Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

otworzylam kolejna stronke, ale co sie dziwic jak to tylko ja pisze:O wysle wam kolorowe fluidki moze te zadzialaja:) x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️x🌻x❤️ buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka faktycznie rozgadałaś sie dzisiaj, że hoho:) to bardzo dobrze, że znów masz dobry humor i że z badaniami ok. Jagódko moja teściowa ma stomię, operacje miała ok. 3 lata temu i wszystko jest dobrze. Zapewniam cię, że z tym da się żyć, a z biegiem czasu nie zwraca się na to uwagi-tak przynajmniej twierdzi moja teściowa. @ się nie przejmuj-nowy cykl nowe starania:) Malolepsza cóż to za negatywne myśli?????????Po laparo wszystko będzie dobrze-masz mysleć pozytywnie!!! Agness czasem testy się mylą-zrób jeszcze jeden-z całego serca ci życzę kochana aby to było TO ❤️ Ja dziś cały dzień poświęciłam babci-byłam z nią na cmentarzu a potem na zkupach w supermarkecie. Jak się domyślacie zeszło nam cały dzień. Wczoraj dzidzie na usg obejrzała cała rodzinka, moja kochana kruszynka ❤️ Zaczynam się powoli rozgladać za wózkiem, ale jest tego tyle, że zupełnie zgłupiałam. Pozatym nie mogę chodzić po sklepach bo wciąż coś kupuję dla niuni. Dobra lecę bo M zaraz wraca z pracy. Buźki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wkurzyłam!!! Chciałam zinterpretować wyniki usg z normami i nigdzie nie mogę tego znaleść!!! Kobitki jakbyście znały jakąś stronkę to podrzućcie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu troche ruchu na topie:D:D:D:D odrazu inaczej jak sie wchodzi i jest co poczytac:D, Jagoda___ja juz na gadu cie wzywalam:D Omega____swieta prawda duphaston blokuje owu podany w pierwszej fazie cyklu, w drugiej tuz po owu wspomaga cialko zolte czyli stymuluje i pomaga w tworzeniu naturalnego progesteronu, ktory wspomaga faze zagniezdzania i rozwoj zarodka, takze wszystko ok:D Justi___super ze w humorze agness___nie pozostaje nic innego jak czekac, trzymam kciuki caluje was wszystkie bez wyjatku i smigam do wyrka a Ryba ma relaksy nad morzem, az sie rozmarzylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu dzis wieszorkiem zaczełam plamić...szykuje sie @ !!ale franca a jednak przyjdzie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, posylam wam zdjecia :) Wreszcie dzis moj mezus sie zgodzil na sesje :) U mnie beez zmian, spokojnie.... Pozdrawiam i zycze milego dnia. Przesylam 😘 😘 😘 😘 no i lapie te cudowne fluidki od Justynki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Surfitka – wielkie dzięki za fotki. Teraz Cię widać w pełniej krasie ;) A tego biustu też „troszkę” masz więc już się nie dziwię, ze boli jak diabli. Mamy przekichane. Justyna - liczę na te kolorowe fluidki ciążowe :D Czyżby Cię odcięli w pracy od neta? Mimi – wiem, ze stomią da się żyć bo przecież tak naprawdę sporo osób ją ma i nikt z otoczenia nawet nie wie. Tylko że dzidek ma już 80 lat, jest po wylewie, stąd jego sprawność jest ograniczona. W wielu kwestiach trzeba mu było pomagać a po tych trzech operacja, które przeszedł w ciągu ostatniego miesiąca jest bardzo osłabiony. Na domiar złego rana się nie chce goić, szwy nie trzymają a jeszcze przyplątał się jakiś stan zapalny. Tak naprawdę to lekarze nie dają żadnej gwarancji, ze on z tego wyjdzie i kiedy? Poza tym trochę się załamał psychicznie bo stale twierdzi, ze on już teraz to na pewno umrze. Nie chce jeść, nie chce wstawać a jak nawet jak się zdrowego człowieka położy na kilka dni to nie będzie miał sił a co dopiero człowiek schorowany a przy tym taki, w którym nie ma woli walki. W tej chwili żyjemy z dnia na dzień i po prostu czekamy co przyniesie dzień następny. Agness – a ja miałam nadzieję, że Ci się udało. Cóż witam w klubie i zaczynamy od nowa ;) Przecież musi się udać :D U mnie dzisiaj troszkę spokojniej. Najgorsze jest to, ze od trzech dni prawie non stop boli mnie głowa. Wszystkie wypróbowane sposoby przynoszą ulgę tylko na trochę. :( Miłego dnia Wam życzę, pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie odzywalam sie wczoraj bo po odstaniu kolejki w amasadzie nie mialam sily zeby zmusic sie do czegokolwiek-no ale zalatwione-paszport bedzie za....4 miesiace;) A dzis zaczynam nowa serie ziolek-tyle ze jakos nie mam przekonania ze mi pomoga. Agness-szkoda-liczylam ze przelamiesz te cisze ciazowa-no ale nic to-nowy cykl-nowe proby. Jagody-faktycznie ciezka sprawa z dziadkiem-niestety starsze cialo gorzej reauje na wszelkie ingerencje-gorzej sie goi no i stad te infekcje-trzae4ba byc dobrej mysli choc wiem ze latwo sie mowi.... Surfitka-ja nie dostalam zdjec-poslij mi jakies. No zmykam do pracy. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalm zdjecia tym co nie dostaly, niewiem co jest z ta moja poczta :( Wszystkim chcialam wyslac, a dostala tylko Justyna i Jagody...No wlasnie - mam czym oddychac. :) I staram sie traktowac to jako atut, ale czasem to ciezko, szczegolnie jak bola .... U mnie bez zmian. I dziekuje slicznie za komplementy :) Ale ja jak malolepsza, umiem sie do zdjecia ustawic ;) Bo kluseczka ze mnie jest jak sie patrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko ja też nie dostałam zdjęć:( Bardzo chciałabym Cię zobaczyć, więc spróbuj jeszcze raz;) Jagódko masz rację ze starszymi ludźmi niestety tak jest-wiem bo moja babcia ma 89 lat i w zeszłe lato miała problemy z sercem. Ile ja musiałam sie nagadać, żeby poszła do szpitala... Mimo wszystko musisz byc dzielna i wspierać dziadka tak jak do tej pory, to na pewno mu pomoże. Trzymaj sie kochana 🌻 Agness przykro mi bardzo, ze @ daje znaki. Trzymaj się 🌻 Ja dzis pół dnia przesiedziałam w samochodzie. Mój M musiał pozałatwiać jakieś sprawy z pracy, a ponieważ od nas jest daleko na okęcie (na którym pracuje) postanowiłam go zawieść. Efekt był tego taki, że musiałam czekać trzy godziny w samochodzie. Pozatym wszystko ok, siedzę godzinami w necie i oglądam wózki i łóżeczka i zgłupiałam totalnie, dobrze że jest jeszcze czas:) Pozdrawiam was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌻 Widze że nastroje zmienne, Agness przykro mi już myślałam, że...ehhh Jagoda, przykro mi z powodu twojego dziadka, mam nadzieję, że uda wam się podnieść go na duchu, a to już połowa sukcesu, i szybciej wróci do zdrowia. Sam pobyt w szpitalu jest dołujący dla „zdrowego”, a co dopiero dla starszej chorej osoby. Trzymam kciuki za dziadzia, żeby się szybko wykurował. Surfitko, a może przyślesz jakieś fotki do mnie :) Próbowałam złapać trochę fluidków, bo mieliśmy mieć teraz z M. staranka, ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Znowu sie pokłóciliśmy i mamy ciche dni :( Dla wszystkich przesyłam 🌻 i 😘 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kochane!!!! NATALKA SIĘ PORUSZYŁA!!!!!!!!❤️ ❤️ ❤️ Boże jakie to cudowne uczucie łzy płynęły mi ze szczęścia. Tyle na to czekałam, to niesamowite czuć jak we mnie rosnie nowe życie!!! JESTEM TAKA SZCZĘŚLIWA!!!!! Zapomniałabym przesłałam Wam zdjęcie Natalki z usg. Buźiaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, super wiadomosc :) Widzisz? Warto czekac...i my sie dziewczyny tez doczekamy...:) I juz zaraz wysylam do was zdjecia. Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mimi-Gratulacje-nareszcie sie doczekalas.Ciesze sie razem z Toba.Teraz juz nie tylko widzisz powiekszajacy sie brzuszek i filmik na osg ale tez i czujesz ja w srodku-mam nadzieje ze tez kiedys to przezyje a tym czasem bardzo ciesze sie ze u Ciebie kolejny krok milowy do przodu Poglaszcz brzusio🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to? zadna sie nie odwazy napisac w piatek 13-go?:D mam nadzieje ze nie bedzie \"pechowy\" mimi - no! suuuper! ja dzis wstalam z okropnym bolem plecow, tym cholernym uczuciem zimna w przelyku i ogolnie czuje sie do dupy, mam nadzieje ze to minie, tak jak i ten dzien .... szybko!!! jak wiecie moje odliczanie w toku!!! jestem w robocie...bleee, na szczescie upierdliwca ktory szarpie moje nerwy nie ma! mam nadzieje ze juz go nie zobacze!!!! to nawet marzenie a nie tylko nadzieja! pozdrawiam, bazgrne pozniej😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko wpadłam podpisać listę :D Ledwie żyję :( I nie ma to nic wspólnego z piatkiem 13-go ;) Pozdrawiam WSZYSTKIE, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w sumie liste podpisac, bo padam na pysk, dopiero wrocilam:( ale..... Mini____Natalka cudna❤️❤️❤️jak te czasy sie zmienily,ze w takije technologii mozna juz dzieciatko obejrzec:D Surfitka____jakie ty masz piekne oczy, wow, glebokie ciemno orzechowe, piekne, jakbym byla facetem wzroku bym od nich nie oderwala:D Jagoda____pewnie padasz, witaj w klubie, ja dzis tez po locie .....i brak sil, teraz wlasnie sobie piwko otworezylam, mam nadzieje,ze ono mnie uratuje:D Justynka. Milka, Nowa, Agnes, Ryba, Omega, Telesforka.po 🌼 i 👄 na poczatek weekendu:D ja musze troche w necie pogrzebac, bo pomysl z kolezanka na biznes mamy, wszystko wam oczywiscie opowiem jak juz bede znala sczegoly, no i mam nadzieje,ze nam wypali, nic z mojej branzy wiec lekko mam stracha, trzymajcie kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja listę podpisuję🌻 małolepsza, 3mam kciuki za nowy biznes:) JA też kiedyś zaryzykowałam, mo ze kokosów nie mam, ale co na swoim to na swoim. Ja już tak sama sobie, jejku, to już 12 lat. I nie wyobrażam już sobie szefa nad sobą, a wyksstałcenia jestem matematyk, a skończyłam na korecie prawnej, to się nazywa przekwalifikowanie, nie?;) pozdrawiam, wszystkie bez wyjątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja podpisauje liste u mnie 13, u was 14 :P Malolepsza, moje oczy rzeczywiscie sa orzechowe i jak bylam szczupla i nie mialam takich lickow to tylko oczy stanowily czesc mojej twarzy ;) Ale teraz dysproporcje sie zmienily :) Podesle wam jeszcze slubne, zobaczcie czy sie zmienilam przez prawie 7 lat :) Omego, tez kiedys chyba wyladuje na swoim...jakos sobie nie wyobrazam twardego ladowania w PL...ale co ma byc to bedzie... Jagody 🌼 Justynko🌼 Telesforka🌼 Mimi🌼 milka🌼 Agness🌼 Nowa, cos ucichla, a net w USA dziala ;) Pewnie sie ostro stara...;) I na koniec powiem cicho zeby nie zapeszac....dostalam delikatniutkiego brudzenia :) Ale ciiiii, zeby jej nie przestraszyc :D Bo jedza plochliwa u mnie jak cholera. pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! tak jest, surficiu - cicho sza:) malolepsza w dupsko ci wpiore, tak sie rozmazylam tymi tezcami, masazem perelkowym itd ze do dzis mnie trzyma! ale normalnie obiecuje sobie, jednego pieknego dnia wybiore sie na super wypasiony weekendzik! moj sie ze mnie nabijal od rana, bo wczoraj jak zasnelam chcial sie przytulic i brzusio poglaskac i lapke polozyc, a ja mu nie pozwolilam:) nie pamietam tego ale mowi ze doslownie warczalam na niego i brzucha ruszyc nie dalam:) przytulilam sie do sciany i nie mial do nas dostepu:D:D:D jakies instynkty zwierzece mi sie porozwijaly:D:D:D jestem w pracy, dzis 14, czyli 10dni kalendarzowych i bede WOLNA ! oby to gladko poszlo, prosze... postaram sie cos dzis porobic:) buziaki 😘 mam nadzieje ze dzis skrobniecie wiecej, ze nie skonczy sie na zameldowaniu i tyle. papapapapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie od rana zasiadlam z kawką , musze wykorzystac dzisiaj moje wolne od przyszlego tygodnia wyzione chyba ducha w pracy, zasuwam bez ani jednego dnia wolnego przez 7 dni, wczoraj namawialam Justynke na wypoczynek, powysylam wam nam maila link do mmojej strony, raczej wole tutaj chociaz minimalnie pozostac anonimowa, :D Omega____biznes ma byc taki na boku, zobaczymy jak sie rozwinie, kwestia dogrania i dobrej organizacji, narazie musze zostac pod skrzydlami SZEFA, ale jak juz dorobie sie gromadki dzieci, wtedy naprawde uciekam, sama sobie sterem, żeglarzem oto marzenie, ktore postaram sie spelnic, kto wie moze jeszcze M w to zaangazuje, dosc mam tych jego wyjazdow za chlebem, nawet sobie nie wyobrazacie jakie to meczace trzy miesiace kiedy trzeba samemu walczyc w tej dzungli zwanej zyciem, jestem jak najbardziej zwierzeciem stadnym, nie dawalabym sie na singla, chociaz wywalczylam sobie w zwiazku niezaleznosc i autonomie to jednak ramie ukochanego mezczyzny na ktorym mozna sie oprzec w kazdej chwili jest niezbedne:D Surfitka____nie przesadzaj, masz kbiece ksztalty, ktore ja osobiscie bardzo lubie, sama nie naleze to patyczakow i powiem ci ze teraz kiedy udalo mi sie troche zrzucic to jednak cialka mam i calkiem dobrze sie z tym czuje, z reszta jestem zdania, ze niezaleznie od wagi jesli kobieta posiada blysk w oku i potrafi ten blysk przeniesc na sposob bycia to zawsze bedzie bardzo atrakcyjna, wyprobowane:D:D:D:D:D wygladasz bardzo interesujaco, a te orzechowe oczy maja ten blysk o ktorym mowie:D Jagoda_____mam nadzieje,ze wszystkie klopoty mina, uporasz sie ze wszystkim, wiem jakie to trudne byc wsparciem dla rodziny, nie przepracowuj sie, powinnas troche odpoczac. z tego co pamietam mialas wyjechac w sierpniu, wiec wyjedz, wyjedzcie:D Justynka____pewnie sie obudzil instynkt macierzynski, zawsze bedziesz juz chronic Adrianka przed niebezpeczenstwem, nawet jesli bedzie to reka kochajacego taty:D Mimi____nawt sobie nie potrafie wyobrazic jakie to musi byc cudowne poczuc ruch wlasnego dziecka, mam nadzieje,ze bede mogla kiedys tego doswiadczyc, teraz juz kiedy zabieg tak blisko, naprawde zaczelam sie bac.....ale nie samego zabiegu a raczej efektywnosci i zasadnosci jego, mam nadzieje,ze cos sie we mnie odblokuje, poza tym te trzy miesiace przerwy to sie przydalo, nie powiem ze nie mysle i nie pragne zeby sie udalo, ale co ma byc to i tak bedzie, i ja na to wplywu niestety nie mam, a kto ma????? moze wiecie to chetnie z nim pogadam, moze da sie przekonac:p Milka_____no wlasnie zagladaj czesciej👄 Nowa____a u ciebie co??? Agnes____to samo pytanie???? Ryba____mam nadzieje,ze wypoczelas, zrelaksowana, wybyczona, odnowiona, och jak ja zadroszcze, morza bede zadroscic zawsze:D Telesforka____🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysalalam wam link, jak ktoras nie dostala, niech krzyczy:D Surfitka_____dla mnie nic a nic sie nie zmienilas od dnia slubu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewcznki 😘 Dzięki Surfitka za fotki, eh ślubne zdjęcia kiedy to było... Ja to jestem taki patyczak, chociaż ostatnio w udka mi idzie, ale to na pewno przez słodycze :) Dopiero wstałam , pogodziłam sie z M. więc były staranka od rana ;) Tylko mnie nie wyzywajcie ale mam pytanko, jak myslicie czy mogłabym skoczyć na solarke w trakcie staranek czy lepiej nie? Przede mną kilka wesel a wyglądam jak kupa! Lece na śniadanko PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Surfitka – zgadzam się z Malolepsza nic się nie zmieniłaś od ślubu. Aż się uśmiechnęłam jak przeczytałam o archaicznych czasach w których brałaś ślub – to co ja mam powiedzieć? Fakt pozostaje faktem, ze współczesne fotki (nie tylko ślubne) są zupełnie inne i przede wszystkim nie trzeba ich skanować bo wszyscy robią je w wersji cyfrowej. Malolepsza – kobieto kusisz tym urlopem u Ciebie ;) Chętnie bym już odpoczęła ale nie ma tak dobrze. Urlop zaplanowałam na sierpień a jak będzie to zobaczymy. Prawdę mówiąc dziadek jest w takim stanie, ze odczuwam jakiś taki wewnętrzny strach żeby się gdzie dalej wyruszyć. Teraz wszyscy żyjemy z dnia na dzień. Może gdyby w dziadku było więcej optymizmu byłoby łatwiej a on we wszystkim jest na ‘nie’. Zobaczymy, robimy wszystko żeby było dobrze. Milka – nie umiem Ci doradzić w sprawie solarium. Jedyne co wiem to, to że będąc w ciąży należy unikać gorących kąpieli a zamiast tego brać prysznic. Miłej soboty WSZYSTKIM życz i odmeldowuję się sprawdzać ostatnią „moja” pracę magisterską, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko sie wydalo! koniec z moim netem w pracy, od poniedzialku go nie mam!:( trudno dobre i tyle:) milka wg mnie mozesz isc na solarium, tylko lepiej pare razy po mniej minut, zebys sie nie przegrzala, kup sobie jakis z ich cudownych kremikow na szybkie zlapanie opalenizny, a moze idz tylko na twarz??mam znajoma ktora lazila na solarke w ciazy! przykrywala brzuch recznikiem, tego nie polecam, ale dzidzia jest zdrowa i sliczniutka:) ps nie wiem ile w tym prawdy ale slyszalam tez ze lepiej solarka niz samoopalacz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ MOGE POWIEDZIEC GLOSNO - MAM @. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Malolepsza, co prawda ja sie nie umawialam na masaze...ale tez by sie przydaly ;) Co prawda umiejetnosci ci w rekach zostana, wiec nie wszystko stracone :D Jagody, bedzie dobrze...I trzeba w to wierzyc. I fakt, ze kazdy dzien sie liczy. Milka, chudzinka z cebie wiec nie placz, ze ci idzie w uda :) o i zeby te staranka byly owocne :) Justynka, a coz to za odruchy? ;) No w sumie,, a noz tato chcial zaszkodzic...:D Nie narzekam, ale bardzo boli mnie brzusio...i mam isc na badania w drugim dniu cyklu...ktory przypada na jutro. I jakos czulam w podswiadowmosci ze jak juz franca przyleci, to w piatek, lub w sobote zeby mi sprawic niespodzianke porannym wstawaniem w weekend i wyprawa do kliniki...a tak w tygodniu to byloby lepiej, bo to 5 min od pracy . Ale jest zlosliwa...Ale ciesze sie ze jest, wiec nie zloszcze sie na nia :) Pozdrawiam 😘 dla wszystkich z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlo mi do glowy, ze byloby fantastycznie zrobic taki forumowy zjazd u mnie, wszystkie te ze stanow, z GB tez!!!!!!!!!! dziewczyny nie ma rzeczy niemozliwych, wystarczyloby tylko w miare rozsadnie zgrac termin!!!! w koncu zagraniczne kobiety tez kiedys ptzyleca do PL, pomyslcie, laczny urlop, lub chociaz jakis weekend:D:D:D:D:D:D:D macie linka, stosujecie afirmacje, co jakis czas zagladajcie do mnie, a wkoncu okaze sie jest to realne do wykonania:D:D:D:D:D Daje wam do myslenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mozliwe,ze zadna wczoraj nie zajrzala wiczorkiem????? ja od rana jestem wsciekla jak osa sasiadka pomylila sie i zadzwonila pod moj domofon, pobudka o godzinie 6 rano w niedziele nie nalezy jednak do milych, no i juz byly nici ze spania, wczoraj mialam wysprzatac moja jaskinie, okna, krzycza zeby je umyc, ale oczywiscie znalazlam tysiac innych super waznych zajec, lacznie ze spotkaniem z przyjaciolmi w ogrodku, chyba jednak dzisiaj musze sie troche pokrzatac, do przyjazdu M i zabiegu pozostalo niewiele czasu, na jedno i drugie juz sie nie moge doczekac:D milej niedzielki moje drogie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×