Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

dziewczynki witajcie U mnie be zmian, a raczej zmiany w psychice sa. Wraca optymizm :D Nie ma jak dobre zakupy - lekarstwo na wszystko - wczoraj kupilam sobie 3 bluzeczki ( 1 taka rozszerzana na dole, jak ciazowa ;) ) i torebke. :D A do kliniki zapycham jutro. Telesforka, pomieszalaam nazwe specyfiku - monistat sie nazywa a sklad ma jakis na m..zole cos tam. Ale w aptece sie poznasz o co chodzi na bank. ( koszt ok $15 za 7 dni kuracji) zmykam jak na razie, odezwe sie wieczorkiem. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Surfitka-zorientowalam sie ze pewnie chodzi Ci o Monistat-kiedys go stosowalam-jest rzeczywiscie skuteczny.Bo jak zajrzalam do netu zeby sprawdzic ten o ktorym pisalac to pierwsze co mi wyskoczylo ze to tabletki dla zwierzakow:D Dobrze ze optymizm Ci wrocil-mysle ze w koncu Twoj organizm skapitulue i zacznie reagowac na leki. Agness-super jak sie robi rzeczy piekne -ale trzeba miec do tego wyobraznie-ja swego czasu wyszywalam i robilam na drutach ale teraz juz nie mam czasu a szkoda....:( Jagody-z rodzicami juz tak jest-moja mama tez mi potrafi taki numer wyciac a ja potem jeszcze przez kilka godzin dochodze do siebie -kiedys zadzwonila do mnie tu rano o 5-tej-bo poszla do urzedu stanu cywilnego zarejestrowac moj slub z USA i poniewaz zrobila to z rana to potem juz nie mogla sie doczekac zeby mnie spytac czy ona moze zostawic w urzedzie metryke urodzenia mojego meza bo oni nie chca odpisu tylko oryginal.oczywiscie bylo to pyanie z gruntu tych\"nie cierpiacych zwloki\" i nie moglo poczekac przynajmniej jeszcze 2 godzin.Ja przez te kilka chwil zanim nie dowiedzialam sie o co chodzi przezylam koszmar. oooo ale sie rozpisalam a obiad do dokonczenia czeka;) Na razie.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane...!!! Juz doszlam do siebie po egzaminach i podrozy. Dzis biore 5 tabletke clo.Specjalnie nie zauwazylam, zeby cos sie dzialo po tabletkach. Myslalam, ze zmniejszy sie u mnie ilosc sluzu, ale niestety nie. Wiem, ze duzo kobiet ma problemy wlasnie po clo ze sluzem, ale u mnie zawsze jest go tak duzo, ze czasami to przeszkadza w staraniach... Telesforka_ z tym przestawieniem to masz racje, ale tak nie chcialam dostac @ w podrozy.Na szczescie juz minelo..A co do staranek mam podobnie jak Ty... zawsze po nadzieja mnie opuszcza. Z calych sil trzymam kciuki za Twoje staranka i reszty kobietek. Juz sie calkiem zaklimatyzowalam, tylko co mnie bardzo dziwi to to, ze klade sie spac po 1, a wstaje juz o 6. Pogoda jest cudowna, choc chwilami mam dosc tego slonca... Jagody_ ja strasznie zaluje, ze tak wszyslo z tymi egzaminami. W sumie moglam zaliczyc te dwa ostatnie, ale wtedy bym nawet nie miala czasu przygotowac sie do wyjazdu...No, ale trudno. Wroce wypoczeta po wakacjach do domu i na spokojnie wszystko zalicze. Wyobrazam sobie co Ty teraz przezywasz przed koncem roku. Pewnie studenci nie odstepuja Cie na krok. Faktycznie narobilas smaka z tymi truskawkami, w domu tez jadlam je codziennie po kilka miseczek, niestety tutaj sa takie sztuczne, ze po zjedzeniu jednej ochota przechodzi... Omega_ nic nie trwa wiecznie i zawsze po ciezkich i zlych dniach, przychodza te lepsze... Wszystko mija z czasem.Zycze Ci abys nie musiala na nie dlugo czekac i nie zalamywala rak. Jestes cudowna i wartosciowa kobieta, dowcipna, opiekuncza,zyczliwa, dla kazdej masz cieple slowo i zawsze starasz sie pomoc... zaslugujesz na wszystko co najlepsze. Wiem, ze dasz sobie rade, jestes silna kobieta... ❤️ jestem z Toba... Surfitka_Kochana zycze Ci z calego serca i sil, aby ta @ w koncu przyszla. Masz sie z nia ... achhh. Najwazniejsze jest pozytywne myslenie, wiec glowka do gory, bedzie dobrze... Justyna_ dzidzia cudowna, az sie wzruszylam i nie moge sie doczekac swojej. Ty wygladasz slicznie, cala promieniejesz i masz wspanialy brzuszek. Ciesze sie, ze z Adriankiem wszystko dobrze i Ty sie uspokoilas. Pamietaj, ze Tobie nie wolno sie denerwowac. Ja jak juz zajde, to nic nie bede sobie odmawiala, bede jadla wszystko na co tylko bede miala ochote :) Sciskam Was mocno i caluje Malolepsza_ masz wspaniala chrzesniaczke... i nie dziw, ze ja tak rozpieszczalas. Ciekawa jestem jak teraz wygladasz... stracic 6 kg to duzo. Tylko nie przesadzaj z ta dieta... Agness28_ ja tez w niedziele zaczynam moje staranka. Mam nadzieje, ze sie uda. 🌼 Jutro jade na wyscigi F1 do Indianapolis. Wlasnie sie dowiedzialam, ze Kubica jednak nie pojedzie :( Szkoda, bo zalezalo mi aby wlasnie go zobaczyc. Uciekam kochane i do uslyszenia . Teraz 3 dni spedze poza \"domem\" wiec napisze dopiero po weekendzie. Trzymajcie za mnie kciuki - samo po wyscigu beda staranka. Buziaki dla Wszystkich 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nowa-dobrze Cie poczytac🌼 Jak sie juz napatrzycie na te wyscigi F1 to zycze Ci aby u Was byl potem wyscig z taka sama predkoscia-tyle ze zamiast bolidow oby plemniczki tak zasuwaly do mety;)o i Grand Prix byla fasolka. Milych wrazen i opisz potem jak bylo w Indianapolis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wszystkie jesteście kochane!!!!❤️❤️❤️ A Justyna o babci zapomniała i zdjęć nie przysłała:( Małolepsza, maila odebrałam niedawno, jutro ( ło matko, to już dzisiaj!) odpiszę🌻 no i dalej nie wiem, co z blondynkiem-przystojniaczkiem, ne napisałaś, czy tam byłaś;) Dziewczyny ameryckie, można mieć do was romans o sprawdzenie dostępności w USA jednego produktu? Jeśli tak, dajcie znać, jeśli nie - zroumiem, od razu powiem, że chodzi o kosmetyk do włosów, do którego się przyzwyczaiłam, a u nas już nie do kupienia, niestety, a że on amerycki jest, to może u was jeszcze jest... czekam na sygnał. zaczyna być mi lepiej, i to głównie za waszą sprawą! tak mnie wspieracie, że aż mi ciepełko wokół serca się rozlewa. Dobranoc, może uda mi się zasnąć, bo jeść jescze nie mogę - może mi to na dobre wyjdzie?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego, oczywiście. Pisz na maila co potrzebujesz...postaram się pomóc. Kurczę wciąż mnie trzęsie na myśl o twoim mężu...mojego wujka ciotka zostawiła po 30 latach małżeństwa...Nie dał sobie rady, zaczął pić...Smutne :( Ale ty jesteś kochaną osobka i masz w sobie siłę by przejść nad tym. A pomóc byś pięknie wyglądała - zawsze :D Nowa...czyli zdobywasz tą Ameryke... No tak myślałam telesforko że się domyślisz...gafa straszna, i nie mam pojęcia skąd taka nazwa do głowy przyszła. :D Ja zawsze też mam w apteczce w razie czego clotrimazolum z Polski. Wiesz że działa dobrze nie tylko na grzybicę, ale wogole leczniczo na obtarcia i odparzenia. Mi pomaga. Małolepsza, zazdroszczę wakacji. Ale sobie poniańkowałaś. :D Jagody, z rodzicami, jak rodzicami...Ja ostatnio w parku w czasie odpoczynku w naszej rekreacji rowerowej zostawiłam cały plecak, a w nim portfel, prawko, karty kredytowe...szok. Jak się kapłam bylismy z 5 min drogi od ławki. Ale na szczęsćie nikt nie wziął. Ale taka jestem roztrzepana...a kiedyś miałam wszystko poukładane :( Ale te problemy... Koniec biadolenia. Pozdrawiam wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega-jasne-pisz o co biega,jakby Surfitka nie znalazla to ja poszukam albo na odwrot;) Surfitka-ja tez mam Clotrimetazolum ale tylko w masci wiec chyba kupie Monistat.A nazwa bardziej nie rozbawila jak co innego. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalogorzataMM
Witam serdecznie wszystkich.Powstalo nowe forum i istnieje na 5 domenach.www.dmnt.pl www.surgetro.com www.diamentowy-pokoj.pl www.diamentowy-pokoj.com www.diamentowy.pl .Znajdziesz wszystko co chcesz.Kazdy temat i bez tabu.Dzisiaj doszlo nowe podforum na www.dmnt.pl zapraszamy serdecznie wszystkich do www.dmnt.pl / kafeteria dmnt .Jest calokowicie darmowe i dla kazdej osoby co lubi pisac,rozmawiac , pomagac i szuka pomocy.Przepraszam za info i zapraszam serdecznie do czytania , pisania i szybkiej rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega_ ja takze sluze pomoca, a i po sklepach biegam praktycznie codziennie, wiec jesli cos trzeba pisz. Teraz uciekam spac, bo jutro rano na wyscig. Jak wroce wszystko opowiem. Zycze Wam kolorowych snow i do napisania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana:D ze sloncem to ja jednak przesadzilam, zaczynam zrzucac skore jak waz, nie dziwota, moje cialo od kilku lat nie zaznalo takiego slonca, wszystko przez to,ze nie mialam urlopu, a tak mi mi dobrze, nie wyobrazam sobie powroytu do pracy, oj bedzie bolalo:( jakby sie udalo z ciaza, odrazu uciekam na zwolnienie, juz bede miala zajecie:D wczoraj z moja ciezarna ogladalysmy ubranka, ktore dostala, sama slodycz, takie male spiochy,kaftaniki , czapeczki, cos wspanialego:D obracam sie w gronie samych matek, zostalam sama na placu boju, moje najblizsze kolezanki staraja sie juz o drugie, jeny czuje jakas dziwna presje, tzn nie jest to presja spoleczna, a raczej sama sobie tworze jakis dziwny klimat, a co bedzie jesli sie nie uda........ powiem wam szczerze, ze przydala mi sie ta przerwa w staraniach, gdyby nie przypomnienie w komorce, nawet nie spodziewalam sie @, myslalam, ze zmiana klimatu cos rozleguluje, a tu prosze jak z zegarku, za to o dziwo zadnych objawow ciazy ne mialam, ani piersi, ani boli, nic, co to znaczy sugestia, przeciez tyle razy jakies objawy przy staraniach mi sie plataly po glowie,a w ciazy przeciez nie bylam, ech te nasze organizmy:D omega___milo cie przeczytac w miare usmiechnieta, odzywiaj sie kobieto, bo nam z sil opadniesz, ja dzisiaj ide na grilla, pierwszy raz od ponad miesiaca zjem cos normalnego..karkowka, a co zasluzylam na nagrode Surfitka____no fakt, pobawilam sie w nianke, ale sprawilo mi to tyle radosci, dziwne jak szybko mozna wskoczyc na poziom dziecka i juz traktowac go jako partnera, mama Majci wyznaczyla mi tylko kilka zasad, ktorych musialam sie trzymac, (maja naprawde bardzo ulozone dziecko, ale to sprawa konsekwencji i nie oduszczania) reszte robila co chciala, niech wie,ze ma ciotke od rozpieszczania....bylo cudownie Nowa___na dlugo pojechalas za ocean??? cale lato zapewne, wypoczywaj, owocnych staran, wroc w liczbie mnogiej:D Telesforka____za ciebie tez strasznie trzymam kciuki🌼 za jagodke i za wszystkie, dziewczyny 2007 to nasz rok, mam nadzieje, ze bedziemy juz niedlugo na maila wysylac zdjecia pociech dla wszystkich po🌼i milego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Małolepsza wije się jak piskorz i dalej nie daje jasnej odpowiedzi co do blondynka z Monte Christo:) hmm, nie wiem co to tym mysleć...;););) zauważyłyście?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego___❤️ , jako atrakcyjna blondynka:p w dodatku czekoladowa, z urocza chrzesniaczka, wokol nas bylo cale stado apetycznych blondynkow,jeden nawet mial 2lata, czyli kategoria wiekowa Majci:classic_cool: Omego nie trafilam do Monte christo, szukalam, ale moj nos zwiadowczy nie trafil, nic straconego, poniewaz zamierzam baaardzo, bardzoo czesto wracac do kolobrzegu, atualnie jest remont portu, utrudnia to troche wypoczynek, no i nie wyglada to uroczo, koniec budowy planowany jest na grudnia tego roku, z tego co zauwazylam bedzie wygladalo calkiem sympatycznie, starowka tez mnie ujela, ale.....wsrod takich pieknych odnowionych kamienic, nagle wylaniaja sie nowoczesne budowle ze szkla, kto tak mogl zepsuc ta piekna architekture, szkoda, bo az razi po oczach. jednak mimo tego piekne miasto, ma swoj klimat, plaza tez mi przypasowala, jedyne co jeszcze mogliby zrobic to molo, promenada jest odnowiona, ale jak wchodzi sie na molo..... a kelnera zostawiam dla ciebie:classic_cool:......no bo wiesz.....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, no nie wiem czemu nie moge wyslac tych zdjec do wszystkich, surfitka, telesforka, nowa jakbyscie mogly do jagody, omegi, ryby i malolepszej, dostalam raport, wyslanie nie mozliwe i kropka!! jestem w robocie, uzywam hasla kolegi..ktorego nie ma, mam nadzieje ze sie nie pokapuje bo wtedy koniec z moim netem raz jeszcze! a czekam na opr za wziecie sobie wolnego bez pozwlenia....wrrrr napisze pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj jestem zdechnięta...Nic mi się nie chce tylko bym spała-właśnie przed chwilą wstałam. Rano bylismy odebrać projekt domu-jest ok, jutro wizyta u gina. Kochane trzymajcie sie cieplutko i wybaczcie ale nie jestem wstanie nic więcej z siebie wydusić. Buźki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka___no wlasnie szukalam na mailu zdjec o ktorych pisaly dziewczyny, puscie mi fotke kobiety, tez chce sobie na brzuchalek popatrzec Ale sie objadlam, odkad jestem na diecie, minium trzy razy w tygodniu jadam ryby, dzis panga duszona w warzywach, a oto przygotowanie, szybko, latwo, smacznie 1. filety z pangi 2.mloda marchewka 3. mloda cebulka 4. kalafior albo brokul 5. mloda piertuszka 6. cale mnostwo koperku mozna jeszcze dac pieczarki, papryke, wedlug uznania troche masla na patelnie, wrzucic cebulke w piorka, zeszklic, wrzucic marchewke, rozyczki kalafiora albo brokulu, papryke. pieruche i wzszystko pddusic, podlewajac woda, albo bulionem, po olkolo 10 minutach dodac filety z pangi wczesniej doprawione no i sote, dusic wszystko razem az ryba calkiem zbieleje, na koniec dodac cale mnostwo koperku......dziewczyny rewelka, lekkostrawne, niskolaryczne, delikatne, na upaly PYCHA usiadlam do kompa troche popracowac, ale mi sie ne chce strasznie, posprzatalam, popralam i chyba pojde na drzemke, ludzie kto wymyslil robote, ja moge byc na urlopie cale wieki tak mi dobrze, tylko M mi brak, tesknie za dokuczaniem i figlami, ach a on w wirze pracy 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi____wypoczywaj, to normalne, ze w ciazy sennosc mozy, trzymajcie sie cieplutko, czekamy na relacje z wizyty❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie malolepsza, cos nie tak z ta moja poczta, do mnie tez ciezko cos wyslac, musze zalozyc sobie inna;) dalej w robocie jeszcze prawie 4h...blee, 22dni robocze z tym dzisiejszym :P moj szef juz ma kogos na moje miejsce od 25.06 :P dzis byl na rozmowie, przystojniaczek -- chyba gay;) dalej czekam na opr, bo uslyszalam ze bezprawnie wzielam sobie wolne --- chodzi o ten tydzien tzn dokladnie o wczoraj, w srode mialam wizyte w szpitalu i wyczytalam ze wg prawa nalezy mi sie na to wolne, wiec nie bralam dnia urlopu, i wczoraj w moj normalny dzien wolny zrobilam sobie wolne:P nie czuje sie winna...wiec zobaczymy jak to bedzie... podobno mam dostac oficjalne ostrzezenie! za nastepne wylatuje!! kumacie...co za dzien... mimi poglaszcz brzucho i ja jestem nonstop senna...i zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi___do ciebie chyba doszla Majka, a z praca mysle, ze sobie poradzisz, na pewno, masz prawo korzystac z przywilejow i tyle, niech sie boss pocaluje w nos:classic_cool: jednak w pl, kobieta w ciazy ma luuz w pracy, zwolnienie spokojnie bez zadnych problemow, wolne na badania tez, niechby ktos sie tylko smial odezwac, wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi___niestety, po brzuchalku na poczce ani sladu:(:(:( co ty masz z ta poczta kobieto, chce brzuchalka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza – jaki potworek??? Cudna jest ta mała panna. Justyna – Twoich fotek dalej nie mam :( Czuję się dzisiaj tak jakby mnie ktoś porządnie obuchem w głowę walnął. U mojego dziadka zdiagnozowano nowotwór jelita grubego, prawdopodobnie z przerzutami do płuc :( Mamy zadecydować co dalej. Najgorsze jest to, że dotychczas nie było jakiś objawów, które mogłyby niepokoić a tu nagle taka wiadomość. Załatwiamy konsultację u profesora w Wa-wie bo jedna opinia to mało ale różowo nie jest. Kurcze a jeszcze trzeba powiedzieć babci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda____cholera, co za zycie, ciagle jakies schody, mam nadzieje,ze wynajda dla dziadka jakies przyzwoite leczenie, teraz jest mnowsto sposobow walki z rakiem, moja tesciowa zmaga sie z choroba juz okolo 10lat i jakos da sie z tym zyc. Wiem jakie to trudne bedzie, tynbardziej,ze musisz byc dla wszystkich podpora. trzymaj sie dzielnie, niestety ta francowata choroba nie daje jakis mocnych objawow...... Prawda jaki piekny potworek, krolewna jest cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza dzidzia przepiękna-juz wiem dlaczego jesteś w niej taka zakochana. Jagódko wiem, że taka wiadomość to tragedia, ale mysl pozytywnie. Moja teściowa miała cztery lata temu zdiagnozowaną tą chorobę, zrobili operacje i jest ok. Tak samo było z moja sąsiadką-15 lat po operacji i czuje sie świetnie! Także sama widzisz-nie martw się, jesteśmy z tobą całym sercem❤️ Trochę nabrałam wigoru:) Muszę lecieć bo Mężulek mnie woła. Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jagody, przykro mi :( Malolepsza, super ta mala. Kocham dzieci...:) Bylam rano w klinice, zrobili mi badanie krwi i usg. i czekam na wyniki. Denerwuje sie troche, maja dzwonic po drugiej...Ciekawe co ze mna. Pozdrawiam i postaram odezwac sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, kochana i resxzta dziewczyn form the USA - jesteście kochane, że chcecie mi pomóc w zakupach. To jest produkt, o który mi chodzi: http://www.chiretail.com/thermalstyling/twistedfabric.html ale w zwiazku z tym, iz okazało się, że teraz jest własnie przemianowy z farouk twisted fabric na CHI twisted fabric i zaczyna byc dostepny, to może okaże się, że i unas też już jest. Jeszcze się rozpatrze. ale jakby co, to się polecam na przyszłośc, w kazdym razie dam wam znać:):):) Jagódko, cóż moge powiedzieć:(:(:( chyba nic w tej sytuacji, jest mi niewymownie przykro:(:(:( ale mam nadzieję, że choroba się cofnie, dziadka wyleczą! Jak będziesz w W-wie daj znać, na maila podeslę ci nrf tel. do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×