Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Przede wszystkim, co z Malolepszą? Gdzie jestes? O ile dobrze pamiętam, w środę miałaś mieć laparo? Napisz, jak Ci poszlo i jak się czujesz ❤️ Justynko, widzę, że wolne Ci służy :D Humor dopisuje i szalejesz na topiku ;), a najważniejsze, że z Adriankiem wszystko w porządku 🌼 Milka, ja też rzuciłam palenie półtora roku temu, cieżko było, ale ostatnio niestety trochę palilam :( Ale teraz będę się trzymać. Najgorzej jest w pracy. A Tobie i M życzę powodzenia 🌼 Mimi, do szpitala kawałek jest, ale, jak pisała Jagody, to nie jest chyba taki problem. Jeśli uważasz, że to będzie lepsze dla Ciebie i Natalki to nie ma się co zastanawiać. Surfitka, ja też w pracy :( W przyszłym tygodniu mam tajny plan, żeby pójść na zwolnenie, ale jakoś nie mogę go zrealizować od kilku tygodni. Rzeczywiście wkurzający ten szef M. Jagody, 6 rano?? Ja nawet nie wiedziałam, żejest taka pora dnia, bo chyba nigdy jej jeszcze nie widziałam ;) Trochę przesadziłam, czasami na pociąg muszę wstać tak wcześnie, ale mi się to ze dwa razy w roku zdarza. Ale żeby tak z własnej i nieprzymuszonej woli to nie. Agnes 🌼 Omega 🌼 I dla wszystkich ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Ja tradycyjnie przed praca na minutke-Justyna-tempka jak spadla to potem pieknie poszybowala w gore ze nawet taki laik w tempkach jak ja sie rozeznal ze jajo sie wyklulo;) U nas goraco jak nie wiem-cala noc mamy wlaczony klimatyzator a i tak nie jest specjalnie chlodno.No ale dzis za dlugo nie pracuje-jeszcze jutro tylko i w sobote nad ocean;) Malolepsza am nadzieja ze laparo pojdzie dobrze i pochwalisz sie dobrymi wynikami. Justyna-rzeczywiscie ze dno szybko leca-szczegolnie jak sie jest w domu to zanim sie czlowiek obejrzy juz popoludnie i nastepny dzien mija.Dobrze masz z tymi przetworami ze mogly przyjechac vanem-mopja mama juz mi sporo rzeczy pokupila w Polsce-lniane obrusy,ladne firanki itp-przyleca we wrzesniu-mam nadzieje ze znajdziemy jakies cieplejsze mieszkanie przed zima Milka-super decyzja z papierosami a Ty Rybka nie zaczynaj od nowa-praca nie praca ale zdrowie wazniejsze. Jagody-ja tez tak czasem miewam ze jak moge pospac to jak na zlosc sie obudze i snu juz nie ma-a robota swoja droga Cie lubi:) Wlasnie wrocila z Polski moja kolezanka co byla pierwszy raz od kilkunastu lat i stwierdzila ze Polska zmienila sie kolosalnie z wygladu na korzysc z tego co pamieta ale z drugiej strony nie wyobraza sobie jak ludzie moga normalnie zyc przy tych kosztach jakie sa i przy tych zarobkach-ja na to sie smialam ze widocznie moga bo sama jestem tu dwa lata wiec jeszcze bardzo dobrze pamietam jak sie zyje. No ale juz zmykam bo sie spoznie.\\ do poczytania potem. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba🌻 a no sluzy, sluzy:) robota byla juz tak znienawidzona ze szok, takze korzystam pelna geba:) aty mala spryciaro na zwolnienie, ha no to dobrze teraz na kilka dni a od konca sierpnia 4 ever:D wg planu z malolepsza:), widze ze telesforka sie dopisuje do klubu bo jaja grzecznie sie zachowuje i sobie wedruje 🌻 juz sie nie moge doczekac takich mamusiek swiezynek:) ja elegancko wg planu zabralam sie za male porzadki i co i prosze bardzo popralam malego ciuszki, moje pizamy i wywiesilam na dwor, nie minelo 30 min, zaczelo lac! :O ku mojemu wielkiemu zdziwieniu oczywiscie:P teraz pranko kisi sie w domu, dobrze ze nie zaczelam prac malego poscieli bo bym sie wsciekla, sterta prania i to mokrego, wczoraj popralam meza robocze laszki tez jeszcze nie doschly, wrrr....no teraz lece robic jakis obiad, tzn schabowe z piersi (wciagnelam juz ostatniego golabka i zagryzlam czekolada z orzechami - sorry za okrutne szczegoly:P) odezwe sie pozniej jak znajde chwilke 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa26
Cześć! Mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, witaj. :) Napisz cos wiecej o sobie. maloplepsza..jak przygotowywania? Rybko, ja na wolne tak..ale dopiero we wrzesniu. Justynko, ciesze sie ze Adrian juz gotowy. I nie boj sie....hi,hi latwo sie mowi bo nie jestem w ciazy. jak bede tez bede panikowac. mimi..pol godz. to nie problem. Raczej malo kto rodzi szybcciej ;) Jagody, przyslij troche tych ogorkow...u nas mozna kupic gruntowe, ale pewnie sztucznie pedzone i tak wyjda kapcie a nie kiszonki :o telesforka, ja tez do pralni :( I tak jak Justyna pisze...tylko kto to te ciapate? ;) A..i chyba mialam owulacje..bo tez mi tempka wzrosla i utrzymuje sie podniesiona, jajnik przestal kluc...ale ja za bardzo nie wierze w takie cuda..zeby tak samo z siebie? Mam nadzieje, ze jutro gin mi zrobi usg... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, bez wykrętów proszę, że niby owu nie było, czy coś tam. Zapraszam do sierpniowej kolejki ;) Witaj Ewa 🌼 No i myślę, że mogłybyśmy jakoś uczcić naszą setną stronę. Oczekuję propozycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, nie smie nawet am sie wcinac w kolejke...chociaz jakbym dostala niespodziewany bonus od losu to bym nie pogardzila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja byłam dziś na badaniu glukozy-ohyda-ledwo to wypiłam. Na szczęście M był ze mną i dodawał mi otuchy. Natalka tak się wczoraj wierciła, że nie mogłam usnąć i chyba miała czkawkę:) Zdecydowaliśmy, że kupimy to używane łóżeczko na allegro-zawsze 150 zł w kieszeni-będzie na pościel;) Już wypatrzyłam taką ładną, beżową. Drugą zmianę zamierzam kupić różową. Dziś przez to badanie musiałam wstać o 6 rano i spałam po południu, dopiero wstałam. Milka gratuluję - ja paliłam 12 lat, rzuciłam jak zaszłam w ciążę i nie powiem czasem mnie ciągnie, ale nie wrócę do tego świństwa. Justynka zdjęcia super-wyciagam M jutro na spacer też musi mi porobić;) Widzę, że mamy podbnie jeśli chodzi o zadawanie pytań lekarzowi-ja swojego czasem pytam o takie rzeczy, że on sie dziwi skąd ja to wiem;)Super, że Adrianek się przekręcił, my jak bylismy ostatnio na usg to mała też leżała z główką na dół, ale już się przekręciła w poprzek-niesamowite ale można to wyczuć! Jagódko ty odpoczywaj a nie ciągle zaganiana! Chyba, że to cię odpręża;) Tak tylko piszę, pamietam jak jeszcze pracowałam to każdy wolny dzień wykorzystywałam na nadrobienie domowych zaległości. Rybko moim zdaniem powinnaś iść na to zwolnienie, choc niw wiem jak się na to zapatrują u ciebie w pracy. Teraz ma byc ładna pogoda, odpoczęłabyś ....Pomyśl o tym. Malolepsza sybko pisz co i jak-wszystie nie możemy sie doczekać 🌻 Surfitka🌻 Omega🌻 Witaj Ewa 🌻 buziole babolki 👄 Pozdrawiam was wszystkie, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Surfitka-widzisz ja mowilam ze pierwszy krok to to ze pojawila sie @,teraz moze owulka(trzyma kciuki zeby sie potwierdzilo )a nastepne bedzie pewnie baby.Moja tepka tez sie trzyma w gorze wiec mam nadzieje ze wszystko ok-choc jakos w dziecko nie wierze-jestem chyba na etapie domyslow co to moze byc ze go nie ma. Justyna-ale Ty jestes slicznie szczupla w ciazy-w ogole slicznie wygladasz ale zwrocilam uwage ze malo przybralas-zazdroszcze-i brzusia i sylwetki ale tak pozytywnie;) Ryba-tez chce w kolejke na sierpien-tak fajnie by bylo jakby nagle wysyp nastapil za te miesiace posuchy. Ewa-witaj. Mimi-jak to sie szybko zmienia wszystko-dopiero co nie mogals sie doczekac ruchow Natalki a teaz ja tak super wyczuwasz-poglaszcz brzusio-Justyna tez🌼 Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa26
Ja z moim mężem staram się o maleństwo od 4 lat i nic.Też mierzyłam temperaturę, wiedziałam kiedy mam owulację ale to nic nie dało. Miałam złego ginekologa a raczej Panią ginekolog która nie potrafiła rozwiązać naszego problemu. Od niedawna leczę się u innego lekarza. Ale jest nie wesoło. Mam endometriozę. We wrześniu czeka mnie laparoskopia, podczas której będą usuwac ogniska choroby ale też sprawdzać drożność jajowodów. Mężulek jutro odbiera wyniki badań. Mam nadzieję że z nim będzie wszystko ok.Mój gin mówi, że jeszcze nic straconego. że jestem młoda więc mam duże szanse na moje upragnione dziecko choć nie wyklucza całkowitej niepłodności. Są dni, że powtarzam sobie - że jeszcze wszystko będzie dobrze, czuję gdzieś głęboko że będziemy szczęśliwymi rodzicami, ale więcej jest takich dni gdzie zdaję sobie sprawę,że sytuacja jest naprawdę nieciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po nocy przelotem do was zaglądam:) zmieniamy samochód, więc jestem \"zajeżdzona\":):):) Justynko - skrzynka pusta!!!!!!!:(:(:( może w niedzielę będe na wiekszym luzie, to zajrzę na dłużej... do.... dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega, nie wiem czemu, jutro wysylam raz jeszcze! telesforka ja przytylam 14 kilo jak do tej pory! takze pewnie do ok 20 dobije:) jak szczupla, hihihihihi surfitka no widzisz a moze, moze:D mimi:) fajnie ze malutka bryka, pewnie ze rob fotki i zaraz nam wysylaj! ryba ja was trzymam za slowo! witaj ewa napisze rano bo juz noc:) kolorowych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki🌼 jestem, jestem.....zawsze jak sie zbliza jakis wielki dzien to cos sie pieprzy, ale juz wyszlam na prosta, bylam tak zalatana,ze nawet na kafe nie moglam wejsc, ale wczoraj mnie pogonila Justynka❤️ i zaraz sie poprawie. Jutro powinnam dostac@ i modle sie o nia, bo jesli sie opozni wszystko strzela w leb od wtorku badania, i jak dobrze pojdzie w piatek juz z M przy boku bede do was pisac na kafe, czyli jeszcze tydzien i bedzie po bolu........ poczytalam co u was i obiecuje ze wiecej napisze wieczorkiem👄 Ewa___witaj🌼 endometrioza to nie wyrok, bedzie dobrze, trzymam kciuki do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Ja dziś wstałam pełna energi, zdążyłam juz wstawic obiad i troszkę posprzątać. Później czekają mnie zakuoki na weekend. Mamy jechać z mężem do Ikei obejrzeć komody-musimy kupić jedną z duzymi szufladami na rzeczy Natalki. Wczoraj malutka była spokojniejsza, nie kopała tak bardzo. Dziś mam zamiar jeszcze zapisać nas do szkoły rodzenia. Najpierw myslałam, że to głupota ale teraz stwierdzam, że nam sie przyda, a na pewno nie zaszkodzi. Ewa ja za bardzo się nie znam na leczeniu i przypadłościach kobiet, które nie mogą zajść w ciążę. Naszymi topikowymi ekspertkami są malolepsza i surfitka🌻 Niemniej jednak trzeba mieć nadzieję i nie załamywać się. My z mężem staralismy się o dzidzię półtora roku i przestałam wierzyć, że się uda....Teraz nasze maleństwo rośnie sobie w moim brzuszku❤️. Bądź pełna wiary i optymizmu i pisz do nas jak najczęściej-mi bardzo pomógł nasz topik. Malolepsza słonko trzymaj się-BEDZIE DOBRZE-MUSI BYĆ! Pozdrawiam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ewa26 – witaj wśród aktywnych staraczek ;) Dobry gin który postawi właściwą diagnozę to połowa sukcesu, także bardzo dobrze, ze zmieniłaś lekarza. Za chwilę na laparo idzie Malolepsza także będziesz miała świeżą relację – my zresztą też :D Jak tam wyniki M? Malolepsza – no nareszcie już myślałam, ze Cię w pracy na stałe zamknęli i masz karny tydzień w zamian za wolne w przyszłym tygodniu :D Rany to M już wraca? Ale to przeleciało. Mam nadzieję, ze @ przyszła punktualnie. Justyna – mimo Twoich najszczerszych chęci fotki w dalszym ciągu nie doszły :( Ogórki małosolne owszem mogą być ale takie jednodniowe a kiszonych nie znoszę. Kto to w ogóle wymyślił ogórki kiszone???? ;) Niby to polski przysmak, zdrowe bo naturalne ale mój żołądek jest im zdecydowanie przeciwny. Natomiast korniszony uwielbiam :D:D:D Bardzo chętnie wysłałabym Ci trochę swojej energii tylko nie wiem jaką przesyłką nadać ;) Jednej rzeczy, której na pewno nie można o mnie powiedzieć to, to że jestem flegmatykiem –wręcz przeciwnie prawdziwa cho..ra ze mnie ;) Ryba___lufa – jak ma się taki cel jak my to chyba nie ma lepszej motywacji żeby nie palić. Trzymam kciuki. Na to zwolnienie to się wyrwij jak będzie ładna pogoda, zamiast się prażyć w pracy trochę poleniuchujesz i odpoczniesz. W normalnym przypadku 6 rano to dla mnie środek nocy ale tym razem to była jakaś anomalia i pewnie szybko się nie powtórzy ;) Telesforka – skoro jajo się wykluło to już połowa sukcesu teraz czekamy na drugie pół :D I nie kracz!!!! Taaa zarobki a koszty życia nie mają ze sobą nic wspólnego. Od 1 sierpnia do swojej pierwszej pracy poszła moja siostra. Na rękę dostanie 800 zł i się ciesz bo gdyby poszła na staż to dostałaby 470 zł. Szok a pracodawcy bardzo chętnie zatrudniają stażystów. Ale tak to jest jak się studiowało dziennie i nie ma doświadczenia. Owszem praca jest ale pierwsza rzecz o która pytają to jaki ma staż i doświadczenie. Gdyby nie rodzice to by za takie pieniądze nie przeżyła. Surfitka – bardzo chętnie się podzielę ogórkami tylko niestety nie kiszonymi :( Swoją drogą w sklepach jest masa tego i czasami naprawdę przetwory są bardzo smaczne a człowiek taki głupi jest że ślęczy w kuchni. Z drugiej jednak strony jak są swoje warzywa i owoce to musiałabym być strasznym leniem albo mieć obie ręce lewe żeby nie robić przetworów. W sumie poświęcam kilka dni swojego czasu a całą zimę mam pyszności. Do tej pory przetwory zajęły mi dwa dni bo w czerwcu zrobiłam dżemy truskawkowe i masę truskawką do naleśników a teraz ogórki. Zresztą wczoraj tak się rozpędziłam z tymi przetworami, że wyszły mi jeszcze trzy porcje leczo. Potem zimą tylko podsmażam kiełbaskę, dodaje warzywa i pycha jedzonko. Mój M jak ma samodzielnie zrobić obiad to na 200% będzie to leczo :D W planach jeszcze jest sok z aronii. To będzie trzeci dzień poświecony na przetwory. No chyba że coś jeszcze wymyślę. Znając siebie to wszystkiego można się spodziewać. A i raporcik proszę co było u gina? Ty nie przesadzaj z tym wcinaniem się w kolejkę, stale kogoś w niej przepuszczasz ;) Więc może czas najwyższy stanąć w niej porządnie i mieć coś z tego stania :D Mimi – glukoza to podobno ohydztwo ale czego się nie robi dla dobra dziecka. Moje koleżanki wyciskały do glukozy cytrynę i dało się przełknąć. A Ty piłaś samą czy z cytryną? Liczę, ze udało Ci się wyciągnąć M na sesję zdjęciową i wkrótce się pochwalisz brzuszkiem. Ale mamy czasy – moja mama będąc mną w ciąży ma jedną fotkę tak pod koniec 8 miesiąca – a teraz można zrobić pełną dokumentację już nie mówię o fotkach z usg – to jest dopiero świetna sprawa. Ja wiem czy prace domowe mnie odprężają? Ja raczej należę do tych co wiedzą że samo się nie zrobi wiec lepiej szybko i jeszcze szybciej o tym zapomnieć ;) Omega – no pięknie to my się tu martwimy, ze papiery Cię przygniatają a Ty samochód zmieniasz. Pięknie, nie ma co pięknie ;) Udanych zakupów. Miłego popołudnia Wszystkim życzę i zmykam do kuchni bo trzeba coś na obiad zrobić. Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda___no i to sie nazywa post, takie to ja lubie:D, @ ma przyjsc jutro i rzucam zaklecia oby tak wlasnie bylo, wszystko jak w zegarku musi byc inacxzej mnie szlag trafi, taka juz jestem poukladana i lubie mniec zaplanowane, nerwy mna targaja jak sie okazuje,ze zycie weryfikuje wszystko po swojemu, M juz na walizkach i tez mi ciezko uwierzyc, ze to juz lada moment:D:D:D:D Ogorki to spejalnosc mojej mamci, ktora w tym roku oczywiscie jak zwykle przesadzila i pudliszki to sie chowaja przy niej...mala fabryka Mimi____dzieki kochana za mile slowo👄 tez mam nadzieje,ze bedzie ok a jak bedzie to zycie pokaze, na nic sie nie nastawiam, robie co trzeba i tyle:p Natalka to juz duza panna, poglaszcz brzuszek od cioci, zakupy w ikei,hm.... zadroszcze, ja mam za daleko, sa plany zeby w poblizu powstala, ale slysze juz o tym od kilku lat:D Justi____fotki boskie, brzusio cudo, Adrianek jak na drozdzach nam rosnie, mam nadzieje,ze kiedys zobacze tego malego ksiecia w realu👄 Omega____jaki samochod????? zdradz sekret, my tez prawdopodobnie zmienimy, chociaz mam cicha nadzieje,ze obecny zostanie do mojej dyspozycji, jesli sie M da przekonac,ze sa podstawy do takiego kroku, trzy swiaty mam z nim i jego praktycznym, surowym podejsciem Telesforka____trzymam kciuki moja droga, w koncu sie ktores uda❤️....musimy byc cierpliwe Surfitka____no to uwierz kobieto, ja tam wierze,ze to owu, dawaj znac jak najszybciej jak po usg Rybko____gdzie wyrzucilas suwak cykliczny????? czyzby kompletne wyluzowanie w tej kwestii??? no i dobrze to tez jest sposob..... obie z Justyna juz mnie do szpitala polozylyscie, spokojnie dopiero w ta srode:D:D:D:D:D Agness___🌼 Nowa____przepadlas??? Milka___🌼 Ewa___w kwesti laparo bedziesz miala wiadomosci z pierwszej reki, juz niedlugo napiosze ze szczegolami, a narazie nie trac cyklu i sie staraj, nawet z endo mozna zafasolkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie was poczytac :D No i wkoncu jakies dluzsze posty... Jagody...podziwam - sok z aroni? ja nawet nie wiem jak aronia wyglada ;) A co dopiero robic z niej sok !!! Malolepsza, trzymam kciuki i juz sie boje za ciebie, brr.. Ja to bym juz umierala ze strachu...taki dziwolag ze mnie. A czy to bylo owu okaze sie juz za..3 godz :D Dziewczyny dobrze ze rzucilyscie to swianstwo - paierosy. tak jak i Jagoda jestem ich przeciwnikiem. Ewa, tak jak pisza dziewczyny - bedziesz miec swoja fasolke...moze potrzebuesz jakiegos zabiegu i lekow, ale ci sie uda. trzymaj sie z nami w grupie razniej. Omega, to teraz bedziesz krolowa szos ;) Mimi 🌼 Nowa, jak tam podboj ameryki? Biedroneczka, a ty? Juz mezatka? Milka, nie pchaj sie do tej Ameryki, Europa jest lepsza, blizej...wszedzie dobrze gdzie nas nie ma..a kalifornia..jak dla mnie za goraco i te trzesienia ziemi :( Justynka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem w szoku !!!! Wedlug mojego gina najprawdopodobniej mialam owulacje..tak wychodzi z usg i endometrium ( 11,5 mm):D Cysta znikla :D Moj maz ma fantastyczne (tak to okreslil moj gin) nasienie, wszystkie wskazniki powyzej normy :D Ja mam znakomita budowe - nic tylko dzieci rodzic..ba nawet moje hormonki sie poprawiaja i wedlug gina jak teraz nie zajde w ciaze to bede w najblizszej przyszlosci, hihi :) Wzieli mi krewke zeby sie upewnic czy byla owu i dac mi w razie czego progesteron..a ja sie nie przyznalam ze juz biore. Po prostu odstawie i dostane @. :) A nie bede sie bawic w te ich lekarstwa. Chyba z wrazenia nie zasne. No i powiedzialam lekarzowi ze sie wybieram do Pl - stwierdzil, ze to zaden problem. Lot nie stanowi problemu dla ciazy i poziomow hormonow. A jakby sie w PL okazalo ze jestem ciaza, to przeciez to nie kraj 3 swiata, ze nie ma laboratoriow i lekarzy :) Wiec jak wszystko bedzie oki zaczynamy w przyszlym cyklu...i on tweirdzi, ze ten specyfik co mi poda zadziala na mnie przy moich poziomach hormonow. Boje sie cieszyc...Ale mimo wszystko hurra!!!! :D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie wiesz czy sie cieszyc, niedowiarku ty jeden! toz to szok, cud, poprostu wow!!!! mowilam ze beedzie ok! ale newsy, oby tak dalej! wyluzowalas troche i zaraz efekty! tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka_____wiesci zajebiste, cudownie, bardzo, bardzo sie ciesze:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim! I w tym miejscu stwierdzam do Surfitki\"a nie mowilam?????!!!!!!\"-superwiadomosc-dopiero co watpilas w owulacje w tu prosze bardzo-jajo bylo.Zobaczysz ze jeszcze pierwsza z tu obecnych zafasolkujesz-bo byc moze wreszcie trafilas na specjalistow:):):):)Ciesze sie jakby to mnie samej sie takie wiesci przytrafily. Jagody-to ty masz identycznie jak moj M(moze to ta sama data urodzin;)-on uwielbia korniszony a nienawidzi kiszonych ogorkow-ja odwrotnie ale jakos sie dogadujemy-kazdy je to co lubi.Jak bylam w POlsce tez lubilam robic przetwory-niby sa w sklepie ale to juz nie to samo.Teraz liczylam na to ze mama przywiezie mi dzem z mirabelek(potworna kwasota ale dobry do ciast z masami)ale podobno sliweczki wymarzly i tyle z dzemu. Malolepsza-tak prawde powiedziawszy to ja juz tez Cie polozylam do tego szpitala;)Trzymam kciuki zeby poszlo dobrze. Mimi-jak po zakupkach?Czekamy na fotki-to najlepszy czas na zdjecia -potem pamiatka. Ewa-widziszw dobrym czasei do nas trafilas bo zaczyna wiac optymizmem a to podobno polowa sukcesu-tak pisze a sama czesto zahaczam dola.Trafisz na dobrego specjaliste i popatrz na Surfitke-efekty sa. Milka-Surfitka ma racje-wszedzie dobrze gdzie nas nie ma-ja tez bym wolala Europe ale skoro jestem tu gdzie jestem to trzeba sobie jakos radzic-a mysle ze w ogole to najlepiej u siebie-tu zawsze bede kims obcym No zaczelam weekend-niestety mezus jeszcze jutro pracuje ale ja licze na to ze z bratem i rodzinka pojade nad ocean-w sumie nie jestem fanka lezenia na sloncu ale z checia pomocze sie w oceanie.No i przydaloby sie troche kolorku nabrac bo cos zbladlam-generalnie poniewaz mam sporo znamion to nie opalam sie specjalnie tylko silny filtr uzywam ale i tak zawsze troszke zlapie slonka co ladnie wyglada potem;) Buziaki dla wszystkich pozostalych kobietek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko słoneczko SUPER WIADOMOŚĆ!!!!!!!!!!!:):):):):):):) CIESZĘ SIĘ RAZEM Z TOBĄ!!!!!!!! Padam po tych zakupach-napiszę jutro. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KYRON - a resztę rozszyfrujcie same:P :):):):) Surfitko - a ja wiedziałam, że taak będzie:) zobaczysz bedziesz pierwsza, razem z Małolepszą: Małolepsza - bede trzymac kciuki i już się denerwuję, jak to będzie z tobą🌻 jagódko, na gg przeslę ci (ale dopiero w niedzielę) przepis na doskonałe knserwowe ogórki... na słodko. Po prostu pychota! No chyba, że pozostałe są zainteresowane, to wstawię go tutaj, dajcie znać. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez dziewczyny ja napisalam ze prawdopodobnie owu bylo, a nie ze bylo na bank..i nawet ja nie bylabym tak bardzo optymistycznie nastawiona do mojej ciazy ;) W kolejce nie stoje i ccekam na moja kolej..i tak, przepuszczam was dziewczyny bo jestem mlodsza ;) Bardzo bym chciala, zeby sierpien byl dla tego topiku pomyslny. Jagodka, Rybka, Malolepsza,Telesforka, Milka, Nowa ...no i moze Surfitka ;) precz z @, dwie krechy na tescie :) Milego weekendu. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, w szyfrowaniu nie jestem za dobra...nie mam pojecia o co chodzi..ale masz moj gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Omega – a co to za szyfrogram? O co z tym chodzi? Mamo są wakacje daj żyć a nie każesz nam umysły gimnastykować ;) Przepis wstawiaj na kafe może jeszcze ktoś złapie smaczek na tego typu ogórki. Surfitka – ooooooooooooooo to teraz czekam na dalszą cześć pozytywnych wieści :D:D:D:D:D Telesforka – ja podobnie jak Ty ze względu na liczne pieprzyki się nie opalam ale miło jest jak nogi nie świecą na biało ;) U mnie też w tym roku z dżemów śliwkowych nici. Najpierw wymarzły a te co przetrwały były tak robaczywe, ze strach było brać do reki. Dlatego w tym roku robiłam jedynie truskawki. Justyna - Twoich fotek dalej nie mam :( Ja od rana w wirze prac kuchennych – schab zamarynowany, gołąbki właśnie się dusza, a teraz zasłużony relaks z kawką przy kafe :D:D:D Miłej soboty WSZYSTKIM życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja już po śniadanku-pospałam sobie dziś Wczorajsze zakupy mnie wykończyły. Kupilismy ta komodę w Ikei-ma sześć ogromnych szuflad-mam nadzieję, że pomieści ubranka Natalki. Potem jeszcze były zakupy spozywcze i ledwo mnie Mąż przywlókł do domu Juz nie nadaję się na takie wielogodzinne wybrawy. Po tym maratonie jak się położyłam to mała spała, ale za jakieś dwie godziny zaczęła kopać, mąż położył ręke na brzuchu i poczuł jak Natalka się przesuwa! Rozmawiałam wczoraj z kobitką, która ma byc moją położną, przez telefon wydaje się być sympatyczna. Zapisałam nas również do szkoły rodzenia, pierwsze zajęcia mamy 18 sierpnia. Niestety nie na wszystkich będę z Mężem ponieważ on czasem pracuje na noc. Omego domyslam się, że chodzi o markę samochodu? Jeśli tak to nie znam takiego. Surfitko do kolejki marsz!!! Musisz wierzyć i byc optymistką-zobaczysz wszystko sie ułoży, zasługujesz na to jak każda z nas. Trzymaj się słonko i bądź dzielna-wszystkie cię wspieramy ❤️ Jagody podziwiam cię za te roboty kuchenne-ja nigdy nie przepadałam za gotowaniem, mogę wykonywać wszystkie inne prace domowe. Ja wczoraj też ugotowałam gołąbki ale jakieś takie bez smaku mi wyszły:( Telesforka🌻 Malolepsza dawaj wieści czy @ zawitała Ryba 🌻 Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkie babolki! Z mojego oceanu nici-przez duza czesc nocy trwala nieustajaca burza-trzaskalo i walilo piorunami chyba z kazdej mozliwej strony ze az czasami wszytko w domu dzwieczalo od trzasku-bylo tak jasno ze swiatla nie potrzeba i chyba z tego zalozenia wyszedl zaklad energetyczny bo nie mielismy pradu przez czec nocy-wiec byloszmar-goraco jak nie wiem,wilgotnosc + jeszce okna za bardzo nie otworzysz bo napada-zasnelam na dobre gdzies tak o 4 tej nad ranem.Teraz wstalam-w telewizji wlasnie oglaszaja ze u nas ograniczenie wody i trzeba kazda gotowac przed spozyciem.Nad ocean moze wybiore sie jutro jak uda mi sie zwlec mezusia;) Buziaki dla wszystkich-ide zrobic sobie kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Ja tylko na chwilke... właśnie strasznie pokłóciłam się z moim :( Czuje się podle i mam wszystkiego serdecznie dość !! :( :( :( Aaaa niech to diabli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Agness - spokojnie jak emocje opadną to dojdziecie do porozumienia. Pamiętasz modlitwę kobiety, którą kiedyś tu wklejałam? Są chwile kiedy te nasze połówki byśmy zabiły ale bez nich też źle. Ja mam dzisiaj w planach dzień \"sportu\" wczoraj M naprawił hamulce w moim rowerze także w planach mała wycieczka rowerowa. Jutro pewnie siedzenie odmówi współpracy ale co tam ;) Miłej niedzieli WSZYSTKIM życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×