D a link boski,hehehehehehehe:D:D:D:D:D:D:D:D: ty jak jsgodka cos wynajdziesz,hehehe, tak jak ruski test ciazowy,ciekawe na ktorej jest stronie, odszukam go i sobie zrobie:D omega, tobie ten bobas to jeszcze dziecieciem moglby byc a nie wnuczkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega kawy nie pijesz ze względów zdrowotnych czy po prostu nie lubisz? Ze mnie też słaby kawosz. W zasadzie to może ze dwa lata temu zaczęłam pić kawę w pracy a i to nie codziennie. Na studiach jak chciałam się dłużej pouczyć to wystarczyło, ze ok. 17 wypiłam cappuccino to miałam noc z głowy tak do 5 nad ranem. Teraz pijam bardzo słaba kawę rozpuszczalną ale też nie później niż do 15. Mój mąż mówi, ze ja piję mleko z kawą Anie kawę z mlekiem :D:D:D Cóż tak bywa, on natomiast pije kawę i od razu może iść spać. I gdzie tu przyjemność? Cieszę się, że ciasto smakowało :D Może jeszcze jeden kawałeczek? Ale pojechałaś z tą babcią!!!!!! Naprawdę !!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega prosze Cię nie pluj do herbaty ;) Malolepsza życzysz sobie z cukte? czy nie słodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbata jak najbardziej z cukrem i cytryna, a kawa gorzka i czarna niestety,hm....choc nie tak czesto jak kiedys.... do tej herbaty jeszcze kawalek tego pysznego ciacha prosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany a mi wyszło, ze jestem w ciązy????????????????????????????????? Nie to nie możliwe :D:D:D Chyba pomyliło osoby ;) Omega a jak Tobie wychodzi test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto podano, zapraszam :D A może jest jeszcze ktoś kto ma ochote na kawałek a wstydzis ie przyznać? Zapraszam, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda zgubilam twoj mail, bazgrnij cos na poczte jak zanjdziesz jakas wolna chwile kiedys:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za następny kawałek ciasta dziekuję, bo co za duzo to niezdrowo! Przecież mi taaaaaki wielki kawał ukroiłaś!:) pychotka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to odwrotnie niż ja. Herbata bez grama cukru, posłodzoną sie udławię : Natomiast mleko z kawą jak najbardziej słodzone - wprost do granic możliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moja glowa..albo na gadu mi wrzuc, moj maz jeszcze sie pisze tylko sie wstydzi wpraszac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testu wolę nie robić, nie w moim wieku - babcia matką he he;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam na e-maila :D Skoro Omega rezygnuje to dla męża duuużżżyy kawałek - proszę bardzo, samcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez sekundę sobie pomyślała, ze jednak dobrze, ze nie jestem w ciąży (to znaczy tak uważam i wszelkie objawy na to wskazują) bo przechodzić grypę np. w trzecim czy czwartym tygodniu – dramat. W sumie to ten początek może nas bardzo zaskoczyć a człowiek ma czasami różne grzeszki na sumieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślałam :D coś chyba i mi sie udziela zmęczenie albo gapiostwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak zwykle bywa,ze bedac nieswaidomym odmiennego stanu, nie zwazamy na swoje postepowanie, ale nie taki diabel straszny jak go maluja,duze grono moich kolezanek bedac nieswiadome stanu popelnialy jakies grzechy a dzieciaki dorodne i zdrowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja nie dostałam zaproszenia....a zjadłabym takiego dobrego serniczka, hmmm. W tej głupiej Ameryce nawet ciężko kupić biały ser, bo amerykański jest słony i jak tu jeść słone ciasto? Trzeba kupowac tylko polski twaróg. Omega, bo jeszcze sobie ta babcię wykraczesz :) Ale pewnie byś chciała :) Dzieciaki sa takie kochaniutkie. Apropo testów ciążowych, chyba wam go nie wklejałam, jest bardziej zaawansowany od ruskiego i częściej jest się w ciąży :) http://www.thepregnancytester.com/ Dzisiejszy dzień zleciał jak z płatka, nawet nie wiem kiedy. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, świetna ta strona do poprawy samopoczucia. Zwłaszcza ta miss jako prowincjonalna :D Ubawilismy się z męzusiem, bo on się dowiedział, że jest ogierem ;) A ja żyję z pasją. Idziemy spac z uśmiechem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Ja dzisiaj na nogach od 7 :( Kto to widział żeby w niedzielę tak wcześnie wstawać. Ale musiałam ratować niedomagającego pacjenta. Jak kazałam mężowi zmierzyć temperaturę to się okazało, że ma 38,5 czyli coraz lepiej. Nakarmiłam, dałam leki i śpi. To zupełnie nie w jego stylu, ale niech śpi jak najdłużej przynajmniej tak nie marudzi a ja mogłam zajrzeć do Was ;) Sama też wstałam z bólem głowy i w pierwszym momencie się wystraszyłam, że już mi sprzedał wirusa. Jednak po zmierzaniu temperatury okazało się, że wszystko ok. zatem pewnie będzie kolejna zmiana ciśnienia. Malolepsza mam nadzieję, że Ciebie przestała boleć głowa skoro na mnie przeszło :D Surfitka test fantastyczny :D:D:D:D No może jeden szczegół mi się nie podoba – potencjalny ojciec :D Fuj nie lubię Arnolda za dużo mięśni ;) Co do Ciasta, to zaproszenie obejmowało wszystkich a dla milczących wczoraj wieczorem zachomikowałam po kawałeczku ciasta :D Surfitka, Telesforka, Justyna, Mimi – już parzę dla was kawkę albo herbatkę i podaję ciasto :D Zapraszam :D Malolepsza Ty też wyskocz na malutką przerwą na kawę z nami :D Nasza „babcia” topikowa może też ma ochotę na kawałeczek – czy dalej na diecie ;) Miłego dnia Wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak milunio, herbatka, ciacho mmm, i ja z cypitynka i 1 lyzeczka cukru poprosze;) i ciasta kawaleczek;) surfitka, znam ten bol slony ser! jak tu przyjchalismy, wcale sie tego nie spodziewalam, nawet nie smakujac, zrobilam ow ser z cukrem, smietana i owocami...smakowal okrutnie jak okazalo sie ze ser jest slony, bleeee i teraz tez tylko pl twarog kupuje;) wczoraj wrocilam z roboty zmeczona z bolem glowy, polezakowalam troche i pojechalismy do znajomych, siedzielismy do 1!!! maz sumienia nie ma! tylko wsiadlam do samochodu i juz spalam, pozniej bylam wsciekla ze trzeba wysiasc! bo pogoda i tutaj sie zepsula;( fakt slonko grzeje ale jest taki wiatr ze hohhohooo! w piatek kupilam pierwsze luzne ciuszki, dwie kiecko-bluzki;) teraz i tak moda na szerokie wiec brzusio sie ukrywa:D mam tylko problem ze spodniami bo juz sie nie mieszcze, a te typowo ciazowe sa za wielkie! a rozmiar wiekszy jakos dziwnie lezy:O, wiec tak sobie laze z odpietym guzikem czy rozporkiem. kurde, musze leciec gdzies podzwonic, maz polazl do samochodu, mial wymienic jakos stukajaca czesc, tak namieszal i pokombinowal ze jakims cudem olej ze skrzyni biegow wylal:(:(:(:(:(:(:( no nie:(:(:(:( jutro do roboty metrem:O:O:O:O:O cholerka, no! lece moje kochane napisze pozniej co i jak! buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. No to twój mężuś Justynko narozrabiał. Ale ja do pracy zawsze metrem, na ty \"pieknym\" manhatanie na parking bym nie zarobiła. Dlatego wszyscy jeżdżą metrem. Jagody, tatę można sobie zmienić. Za pierwszym razem, córkę miałam z Michaelem Jacksonem, ale zmieniłam na chłopaka z basenu ;) Dziecko będzie ładniejsze ;P Miłago dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×